|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krvarenje iz uha
17.10.2010 2:21:42   
DM
Ja ću postaviti novu temu-nemam vremena tražiti postojećuuser posted image
Danas mi je S ostao bez mene sa djecom na igranju i kad je došao kući rekli su mi da ga je djevojčica udarila u uho, nisam dobro čula(razumjela, jer sam malog uspavljivala)! To je bio udarac šipkom u unutrašnjost uha(sad tek skontam-kad mi je dijete objasnilo) i kad sam pošla da ga prenesem iz spavaće sobe u nj krevet vidim krv po jastuku-iz uha! Više ne krvari, ne viid se nikakva povreda((bar ne golim okom) ali mm ga odvede u hitnu, ja nemogu-nemam s kim malo ostavitiuser posted image
Dajte me smirite ako je to ikako moguće!!!!!!!!!!
LUUUDIM


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:25:45   
Hanady RR
Pa ne ludi bezveze....
čekaj...kao prvo udarila ga vjerovtano površno u školjci ili malo u unutrašnjosti nje pa je bilo9 krvi.
da je bilo unutra uha draga moja on bi tebi vrištao iza glasa nebi ga mogla smiriti a kamoli da spava i da to doane na jastuku.

polako sigurna sam ništa strašno nije...

al čekaćemo muža iz hitne sad...nema spavanj nikome da mi ti bolje budeš...
a nije ništa opasno ne briniuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:28:02   
veeseelaa
doublemum pa kako? šta? pa ova djeca nisu normalna? pa kako da ga tako udariuser posted image
Takodje mislim kao i Hanady da je nešto ozbiljno ne bi on zaspao, piši šta se dešava


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:30:29   
DM
Bili u hitnoj u H,sad odoše za grad (ovdje nema ped) nisu ga ni pogledali-najbolje da idete peduser posted image Sad se i ovaj probudio, ne zamjeri ako me ne bude-pa opet bude....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:31:41   
DM
Pa ostaviš ih minutu bez nadzora i odmah experimentišu...ma svi su isti....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:36:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Bili u hitnoj u H,sad odoše za grad (ovdje nema ped) nisu ga ni pogledali-najbolje da idete peduser posted image Sad se i ovaj probudio, ne zamjeri ako me ne bude-pa opet bude....

ma nema frka, razumijem...
čekamo...sad će on brzo da javi
a mlađi se uvie razbude kad su mame nervozneuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:37:34   
Anoniman
Licno iskustvo, prije par godina sam pretrpila udarac u glavu i oba uha su mi prokrvarila, dr me preporucila usnom specijalisti i trebala sam cekati par dana, medjutim odmah me primio jer kaze ako se uho neocisti moze doci do infekcije i gubljenja cula,Ne kazem da je isti slucaj kod tebe ali ipak otidj specijalistii....Ne znam  moza se usni ljekar zove otijatar...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:41:37   
Hanady RR
ma mlom će sada sigirno pogledati apartićem...i ako treba tehničar će malo očistiti da nebi došlo do inefkcije. kod nas pedijatri imaju sparvicu koja će dati prvi nalaz bez porblema...ako bude bilo kakvih primisli na nešto ozbiljnije poslaće na pedijatruju iz hitne kod specijaliste. gore uvijek ima otorinoralingolog ( Doktor za Uho, grlo, nos kod nas je to uvijek jedna na ORL)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 2:42:26   
DM
otorinolaringolog-kol'ko sam sad u stanju da skontam...nejse...
Valjda će biti neko dežurni od specijalista----
prvo sam mislila da nije šta od pritiska od ispuhivanja nosa i onda se sjetim da su rekli da je bio udarac...


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 3:26:58   
DM
Javili se-bili kod ORL-nema vidljive povrede! Stavili mu neki tampon u uho, da vide da li će biti krvarenja, pa u ponedjeljak ponovo na pregled,
dobio pancef sirup da pije!
Kako mi je žao i krivo što nisam mogla s njima ići da dobijem info iz prve ruke......


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 6:38:38   
jasmin
Uh doubly,zao mi je zbog malenog.Akobogda,sve ce biti dobro.Ali stvarno koliko su djeca eksperti za neke lude igre ja se iz dana u dan uvjeravam.Moja djevojcica je prije par mjeseci gurnuta od strane djeteta na rub police za knjige.Direktnim udarom je doslo do rascjepa na celu.Hvala Bogu ne puno duboko,ali dovoljno da sam jedva sebi dosla :(.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 8:34:01   
Mona Mohamed
Molim Boga da ti olaksa tvoje stanje, a bice to sasvim uredu aBd..I sama ces vidjeti. Da je ozbiljnija povreda, ti bi to vec osjetila, zar ne? Djecak bi vjerovatno plakao, vristao, nesanica..Nemoj da se brines. Forumasice drze palceve da to bude pod konac. Cuvaj mi se.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 11:52:13   
Anoniman
Doublemum opusti se nije nista ozbiljno, inace bi rekli odmah u bolnici...Ja znam da kad se to meni desilo nisam imala bolove osim sto mi je zujalo u usima i odmah sam dobila antibiotike...Poljubi djecicu i opusti se...Mislimo na tebeuser posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 12:09:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Javili se-bili kod ORL-nema vidljive povrede! Stavili mu neki tampon u uho, da vide da li će biti krvarenja, pa u ponedjeljak ponovo na pregled,
dobio pancef sirup da pije!
Kako mi je žao i krivo što nisam mogla s njima ići da dobijem info iz prve ruke......


ma sve je to super prošlouser posted image
dali antibiotik za svaki slučaj ako je ostalo krvi ili ako je ušla negdje unutra da ne dođe do infekcije jer je pancef sirup šireg spektra...
Dobro jeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: krvarenje iz uha
17.10.2010 18:12:35   
DM
Danas je dobro,nema ništa (krvarenja) iz uha, s tim da kad je ustao (danas u pola  1) smo mu izvadili onu sterilnu gazu koju mu je doc stavio-bila je krvava! Sutra ćemo ponovo na ORL, na kontrolu!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 14:01:52   
hanabanana
Ima li šta novo?!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 15:54:47   
Crvena
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ima li šta novo?!


Nadam se da je sve ok.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 16:13:38   
hanabanana
Ja nisam mogla čekati da ona ovdje napiše kako je, pa sam je zvala.
Sve je uredu, bili na kontroli, sve ok.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 16:20:52   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja nisam mogla čekati da ona ovdje napiše kako je, pa sam je zvala.
Sve je uredu, bili na kontroli, sve ok.

Bas mi je drago.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 22:08:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja nisam mogla čekati da ona ovdje napiše kako je, pa sam je zvala.
Sve je uredu, bili na kontroli, sve ok.

e dobro si vala...svaka ti častuser posted image

drago mi je ds je sve ok...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 22:14:35   
DM
Hvala vam svima što ste brinuleuser posted image S je dobro, sve u redu s uhom, samo je malo ostalo krvi u kanaliću-to ćemo ispirati s mlakom vodom iz tuša...uho je čitavouser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: krvarenje iz uha
18.10.2010 22:16:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Hvala vam svima što ste brinuleuser posted image S je dobro, sve u redu s uhom, samo je malo ostalo krvi u kanaliću-to ćemo ispirati s mlakom vodom iz tuša...uho je čitavouser posted image

ljubimuser posted image user posted image user posted image
neka je sve OKuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *