|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 12:06:30   
Nunny
user posted image E drage moje.... nakon sto sam se napatila i konacno ocistila pecnicu...pa se sjetih da vas pitam kako vi to radite imate li neki brz i efektivan savjet (please bez prijedloga unajmi pomocnicu i kupi samocistecu pecnicu

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:22:43 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 13:00:07   
mamica
hajde zene bas pomagajte i mene zanima


(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 13:21:32   
Anoniman
Ja sam kupila u DM-u sprej koji naprskas po citavoj pecnici, kad prskas to bude kao pjena. Ja poprskam po citavoj povrsini i treba da odstoji sat vremena. Ja sam poprskala i negdje sam otisla, kad sam se vratila, samo krpom obrisala. Sprej je za 10!

(odgovor članu mamica)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 13:40:53   
mamica
kako se zove taj sprej?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 13:50:43   
Anoniman
Denk mit
Backofen-Reiniger
Bijeli je sa narandzastim poklopcem.
Ima slika rerne i ima mala slika covjek i zena kuhaju.user posted image

(odgovor članu mamica)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 13:56:59   
Nunny
to nije los prijedlog a mora li da se ispira...jer ovaj Mr Muscolo rorno prilicno dobro ocisti ali ga posle ne mozes isprat...osim toga ugusio me dok sam isprskala rernu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
12.6.2009 13:57:26   
lely
Maida,hvala ti,jer i mene muci ta rerna,probat cu taj dm-ov sprejuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
16.6.2009 0:41:42   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Maida28

Ja sam kupila u DM-u sprej koji naprskas po citavoj pecnici, kad prskas to bude kao pjena. Ja poprskam po citavoj povrsini i treba da odstoji sat vremena. Ja sam poprskala i negdje sam otisla, kad sam se vratila, samo krpom obrisala. Sprej je za 10!


I ja sam cistila ovim cudom i prezadovojlna sam! user posted image
Ne samo da se sve ocisti nego cak nema nikakvog mirisa...Ocekivala sam da smrdi jer kada skine onu masnocu mora da je jako...kad ono- nista!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
16.6.2009 10:39:29   
Anoniman
prirodni oxi
uspes u tepsiju 1 kg soli,500 ml mineralne i dodas 2 praska za pecivo...ugrijes na 150 ostavis tako da se krckauser posted image prebrises krpom...sto je najbolje nema ispiranja i smrada poslije

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
16.6.2009 11:05:34   
Dinkica
Definitvno DM sprej za rerne, do sada se pokazao najboljim.
Mislila sam da su im jednako dobra i sredstva za ciscenje staklokeramickih povrsina, ali nisu, DM se sapira vodom a Muscolo se samo utrlja na plocu kao krema pa je istovremeno i stiti. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
17.6.2009 15:09:15   
Chuchi
Ja derivate za pranje rerne i ploce kupujem u autodjelovimauser posted image user posted image
Ustvari, kupim onaj automotor odmascivac user posted image user posted image , samo naprscem i
poslije obrisem, skida sve zivo... user posted image To sam jednom ¨ukrala¨ od mm , ali poslije
mi on sam donese, kaze da mi se zenica ne muci sa rernom........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
17.6.2009 15:12:53   
dady
Ja koristim super 10-gnld,i fenomenalan je!
Za 10 minuta bude sve gotovo,dada košta 32km,litar,al može biti pravooooo dogo! Ai vrijedi tih para!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
17.6.2009 15:15:03   
Anoniman
Ja koristim pjenu za rernu Actif i kosta oko 3KM i pravo bobro ocisti.

(odgovor članu dady)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
17.6.2009 15:41:12   
andji
jednostavno i jeftino:POMPA RENOPER....ja je koristim i za roštilj,odlična je...samo namažeš onim...i pustiš par minutica i mahneš krpom...a košta 1,60kmuser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
3.2.2010 19:40:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: aazra

Rerna mi je jako prljava.. Stvarno nemam vremena jos i za to...Nekako sam je zapustila..
Nije bas kao s onih reklama za sredstva za ciscenjeuser posted image , ali ima nekoliko mrlja koje su se pravo skorile i bojim se da cu je morati ribati satima ako se prihvati tog posla..

Krajem mjeseca kontala sam zovnuti tetu za ciscenje ali nju zovem tek jednom - dvaput godisnje za neke vece stvari, nekako mi je glupo od nje traziti da mi uradi svaku siutnicu kad mogu i sama..
A ona mi uvijek da savjete kupi ovo, ono sredstvo...Ima li neka od vas savjet cime da otopim masnocu u rerni, gledala sam pod savjeti za domacice ali nisam nasla.

Treba mi neki savjet kako da otopim masnocu i poslije samo da prebrisem ako uopste ima neki takav nacinuser posted image



IZVORNA PORUKA: idana_85

za masnocu je najbolji LDC, eh sad za zakorenu ne znam, al ja sam njime cistila maslinovo ulje koje sam prosula po krevetu i nije ostala ni najmanja flekica. mislim da to moja mama cisti grilom. ja mrzim cistiti rernu pa cim vidim da je nesto kanulo odmah istrljam, jer ne bih kasnije da dolazim na muke zakorijevanja



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislim da jedino arf pomaže ovo drugo su samo karafekeuser posted image
prvo sprejom nekim za rerne pokušati al arf je glavni za rešetke osobito



IZVORNA PORUKA: mamica87

Imas Arf Grill jako je dobar,barem meni je uspijelo da skinem svu masnocu iz rerne.Preporucila bi ti da ti muz opere rernu posto je jako sredstvo a inace mogu bolje ribatiuser posted image da se ti ne mucisuser posted image



IZVORNA PORUKA: Ilhana

ja moju prskam sa onom pjenom, nije bitna koja je marka. Navece je poprskam sutradan pobrisem i ko nova rerna bude.
Neznam kako se zove ona pjena uglavnom za rernu je. Ako je puno zapustano onda pustim 24 sata da stoji pod pjenom i onda brisem.


IZVORNA PORUKA: Rina26

Hej imaš sprej od.Mr.Muscala kada poprskaš bude pjena ostavi preko noći naprskanu pa sutradan očisti se sve


IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: mamica87

Imas Arf Grill jako je dobar,barem meni je uspijelo da skinem svu masnocu iz rerne.Preporucila bi ti da ti muz opere rernu posto je jako sredstvo a inace mogu bolje ribatiuser posted image da se ti ne mucisuser posted image


probat cemo i to..user posted image


IZVORNA PORUKA: aazra

Ja bih voljela bez tog ribanja...
Probat cu to s pjenom da odstoji, izgleda jednostavno..user posted image
ne znam koju da kupim, kontala sam da ima neko prirodno sredstvo kao soda, ocat ili tako nesto.
Nekako mi se cini da uvijek bacam pare za ta sredstva koja rijetko upotrebljavamuser posted image
Odoh vidjeti mozda imam neku takvu pjenu, hvala svima, sta bih ja bez vasuser posted image




IZVORNA PORUKA: lely

Evo na ovoj temi imas jedan Savjet koji je dala Maida28,pa probaj  
http://www.ringeraja.ba/forum/kako-brzo-ocistiti-pecnicu/m_301746/tm.htm.
Nadam se da neces morat ribati,ja licno nisam koristila pa ne znam,ali namjeravam probati.
Sretnouser posted image



IZVORNA PORUKA: aazra

Hej Lely,

Bas ti hvala odoh vidjeti.. Ipak sam kupila DM-ov sprej za pecnice, htjela sam "muscolo" ali sam se iskreno prepala od onih upozorenja, i jos pise da ne smije stajati duze od pola sata cetrdeset minutauser posted image

Mozda jeste efikasan, ali je i stetan, cime nas sve truju, ccc...

Za sad sam samo ovlas prebrisala sa standardnim deterdzentom. masnoca je otisla ali ne i tvrdokorne fleke.
Ako budem cistila sredstvom, ipak cu dati muzu,
Strah me da ne isperem dobro...
on ce to temeljitijeuser posted image



IZVORNA PORUKA: Amela83

Bref, za odmašćivanje! Meni je extra! user posted image



IZVORNA PORUKA: aazra



http://www.ringeraja.ba/forum/kako-brzo-ocistiti-pecnicu/m_301746/tm.htm.

Hej pa ja jucer kupila ovaj DM-ov s narandzastim poklopcemuser posted image !!
Sto ga nahvaliste...user posted image
Dobro je da nisam uzela muscolo...




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
13.3.2010 15:02:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

prirodni oxi
uspes u tepsiju 1 kg soli,500 ml mineralne i dodas 2 praska za pecivo...ugrijes na 150 ostavis tako da se krckauser posted image prebrises krpom...sto je najbolje nema ispiranja i smrada poslije


reci mi dadada kako to čudo obriše rernu,i ja imam velikih problema oko toga,treba mi 2h da je očistim,ali baš da blista

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
13.3.2010 18:44:26   
salmy
Ja je redevno cistim(jednom sedmicno) i nemam taj problem! ali prezadovoljna sam sa amway  Loc prozvodom! i njihovom zicom koja skida sveuser posted image user posted image user posted image  tako da rerna za cas zablistauser posted image user posted image
Ali ja imam jedno pitanje: gdje bih mogla kupiti  poklopce za ringle?(neznam kako se tacno zovu)   joj satrah se trazeci nema nigdje,ako neka zna javite mi bas mi trebaju!! 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
13.3.2010 19:13:11   
acudesa
jesi li gledala u Merkuru na stupu



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
13.3.2010 21:57:31   
salmy
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

jesi li gledala u Merkuru na stupu


neces vjerovati da nema ni doleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
14.5.2010 23:54:46   
noaa
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

jesi li gledala u Merkuru na stupu


neces vjerovati da nema ni doleuser posted image user posted image user posted image user posted image



u Robotuuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
10.11.2010 16:37:35   
Zejnebb
Zna li neka od vas,kako ocistiti platu od one peci na drva user posted image
probala sam svacime,ali one masne fleke se ne mogu skinuti,jedino uzeti i izbrusiti,ali to ne mogu stalno

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
10.11.2010 20:22:30   
samedi
Ja sam cistila onim smirgl papirom,samo treba ako trljati user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako brzo ocistiti pecnicu
11.11.2010 9:01:21   
Zejnebb
I ja sam s tim,a ruka bona zaboli,a i ne mogu svaki put s tim,eto ako saznate za neki proizvod javite :)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako brzo ocistiti pecnicu
23.12.2010 10:54:19   
Zejnebb
Znate sta se sa mojom el peci dogodilo,ona je dobra i super funkcionise,ali se pocela guliti oko onih prekidaca i izgleda kao prljavo,pec je bijela Bekova a to kad se oguli ostane sve crno,imate li kakav prijedlog kako to zamaskirati??

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako brzo ocistiti pecnicu
23.12.2010 10:56:59   
malena27 RR
i kod mene ista stvar, 3 godine je imam i sve se ogulilo oko plata user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *