|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 19:53:07   
lekica83
Pregledala sam malo i vidim da nema obavjestenja vezanog za ove kasice a evo moderatorima se unaprijed izvinjavam ako sam pogrijesila ali bolje dva puta napisati nego da se ne zna. Naime neke Frutek kasice su povucene iz upotrebe navodno zbog neispravnosti staklenke. Tu su 4 vrste kasica i to od sljive, od marelice i kruske, jabuke i breskve i rize. Dalje informacije na http://www.depo.ba/vijest/11096..

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 20:01:43   
Srculence
Ovo je najbolje ne kupovati više nikakve...praviti kod kuće je zakonuser posted image .Prvo baby love pa sad i frutek..user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 20:03:37   
lekica83
IZVORNA PORUKA: Srculence

Ovo je najbolje ne kupovati više nikakve...praviti kod kuće je zakonuser posted image .Prvo baby love pa sad i frutek..user posted image

Upravo tako ali ja sam eto onako kupila par kasica za svaki slucaj ako negdje podjem pa da mogu bebi dati i upravo su to te kasice koje su povucene..ma uzas

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 20:13:55   
DZANINI
jao uzasaa visee e vala bas svasta danas smo bas takve evo moram jos provjerit je li ovaj datum koji ovdje stoji datum na nasim kasicama jedno 20-tak komada smo uzelii za svaki slucaj sto ova jedna mama kaze da se nadzee ostaje hippp ilii nista kuhanje uzassss vise i proizvodzaci i ta povlacenja user posted image user posted image

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 21:17:14   
Anoniman
ja ne kupujem uopste kasice, kad ima sve prirodno i domace da se napravi... evo ja bas danas kupila breskve i sutra ako Bog da iskuham fino rizu i izblendam breskvu i pomijesam to dvoje i eto mi kasica od breskve i rize... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DZANINI)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 22:11:14   
lekica83
naravno da je domace najbolje ali ipak se dosta koristi i kupovno inace ne bi ni postojalo pa eto cisto radi informacije da se ne bi ne daj Boze desilo nesto nekoj nasoj bebici

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
9.7.2010 22:22:09   
Srculence
IZVORNA PORUKA: lekica83

IZVORNA PORUKA: Srculence

Ovo je najbolje ne kupovati više nikakve...praviti kod kuće je zakonuser posted image .Prvo baby love pa sad i frutek..user posted image

Upravo tako ali ja sam eto onako kupila par kasica za svaki slucaj ako negdje podjem pa da mogu bebi dati i upravo su to te kasice koje su povucene..ma uzas


Pa i a kupim ako negdje idemuser posted image ali ja kupujem Hipp a vidjet ćete kad i oni budu povlačili kašiceuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
12.7.2010 7:48:44   
Đenifer
hipp zakon, dok i njih ne povuku........user posted image

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
12.7.2010 14:13:22   
Anoniman
Vec sam pisala na slicnoj temi, kod nas su od 1 jula povucene sve kasice u staklenim teglicama iz prodaje, jer cepovi tj kapak ili kako se  to vec zove na nasem sadrze neku otrovnu supstancu....

(odgovor članu Đenifer)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
13.7.2010 0:16:26   
almicch
i ja danas nakupovala , nisam znala , ali piše da to važi za kašice proizvedene od 25.maja , a na onima koje sam ja uzela piše da e datum proizvodnje 14.maj...



_____________________________

;)) I can''''t hear you over the sound of how amazing I am !!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) ;))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: frutek kasice povucene iz prodaje
13.7.2010 10:21:37   
illa
Još sad čitam da je nađen melanin u mlijeku u prahu iz kine.user posted image

Danas stvarno ne znaš što konzumiraš...


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *