|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 16:36:23   
jasmina_mm
Drage mame treba mi hitno savjet sta uciniti i kome se obratiti,

Danas sam bila sa djetetom u Vrazovoj i uredno dosla ranije, predala knjizicu u 13.20 kod nase doktorice bila druga na redu. Oni su imali nekakav sastanak u 14.00 do 14.15 kad je doktorica pocela primati pacijente. Medjutim nas nikako da prozove i svi koji su dosli iza nas su primljeni, obratim se odvratnoj sestrici i pitam je zasto je to tako a ona meni kaze a zasto mene pitate user posted image , kontam koga cu ako necu tebe da bi u tom dosle trojke koje trebaju na vakcinu i koje imaju prednost nad mojim bolesnim djetetom. Trazila sam ime nadredjenog i nijedna mi nije htjela reci, a muz se toliko iznervirao da je uzeo dijete i samo rekao trazi knjizicu idemo kuci. Ovo je vec treci put da imam problema sa osobljem Vrazove (izostavljam doktoricu koja je fantastican pedijatar) i ne zelim da prodje tiho zato vas molim da mi kazete kome se obratiti.

Hvala unaprijed


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 16:37:47   
taurus
traži direktora vrazove ili direktora domova zdravlja (dr. slobodan trninić)

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 16:43:46   
Adana
Mozda da potrazis i sefa odjeljenja - Pedijatrije... Ako nista vjerujem da ime mora pisati na nekim vratima na pedijatriji... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 16:51:25   
Cickolini
Slazem se da ne treba da prodje tiho jer kod nas su zdravstveni radnici tj vecina njih ne svi zaista veoma drski i bezobrasni, a da ne spominjem da su jako neorganicovani. Potrazi sefa pedijatrije i pismeno im se svakako obrati i trazi odgovor i sankciju. Ja u nasoj zemlji vjerujem samo u ono sto se napise crno na bijelo.

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 16:51:52   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

Drage mame treba mi hitno savjet sta uciniti i kome se obratiti,

Danas sam bila sa djetetom u Vrazovoj i uredno dosla ranije, predala knjizicu u 13.20 kod nase doktorice bila druga na redu. Oni su imali nekakav sastanak u 14.00 do 14.15 kad je doktorica pocela primati pacijente. Medjutim nas nikako da prozove i svi koji su dosli iza nas su primljeni, obratim se odvratnoj sestrici i pitam je zasto je to tako a ona meni kaze a zasto mene pitate user posted image , kontam koga cu ako necu tebe da bi u tom dosle trojke koje trebaju na vakcinu i koje imaju prednost nad mojim bolesnim djetetom. Trazila sam ime nadredjenog i nijedna mi nije htjela reci, a muz se toliko iznervirao da je uzeo dijete i samo rekao trazi knjizicu idemo kuci. Ovo je vec treci put da imam problema sa osobljem Vrazove (izostavljam doktoricu koja je fantastican pedijatar) i ne zelim da prodje tiho zato vas molim da mi kazete kome se obratiti.

Hvala unaprijed



glavna sestra na pedijatriji, znaci na predskolskom je sestra Ulfeta i njoj se mozes zaliti na sestre, a koja je sestra bila u pitanju?
gl.dr ti je dr aida hadzimurtezic pa vidi mozes se zaliti i njoj.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 20:47:03   
jasmina_mm
hvala vam drage moje na odgovorima
sutra dijete vodim kod Aide jer danas nije pregledan i svo vrijeme se broimo sa turom, i sad je ima, bijesna sam kad pomislim da je to sve danas moglo da se rijesi ja sad idem sa temperaturom u noc user posted image
A trazila sam dokumenat ili bilo sta gdje pise da trojke ili bilo ko drugi ima prednost nad mojim djetetom, samo su zalosno slijegale ramenima


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 22:59:58   
mamaajna
ostalo im iz prijasnjeg rezima,znas onu ,najbitnije je proci glavnu sestru hehe

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 23:01:42   
mamaajna
drugi put kazi da ima teperaturu i bice uveden u sobu za intervencije.da li jos radi tamo dr.Adnan,covjece jest on zjala,jel iko nabasao kod njega


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 23:18:50   
Anoniman
Trebala si odmah napraviti frku...trebala si upasti u ordinaciju, tj. pokucati i uci...govoriti glasno tako da te dr. cuje...a onda odmah nakon pregleda otici i potraziti direktora ili vec. nekog nadredjenog...muza poslati s djetetom kuci dok ti rascistis s njima...tako bih ja postupila

ja sam u vojnoj napravila frku kad sam bila trudna..ne znam kako se sestra zove...mlada, crna..radi dole u prizemlju...bezobrazna je uzasno...al me zapamtila...i svaki naredni put sa smjeskom,pa makar preko one stvari, bi me docekala i sve bez problema...nema drugog nacina s nasom stokom...nisu svi...al ima jedan dobar dio koji misli da su nedodirljivi...pogotovo sestre

(odgovor članu mamaajna)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
7.6.2011 23:29:45   
kaktuscic
I ja bih isto ovako kao dadada, ustvari uvijek napravim frkuuser posted image gdje god se cini nepravda meni ili pogotovo mom djetetu! A obavezno otici nadleznom jer jedino cete tako dobro zapamtiti, bar mene sad svi znaju i nemamo problema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 10:43:16   
emma.L
Mi smo imali sličnu situaciju na Vojničkom u DZ. I nakon čekanja i propuštanja preko reda, potrefi se da u čekaonicu uđe žena sa curicom od nekih 7-8 godina istoga prezimena kao doktorica koja je radila. Sljedeća bude prozvana. I MM ode na kartoteku i kaže sestri "trebali ste joj barem namignuti da uđe, a ne da svi čuju prezime, ovo je sramota". I sestra kaže "da vi samo znate kako je nama neugodno sve ovo, ali vi odete kući a mi i sutra moramo raditi kako drugi kažu". Dakle, nisu uvijek ni sestre krive.
Ovdje je bitno da uvijek i svugdje možeš tražiti nekoga tko je nadređen osoblju koje ne obavlja posao propisno. I nema toga tko može uskratiti tu informaciju user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 10:48:08   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mamaajna

drugi put kazi da ima teperaturu i bice uveden u sobu za intervencije.da li jos radi tamo dr.Adnan,covjece jest on zjala,jel iko nabasao kod njega



Dobar je kad ti trebaju samo uputniceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 10:59:00   
peky
da smo mi dosli u ovu situaciju mm bi poludio.... jednom nam se desila slicna stvar u vrazovom i ja mislim da sestrice i doktorica jos imaju traume user posted image user posted image user posted image user posted image .... ponekad ne mozes fino sa njima, zdravstvo je katastrofa kod nas...... pokazi ima zube, jer za dobrobit dijete bi sve uradila......

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 11:02:44   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

mlada, crna..radi dole u prizemlju



Je'l ona visoka, ko štanga? Ja mrskije osobe nisam srela ni na GAK-u user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 11:06:42   
mamin cvjetić
Potpisujem dadu i ja bih odma digla čitavu frku jer vrlo dobro znam kako sestre znaju biti bezobraznr jer sam i sama zdravstveni radnik doduše neradim ali dok sam obavila staž i položila pripravnički i sama sam se uvjerila iz blizine kako znaju biti bezobrazne i zaklela sam se sebi ako ikada dobijem posao med. sestre da nikada neću biti kao pojedine sestre.A obavezno se obrati kako šefu odjela tako i direktoru doma zdravlja i to i usmeno i pismeno.


_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 11:19:00   
new mama
Ja se redovno posvadjam sa sestrama jer znaju biti jako bezobrazne,bilo to kod pedijatra ili kod dr. opste prakse,ima izuzetaka,ali ima ih kao da su svu pamet svijeta pokupile,a to za pustanje preko reda,sta se moze,toga uvijek bilo i bice,ali ne mogu njihovo,ja nista ne znam pitaj dr. pa sto ti budes na kartoteci ako nista ne znasuser posted image ,onda treba da se ulazi direktno kod doktorice ako je tako...
Ja sam imala slucaj kad se A razbolila i sad moja mama i svekrva odvele A dr. ja bila na poslu,one nazvale od kuce i rekle da dijete ima turu 39,one kao dovedite je odmah cemo je primiti i one u DZ,naravno kazu na kartoteci da su zvale i da su rekli da omhah dodju,one nista,cekaj i djetetu skoci tura na 40,one se uspanicile,uvedu dijete,kad nemaju ni paracetamol ni cepic,pocele masirati dijete,jedva joj turu skinule,a one meni to nisu htjele reci kad sam dosla,joj da sam im uletila,ne bi znale sta ih je snaslo,jos ujutro ja odvedem dr. je joj je ukljucila inekcije,a one prema meni ma med i mlijeko,vidjele da sam se naljutila pravouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
8.6.2011 20:40:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: dadada

mlada, crna..radi dole u prizemlju



Je'l ona visoka, ko štanga? Ja mrskije osobe nisam srela ni na GAK-u user posted image

moje visine...nije previsokauser posted image ...ma garant je to ta...nafurana ko da za obamu radi... untouchable...rece ona meni da odem setati dok dr.dodje..a ja presla termin, vani pada snijeg...led..ja vec ko na iglama...a ona mene u setnju salje...i to drsko...sto je najgore dr. je bio tu...kasnije me covjek pita sto nisam dosla...on me cekao...e tad mi je pukao film...sutradan sam joj bukvicu ocitala da me mm smirivao i molio da prestanem...i to pred citavom masomuser posted image user posted image
blavica...ubi me ako ta ima skolu zavrsenu...jos kad se sjetim da je jednu trudnicu koja je krvarila poslala kuci...i to cura nosi dvojke...a tiha...povucena...nece nista da joj kaze...budala je poslusa...eeeee...kad se samo sjetimuser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
9.6.2011 21:00:11   
jasmina_mm
moja najveca greska je bila sto odmah nisam frku digla, al mi se vise od muke steglo u grlu i pocela sam plakati, nego ako ne povisis ton ocito nigdje nisi prestao. Ovo mi je pouka za sljedeci put bilo gdje u DZ u kantonu user posted image
Nisam sjedila skrstenih ruku, dobice i one lekciju, ne od mene nego od svog nadredjenog. Sad sam mirnija, a sto se tice Adnana on je bio taj dan sa doktoricom koja lijeci moje dijete i kod njega nisam otisla niti cu...


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
9.6.2011 22:40:54   
N_N
IZVORNA PORUKA: dadada

Trebala si odmah napraviti frku...trebala si upasti u ordinaciju, tj. pokucati i uci...govoriti glasno tako da te dr. cuje...a onda odmah nakon pregleda otici i potraziti direktora ili vec. nekog nadredjenog...muza poslati s djetetom kuci dok ti rascistis s njima...tako bih ja postupila




Potpis!
Samo jednom su pokušali biti neljubazni odnosno pokušali su odbiti pregled djeteta koje ima temp. 39 a razlog je jer smo došli u 19h a oni su očistili instrumente user posted image user posted image  Haloooo, kakve crne instrumente, stetoskop, štapić user posted image  Jaoooo kako sam vrištala user posted image  i čim primjetim nešto slično odmah reagujem! Ne samo u zdravstvu, svugdje. Nažalost takav nam je sistem pa nam nema druge nego tako se ponašati, kažem opet nažalost.....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
11.6.2011 21:37:23   
mamaajna
i ja sam jednom dovela djete u DZ Vojnicko u pola 7,bila je guzva i kaze meni sestra da doktorica prima do pola 8,a ja sam spustila knjizicu na pult i rekla joj da me to ne interesuje okrenula se i sjela u cekaonicu.naravno uzela je knjizicu i dosle smo na red prije osam.samo kad te odbiju pitas za ime sestre ili kazes,mozete vi meni to napisati i potpisati da necete to i to...da vidis kako rade
cista petica za dr.Vildana sa Vojnickog

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta uraditi, hitno mi treba Vas savjet
12.6.2011 0:27:15   
veeseelaa
nema drugog nacina s nasom stokom..


user posted image slažem se, ja svoje probleme bez problema rješavam user posted image
ne ustručavam se ni ja ni mm od bilo koga niti bilo čega

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *