|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 14:46:25   
jasmin
Hvala dubravka01 :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 15:01:26   
veeseelaa
Loš je prijatelj kao sjena.. Kad je dan sunčan nemožeš ga se osloboditi, a kad je tmurno ne možeš ga naći
lijepo rečeno, uglavnom je život zeznut... što se prije shvate neke stvari čovjeku je lakšeA davati sebe u nešto u šta nisi siguran da je ono pravo je propala investicija


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izgubljeno povjerenje
14.10.2011 22:39:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam to riješila na način..da imam prijatelje..prijateljice s kojima pijem kafu..šetam..idem u šoping...zezamo se i bude nam super...te osobe su mi drage ispunjavamo slobodno vrijeme....ali baš ne znaju "intimu moje duše"..
imam prijatelje..prijateljice..koje su tu moj cijeli život..drgarice iz razreda..djeca od kućnih prijatelja mojih roditelja..s kojima sam provela bezbroj noći i ljetovanja...i koji su moji pravi prijatelji...kojima mogu reći sve..
na poslu provodim 8,5 sati i tu imam dvije prave..pravcate prijateljice.i neke muške prijatelje....
oni bi me mogli razočarati..i ne znam šta život nosi..do sada nisu..ia kad mi je najgore u živovtu bilo i prvi i drugi su bili uz mene..i jedni i drugi imaju svoje posebno mjesto...
ja sam dijete..jedinica mezimica...a jako se volim družiti....i imati prijatelje..i  hvala bogu na tome..imam ja i porodicu i naravno da su broj jedan..vječna sam budala..koja uvijek sve vidi ružičasto...i koja uvijek na ljudim traži samo dobre osobine..pa takve samo i vidim...a da se desi da izgubim povjerenje u sve ljude tu bi bio kraj ..ne znam kako bi to izgledalo...

ovo ko da sam ja pisalauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izgubljeno povjerenje
15.10.2011 8:08:02   
mala86
teska tema user posted image

reallove potpuno te razumijem!mi kad smo zivjeli vani i dolazili jednom mjesecno za vikend bilo je super,uvijek neko zove,ako ja ne stignem izac naleti kod mene,a kad sam bila trudna i bila kod mame 2 mjeseca (mm osto u Njemackoj)koga kod zovem svi zauzeti-ova radi,ova mora po dijete,ovoj gosti,ova na fax....prezivila sam ja hB i ta 2 mjeseca,ali sam shvatila tko je tko
i sad me ti isti prijatelji vise puta sjete se i sad me zovu na kafice,ili mi kazu gdje si sto se ne javis...halooo gdje ste vi bili kad sam ja bila ni na nebu ni na zemlji,muz gore,trudna,mama radi od 7-3


ja sam nedavno izgubila jednu "prijateljicu"!ma da je bila prijateljica bila bi tu!a zbog gluposti,ali to se skupljalo vec duze vrijeme,i na kraju je zavrsilo zbog bezveze!nije mi nimalo zao,vise zalim vrijeme koje sam utrosila na nju!opterecivala me a ja budala dozvolila!
od toga da krenemo na jednu obicnu kaficu u grad gdje god hocemo sjest njoj je ovdje "ko kod kuce"user posted image ,na drugom vidi kakav je konobar,na trecem samo dvoje ljudi sjedi,na kraju sjednemo na prostor gdje moje dijete moze izletit na cestu za tren i gdje ja provedem kaficu pijuci stojeci,ali njoj je tu super user posted image
i nije mi jesna porodica koja se ne druzi ni skim?sva druzenja su u toku dana vani na kafici,nedaj Boze da joj netko dodje user posted image


ja i mm se obozavamo druziti,rostilji kad je lijepo vrijeme,kucna druzenja ovako zimi,vani rijetko izlazimo!trenutno imam nekoliko parova s kojima se druzimo bar jednom sedmicno,i svi su mi dragi,sto prijatelji sto kumovi

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *