|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 14:30:13   
Lady26
Svaka cas_t, samo naprijed user posted image odlican rezultat...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 14:30:26   
Amani12
Medic slatki svaka cast user posted image Sve pohvale.
Ja od sutra opet krecem sa rezimom redukovane ishrane.
Dvoumila sam se izmedju par dijeta i ovog mog rezima,i odlucila se za ovo drugo.
Jest da je sporo,ali je ucinkovito...
Drzite mi fige user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 14:38:11   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Meni vaga jutros pokazala - 9 kg. user posted image  Presrecna sam i puna volje za dalje. Jos toliko trebam skinuti ( moja procjena ) Sve se moze kada se hoce. Ja sam inace veliki gurman bila do unazad dva i po mjeseca. Dijetalni rezim bi bas prija, vode se nalivam 2-3 litra i kilogrami padaju.

Evo za rucak ide bareni krompir, tunjevina sa lukom, salata i kriska razevog hljeba ( domaci)

user posted image user posted image user posted image
Bravo zeno...svaka cas_t...jesi ti na nekoj dijeti ili?


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 14:47:04   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Meni vaga jutros pokazala - 9 kg. user posted image  Presrecna sam i puna volje za dalje. Jos toliko trebam skinuti ( moja procjena ) Sve se moze kada se hoce. Ja sam inace veliki gurman bila do unazad dva i po mjeseca. Dijetalni rezim bi bas prija, vode se nalivam 2-3 litra i kilogrami padaju.

Evo za rucak ide bareni krompir, tunjevina sa lukom, salata i kriska razevog hljeba ( domaci)

user posted image user posted image user posted image
Bravo zeno...svaka cas_t...jesi ti na nekoj dijeti ili?



Amela, ja sam na nekoj svojoj dijeti, odnosno samo rucam, za dorucak i veceru pijem vitaminski dodatak ( Premium regular) sa mlijekom. Ne veceram, ne pijem sokove, slatkise, samo kafu sa secerom i nekad kocku cokolade. Bez masnoca. Sve sto pravim ide na maslinovom ulju. Bijelo brasno sam izbacila, pravim domaci razev hljeb, nekad kupim. Puno voca.

Zaboravih reci ovaj rezim ishrane tjeram od pocetka avgusta. Dakle za dva mjeseca i neki dan 9 kg manje. Osjecam da mogu daljeuser posted image

Amani Hvala mila. A sta ti imas skinuti user posted image user posted image  Suer si mi user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 4.10.2011 14:49:19 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 14:51:07   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Meni vaga jutros pokazala - 9 kg. user posted image  Presrecna sam i puna volje za dalje. Jos toliko trebam skinuti ( moja procjena ) Sve se moze kada se hoce. Ja sam inace veliki gurman bila do unazad dva i po mjeseca. Dijetalni rezim bi bas prija, vode se nalivam 2-3 litra i kilogrami padaju.

Evo za rucak ide bareni krompir, tunjevina sa lukom, salata i kriska razevog hljeba ( domaci)


Medić, ti si se baš vidnoistopila, ali baš, kada sam tevidjela u subotu,ostadoh paf, svaka čast,

samo napreijed cure moje



Alma, cini ti se. Ima me jos dosta user posted image  Ali vidjeces me naredni put user posted image  user posted image

Lady ja hocu da te dostignem sa linijom user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 23:03:19   
SdZ
Ja sam danas malo varala. Jela sam malo vise slanog nego sto sam trebala, ali sam i danas hodala nekih 30min.
Na ovoj svojoj dijeti sam nekih 4-5 dana i super mi ide, ne znam jesam li izgubila koji kg, ali se ja osjecam bolje, ne fali mi kruh i pite, uopce, ali malo hvatala zelja za slatkim, pa mi mm kupio one keksice s integralnim zitaricama, wellness, pa su mi pomogli.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 23:44:13   
veeseelaa
ja imam puno kilograma al se osjećam ko perce laganom
bitan je osjećaj user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 23:52:46   
Adana
Ma veeseelaa ne zezaj! :) Ti i visak. user posted image  Ako i imas stvarno se ne primjeti, odlicno izgledas!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mršajmo zajedno !
4.10.2011 23:54:04   
Adana
Medic user posted image ... Samo naprijed! Taj vitaminski pripravak ocigledno djeluje, sto je super!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mršajmo zajedno !
5.10.2011 0:10:09   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Adana

Medic user posted image ... Samo naprijed! Taj vitaminski pripravak ocigledno djeluje, sto je super!


Adana, djeluje tako sto uz ovakav dijetalni rezim budem sita, znaci ujutru i navece unesem sve potrebne vitamine, a za rucajk jedem sta hocu i uzinu. Unosim kolicinski manje hrane nego ranije, ali kvalitetnije se hranim. Meni je trebao podsticaj, milion dijeta sve bezuspjesne, i vracala sam kilograme ako dva tri dana bolje jedem.  Ima dana kad vitainski dodatak ne popijem, jednostavno mi se organizam navikao na manje hrane. Vec par dana ujutru i navece pijem casu mlijeka (1.5 %) sve ostalo isto jedem, znaci u glavi se javio onj Klik da je mi je dosta viska i idemo ka cilju. Zelim jos jednu bebu, tako da jos moram smrsati da bih se udebljala ponovo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mršajmo zajedno !
5.10.2011 8:31:05   
Amelaa RR
Jutro drage moje, ja sam sinoc imala neki napad gladi, al sam ga se kutarisla s jednom bananom i naktarinom user posted image user posted image mozda nisam trebala to obadvoje...sta znam?


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 5.10.2011 8:39:38 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mršajmo zajedno !
5.10.2011 10:03:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Adana

Ma veeseelaa ne zezaj! :) Ti i visak. user posted image  Ako i imas stvarno se ne primjeti, odlicno izgledas!


hvala mila, znam ja da ne izgledam loše al ja imam 70 kg a visoka sam 170, tako da ne bi bilo loše koje kilce dole, bar na 65 al šta je tu je



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Mršajmo zajedno !
5.10.2011 10:08:51   
Amani12
Jutro moje mrsavice user posted image
Ja startam jutros sa mojim rezimom.user posted image
Skoro se probudila,dosada samo stajacu vodu popila,sad cu laganini dorucak da spremim.
Vesela ti si ko zmaj,ne diraj nista user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Mršajmo zajedno !
5.10.2011 19:07:21   
Adana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Adana

Ma veeseelaa ne zezaj! :) Ti i visak. user posted image  Ako i imas stvarno se ne primjeti, odlicno izgledas!


hvala mila, znam ja da ne izgledam loše al ja imam 70 kg a visoka sam 170, tako da ne bi bilo loše koje kilce dole, bar na 65 al šta je tu je




Ma ne treba ti manje kila! Treba malo i da 'ljulja', a ne da 'zulja'. :) Mozda da skines 1-2 kile, ali ne vise od toga, sve ispod bi bilo puno. Ovo je moje misljenje. :)
Otidji na onu stranicu 'zdravakrava.hr' pa izracunaj BMI, gradju tijela i idealnu tezinu. Vjerujem da ce biti oko 70kg. ;o)
Ihhhhh da je meni na mojih 165 (ako se bas potrudim visoka sam toliko user posted image ) tvojih 70kg, ja ne bih mrsala ni kile. user posted image  Ali opet svako valjda zna sebe i sta zeli. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
5.10.2011 23:02:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Mršajmo zajedno !
9.10.2011 13:16:01   
Adana
Malorpije sam prelistavala neki stari časopis 'Moja beba' i naiđoh na dijetu koja je između ostalog dobra i za dojilje. :)
Zove se SANOMA DIJETA.

Osnovna ishrana je na bazi povrća, voća, integralnih žitarica, jezgrastih plodova i sjemenki, maslinovog ulja, nemasnog mesa i ribe.

Do vitke linije se stiže kroz tri faze.

1. FAZA:

Dijeta započinje desetodnevnim 'čišćenjem' organizma. Tokom ovog perioda se oslobađa loših navika, tj. konzumiranja svih vrsta kalorične i 'prazne' hrane koja ugrožava zdravlje i vitku liniju. Takve namirnice se NE SMIJU konzumirati ni u najmanjim količinama.
A namirnice koje se nalaze na navedenom spisku se smiju konzumirati u onim količinama koje će utoliti glad.
Tokom ove faze se gubi oko 5kg.

Dozvoljene namirnice:

Povrće: paprika, brokoli, prokelj, kupus, karfiol, celer, patlidžan, krastavac, keleraba, prasa, zelena salata, gljive, špinat, paradajz, tikvice, crni luk, rotkvice i mladi grašak.

Proteini i mliječni proizvodi: mahunarke, junetina, jaja, sve vrste ribe, divljač, jagnjetina, svinjetina, piletina, ćuretina, teletina, školjke, proizvodi od soje, obrano mlijeko (dvije šolje dnevno) i mladi sir (100g). Jogurt NIJE dozvoljen u ovoj fazi dijete.

Žitarice: pšenica (kuhana), integralna riža, hljeb od cijelog zrna pšenice, zob i proso.

Napitci: zeleni čaj, negazirana voda (najmanje 6 čaša dnevno) i crna kafa (ne više od dvije šoljice dnevno, bez šećera).

Masnoće i jezgrasto voće: bademi (11 komada dnevno), kikiriki (14 komada dnevno), orasi (5 komada dnevno).

Začini: sve vrste začinskog bilja, kari, čili, paprika, bijeli luk, biber, muskatni oraščić, hren, cimet, đumbir, limunov sok, senf, vinsko sirće i vanila.


2. FAZA:
 
Ova faza dijete traje sve dok se ne postigne željena težina i izgled. Njena suština nije u odricanju od jela, već u pravilnoj kombinaciji namirnica u tačno određenoj razmjeri.

Doručak - 25% žitarica i 75% proteina
Ručak i večera - 25% mliječni proizvodi/proteini, 25% žitarice, 25% voće i 25% povrće.

U praksi se pokazalo da je druga faza dijete mnogo lakša za sprovođenje od prve. Njeno trajanje zavisi od toga koliko kilograma treba 'skinuti'. Dr Koni Gaterson navodi da su njene pacijentkinje postizale željene rezultate u roku od 3 nedjelje. Sabrano sa 10 dana trajanja prve faze, željene rezultate možete očekivati nakon mjesec dana.
U prvoj fazi nije dozvoljeno konzumiranje voća jer voćni šećer ometa proces čišćenja organizma.
U ovoj fazi se još može jesti i slijedeće:

Povrće: povrće sa spiska iz prve faze plus artičoke, kuhana cvekla, mrkva, bundeva, paštrnak i juta paprika.

Voće (dvije procije dnevno): jabuka, kajsija, borovnica, kupina, višnja, grožđe, grepfrut, dinja, šljiva, kivi, limun, narandža, papaja, ananas, kruška, dunja, jagoda, mandarina, lubenica i malina.
 
Proteini i mliječni proizvodi: sve namirnice iz prve faze plus jogurt sa malim procentom masnoća (1 šolja dnevno) i tvrdi sir (jedna tanka kriška)

Žitarice: sve žitarice sa spiska iz prve faze plus kokice pečene na 'suho' i tjestenina od integralnog brašna.

Napitci: svi sa spiska iz prve faze plus jedna čaša crnog ili bijelog vina dnevno (1.5 dl).

Masnoće: maslinovo i suncokretovo ulje.

Jezgrovito voće: isto kao u prvoj fazi.

Začini: isto kao u prvoj fazi.


3. FAZA:

Treća faza započinje danom kada se postigne željena težina. Ukoliko se budete i dalje držali ovog principa ishrane održaćete vitku liniju zauvijek. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Mršajmo zajedno !
20.10.2011 10:11:08   
Lejla Ka
Dotakla sam dno sinoć user posted image

Kako sam oko 6 stala trpati u sebe nisam stala dok nisam otišla na spavanje. Jela sam i ibretila se zašto toliko trpam u sebe ko u kantu za smeće. Sve nekakvi ostatci zalogaja, te iza djece, te iza muža, te kokice, te kiflu te ovo te ono. Kad sam se u noći probudila tačno mi bilo muka.
Jutros pokušavam okrenuti list. Doručkovala sam jogurt sa muslima. Slijedi mi Tot'hema sa jedan sat. Valja mi nešto i doručkovat kasnije, ali probat ću neku lajt verziju. Odlučila sam jednu sliku sebe kad sam se vratila u liniju postavit kao wallpaper svuda da me motiviše.
Poželite mi sreću, snagu i samodisciplinu, zaplješčite mi u znak podrške user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Mršajmo zajedno !
20.10.2011 10:46:17   
dinaa
user posted image user posted image evo pljescemuser posted image ,jos bih al nesmijem od mod.
I ja sam pocela opet smanjivati porcije,nisam u plusu s kilama ali -2,3kg bi mi dobro doslo.Najgore mi je sto mi se uopste ne pije voda a ona mi itekako pomaze u skidanju kilica.Sretno nam bilo i da se brzo rijesimo viska.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Mršajmo zajedno !
20.10.2011 10:53:01   
Lejla Ka
Hvala user posted image
Pravo znači.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Mršajmo zajedno !
20.10.2011 10:55:22   
Medić*
Go go girls user posted image Samo neka se mrsavi user posted image

Ja trenutno nekoliko dana stagniram ( samo 300 gr je otislo u tih nekoliko dana ) Inace od ramazana do sada 11 kilograma. Sada stoji, vjerovatno se organizam navikao na ovakav nacin prehrane. Ne moze se preko noci do vitkosti, ali ni ovi zastoji bas ne trebaju user posted image Ja idem dalje, nesto moram mijenjati kako bih kilice na dole jos malo pokrenula, pocecu sa racunanjem UH, e to ga mora malo ubrzati. Ali ne odustajem. Rucam fino, crni hljeb pravim, ujutru i navece po casa mlijeka ( 1,5) vitamina mi nestalo. pa cu uzeti nesto, dvije jabuke dnevno, po koji badem, vode se nalivam i dalje, malo mi dosadila ali ide user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Mršajmo zajedno !
4.11.2011 22:13:24   
canim
Ja samo da se pohvalim -8 kg user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 71
   [Obrisana poruka]
11.11.2011 11:29:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Mršajmo zajedno !
11.11.2011 11:42:49   
canim
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dosegoh ja težinu koju sam imala prije trudnoće u par dana...nažalost!user posted image

Eh moja Iman user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Mršajmo zajedno !
11.11.2011 11:48:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Iman83

Dosegoh ja težinu koju sam imala prije trudnoće u par dana...nažalost!user posted image

user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
11.11.2011 11:51:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *