|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 15:34:17   
bebaca_sa
LuvBabies vidim i ti si nova pa mozemo krenuti zajedno?user posted image

(odgovor članu LuvBabies)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 15:35:36   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebaca_sa

Cure redovno citam vase postove ali nova sam na forumuuser posted image
krenula na dijetu neku jer sam se poslije poroda udebljalauser posted image
Ima tu nekih 8kg viska,a iskreno treba mi podrska...hiihihi super ste!!user posted image

Na kojoj si dijeti?
Dobro dosla i sretno u skidanju kilica user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebaca_sa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 16:03:38   
Neca xxx
Moram i ja u borbu sa kilogramima. Mada ja uvijek za pocetak dijete cekam neki okrugao, simetrican datum i jos da je ponedeljak. A takvi datumi su kao Helejeva kometa... jako rijetki. user posted image  Vidite da nije do mene. user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 16:06:04   
Lady26
user posted image user posted image user posted image
Ko ceka i doceka, ali se i umori cekajuci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 17:23:09   
bebaca_sa
Hvala na dobrodosliciuser posted image eh pa sad i nije neka dijeta,ustvari se drzim samo dalje od slatkisa,hljeba,prepolovim porcije i ne veceram,to mi se pokazalo funkcionalnim jer ranije sam skidala kila tako,nadam se da cu izdrzatiuser posted image ..hiihi

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 17:46:51   
Rabi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Adana

Ma veeseelaa ne zezaj! :) Ti i visak. user posted image  Ako i imas stvarno se ne primjeti, odlicno izgledas!


hvala mila, znam ja da ne izgledam loše al ja imam 70 kg a visoka sam 170, tako da ne bi bilo loše koje kilce dole, bar na 65 al šta je tu je



reko neka sala, kad ono vesela ozbiljnauser posted image
super izgledasuser posted image
a i usput, ja sam visoka 164, a imam 67...pa koliko bi ja jos trebala smrsatiuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 23:16:32   
LuvBabies

IZVORNA PORUKA: bebaca_sa

LuvBabies vidim i ti si nova pa mozemo krenuti zajedno?user posted image


Dobro dosla ! user posted image user posted image
Pa moze naravn i meni treba drugar za podrsku od poroda nekako sam luda za hranom hahah..
Ja sam pocela ovu samo meso i jaja sa vodom da drzim jednu sedmicu pa cu vidit, bila sam na UN pa mi je vise i dosadila a i nema toliko efekta ko prije zakocilo.



_____________________________

Čuvaj se malih pukotina; mala će pukotina potopiti i veliki brod.

(odgovor članu bebaca_sa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Mršajmo zajedno !
20.12.2011 11:56:15   
bebaca_sa
Sretno sa dijetomuser posted image bas tako luda za hranom,prije sam mogla skinuti kile vrlo brzo a sad nekako nemogu da izdrzim 3 dana na dijeti.Ako bude kakvih skinutih kilica javi pa mozda i ja pocnem sa tom mesnom..hehheuser posted image

(odgovor članu LuvBabies)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Mršajmo zajedno !
21.12.2011 17:03:53   
Cickolini
Samo da vam se pohvalim. Ja sam od onih koje moraju dosta skinuti jer su mi u jednom momentu hormoni poludjeli i dobila sam doooosta kg viska. Na UN dijeti sam malo vise od 3 sedmice. I ticker sam stavila haha Uglavnom za tri sedmice 9 kg JUUUUUUPIE :) U utorak mi je prvi vodeni dan. Bila sam na ovoj dijeti i prije trudnoce i super skinula, ali trudnoca i dojenje je dosta toga vratilo, a i hormoni su mi se uzburkali ponovo.

A svim pocetnicima sretno i da sto duze istraju heheh

< Poruku je uredio Cickolini -- 21.12.2011 17:05:10 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu bebaca_sa)
Neposredna veza do poruke: 109
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 21:03:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Mršajmo zajedno !
24.12.2011 23:54:53   
mimikimi
evo i mene zene ja da se ubacim ovdje vrijeme mi je da malo poskidam salo
nadam se da me primate jer mi treba podrske user posted image
jos malo i na posao a ko ce ovakav sa 7kg viska
ima li ista za mene efikasno jer mi jos dojimo i da li smijemo da skidamo kilice
iman nemoj da se zalis ne vide se na tebi te kilice viska o kojima govoris prava siuser posted image
a vidi cickolini svaka cast zenouser posted image aj da je meni ali me strah nekako te un dijete ipak ona naglo skida


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Mršajmo zajedno !
25.12.2011 0:00:40   
ziki
Mimikimi je li zvrk propuzao, najbolje ces skinut kile ako krenes u akciju za njim, puzi i igraj se tope se ko ludeuser posted image  jedva cekam da Junior pocne da puze pa da se jurimo po stanu sad sa Nemirkom je nemoguca misija igrat se malo "aktivnije"a ne dic zgradu na noge

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Mršajmo zajedno !
25.12.2011 15:23:46   
animagical
da se i ja pozalimuser posted image zatrudila sam sa 66kg, visina 174cm,bilo mi taman onako na oci...sad imam 76user posted image  ja sam iza poroda slusajuci ono o slatkom i dojenju dobila 5kg.... znaci,imam 10 viska da se vratim na predtrudnicku tezinu,a bila bih zadovoljna i sa 70kg...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Mršajmo zajedno !
25.12.2011 16:06:24   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: ziki

Mimikimi je li zvrk propuzao, najbolje ces skinut kile ako krenes u akciju za njim, puzi i igraj se tope se ko ludeuser posted image  jedva cekam da Junior pocne da puze pa da se jurimo po stanu sad sa Nemirkom je nemoguca misija igrat se malo "aktivnije"a ne dic zgradu na noge


jes propuzala moja davno ali eto mama pusti da dijete puze a ona po kahvi ili po rucku user posted image user posted image user posted image
hehehe ma poigramo se mi ali moram ja smanjit unos hrane,evv vec od jucer pratim samo da manje kolicinski pojedem pa cemo vidjeti jes da je polako na taj nacin ali eto  da je meni koju kilicu da dobijem elanauser posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Mršajmo zajedno !
25.12.2011 16:48:43   
emma.L
My New Year resolution - skidanje viška kg i odmicanje od frižidera.
Ne zavaravam se mišlju da ću išta postići u ovo vrijeme blagdana, pa sam stoga i odgodila user posted image . Kupujem onu spravu za veslanje jer je za područje koje je meni problematično (stomak, guza, bedra i noge, tj. snaga u nogama) i aktiviram moju spravu za trbušnjake. Forsiram voće i zaboravljam na čokoladu. Ali kako rekoh, iza Nove godine, da se ne zavaravam bez veze. Ja imam nekih 6 kg viška minimalno, a idealno bi mi bilo 10 kg skinuti.
No, prvo da krenemo sa 1 ili 2 kg.
(Ova zima u kući me ubija)

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2011 15:34:19   
balasgirl
Žene ja ukupno skinula 13 kg, sa 73 na 60. Kako??? Nemam pojma. Jedem slano normalno, slatko vrlo rijetko, sokove isto rijetkooo, doručkujem pahuljice i pijem dosta vode. Ne vježbam, mada moraću, ostalo mi je malo stomačića. Ljetos kad sam imala 73 kile bila sam ko buhtlica, obla sa svih strana, sad imam manje nego prije trudnoće. Dajte recite šta je osim trbušnjaka dobro za skidanje sala sa stomaka (u kućnoj varijanti) jer trenutno nemam kome ostavljati bebu da bih išla negdje na fitnes, aerobik i sl. Napomena, dojim user posted image .


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2011 18:39:53   
animagical
orbitrek! imas na piku polovnih po 150-200km! i ja dojim i normalno vjezbam na njemu, nista ne smeta....a sto se bolje osjecam i ledja manje bole....dramauser posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2011 18:49:42   
bambi7
ja imam dvd aerobik sa Lejlom, ima super vjezbica za svaki dio koji ti je problematican-noge stomak ruke...super stvar za kucnu varijantu. vjeruem da mozes i na you tube naci nesto slicno.
Meni su cucnjevi za stomak zakon, mada sad samo furam biciklo! Trebam prvo skinuti visak pa cu onda stomak oblikovati:)


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2011 18:54:24   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: animagical

orbitrek! imas na piku polovnih po 150-200km! i ja dojim i normalno vjezbam na njemu, nista ne smeta....a sto se bolje osjecam i ledja manje bole....dramauser posted image



Ima li efekta orbitrek?user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2011 23:19:59   
LuvBabies
evo mene hahah jela jaja i meso 6 dana - 5 kg makla al nekako sad nemam apetit koliki sam imala... super mi je , nek vakav ostane ...

_____________________________

Čuvaj se malih pukotina; mala će pukotina potopiti i veliki brod.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Mršajmo zajedno !
29.12.2011 0:03:32   
animagical
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: animagical

orbitrek! imas na piku polovnih po 150-200km! i ja dojim i normalno vjezbam na njemu, nista ne smeta....a sto se bolje osjecam i ledja manje bole....dramauser posted image



Ima li efekta orbitrek?user posted image


2-3 kg su otisla, zavisi kad se vazem, ali sam doduse izbacila puno slatkisa, sad zasladim samo uz jutarnju kafu! toplo preporucujem!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Mršajmo zajedno !
4.1.2012 13:17:08   
balasgirl
Mužek me obradovao orbitrekom za NG. Evo već treći dan vozikam :))) Sad ćemo da pratimo rezultate. Ne trebam ni mršati, za sad sam zadovoljna kilažom, samo da se zategnem na stomaku i malo guzuuu. Javim rezultate.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Mršajmo zajedno !
5.1.2012 0:09:56   
animagical
oho-ho, poznaces za mjesec kako ti majice i farmerke drugacije stoje! samo nemoj navaliti pa dobiti upalu misica, kao ja jednomuser posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Mršajmo zajedno !
5.1.2012 8:48:06   
anidla
evo da prijavim da sam skinula 24 kg user posted image

imam jos 5 da budem tip top kao prije nego sto sam ostala trudna...

ali vec sam za teretane....imal gdje koja zenica da ide da mi kaze kakvi su uslovi da se i ja prikljucim?

ide li neko u BBI? Importanne??


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Mršajmo zajedno !
5.1.2012 9:34:45   
Trnoruzica
Draga anidla, cestitam user posted image user posted image user posted image

Kako, koliko dugo ti je trebalo, koja dijeta? Sve nam napisi, mozda i jesi, ali ne mogu da upratim user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *