|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
5.1.2012 18:41:19   
anidla
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Draga anidla, cestitam user posted image user posted image user posted image

Kako, koliko dugo ti je trebalo, koja dijeta? Sve nam napisi, mozda i jesi, ali ne mogu da upratim user posted image



probusila kasiku user posted image

sta ja znam, krenem na neku dijetu i odustanem, ne mogu ja vise da se pridrzavam tacno sta trebam da jedem.,..

i onda sam polako sama sebi i po svome kuhala i jela....e sad bilo je faza (kad trebam dobiti user posted image ) kad bih mogla i vola pojesti,ali prodje pa nastavim tamo gdje sam stala....

puno jedem mlade sireve,jogurte light, ribu, dvopek...izbacila sam kruh totalno, slatko 90% smanjila...prije sam znala cokaldu citavu pojesti, sad sebi priustim dnevno kockicu-dvije....

i ide to nekako, ipak nije malo 24 kg...doduse za dvije godine ali eto.....

bude kriza i odustajanja ali brzo se odazovem user posted image

ono sto je bitno da mi se je zeludac "smanjio" tako da ja vise u sustini i ne mogu puno kolicinski pojesti, bude mi muka....naucila sam polako da jedem i da uzivam u hrani....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Mršajmo zajedno !
7.1.2012 19:38:27   
Ilhana RR
Samo sa se pohvalim od ljetos sam smrsala ukupno 7 kg =)

a od pocetka decembra do danasnjeg dana je stanje ovako

- 5 cm struk
- 3 cm butovi
- 3 cm oko ruku (oko bicepsa ili kako se vec zovu)

a na vazi - 3 kg =) a milina je sto nista ne radim... valjda se slomi na poslu pa mi dovoljno to hahahha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Mršajmo zajedno !
8.1.2012 14:44:18   
Visnja RR
bravo Ilha user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2012 23:38:40   
fluffy
evo da se i ja pridruzim u skidanju kila....vidim da sam kao i vecina dobila tokom dojenja kilograma pa sad imam oko 6kg viska..... najveci problem je sto se vracam na posao a nemam sta obuci user posted image sve mi moje malo...ne volim dijete je sam ovisnik o slatku al sam pocela vjezbati sa Renatom Sopek latino plesove i nadam se da cu ubrzo vidjeti rezultate...i ove njene vjezbe preporucujem svima jer ne traze puno vremena a rezultati se videuser posted image

držim fige svima da se vratimo na prijašnju kilažu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Mršajmo zajedno !
16.1.2012 16:04:02   
Happy
Evo da se i ja prijavim na ovu temu.. Mom malcu je 2 godine i dalje imam jedno 8-9 kg viska ( ne vagam se jer ne volim :(  ).. Nisam pristalica diejta ustvari nisam karakter za njih. Zadnjih 10 dana sam reducirala prehranu, cim ustanem pojedem ili zobene pahuljice sa jabukom ili samo bananu, na posao nosim da jedem obicno salata ili sl i rucam kuci. Gledam da ne jedem slatko nisam skroz izbacila ali jesam veliki dio. Voljela bih da smrsam jer planiram i drugu trudnocu aBd i naisla sam na jedan proizvod kojio mi se cini poprilicno zdrav, čisto da potakne metabolizam, pa sam to mislila da uzmem...
Nadam se da smijem da postavim link

http://www.vitamini-hr.com/calivita_page/slim_formula.html



_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu fluffy)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Mršajmo zajedno !
19.1.2012 20:59:49   
NINNICA
drage moje, ja sam vam nova na forumu, ali sa starim problemom, visak kilograma poslije poroda user posted image moj njajveci problem je sto vecinu vremena provodim na kaucu sa svojom 6 mj bebom i slabije se krecem tako da imam viska jedno 6 kg. nikad nisam imala problema sa kilogramima tako da je za mene ovo  pravi sokuser posted image cula sam sve najbolje o herbafastu pa me interesuje gdje se moze kupiti, ako znate help help help. inace zivim u Kiseljak

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Mršajmo zajedno !
19.1.2012 21:38:16   
bambi7
Joj ja sam probala taj herbafast- kupila ga u apoteci u Lukavici. Nidje veze, kutija kosta oko 20-25km, a kazu da moras bar tri popiti kutije da ima ikakvog ucinka. To su bile jedine bobe koje sam probala za mrsanje i ne bih vala nikad vise.
Prorodno je zakon!!!


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Mršajmo zajedno !
20.1.2012 9:08:07   
NINNICA
meni je najveci problem sto se skroz slabo  krecem, imamo privatnu firmicu u sklopu kuce tako da radim svaki dan od prvog dana poroda  i a navece se toliko umorim da mi  ne padne na pamet neka dodatna fizicka aktivnost tipa teretane setnje isl, jedva cekam da se privalim u krevet izdrzim do 21 h. a sto se ishrane tice  nisam neki gurman a trudim se zdrao da se hranimo. valja je to sto sam od aktivne djevojke postala pasivna mama user posted image

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Mršajmo zajedno !
11.2.2012 8:46:36   
HNF
Prvo da vas sve pozdravim i da vas pitam kada se vi vagate, i je li to bitno. Ja ujutro kada se izvagam imam jednu kilažu a naveče sam uvije 2 kg težauser posted image  user posted image  . Sad ne znam više ni čemu da vjerujem, pa me interesuje kad se najbolje vagati. A usput izgubila sam 3 kg za mjesec dana user posted image

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Mršajmo zajedno !
11.2.2012 11:13:07   
Vinetu
Evo, da se i ja prijavim ovdje.  Imala sam viška 10 kila koje je trebalo skinuti.  Prije par godina skinula ih sa un-diet, al'''' se brzo vratilo jer sam se i ja vratila starom načinu prejedanja... naročito u večernjim satima.
Prije nekih mjesec-mjesec i po... ukinem sama sebi večeru... što pojedem do 18h - pojedem, više nema.  I uspjela sam smršati 4-5 kila.
Sad sam se bacila na zobenu kašu (neoljuštene sjemenke) i to jedem ujutro i navečer, a preko dana se "normalno" hranim.  Čitala sam da je jako zdrava i da pomaže reguliranju tjelesne težine... pa vidjet ćemo.
Imam još nekih 5-6 kg da skinem, ako Bog da...

Zaboravih dopisati: dugo sam pila lijekove za srce jer sam imala jake aritmije.  Prije dva-tri mjeseca sam ih na svoju ruku prestala piti (jer planiram drugu trudnoćuuser posted image ) i kako više ne jedem kasno nemam ni aritmije!!!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vinetu -- 11.2.2012 11:16:22 >

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Mršajmo zajedno !
11.2.2012 19:02:15   
NINNICA

IZVORNA PORUKA: HNF

Prvo da vas sve pozdravim i da vas pitam kada se vi vagate, i je li to bitno. Ja ujutro kada se izvagam imam jednu kilažu a naveče sam uvije 2 kg težauser posted image  user posted image  . Sad ne znam više ni čemu da vjerujem, pa me interesuje kad se najbolje vagati. A usput izgubila sam 3 kg za mjesec dana user posted image


Ja mislim da bi ti najbolje bilo ujutru da se vagas, a navece i ne pomisljas na vagu ( cisto radi demoralisanja user posted image ) Sala mala, mislim i da se preporucuje ujutru i ja se ujutru vagam.

ja sam Probala mrsati sa Herbafast Pilulama i mogu vam reci da djeluje, nije stvar samo u gubljenju kila izgubila sam 1.7 kg za 15 dana, ali apetit mi se nevjerovatno smanjio i sto mi je najdraze gubim zelju za slatkisima ( ja koja sam totalni ovisik o cokoladama od rodjenja sto se kaze) i nevjerujem da je to "umisljeni efekat tableta" mislim da je to meni nemoguce pored milki hanutai cega sve ne.

Uvela sam neki svoj miks: nemasni vocni jogut za regulisanje probave u koji ubacim sve moguce zitarice i pustim onako da se rastope. to mi je vecera i sasim mi je dovoljana do ujutru do 10 sati kada dorckujem

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:28:23   
Emmy
Evo i ja da se prijavim zvanicno za skidanje ovih mojih viška 10, a kako ni sama ne znamuser posted image , osim što znam da to želim.  Prestali smo dojiti, a sada krećem u akciju. Prvo postaviti ticker, a onda se baciti u razmišljanje i osmišljavanje jelovnikauser posted image . Prva pomisao herbalife kao neki stimulans za početak, bitno mi je kilu dvije, a onda motivirana idem dalje. Naravno, korigovanje ishrane prije svega. Uf, biće teško user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:38:50   
veeseelaa
Emmy user posted image user posted image user posted image user posted image pa tvoja linija je za 10
šta ti je draga moja? pa mi se sretosmo neki dan, gdje ti tu vidiš višak???? aaaaaaaaa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:42:18   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Emmy user posted image user posted image user posted image user posted image pa tvoja linija je za 10
šta ti je draga moja? pa mi se sretosmo neki dan, gdje ti tu vidiš višak???? aaaaaaaaa


Eee, zamisli onda kakva je bila!? Emmy samo 5kg, nemoj 10, bice ti previse. A onda ih meni prebaci user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:43:20   
veeseelaa
ja imam 70 kg, bembela sam al mi se ne da mršati , odnosno biti na dijeti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:47:09   
mama75
Ma zavisi koliko si visoka i kako su ti kg rasporedjeni. Ja sam do nedavno imala cak manje kg nego sto bi trebalo, ali su bila 2-3kg pogresno rasporedjena pa me bas nerviralo. Sve mrsavo, a bokovi ogromni. Ne pazim sta i koliko jedem, meni pomaze fizicka aktivnost - gotovo nikad ne sjedim, puno setam (citaj shoping user posted image ), aktivnosti sa djecom i sl.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:48:40   
veeseelaa
pa sad.... nisam nešto ni visoka, 170
nije to ni strašno al koji kg dole bi mogao


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:52:05   
mama75
ako se ti dobro osjecas onda se ne sekiraj za dijete. Ja sigurno ne bih mogla paziti sta jedem, divim se svima koji to mogu. Ja imam problem druge vrste . kako se udebljati. zato idem sa ove teme. Emmy probaj onu dijetu od Lady26, svi je hvale, a ti posto nisi nikad imala probleme sa kg, mislim da ces se brzo vratiti na predtrudnicku kilazu. sretno!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:53:05   
Funky
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
pa sad.... nisam nešto ni visoka, 170
nije to ni strašno al koji kg dole bi mogao


Veselaaa   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:54:58   
Emmy
E drage moje, hvala vamuser posted image , ali ja to vješto odjećom prikrivam, odnosno barem mislim da je vještouser posted image . Ali eto idemo malo dole, ljeto, more, ovo onouser posted image . Ne može mi više ništa od stvari, to me nervira, sve "vrtim" po ormaru kao nosit ću kad smršam, a ovamo sve kupujem XLuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:56:02   
Emmy
IZVORNA PORUKA: mama75

ako se ti dobro osjecas onda se ne sekiraj za dijete. Ja sigurno ne bih mogla paziti sta jedem, divim se svima koji to mogu. Ja imam problem druge vrste . kako se udebljati. zato idem sa ove teme. Emmy probaj onu dijetu od Lady26, svi je hvale, a ti posto nisi nikad imala probleme sa kg, mislim da ces se brzo vratiti na predtrudnicku kilazu. sretno!

Blago tebi mozes jesti sta ti se prohtijeuser posted image . Hvala ti, vidimo se uskoro u novom izdanju, nadam seuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:56:11   
mama75
IZVORNA PORUKA: Emmy

E drage moje, hvala vamuser posted image , ali ja to vješto odjećom prikrivam, odnosno barem mislim da je vještouser posted image . Ali eto idemo malo dole, ljeto, more, ovo onouser posted image . Ne može mi više ništa od stvari, to me nervira, sve "vrtim" po ormaru kao nosit ću kad smršam, a ovamo sve kupujem XLuser posted image

user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:58:08   
gvendolina
mama75 sta ti radis na ovoj temiuser posted image user posted image

emy i po meni super izgledas,ne vidim da trebas mrsati....ja sam u trudnoci dobila 20 kg i iako imam jos uvijek 10 kg vise nego kada sam ostala trudna zadovoljna sam kilazom i super se osjecam,jer sam ranije bila premrsava

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 10:58:47   
Funky
Emmy eto ja te ne poznajem ali ako Vesela kaže da ti je linija OK onda ja to vjerujem...user posted image
Što se tiče dijeta, moja daidžinica nakon poroda imala nekih 10ak kg viška i sve je jela normalno do 18.00 h iza toga samo jabuke i dosta tekućine (većinom šolja - dvije čaja)...izgubila višak za 2 mjeseca... mislim da je to i relativno zdrav tempo za gubljenje kilaže...
Također, idealna težina je visina -110 ali bi neke žene zavisno do građe bile ko aveti kad bi se po ovom gledalo...user posted image


_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Mršajmo zajedno !
13.2.2012 11:02:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Funky

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
pa sad.... nisam nešto ni visoka, 170
nije to ni strašno al koji kg dole bi mogao


Veselaaa   user posted image user posted image user posted image


OT gdje si ti? ja te tražila??? reci mi čemu ovaj potpis? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *