|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
11.11.2011 12:21:00   
Lady26
Imas pravo da kukas i ne ustrucavaj se user posted image user posted image
HB za dojenje user posted image i mlijeko....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mršajmo zajedno !
29.11.2011 10:35:16   
Cickolini
Vidim ova tema zatajila malo heheh Ja danas pocela sa UN dijetom. Nadam se da ce biti neke koristi hehe .... Imam ja puuumo izgubiti jer su mi hormoni poludjeli pa sam nabacila dosta kg ...

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 17:47:30   
umahmed
drage moje citam u jednom casopisu dr. Norman Walker zivio 118godina i fakticki nista nije jeo osim friskog voca i povrcauser posted image
i on kaze da je hljeb i svi ugljikohidrati su ubitacni jer se nikako ne mogu rastvoriti u organizmu i samo se talozeuser posted image ali hajd zivi bez hljeba,maslanice,kifli,makarona,pite,aaaaaaaa auhuser posted image
ja sam konacno evo sebi i ovako javno rekla da bi bilo vrijeme malo vise voca i povrca a manje ugljikohidrata.
Eh sada ima li neki jelovnik koje kod vas upalio a da nije neki pripravak ili dodatak prehrani? Sta preporucujete za dorucak,rucak veceru? Kako vi uspijevate skinuti kiloe i to zadrzati da se kile ne vrate. Ja skim za 7dana 3kg i vratim 5 za naredinh 7 mislim tako nekako. Uzasno,pomagajte.
Ja jesam visoka ali brate ima tu za skinuti posebno bokovi i noge,pomocuser posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 18:13:29   
bambi7
Mislim da brzo vratis kile zato sto ih brzo i skidas. Normalono je za sedmicu skinuti od 0,5 do 1kg. Isto je bitno da ne mijenjas rezim ishrane drasticno, npr danas da ne jedes nista a sutra sve sto ti padne pod ruku. Ako vec hoces da uvedes promijene onda se drzi toga.
A sto se voca i povrca tice, kod mene pali ako na stolu uvijek imam poneku vocku, pa je ko uzgred smazem. Tako isto i svi ukucani. Ako sam nagulila tanjir jabuka kako ko nailazi uzima po krisku. A isto vazi i za grickaice, ako su recimo stapici ili smoki na stolu, nesvjesno ces smazati ponesto onako uzgred. Vjeruj ja kad nemam u kuci grickalica i ne jedu mi se, a cim znam da ima tamo negdje u budzaku nesto za zobati odmah prvo za to krenem pa onda za jabukuuser posted image


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 18:17:08   
Trnoruzica
Sta mislis da malo obratis paznju na kalorije?
Jako puno se moze pojesti, nista ne moras izbaciti, samo malo isplanirati,
i samim tim ces steci nove navike.

Izracunas koliko dnevno mozes unijeti.. Unosis propisanu kolicinu kalorija ukoliko zelis zadrzati kilazu, ako zelis smanjiti, onda smanjujes, ali jako malo. Npr, smanjis 250 kalorija dnevno, a 250 ih potrosis nekom fizickom aktivnoscu.
Samim tim ne pretjerujes ni u cemu, ne maltretiras organizam, unosis sve sto treba, ujedno mrsas ;)


< Poruku je uredio Trnoruzica -- 4.12.2011 18:19:12 >

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 18:22:49   
enči80
Vjeruj ja kad nemam u kuci grickalica i ne jedu mi se, a cim znam da ima tamo negdje u budzaku nesto za zobati odmah prvo za to krenem pa onda za jabuku

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 18:26:00   
umahmed
hvala drage,poslusati cu vase savjeteuser posted image

nema tu puno kila mozda nekih 3-5 ali dovolhjno da mi smeta kada obucem hlace pa sjednem a ono ispadne salo oko strukauser posted image

Malo cu se pozavati metabolizmom koji mi je uporeniji,malo jogurta,malo kretanja i stvaranja misiscauser posted image

hvala puno divne ste

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 18:43:15   
bambi7
ma zeno nije to toliko puno viska.Mozda ti je bolje da ubacis malo vjezbica da se trba zategne!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 18:52:07   
umahmed
IZVORNA PORUKA: bambi7

ma zeno nije to toliko puno viska.Mozda ti je bolje da ubacis malo vjezbica da se trba zategne!


user posted image user posted image user posted image hvala na podrsci,pokusti cu uvesti hodanje stim da mi je trenutno  minimalno sve se nesto auticem vozikamuser posted image

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2011 19:40:11   
Trnoruzica
A i ja mislila, ona 15 kg viska, pa place za pomoc user posted image

Vise tecnosti, i vise kretanja, sportske aktivnosti, fitnes user posted image i nema da ne moze..
Sretnoo!! user posted image

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Mršajmo zajedno !
10.12.2011 19:49:03   
Anoniman
 morala sam ovo sa vama da podelim

najnovija fitnes sprava-biccikal-roler , moras se mrdat da bi se pokrenulo a i tako se i pokrece znaci dobar work out meni je ovo fenomenalno

http://www.youtube.com/watch?v=hnk_SvhoUk4    zove se TRIKKE" 67s Roller

ima lom videa na youtube pogledaj te 

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Mršajmo zajedno !
14.12.2011 23:00:48   
mery84
Cao cure,citam vase postove i zanima me jeste li uspjele skinuti te viska kilica,heheheh user posted image
Odavno pokusavam sa UN dijetom,ali mi je postala dosadna i nekako ne uspijevam.....user posted image
Zelim da razmijenim s vama misljenja i iskustva,kako i na koji nacin skinuti kilograme

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Mršajmo zajedno !
14.12.2011 23:29:47   
Anoniman
mery 84  ,
za dorucak voce ,kafa sa secerom jedino tad unosim secer   apreko dana kafu pijem sa natren
rucak pojedes a
veceru preskocis ( ja tada se nalivam cajevima u miru dok deca spavaju  )  i po meni i za men enajbolja dijeta
grickam semenke jedino

o.k sad nekad i cips prekodana ili  sta slatko ali balansiram

jha sam malo promenila  navike ishrane i navikla se user posted image ja jedino tako mogu  a od svih dijeta mi muka bude i otkazem se brzo user posted image   ma da ima puno forumasica koje ce nadam se pisati os voijem iskustvima o dukan, kupus i un dijete ili neke druge ja licno imam svoju izmisljenu i dobro mi ide

(odgovor članu mery84)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Mršajmo zajedno !
14.12.2011 23:34:48   
mery84
Poslije poroda s prvim djetetom imala sam 97 kg za mjesec sam izgubila 32 kg sa UN dijetom,sad poslije drugog poroda opet imam 97 kg i pokusavam vec 2 godine sa UN i razmim dijetama,ali ne uspijevam odustanem brzo .
Hvala sto si se javila i razmijenila svoje iskustvo i misljenje,ali tvoja "izmisljena" dijeta mi se cini zaminljivom,mozda ipak probam s njom
Hvala jos jednom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Mršajmo zajedno !
14.12.2011 23:43:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mery84

Poslije poroda s prvim djetetom imala sam 97 kg za mjesec sam izgubila 32 kg sa UN dijetom,sad poslije drugog poroda opet imam 97 kg i pokusavam vec 2 godine sa UN i razmim dijetama,ali ne uspijevam odustanem brzo .
Hvala sto si se javila i razmijenila svoje iskustvo i misljenje,ali tvoja "izmisljena" dijeta mi se cini zaminljivom,mozda ipak probam s njom
Hvala jos jednom user posted image


user posted image user posted image   zeno ti si zmaj

moja ova izmisljena user posted image mi je postala navika  , sporo ide ali vidljivi su rezultati  vagu nemam u kuci to mi je najveci neprijatelj  ja se orijentisem po odeci user posted image
navikla sam se na malo hrane
kad bi bila gladna onda i izmedju grickala semenke, ili bananu i tako po nesto po malo i sada se navikla tako  mozes probati ako hoces

ma da ima i jos jedna dijeta samo proteini se unose  tu ti ja garantujem 1 dan -1 kg
jedes samo jaja ( kuhana , przena)
meso ( ne pohovano ostalo moze ) , moze salama, virsle ,
riba, tunjevina u konzervi
povrce kakvo hoces  i sve ovo koliko god hoces kad ogladnis jedes ovo

ne smijes hleb, testenine , cak ni zvaku , slatkise , mlecne proizvode , voce  ustvari nista samo ovo gorenavedeno

a pijes caj nezasladjen , kafu crnu  sa natrenom i vode

ako zaboravis pa uneses nesto sto nisi smela opet iz pocetka moras a od treceg dan videces rezultat ako mozes izdrzi user posted image


ovu sam probala rezulatai wow ali nisam mogla dugo da izdrzim eto mozes i sa ovom probati jer sa unosom samo proteina masti ,t.e naslage masti pocinju sami da se tope

< Poruku je uredio triputmama -- 14.12.2011 23:56:59 >

(odgovor članu mery84)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Mršajmo zajedno !
14.12.2011 23:48:34   
mery84
Ja zeno draga,evo dobi volju da probam s tvojom dijetom,pa ti javnem kakvi su rezultati user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 0:18:23   
Anoniman
vazi drzim figeuser posted image

(odgovor članu mery84)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 0:33:39   
Adana
Pa ovo zvuci kao DUKAN dijeta. Jedu se samo proteini, kasnije se ubacuje neko povrce. Nema tjestenine, hljeba, peciva, krompira, mahunarki, kukuruza, rize, slatkisa, masnoca... Idu kile pofinu. Ima i tema na RR...


A Umaahmed, pa probaj da se malo aktiviras da bi umrzala metabolizam. Ne prejedaj se! Jedi umjereno i raznoliko.
Sto ti neko predlozi broji kalorije. Izracunaj svoj aktivni metabolizam, nadji negdje na netu. I od njega oduzmi 500 kalorija, i toliko kalorija unosi dnevno. Jer 500 kalorija puta 7 dana je 3500 kalorija manje, sto ti dodje oko pola kile masnoce. A to ti opet na mjesecnoj razini dodje 2kg manje...

Za dorucak mozes jesti nemasni jogurt u koji noc ranije potopis kasiku jecmenih pahuljica, kasiku psenicnih mekinja, kasiku mljevenog lana.
Obavezno 2 medjuobroka, koja ce biti lagana, tipa vocke, susenog voca, orasastih plodova, nemasnog jogurta i sl.
Rucak normala sa malo hljeba, po mogucnosti integralnog ili razevog.
Vecera nesto lagano.

Mozes probati isto je neko od zena predlagao, svako jutro na taste popiti casu stajace vode. I onda pola sata prije dorucka, i pred spavanje popiti mix: u casu prokuhale vode razmutiti malu kasikicu cimeta, i kada se malo ohladi dodati veliku kasiku meda.
Zuti caj je dobar ali ga je tesko nacio. A dobar je i zeleni, recimo nekih 10 dana da pije po pola litre zelenog caja dnevno, pa napravis malu pauzu.

Uglavnom moras jesti! Jer tvom je tijelu potrebna odredjena kolicina kalorija dnevno - bazalni metabolizam, i ako mu ih ne dajes pocece skladistiti sve sto uneses jer je tijelo programirano da nas odrzi u zivotu. :)
Izbaci industrijske sokove, gazirane napitke, masne grickalice... Ne moras se odeci slatka, ali pazi na kolicinu. :)
Znaci bitno je da redovno jedes, da si fizicki malo aktivnija i da se odmaras. :)

Posto nemas mnogo kila da skines, mozda da probas sa Dukan dijetom. Imas na netu obrazac koji ispunis i ciko ti fino izracuna idealnu tezinu i kaze ti koliko ce ti trebati da dodjes do nje.

Sretno! :)

< Poruku je uredio Adana -- 15.12.2011 0:35:34 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 0:48:33   
LuvBabies

IZVORNA PORUKA: triputmama

IZVORNA PORUKA: mery84

Poslije poroda s prvim djetetom imala sam 97 kg za mjesec sam izgubila 32 kg sa UN dijetom,sad poslije drugog poroda opet imam 97 kg i pokusavam vec 2 godine sa UN i razmim dijetama,ali ne uspijevam odustanem brzo .
Hvala sto si se javila i razmijenila svoje iskustvo i misljenje,ali tvoja "izmisljena" dijeta mi se cini zaminljivom,mozda ipak probam s njom
Hvala jos jednom user posted image


user posted image user posted image   zeno ti si zmaj

moja ova izmisljena user posted image mi je postala navika  , sporo ide ali vidljivi su rezultati  vagu nemam u kuci to mi je najveci neprijatelj  ja se orijentisem po odeci user posted image
navikla sam se na malo hrane
kad bi bila gladna onda i izmedju grickala semenke, ili bananu i tako po nesto po malo i sada se navikla tako  mozes probati ako hoces

ma da ima i jos jedna dijeta samo proteini se unose  tu ti ja garantujem 1 dan -1 kg
jedes samo jaja ( kuhana , przena)
meso ( ne pohovano ostalo moze ) , moze salama, virsle ,
riba, tunjevina u konzervi
povrce kakvo hoces  i sve ovo koliko god hoces kad ogladnis jedes ovo

ne smijes hleb, testenine , cak ni zvaku , slatkise , mlecne proizvode , voce  ustvari nista samo ovo gorenavedeno

a pijes caj nezasladjen , kafu crnu  sa natrenom i vode

ako zaboravis pa uneses nesto sto nisi smela opet iz pocetka moras a od treceg dan videces rezultat ako mozes izdrzi user posted image


ovu sam probala rezulatai wow ali nisam mogla dugo da izdrzim eto mozes i sa ovom probati jer sa unosom samo proteina masti ,t.e naslage masti pocinju sami da se tope

WOW bas bi da probam ovu, ja se borim sa UN ... prije par godina izdrzala mjesec i po i skinula 13 kg, nakon poroda izdrzim snjom mjesec i skinem 10 kg ... al sad nikako nemogu da izdrzim vise od 7 dana haha valjda mi dosadila ai rezultati nisu koprije sta ja znam sta je vise. mozda bi mogla ta jaja jesti mjesec dana i maknut 30 kg :D :D
Znaci samo jaja i meso ? salata ?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 0:51:33   
Anoniman
i salate i ostalog povrca  moze

ali ne smijes toliko dugo na ovoj dijeti , 30 dana , trebalo bi da je 2 sedmice max onda pauza od 2 sedmice  pa opet  mozes  ma da iskreno  ako i 2 sedmicce izdrzis  na ovoj dijeti ti si super-womanuser posted image





< Poruku je uredio triputmama -- 15.12.2011 0:53:53 >

(odgovor članu LuvBabies)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 0:55:21   
Anoniman
opet da kazem ima raznih dijeta ali promeniti navike  izbaciti po nesto iz jelovnika , aktivirati se , makar i brzi hod kao sport je po meni najbolja dijet a  jer svaka ostala koja nudi brze rezultate moze biti opasna nije svaciji orfanizam isti user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 1:02:46   
LuvBabies
ma skroz si u pravu jedino izmjenit nacin prehrane... al ja ne znam sta je samnom ja bi samo jela imam apetit ko nikad u zivotu, imam osjecaj da mi je zeuldac ogroman ..
haha a ta aktivnost hodanje i to, ma ja sam mislila uz svoju malu da cu kocackalica biti bucka nece da hoda ima godinu i 2 mj hoce da se nosa nabila sam misice al ih prekriva salo pa sam bas ko neki body builder ogromnih ruku :)
pokusat cu ovo izdrzat barem 1 sed. pa pauzu i tako nesto kombinovat. nadam se da ce me proci ovaj apetit , mozda bi test za trudnocu trebala uzet user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Mršajmo zajedno !
15.12.2011 15:32:19   
mala curica

IZVORNA PORUKA: mery84

Ja zeno draga,evo dobi volju da probam s tvojom dijetom,pa ti javnem kakvi su rezultati user posted image user posted image
user posted image




Mery draga,sretno i drzim ti fige da uspijes ustrajati u dijeti user posted image user posted image user posted image
pusa

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mery84)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 1:38:29   
LuvBabies

IZVORNA PORUKA: triputmama

i salate i ostalog povrca  moze

ali ne smijes toliko dugo na ovoj dijeti , 30 dana , trebalo bi da je 2 sedmice max onda pauza od 2 sedmice  pa opet  mozes  ma da iskreno  ako i 2 sedmicce izdrzis  na ovoj dijeti ti si super-womanuser posted image








Ja od sutra krecem sa ovom dijetom par dana drzite mi fige user posted image javim vam kako proslo


_____________________________

Čuvaj se malih pukotina; mala će pukotina potopiti i veliki brod.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Mršajmo zajedno !
19.12.2011 15:16:34   
bebaca_sa
Cure redovno citam vase postove ali nova sam na forumuuser posted image
krenula na dijetu neku jer sam se poslije poroda udebljalauser posted image
Ima tu nekih 8kg viska,a iskreno treba mi podrska...hiihihi super ste!!user posted image

(odgovor članu LuvBabies)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *