|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi
15.8.2011 9:38:20   
Nina_Lana
Mene nije vratio..mene je Divanovic pregledao, ni za kilazu ni za pregled me nije imao razloga napasti i sam je usutio kad je vidio da sam uzorna trudnica i da je sve uredu samnom...Ja sam isla kod njega i prije jednom, i to je njemu zasmetalo sto ne dolazim kod njeg redovno..A imam dosta razloga hahahah..prvi nije mi bio posebno prijatan ni taj prvi put, ali pregled je protekao ok, drugi - u prvoj trudnoci sam ostavila para i para privatnicima, da bi mi moj stari dr. Mavric koji na zalost vise ne radi rekao sto bacas pare sve je uredu idi kod Masica jer ce te on porodit...
Opet kazem sve je individualno. Ja licno ovaj put sam sama osjetila da mi je beba nisko, a svakako sam planirala otici kod Divanovica zbog njegove strucnosti negdje na sredini ove trudnoce.
Ruzno je to da on meni kaze : Sta je Masic ti na godisnjem pa dosla meni..Pobogu kakve to ima veze...
Elem sto se mene tice i Divanovica no commentuser posted image user posted image


_____________________________

Mamina princeza 01.10.2008.
Mamin princ 25.12.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Koji vas doktor vodi
15.8.2011 10:24:55   
10 mart 2009
Nina_Lana, a zašto mu nisi rekla da dr. Mašić ima privatnu ordinaciju i da i on radi privatno, čak i u vrijeme kad je na godišnjem odmoru. Jednostavno, htjela si njegovo mišljenje ili...zašto mu smeta kad si došla da ostaviš novac kod njega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nina_Lana)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Koji vas doktor vodi
15.8.2011 13:23:30   
10 mart 2009
Anica 1, da ne reklamiram user posted image user posted image  u Vogošći

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Koji vas doktor vodi
16.8.2011 16:30:32   
Skvo RR
Svi OT postovi su pobrisani...pa dvije stranice o tome koja je primila pp, gdje blinka kovertica i slicno.
Na temi SALKO MASIC
napisite gdje covjek radi i spasite nas agonije OT postova.


LP




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nina_Lana)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Koji vas doktor vodi/o
15.9.2011 13:33:12   
zvijezda*
Cijelu trudnocu mi je vodio dr.Nedzad Nakas i 16.12.2010. porodio me carskim rezom. Ne razumijem ove negativne komentare na njegov racun jer meni licno je bas jedno divno stvorenje, opusten, vesele naravi i uistinu jedan veliki strucnjak. U opcoj bolnici sam provela dugih 16 dana i da vam pravo kazem da nije bilo njeg skrenula bih s pameti. Ako je nekad nekom i odbrusio da tako kazem morate shvatiti da ti ljudi rade kao mravi i to jako tezak posao, a to sam se imala prilike uvjeriti tokom mog boravka u bolnici. Ali naravno svako ima pravo na svoje misljenje,a i ne moze nam svima ista osoba biti dobra ili losa,ali komentari tipa da on nema pojma sa svojim poslom su fakat suvisni,jer covjek je skolovan sa jako velikim iskustvom /ako mi ne vjerujete u to sto pricam provjerite malo ponesto o njemu/, jako je cijenjen medju kolegama i pacijentima. A ako je nakad i pogrijesio ili nije uocio nesto sto je trebao pa ljudi moji i on je obican smrtnik a kojem se to doktoru jos nije desila neka greska, mi svi smatramo ako su obuceni u bijelo da su svemocni...

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Koji vas doktor vodi/o
30.9.2011 16:39:53   
aidana
Ja sam se također odlucila za Dr. Divanovica zbog brojnih preporuka, međutim duboka sam razocarana. Prema meni se na pregledu odnosio jako drsko i s vremena na vrijeme je davao neumjesne komentare. Kada vec idem kod privatnika i ostavljam 70 km za pregled trudnice onda ne ocekujem takvo ponasanje, mislim da je to strasno bezobrazno. Obzirom na "strucnost" odlucila sam mu dati jos jednu sansu, ali ako se i drugi put bude jednako ponasao definitivno necu nastaviti da idem. 

(odgovor članu zvijezda*)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2011 20:44:22   
mama_81
Pozdrav svima, čitam postove vas dragih trudnica o izboru doktora... Ne mogu da ne napišem svoje mišljenje i ad ne pohvalim moje dr. user posted image .

Sad sam u 32-goj sedmici, niti jednom nisam otišla privatniku, ne iz razloga što nemam novac, nego stvar principa i uvjerenja da isto znanje i profesionalnost imaju i dr na klinikama (bez obzira da li pored svog redovnog posla imaju i privatnu ordinaciju ili rade u nekoj od privatnih ordinacija).

Niti jednu neugodnu situaciju nisam imala za ovih 8 mjeseci trudnoće. Redovno idem na sve preglede što u DZ što na Jezero.

Prvo ću pomenuti moju dr. Almu Pašić. Ona je na prvom mjestu čovjek, pa ljekar! Kad bih mogla da dodjelim nagradu za stručnost, profesilonalnost i pristup prema pacijentu to bi bila moja draga dr. Alma Pašić.user posted image Definitivno jedna divna doktorica, žena za sve pohvale!
Drugo bih spomenula i dr. Lejlu Imširija i ona je sasvim ok i sve pohvale i za nju!user posted image

Stoga drage moje prema mom iskustvu moguće je da sve preglede bez da plaćate bilo kome možete uraditi u DZ i Jezeru sa ovjerenom knjižicom, bez čekanja redova i kojekakvih najavljivanja i zakazivanja termina za pregled. user posted image user posted image






_____________________________

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano
na vlastitom razmišljanju.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2011 20:47:19   
Emica_sa
Ja upravo da bi izbjegla to cekanje po domovima zdravlja, obadvije trudnoce sam vodila privatnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mama_81)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2011 20:53:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja upravo da bi izbjegla to cekanje po domovima zdravlja, obadvije trudnoce sam vodila privatnouser posted image
i ja sam vodila privatno trudnocu . Kod nas u DZ isla reda radi i muske djece sto se kazeuser posted image samo da me et uvede u karton da sam bila il kad bi posla roditi oni mi daju uputnicu za ZE
Jer moja dokt privatno nije radila kasno i nedeljom haj znaj kad ce me uhvatiti bol za porodjaj
Nebi me niko u DZ pogledao, da se nisam javljala ako nista formalno

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2011 20:57:21   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: aidana

Ja sam se također odlucila za Dr. Divanovica zbog brojnih preporuka, međutim duboka sam razocarana. Prema meni se na pregledu odnosio jako drsko i s vremena na vrijeme je davao neumjesne komentare. Kada vec idem kod privatnika i ostavljam 70 km za pregled trudnice onda ne ocekujem takvo ponasanje, mislim da je to strasno bezobrazno. Obzirom na "strucnost" odlucila sam mu dati jos jednu sansu, ali ako se i drugi put bude jednako ponasao definitivno necu nastaviti da idem. 



On jeste stručnjak, to ne sporim, ali zna biti veoma nezgodan, mnoge moje drugarice i dvije prijateljice idu kod njega, prezadovoljne, odem i ja , i doživim tepko razočarenje, tad i nikada više.

Ja zaista najviše volim prim. dr. Mašića, i opet sada idem kod njega, iako je do njega teže doći, jer ne radi privatno. ALi , ipak s njim sam najzadovoljnija.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2011 21:00:09   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: aidana

Ja sam se također odlucila za Dr. Divanovica zbog brojnih preporuka, međutim duboka sam razocarana. Prema meni se na pregledu odnosio jako drsko i s vremena na vrijeme je davao neumjesne komentare. Kada vec idem kod privatnika i ostavljam 70 km za pregled trudnice onda ne ocekujem takvo ponasanje, mislim da je to strasno bezobrazno. Obzirom na "strucnost" odlucila sam mu dati jos jednu sansu, ali ako se i drugi put bude jednako ponasao definitivno necu nastaviti da idem. 



On jeste stručnjak, to ne sporim, ali zna biti veoma nezgodan, mnoge moje drugarice i dvije prijateljice idu kod njega, prezadovoljne, odem i ja , i doživim tepko razočarenje, tad i nikada više.

Ja zaista najviše volim prim. dr. Mašića, i opet sada idem kod njega, iako je do njega teže doći, jer ne radi privatno. ALi , ipak s njim sam najzadovoljnija.




Mene iskreno kod divanovica nervira,sto mu je svaka trudnica na apaurinima i na tabletama za cuvanje trudnoce,to mu je standardnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2011 21:36:37   
selebriti
Meni je cijelu trudnoću vodila Dr. Naima Lokmić. DZ "Saraj Polje".
Ja prezadovoljna.

A porod, ... user posted image  Abadžić, Imširija L., Godinjak user posted image user posted image user posted image  ... trajalo je user posted image

Dr. Abadžić OK,
Dr. Imširija se meni nije svidjela,
Dr. Godinjak odličan.

I na kraju, babica Mirsada - divna user posted image  

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.11.2011 13:07:10   
pauza
selebriti, sto ti se nije svidjela dr Imsirija, mene ona vodi pa te molim da me malo uputis?? :-(  moze i na pp :-) hvala ti  unaprijed:-)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.11.2011 13:11:22   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: selebriti

Meni je cijelu trudnoću vodila Dr. Naima Lokmić. DZ "Saraj Polje".
Ja prezadovoljna.

A porod, ... user posted image  Abadžić, Imširija L., Godinjak user posted image user posted image user posted image  ... trajalo je user posted image

Dr. Abadžić OK,
Dr. Imširija se meni nije svidjela,
Dr. Godinjak odličan.

I na kraju, babica Mirsada - divna user posted image  


Kod njih se i ja vodimuser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.11.2011 13:17:08   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: selebriti

Meni je cijelu trudnoću vodila Dr. Naima Lokmić. DZ "Saraj Polje".
Ja prezadovoljna.

A porod, ... user posted image  Abadžić, Imširija L., Godinjak user posted image user posted image user posted image  ... trajalo je user posted image

Dr. Abadžić OK,
Dr. Imširija se meni nije svidjela,
Dr. Godinjak odličan.

I na kraju, babica Mirsada - divna user posted image  


Kod njih se i ja vodimuser posted image


Ja mislim da ti je to dobitna, hehehe, ... Meni je Dr. Abadžić počela porod (indukcijom) i bila je skroz OK, razgovarala je, nije škrta na riječima, nije gruba, ... koliko sam je vidjela, super stvarno. A o Dr. Lokmić imam samo riječi hvale.

Sretno!!! user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.11.2011 13:19:23   
Bebica11
Hvala, ma meni je malo rizicna trudnoca pa me Naima salje na GAK pa sam s GAK-a odabrala Nidzaru, ugl. zadovoljna sam do sad hB, jedino ne znam kako ce biti sad za porod, al drago mi je da si imala lijepo iskustvo s Nidzarom:)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.11.2011 13:23:40   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Bebica11

Hvala, ma meni je malo rizicna trudnoca pa me Naima salje na GAK pa sam s GAK-a odabrala Nidzaru, ugl. zadovoljna sam do sad hB, jedino ne znam kako ce biti sad za porod, al drago mi je da si imala lijepo iskustvo s Nidzarom:)


Ma kažem ti, bilo je kratko, ali Ok skroz, nemam zamjerke, ... ali jedna moja prijateljica je kod nje voidila trudnoću i porodila ju je, ... i baš je hvali. Samo ne znam ko će te "zapasti" na porodu.
Biće to sve super, ... eto, još malo ... user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Koji vas doktor vodi/o
14.11.2011 17:54:59   
Danijela sunce
Drage moje,
izvinite ako ja upadam, ali nemogu bas sve da procitam...voljela bi da mi se javi neko ko ima iskustva sa dr. Vesnom Bralo? Ja sam trenutno kod nje i onako zbunjena sam iako imam dosta pozitivnih misljenja o njoj.
Hvala

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Koji vas doktor vodi/o
14.11.2011 18:14:29   
DinkaDavor
Tuzla se moze pohvaliti sa par odlicnih ginekologa mada cu ja da budem slobodna i preporucim svima dokt. Suadu Tinjic, poliklinika "Korak do zivota", zgrada Titanik kod Merkatora. Prije mjesec dana sam izvadila i  godisnju clansku kartu u iznosu od 100 km, tako da sam i finansijski zadovoljnauser posted image . Profesionalnost i ljubaznost na visokom nivouuser posted image Ne bih previse da je hvalim sem da napomenem da sam veliki hedonist user posted image

(odgovor članu Danijela sunce)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.11.2011 17:51:44   
anđelo
Drag moje ,pusa svima.Jel neka od vas imala iskustva ili vodila trudnoću kod dr.Rade Rakić,  Skerlićeva?

(odgovor članu DinkaDavor)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.12.2011 17:55:12   
emy24
u prvoj trudnoci sam isla kod ginekologa privatno,i na svakom pregledu sam radila nalaz urina,mjerenje kilaze i tlaka,ali sad u drugoj trudnoci idem u kantonalnu bolnicu u Travniku gdje me vodi doktor koji tu radi,i kad sam otisla prvi put na kontrolu,kako sam trudna,nije mi ni mjerio tlak a nisam se ni vagala,ma nije mi ni spomenuo doktor,pa sad neznam kad odem abd drugi put pitat cu ga,jel to u bolnici ne rade ili???inace je fin i prijatan...dr.Karadža Asmir mozda jos neka od vas ide njemu user posted image user posted image  

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 571
   Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
12.12.2011 21:28:30   
mamma mumi
da li neko ima iskustva sa Dr Bašić Ejubom sa GAK-a?

< Poruku je uredio Skvo RR -- 12.12.2011 22:59:09 >

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.12.2011 18:34:25   
Daisy2
Uh, nemoj molim te o Suadi Tinjic... Malo pregledaj bolje forum pa ćeš i sam da se uvjeriš prije nego je preporučiš bilo kome... Poznata je po tome da joj je cilj da digne lovu, na sve je spremna a i ta članska karta je fora jer svaki nalaz opet zasebno platiš, imam iskustvo... Moj glas ide za Azru Blitvić, Amelu Adzajlić, Dr. Balić i ostale mnogo bolje stručnjake...

(odgovor članu DinkaDavor)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
17.12.2011 18:46:48   
Dida79

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

da li neko ima iskustva sa Dr Bašić Ejubom sa GAK-a?


Ima ja i toplo ga preporucujem.Covjek jeste malo cudan i onako suti i radi svoj posao.Meni je vodio izuzetno kriticnu trudnocu od samog pocetka u toku trudnoce mi je serklazu uradio i na kraju zavrsio sa porodom na carski rez.Ja za njega samo imam rijeci hvale

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Koji vas doktor vodi/o
28.12.2011 15:04:57   
Elma R.
Doktorica iz poliklalim pregledima u poliklinici Clarus, dr. Amra Hadziosmanovic se na prvu ucini strucnom, ono poprica s vama, posveti vam vrijeme iako kad dodjte kuci i vratite film uglavnom joj se prica svodi na stvari koje je uopste niste ni pitali nego vise onako neka mehanicka prica. Da skratim pricu, mene je upropastila kljukajuci me nepotrebno progeteronima i veoma ucestalim pregledima u prvom tromjesjecju. Ovo su kasnije mnogo strucniji dr od nje potvrdili. Sve u svemu, nadam se da ce ovaj komentar pomoci buducim trudnicama pri izboru doktora. Ja prokljinjem dan kad sam kod nje otisla.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *