|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nervoza u zelucu
6.12.2011 18:46:46   
mirnah
Moze li mi neko reci, ukoliko ima iskustva, sto je dobro za nervozu zeluca? Cesto sam zbog neceg uznemirena, ali ne mogu protiv sebe, zeludac mi igra gore dole, uznemirena sam i sl. Ponekad ne mogu ni da spavam... Nije to toliko intenzivno niti ozbiljno, ali ponekad mi stvara i problem. Doktori znaju samo tablete preporučiti, al mislim da to nije konačno rješenje. Uzrok je jednostavno povremeni strahovi, pretjerano razmisljanje, briga za moje bliznje, stresan posao, planovi oko buducnosti i sl. Kad bi nabrajala svasta bi moglo biti, a gotovo nista nije pod mojim utjecajem, neke stvari jednostavno ne mogu izmijeniti...

Kazu mi Persen da je dobar i caj od lipe? Nisam nista od toga probala, ali bih mogla...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nervoza u zelucu
6.12.2011 19:08:19   
Anoniman
nervozu ne valja nikako trpiti...to da znas...tako reci...mozes "navuci" razne bolesti...od cira pa na dalje...persen je prirodan...u gospinu travu se mnogi  kunu...ako pijes puno kafe izbaci tj. samo ujutro malu salicu...cigare isto pogorsavaju...a najbolje ti je da predvece nekako ubacis neku tjelesnu aktivnost...teretana, trcanje...bilo sta sto ce ti pomoci da izbacis stres na pravilan nacin...to su sve nakupljeni toksini koje moras nekako izbaciti

(odgovor članu mirnah)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nervoza u zelucu
6.12.2011 20:27:26   
Rabi
ovako, ja te ne zelim prepadati ali....ako imas strahove, od njih ti dolazi i ta nervoza! Ja sam imala istih problema, titranja u zelucu, pa nekakvog ''''sijevanja'''' vreline u zelucu, dolazio mi je i neki osjecaj slabosti iz zeluca koji se sirio prsa, glavu, ruke noge...na kraju sam pocela dobivati  panicne napade....napade strahauser posted image   I sve je pocelo sa stresom i gubitkom bliske osobe, posle strah za moje najblize, strah za mene.....i u nedogled! Mene je to sve hB proslo...kazem HVALA BOGU! I bas mi bude tesko kad vidim da se nekome desava slicno kao meni sto je bilo!!!
Ja ti mogu reci samo jedno, da je sve do tebe....sto vise mozes ne misli na lose, ako mozes ne razmisljaj o tim svojim strahovima, izlazi, druzi se, radi nesto sto volis, kuhaj, pjevaj.....samo da ne mislis na negativno!!! I naravno pij cajeve za smirenje, macina trava, kamilica.....

< Poruku je uredio Rabi -- 6.12.2011 20:28:59 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nervoza u zelucu
6.12.2011 22:41:34   
mirnah
Kupila sam persen pa cemo vidjeti, kaze djevojka u apoteci da mi ni na koji nacin ne moze stetiti, preporucila mi je i caj od majcine dusice i kantariona, kao sto ste i vi navele...

Vec odavno hocu da se upisem na aerobik, ili zumba fitnes, tako da mi je i to slijedeci korak, zasigurno...
Hvala dadadauser posted image i Rabiuser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nervoza u zelucu
7.12.2011 9:57:01   
new mama
Kupi caj verem,odlican za zeldac,ja imam nervozu zeluca,on mi uvijek pomogneuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nervoza u zelucu
18.12.2011 17:29:43   
lajlac
Korisna tema! ja cesto imam nervozu zeluca, ali to pripisujem svojim raznoraznim mislima i strahovima nakon dugotrajnog stresa... Ja se prvo trebam rijesiti sklonosti negativnom razmisljanju i pretjeranim opterecivanjem svim i svacim, pa onda ce i nervoza i sve ostalo prestati. Bice valjda dobro, a dotad cemo isprobati ovaj verem caj za koji nisam cula...ni persen nisam probala...


_____________________________

Lajla

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *