|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 2:20:51   
veeseelaa
meni su na babine uredno poceli dolaziti nakon nekih mjesec dana...osim naravno sestre,zeta i mojih i mm roditelja.


ja kad spomenem dolazak na babine uopće ne mislim na brata, mama i muževe roditelje
Pa moja mama i brat su stalno samnom, ko da su se i oni porodili hihihihi tako je izgledalo hahahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 9:08:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni su na babine uredno poceli dolaziti nakon nekih mjesec dana...osim naravno sestre,zeta i mojih i mm roditelja.


ja kad spomenem dolazak na babine uopće ne mislim na brata, mama i muževe roditelje
Pa moja mama i brat su stalno samnom, ko da su se i oni porodili hihihihi tako je izgledalo hahahah


ni ja, zato sam i napisala da mi prva 2 mjeseca nije niko dolazio, najuzu familiju nisam racunala, oni su mi ko domaciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 9:58:11   
raja_ringe
Ja sam to otprilike zamislila ovako, oni koji dolaze iz drugih gradova obavezan kompletan rucak, ostalima hladna plata, pite i sl. kafa, sokovi i kolaci.

Totalno sma opterecena, jer mi se desavalo nakon vjencanja (mi nismo pravili svadbu nego nas 25 najblizih otisli na rucak) da sam ja docekivala sa ruckom, a da su mi gosti rekli: "Eh trebala si nam reci da ce biti rucak da ne jedemo kod kuce". Hm, da sam imala svadbu i da su mi bili na svadbi ne bi mozda ni ja ruckove pravila, ali ovako mi se podrazumijevlo.




_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 12:19:10   
Neca xxx

GALICIA

Kad smo kod beba i babina. Uskoro mi dolazi ta mlada mama sa bebicom po prvi put u kucu. Ja znam da postoje neki obicaji kad beba dolazi prvi put u kucu. Sjecam se da je moja mama uvijek imala spremno nesto za bebu. Mislim da je bila neka zdjelica, sa secerom, jajima i brasnom. Nisam sigurna, ali tako nekako. Znatel' vi nesto u vezi ovoga?


Galicia, ja sam vidjala da bebama kada prvi put dolaze u kucu pripreme paketic u kojem se nalazi malo secera, brasna i nekoliko jaja. Kao da beba bude "puna" kao jaje, slatka kao secer, a ne znam tacnu simboliku brasna, ali i to je nesto dobro. user posted image

A kada sam ja dolazila sa svojom bebom po prvi put, cesto su stavljali bombone pored bebe. Meni je to bas bilo simpaticno. user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 12:51:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Neca xxx


GALICIA

Kad smo kod beba i babina. Uskoro mi dolazi ta mlada mama sa bebicom po prvi put u kucu. Ja znam da postoje neki obicaji kad beba dolazi prvi put u kucu. Sjecam se da je moja mama uvijek imala spremno nesto za bebu. Mislim da je bila neka zdjelica, sa secerom, jajima i brasnom. Nisam sigurna, ali tako nekako. Znatel' vi nesto u vezi ovoga?


Galicia, ja sam vidjala da bebama kada prvi put dolaze u kucu pripreme paketic u kojem se nalazi malo secera, brasna i nekoliko jaja. Kao da beba bude "puna" kao jaje, slatka kao secer, a ne znam tacnu simboliku brasna, ali i to je nesto dobro. user posted image

A kada sam ja dolazila sa svojom bebom po prvi put, cesto su stavljali bombone pored bebe. Meni je to bas bilo simpaticno. user posted image


dug zivot u smislu da doceka da ima bijelu bradu i brkove user posted image

galicija i pare da das neces pogresiti user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 13:42:17   
veeseelaa
Totalno sma opterecena, jer mi se desavalo nakon vjencanja (mi nismo pravili svadbu nego nas 25 najblizih otisli na rucak) da sam ja docekivala sa ruckom, a da su mi gosti rekli: "Eh trebala si nam reci da ce biti rucak da ne jedemo kod kuce". Hm, da sam imala svadbu i da su mi bili na svadbi ne bi mozda ni ja ruckove pravila, ali ovako mi se podrazumijevlo.


i kod mene nije bilo svadbe, al i da je i da nije šta je toliki problem napraviti ručak? svakako kuhaš sebi i tm i samo podebljaš, mal raznoliskosti i to je to
Na troškove takve vrste osobito kad je udaja/ženidba, babine i sunet u pitanju mora se i treba računati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
11.12.2011 13:43:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: virgulina

uh , bre pa te babine ko mali svatovi
kod nas se u babine najavljuje i ponude se donose user posted image



pa kako da ne, to je bitnije nego vjenčanje, ipak se rodilo malo biće i ja sam željela svakog počastiti kao i mm, koji je mjesecima čašćavao raju jer je dobio kćer



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
5.3.2012 23:38:42   
Anoniman
jeli vama normalno da kada negde odete jedanput , dvaput , pedeseti put   domacica posluzi tos to j eodredila , u medjuvremenu pere sudje a u svemu tome samo suti user posted image

nisam bila ko zna odkad i oni sve pa dodjite sto vas nema i ja rekoh docicu kad mi nestane kafe da popijem
oni zinuse
rekoh kad god dojemo tvoja zena samo kiti sto i suti pa kad mi po nesto ne stane docicu da se najedem i napijem
ona se nasmija
rekoh bogami to uopste nije smijesno nego haj ti meni reci sto ti samo sutis ,  jel ne pocinjes temu da se nebi zadrzavali ili sta
oni s ezacrvenise
ma mislim goni se u k....c



(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
5.3.2012 23:42:24   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
5.3.2012 23:51:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: triputmama

jeli vama normalno da kada negde odete jedanput , dvaput , pedeseti put   domacica posluzi tos to j eodredila , u medjuvremenu pere sudje a u svemu tome samo suti user posted image

nisam bila ko zna odkad i oni sve pa dodjite sto vas nema i ja rekoh docicu kad mi nestane kafe da popijem
oni zinuse
rekoh kad god dojemo tvoja zena samo kiti sto i suti pa kad mi po nesto ne stane docicu da se najedem i napijem
ona se nasmija
rekoh bogami to uopste nije smijesno nego haj ti meni reci sto ti samo sutis ,  jel ne pocinjes temu da se nebi zadrzavali ili sta
oni s ezacrvenise
ma mislim goni se u k....c




user posted image user posted image user posted image
legendo...

Ja kada sma došla ovdje udajom, moj usprug mi kaže eto ima ''mlada'' kod našeg kuma u kući, od njegovog brata, super kaže ženica pa s anjom ko mogu eto da se ''obiknem''.
I ja odem tako jednom...ona meni šoljicu kafe na sto stavila i ode u kuhinju i pere, pere suđe...
hajd ja kontam nešta u frci...
Mi zajedno doemo ja i usprug a ona istouser posted image kad smo izašli...reko majketi po čemu ti zaključi da ću se ja sanjom ''obiknut'' na sedrenikuser posted image
naravno nikada joj više nisma ušla...
ma idi bježi...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
6.3.2012 0:02:14   
neki x
user posted image user posted image user posted image Al se ismijah...Imam i ja jednu takvu,sjedimo,u po frke samo ustane i ode prati sudje,e pa mislim...user posted image
Krenuli mi odmah posle toga kuci,kaze aaaah pa sto ne sjedite,rekoh draga moja,da ti ne smetamo..A ti kad dodjes kod nas,nemoj se iznenaditi,kad u po frke cujes zvuk usisivacauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
6.3.2012 0:03:14   
zvončica
Ma ja, dodjes u goste, a oni Boga mole da odes user posted image
Eno pisala sam na temi Nekultura i bezobrazluk, a moglo bi se prije ovdje to svrstati....gostoprimstvo tetki MM...user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sta je po vama gostomprimstvo
15.3.2012 12:58:29   
Anoniman
bas tako kad ne  dodjes ljute kad odes  zuje po kuci
ja bogami nemam vremena u citavom stresu pakovat troje dece i otici na partiju sutanja user posted image user posted image ma jok

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *