|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ZIDNI SAT
12.12.2011 9:57:05   
shpagica
Zene pomozite pliz, ne znam gdje u Sarajevu mogu kupiti kvalitetan lijep zidni sat? Treba nam da ponesemo na naselje i bas je ono sto kazu "za obraza" pa biste mi jako pomogle ako znate gdje ih ima? Sve dolazi u obzir i mesingani i drveni i klasicni i moderni, samo da su kvalitetni.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 10:12:58   
snijeg
Robot, OBI, Merkur na Stupu, Baščaršija user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 10:36:10   
shpagica
Gdje na Bascarsiji konkretno? Hvala

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 10:36:12   
jasmin

IZVORNA PORUKA: shpagica

Zene pomozite pliz, ne znam gdje u Sarajevu mogu kupiti kvalitetan lijep zidni sat? Treba nam da ponesemo na naselje i bas je ono sto kazu "za obraza" pa biste mi jako pomogle ako znate gdje ih ima? Sve dolazi u obzir i mesingani i drveni i klasicni i moderni, samo da su kvalitetni.




Bascarsija,s pozadinom Sarajeva,Sebilja ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 10:51:47   
salmy
Interex Koreja,imas predivnih u prodavnici(intershopa)u kojoj se prodaju tapete
Malo su skuplji ali goreuser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 11:25:52   
shpagica
IZVORNA PORUKA: salmy

Interex Koreja,imas predivnih u prodavnici(intershopa)u kojoj se prodaju tapete
Malo su skuplji ali goreuser posted image


Gledala sam u ovoj radnji u subotu, ali izbor trenutno i nije neki. Prije je bio mnoooogo bolji izbor i famozni su bili satovi, i tu sam i mislila da cu naci sto trazim, ali nazalost nisam.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 23:28:37   
Anoniman
Bude zanimljivih satova u knjizari u Merkatoru na Socijalnomuser posted image

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ZIDNI SAT
12.12.2011 23:41:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shpagica

Zene pomozite pliz, ne znam gdje u Sarajevu mogu kupiti kvalitetan lijep zidni sat? Treba nam da ponesemo na naselje i bas je ono sto kazu "za obraza" pa biste mi jako pomogle ako znate gdje ih ima? Sve dolazi u obzir i mesingani i drveni i klasicni i moderni, samo da su kvalitetni.


a sta mislis o onim naljepnicama, a samo su kazaljke i mekanizam 3d...idi na tvornica snova...pa za veliku raju...pa na galeriju soba...tamo ces naci te satove...meni je to famoznouser posted image ...eto...da znate...ako mi ko bude na naselje dolaziouser posted image

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ZIDNI SAT
13.12.2011 8:05:18   
shpagica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: shpagica

Zene pomozite pliz, ne znam gdje u Sarajevu mogu kupiti kvalitetan lijep zidni sat? Treba nam da ponesemo na naselje i bas je ono sto kazu "za obraza" pa biste mi jako pomogle ako znate gdje ih ima? Sve dolazi u obzir i mesingani i drveni i klasicni i moderni, samo da su kvalitetni.


a sta mislis o onim naljepnicama, a samo su kazaljke i mekanizam 3d...idi na tvornica snova...pa za veliku raju...pa na galeriju soba...tamo ces naci te satove...meni je to famoznouser posted image ...eto...da znate...ako mi ko bude na naselje dolaziouser posted image



E ovo mi se vec svidja! Nisam znala za ovo super su! Koje su cijene otprilike znas li?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ZIDNI SAT
13.12.2011 14:23:56   
Amelaa RR
Ja sam istu dilemu vodila danima prije nego sam nasla ono sto sam trazila...htijela sam u Kare disign - u uzet sat medjutim svi su mi bili preveliki... usput pogledaj
http://www.kare-design.com/afr/shop28021/products/catalog/catalog_list/31-139/

Meni se ovaj svidio, ali prevelik metar s metar....user posted image user posted image user posted image

Ja sam na kraju narucila s dealextreme ovaj sat i napravila sebi onako kako sam zamislila...
user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=u74Elc-bfKQ&feature=related


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ZIDNI SAT
13.12.2011 14:39:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: shpagica

Zene pomozite pliz, ne znam gdje u Sarajevu mogu kupiti kvalitetan lijep zidni sat? Treba nam da ponesemo na naselje i bas je ono sto kazu "za obraza" pa biste mi jako pomogle ako znate gdje ih ima? Sve dolazi u obzir i mesingani i drveni i klasicni i moderni, samo da su kvalitetni.


a sta mislis o onim naljepnicama, a samo su kazaljke i mekanizam 3d...idi na tvornica snova...pa za veliku raju...pa na galeriju soba...tamo ces naci te satove...meni je to famoznouser posted image ...eto...da znate...ako mi ko bude na naselje dolaziouser posted image



E ovo mi se vec svidja! Nisam znala za ovo super su! Koje su cijene otprilike znas li?
oko 50 km

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ZIDNI SAT
13.12.2011 14:53:45   
shpagica
Au Amela, ovi su mi extra, ali ako im je prodavnica samo u BL, nista od kupovine user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ZIDNI SAT
13.12.2011 15:04:42   
Emmy
Mi kuci imamo nesto slicno ovome, pošto volimo vintage stvari. Ovaj smo kupili u Londonu u TK Maxxu kao uspomenu na prelijepo putovanje  ako ti se ovakvo nešto sviđa bilo je u JYSKu sniženih manjih i većih povoljno prošle sedmice, mislim da je ponuda još uvijek aktuelna
user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ZIDNI SAT
13.12.2011 15:28:11   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: shpagica

Au Amela, ovi su mi extra, ali ako im je prodavnica samo u BL, nista od kupovine user posted image


Imaju dostavu na kucnu adresu, prozovi ih.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *