|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  445 446 [447] 448 449   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:56:36   
raja_ringe
Mrgice jesi li još kod svojih?
Gerbo slike, slike, slike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11151
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:59:45   
raja_ringe
Mrgice vidjela sam ti slike na fb, mislim da su baš friške. Ni jednu kg viška ti ne vidim, zato uživaj.
Cure šta nam je sa treće?  Ne javlja se dugo..


_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 11152
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 20:04:48   
Sandrich
Djana jeste tamo je al ne moze on narucivat,morao bi naci nekog amerikanca pa mi je to vec komplikovano.....ja narucujem preko ebaya,ustvari kum mi naruci ja mu platim i gotovo user posted image
Gerbo ja ne znam vise gdje udaram....citav dan su mi majstori u stanu,sve se nesto iskomplikuje tako da su me malo usporili sa pripremama za bebu, i dalje sam na pranju i peglanju...moram sebi ovih dana spakovat kesu za bolnicu,kozmetiku,nek je spremno ako krene prije....a za narucivanje..kao sto sam Djani rekla ja narucujem preko ebaya ali posto nemam svoj paypal onda mi kum to odradi user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 11153
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 20:10:17   
Sandrich
De da vas pitam......kod kontrakcija jel se moze stvrdnuti recimo samo pola stomaka i da skroz izadje, da se ispupci? i da ne boli?

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11154
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 20:11:36   
Sandrich
Jer nisam sigurna jel mi to beba izadje il je kontrakcija user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11155
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 20:49:01   
Mrgica
IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Mrgice vidjela sam ti slike na fb, mislim da su baš friške. Ni jednu kg viška ti ne vidim, zato uživaj.
Cure šta nam je sa treće?  Ne javlja se dugo..



Koji kompliment, user posted image user posted image user posted image bas ti hvala.Jesu friske slike od neki dan ja malo po Borackom jezeru setala.Jesil mi vidjela tibu vejkog masala, svi misle da sam pred kraj.user posted image
Jos sam kod svojih, mislim da se u petak vracam, ma lijepo mi pa sve pomjeram.user posted image Kako ste mi vas 2, jesil kontala da krenes na vjezbice, bilo punooo zena sa rizicnijom trudnocom kad sam ja bila one samo ne rade neke vjezbice ostalo sve,mada su to vise neka predavanja nego vjezbe,one traju nekih 20min al to ti je vise valjanje.user posted image Ja cu aBd slijedece sedmice kad dodjem ici, a i bigmama je rekla da ce ici,ako hoce jos neko neka se javi da se
upoznamo...Pusaa

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 11156
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:13:21   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Jer nisam sigurna jel mi to beba izadje il je kontrakcija user posted image

I jedno i drugo je moguce, a moguce su i lazne kontrakcije koje su nekada bolne a nekada bezbolne user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11157
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:14:00   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Sandrich

De da vas pitam......kod kontrakcija jel se moze stvrdnuti recimo samo pola stomaka i da skroz izadje, da se ispupci? i da ne boli?


MENI TAKO BEBA IZAĐE, AL BUKVALNO OSJETIM, IZBACI NOR GUZU I TAJ DIO JE TVRD I ZATEGNUT..neda mama nikom user posted image

sad mi mrsko ispravljat velika slova...


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11158
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:22:13   
gerberka
IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Gerbo slike, slike, slike user posted image user posted image user posted image


hej tetke valja li nam komodica..kad sve ucaklimo slikamo sve

ovo je ho ruk, nisam slozila kozmetiku...

user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 11159
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:25:58   
anđelo
IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Gerbo slike, slike, slike user posted image user posted image user posted image


hej tetke valja li nam komodica..kad sve ucaklimo slikamo sve

ovo je ho ruk, nisam slozila kozmetiku...

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11160
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:29:18   
anđelo
Gerbo još da te pitam kad već pričate o kontrakcijama,jel postoji razlika između tih normalnih kontrakcija (ZNALA SAM KAKO SE ZOVU,SAD ME UBI NEMAM POJMA)e vidi konja pišem velikim slovimauser posted image i tih zbog kojih se mora piti ginipral

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11161
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:38:40   
Sandrich
Djana mozel se naruciti zA Bosnu direktno sa te stranice iz Casrtersa? Jel ti narucujes? Jesi zadovoljna?
Gerbo super komodica, bas mi je zanimljiva user posted image


_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11162
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 21:39:23   
gerberka
ne bih ti znala odgovoriti..ja sam bila uloziva i omeksan grlic..tad sam i dobila ginipral..ja evo sve me boli, ne znam jesul prave il lazne user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11163
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 22:15:30   
raja_ringe
Mrgice hajd pokušat ću se natjerati na vježbe sljedeće sedmice. IMaju li utorkom u skerlića? U utorak moram zubaru u grad pa bi do posla pa i na vježbe..Nas dvije smo dobro HB i evo ej upravo se mrda dok ja tipkam..

Gerberko super komodica, nije klasična.

Drage trudnice, nadam se da se neću budutu večeras..idem ja sada pajkiti..Laku noć




_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11164
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 22:53:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: anđelo

Išla maca na vježbice kad tamo naša drga Tičerkauser posted image user posted image user posted image user posted image .Upoznale smo se ,dođite i vi ostale user posted image user posted image user posted image user posted image

i meni drago sto upoznah andjelo ,bas preslatka i vesela, ko djevojcicauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11165
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 22:57:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Mrgice hajd pokušat ću se natjerati na vježbe sljedeće sedmice. IMaju li utorkom u skerlića? U utorak moram zubaru u grad pa bi do posla pa i na vježbe..Nas dvije smo dobro HB i evo ej upravo se mrda dok ja tipkam..

Gerberko super komodica, nije klasična.

Drage trudnice, nadam se da se neću budutu večeras..idem ja sada pajkiti..Laku noć




utorkom i cetvrtkom su vjezbe u skerlica u 16.30, vodi ih Baha, koja je extra, ja sam u prosloj trudnoci bila redovna i puno su mi pomogli savjeti. a petkom neko drugi vodi ujutro u 11, ja kontala sa kolegicama s posla doci jer nam je ujutro zgodno s posla doci dole, inace idemo na otoku popodne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 11166
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 23:00:07   
teacher75
ja sam se poslije vjezbi bas namucila sa kiselinom, otisla sa mm u ineterex i tamo me kiselina tako uhvatila da sam morala povratiti, trcala sam u wc i uletila u muski da se ne bih u hodniku ispovracala, sve mi se zacrnilo pred ocima, sreca nije nikog bilo. poslije nastavila povracati u zenskomuser posted image onda jela cips i kad sam dosla kuci opet povratila, bas sam bila fuj, pa malo lezala i opet me uhvatila muka, al nisam imala vise nista ni povratiti- prazan zeludacuser posted image maloprije sam malo vecerala, namazala sebi nesto i malo sira zutog, ne mogu nista drugo ,sad sam bolje al isrcpljena, mislim da cu ranije u krevet

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11167
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 0:33:07   
mama21e
Spavalice user posted image
Evo ja opet ne mogu spavati, kao da sam u 9-tom a ne u 6-tom mjesecu user posted image
dzenyA cestitam ti od srca na sincicu, da se ako Bog da sto prije oporavis... user posted image user posted image
Arina mila sigurno si se vec upoznala sa svojim malenim pilicem, zelim ti da se sto prije oporavis...user posted image user posted image
Uzivajte sa svojim bebicama user posted image
Gerbo komodica je predobra, gdje si je kupila i ima li drugih boja???


_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11168
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 0:34:51   
hatepsut
A ja komodica,mashAllah,previse je to Gerbo user posted image   Stvarno ove danasnje mamice na sve misle,mene bilo strah s K. bilo sta pripremati,sve sam oprala ,popeglala,slozila u ormar i prekrila,kad sam usla u 9ti.a kozmetiku i ostalo kupio mm kad sam rodila.
A za ovo prcolino sam vec pocela da dobijam stvarcice,kako kaze moja drugarica ako je Bog odredio da ce sve biti ok bit ce.
Mi smo prvih nekoliko mjeseci koristili pampers,kasnije hafu user posted image a nije bilo nekog izbora,osim nabrojanih bile su boni suprims (cini mi se tako se zovu) lose skroz,i linostar.
Zenice koje imaju djecicu do 6mj,ima nesto u DM-u,raspitajte se ali mi drugarica rece da se dobije paket pelena,valda nesto kao postanes clan ili tako nesto.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11169
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 0:35:58   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: mama21e

Spavalice user posted image
Evo ja opet ne mogu spavati, kao da sam u 9-tom a ne u 6-tom mjesecu user posted image
dzenyA cestitam ti od srca na sincicu, da se ako Bog da sto prije oporavis... user posted image user posted image
Arina mila sigurno si se vec upoznala sa svojim malenim pilicem, zelim ti da se sto prije oporavis...user posted image user posted image
Uzivajte sa svojim bebicama user posted image
Gerbo komodica je predobra, gdje si je kupila i ima li drugih boja???



Jesam li ja dobro upratila...ti si imala problem s glasnicama ? jeli ti sad bolje ?


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 11170
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 0:43:26   
mama21e
uh jest, hvala Bogu proslo je, stavljala med i biber kao oblogu, jela dosta meda i toplu limunadu pila, i evo hvala Bogu ne boli vise i puno sam bolje. user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11171
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 0:46:50   
mama21e
Idem i ja da spavam, da pokusam. Lijepo spavajte bembelice i naspavajte se. user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 11172
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 0:49:01   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: mama21e

uh jest, hvala Bogu proslo je, stavljala med i biber kao oblogu, jela dosta meda i toplu limunadu pila, i evo hvala Bogu ne boli vise i puno sam bolje. user posted image


Hvala Bogu,ja nisam htjela da te prepadam..ali meni kad odu glasnice moram da primam inekcije..zadnji put sam primila 20 komada..i opet mjesec dana nisam mogla govoriti...

i ja cu lagano..laku noc ...


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 11173
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 7:54:15   
veki_aki
Dobar jutric zene moje! Cim sam raspolozena znaci bio akcije sinocuser posted image , samo polako i ne bi krvarenja ni mrvice, znaci dobro sam procitala nije to nista bilo vezano za user posted image . Kako ste mi vi jutros? Vidim i ova nocna a i druga smjena utanjileuser posted image
Gerbo komodica je preslatkauser posted image , moci ce i kad bude stariji. Kako ti jutros?
Mama21e bas mi drago da te napokon nista ne muci, bar malo odmori sad. Hoces ti ici na ove vjezbice i gdje ces ako budes isla?
Mene jaranica zove hajmo na casove trbusnog plesa, dobro za trudnice. Ma kontam se kad bi im ja zavrtila tamo pupomuser posted image  popadali bi svi. Radite li vi ikakve vjezbe, nesto sam na internetu jucer nasla, prave vjezbe?!
Andjelo kako si mi?
Mrgice uzivaj jos malo kod mame, mrda li se bebac?
Ko bi na kontroli, kako prodje sve?
Arina jel se kome javljala, tj.njen mm? Nadam se sve ok s njom.
Pusa svima!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11174
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 8:17:11   
bigmama5
jutro user posted image ,mi juce bili na kontroli sve ok,bebi dobro,tajko bio s nama dobili smo cd sinoc sam ga do neko doba gledalauser posted image user posted image user posted image
doktor nam je potvrdio da sincek....hb sve je dobro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 11175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  445 446 [447] 448 449   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  445 446 [447] 448 449   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *