|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mekane kosti glave
11.10.2009 21:42:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: rozi

Danas smo bili kod novog doktora i primjetio je da mu glava nije okostila kako treba, kaze da kasni vise od mjesec dana. Cak je uzeo moju ruku i pokazao mi . Pravo sam se prepala, kao da pritsnes dugmic, pa se udubi i vrati nazad. Negdje na polovini glave. Rekao je da ga ne smijem oslanjati na noge( nisam to ni dosada radila , jer je tek napunio 3 mjeseca). Cak kaze da snimak kukova nije jasan zbog kostiju.
Povecao nam je dozu D3 kapi na 5 dnevno i siroko povijanje.
Od cega li je to mogo nastati, samo dojim , mozda ja ne uzimam dovoljno kalcija ili D vitamina.
Jel neko imao iskustva sa tim? Ja sam se pravo prepala i opet se pitam kako to do sada niko od doktora nije primjetio user posted image  user posted image

identična situacija je bila kod mene kad mi je malac imao 2-3 mjeseca, identične emocije sam imala, njemu je sad skoro 3 godine-glava tvrda bosanskauser posted image , kad me spuca namjerno ja sve zvijezde izbrojim a on se smije. povećaj dozu d3 vitamina kako ti je rekao ljekar i ne oslanjaj bebu na nožice dok ti doktor ne da dozvolu, pozzz..ništa strašno to nije samo slušaj upute ljekara i uskoro će se to riješiti,jako brzo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: znojenje kod djece
12.10.2009 10:10:28   
lycki
hvala,ti draga na odgovoru al izgleda da nemamo isti problem ona se ovako znoji npr.kada se igra ,ali uvijek sa jedne strane glave druga strana se još nikada nije oznojila uvijek je suha i kada bi trebala da se oznoji al ne..user posted image user posted image

_____________________________

--------------------------------------
Mamino sunce se rodilo nov.2006
---------------------------------------

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: znojenje kod djece
17.10.2009 15:00:37   
Anoniman
Otiđi ti doktoru... možda nije ništa ozbiljno, al' barem ćeš znati šta i kako!
Sretno!!!
i velika pusa curici...

(odgovor članu lycki)
  Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *