|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ženski kutak (seksualni horoskop) ;-)
20.9.2008 15:10:55   
camm
http://www.mediaclub.cg.yu/zenski-kutak/sept2001/04.htm

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=88''10

evo ovde mozete provjeriti koji vam znak odgovara

meni je pogodio eh da je tako i ostalo.

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 12:00:54 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 15:14:36   
batterfly
Blizanci
Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (spola) im nije strana. Od polozaja idealan jest onaj "izmedu", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moooozdaaaa je sve tacno,ali mi nije pogodio sa znakovima...
Mozda i jest,ali ja znam samo za jednog!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 15:16:51   
Amer
                                                       Vodenjak
Vodenjak je, prije svega, znak 'prijateljstva' - idealni su prijatelji, puni razumijevanja i strpljenja za druge. Vođenje ljubavi za njih je usputna zabava, kojoj ne pridaju prevelik značaj. U seksu su ili neopisivo razvratni ili potpuno čedni – sredina za njih ne postoji. Osnovna osobina Vodenjaka je nepredvidljivost. S Vodenjakom nikada ne može biti dosadno.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 15:28:08   
Amela V.
Ribe
Ribe su romantične, osjetljive i erotične, a u seksu popustljive. Za njih je ljubav sve i kada su zaljubljene teško im je biti realan. Fantaziraju i zapravo nikada, osim ako nisu u ljubavi s nekim vodenim znakom, osobu ne sagledavaju realno. Partneru su skloni pridavati osobine koje nema. Ako se zaljubite u Ribu, nikada nećete znati na čemu ste jer one se često znaju pretvarati. Ekstremno su erotične, kao i svi vodeni znakovi.


hmmmmmmmm.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 15:53:49   
mali
Rak
Jedan korak naprijed, dva unazad, tipicno za Rakove. No, kada se napokon odluce za partnera ne znaju ga pustiti. Rakovima najvise odgovaraju uklijesteni polozaji (lotosov polozaj). Osjecaj snazne pripadosti, bliskosti, topline je zagarantiran. Trebamo li spominjati kontakt ocima i lagani ritam? Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama(MM je ribicauser posted image )


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 18:30:15   
jasmina_mm
Škorpion
Ako vam vjernost nije urođena vrlina, zaboravite Škorpiona kao partnera. Njima je toliko bitna stabilnost ljubavnog i obiteljskog života da kada jednom izgube povjerenje u partnera, nikada se više ne mogu smiriti. Škorpioni su majstori seksa. Međutim, njihova osnovna mana je ljubomora, a katkad pokazuju i znakove sadizma. Da bi bili sigurni u njegovu ljubav, Škorpionima je ponekad potrebno da vide kako njihov partner pati. Kada raskinu s partnerom, dugo ga nakon toga ne ostavljaju na miru. Njihova posesivnost nema granica.


e cuj ti ovo ja sad ispadoh prava zmija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 18:30:27   
mamyca
Lav
Lavovima nista nije neugodno. Ukoliko ste u okrsaju s Lavicom mozete biti sigurni da vam nece muljati oko orgazama. A ako bas hocete da ona dozivi multiple orgazme zauzmite polozaj kao na slici, tzv. ljuljacku. Nakon odredenog vremena slijedi samozadovoljavanje. Lavice obicno vole prve svrsiti tako da na miru mogu promatrati svog partnera. Ukoliko prezivite ovu vatru, za sljedeceg partnera odaberite Strijelca ili Ovna.

Ne trebam govoriti da sam ja lavicauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 18:31:48   
Crvena
IZVORNA PORUKA: mali

Rak
Jedan korak naprijed, dva unazad, tipicno za Rakove. No, kada se napokon odluce za partnera ne znaju ga pustiti. Rakovima najvise odgovaraju uklijesteni polozaji (lotosov polozaj). Osjecaj snazne pripadosti, bliskosti, topline je zagarantiran. Trebamo li spominjati kontakt ocima i lagani ritam? Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama(MM je ribicauser posted image )


I kod mene ista situacija ja rak, MM riba.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 19:02:50   
ziki
Vaga
Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj jest onaj u kojem zena Vaga obavija muskarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.

po ovom ispade da se bas ne slazemo jer on je rak, al am ja riba u podznaku ako se dobro sjecamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 19:36:11   
camm
IZVORNA PORUKA: Amer

                                                      Vodenjak
Vodenjak je, prije svega, znak 'prijateljstva' - idealni su prijatelji, puni razumijevanja i strpljenja za druge. Vođenje ljubavi za njih je usputna zabava, kojoj ne pridaju prevelik značaj. U seksu su ili neopisivo razvratni ili potpuno čedni – sredina za njih ne postoji. Osnovna osobina Vodenjaka je nepredvidljivost. S Vodenjakom nikada ne može biti dosadno.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja znam jednog vodenjakauser posted image user posted image user posted image user posted image  a negdje sam davno procitala
da su dobri za avanturuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 19:42:48   
mamy Sabina
Lav
Lavovima nista nije neugodno. Ukoliko ste u okrsaju s Lavicom mozete biti sigurni da vam nece muljati oko orgazama. A ako bas hocete da ona dozivi multiple orgazme zauzmite polozaj kao na slici, tzv. ljuljacku. Nakon odredenog vremena slijedi samozadovoljavanje. Lavice obicno vole prve svrsiti tako da na miru mogu promatrati svog partnera. Ukoliko prezivite ovu vatru, za sljedeceg partnera odaberite Strijelca ili Ovna.



Ja,bogami ko da nisam lav


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 20:03:03   
andji
Oni ne znaju za konvencije i nikada ne cine ono sto se od njih ocekuje. Bilo da je rijec o seksu u moru, planinama, javnom mjestu. Stovise, osjecaj da cine nesto zabranjeno samo im pumpa krv tamo gdje treba. Od polozaja najidealniji su oni na stojecki, s tim da je partnerica okrenuta muskarcu ledima. Najbolji partneri za isprobavanje Ovan i Lav te svi oni nepoznati pojedinci na koje se Strijelci slucajno popiknu u lovu na seks.           p.s jedino su pogodili taj polozaj,šta ja vama sve govorim,sramota da me budeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 23:19:15   
Adana
Lav
Lavovima nista nije neugodno. Ukoliko ste u okrsaju s Lavicom mozete biti sigurni da vam nece muljati oko orgazama. A ako bas hocete da ona dozivi multiple orgazme zauzmite polozaj kao na slici, tzv. ljuljacku. Nakon odredenog vremena slijedi samozadovoljavanje. Lavice obicno vole prve svrsiti tako da na miru mogu promatrati svog partnera. Ukoliko prezivite ovu vatru, za sljedeceg partnera odaberite Strijelca ili Ovna.

A muž mi je Ovan, mislim da to sve govori. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
20.9.2008 23:47:12   
dadakg
Strijelac
Oni ne znaju za konvencije i nikada ne cine ono sto se od njih ocekuje. Bilo da je rijec o seksu u moru, planinama, javnom mjestu. Stovise, osjecaj da cine nesto zabranjeno samo im pumpa krv tamo gdje treba. Od polozaja najidealniji su oni na stojecki, s tim da je partnerica okrenuta muskarcu ledima. Najbolji partneri za isprobavanje Ovan i Lav te svi oni nepoznati pojedinci na koje se Strijelci slucajno popiknu u lovu na seks.

Jedino ova poslednja rečenica nije tačna user posted image  ili možda ja grešim user posted image . Ali ipak ne bih da "lovim" nepoznate pojedince user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
21.9.2008 1:00:50   
camm
Bik
Svima je jasno da cete svakog pravog hedonista najvise uvrijediti ukoliko ga pozurujete. Dakle, predigre i milovanja u trajanju od nekoliko sati. Mazanje kremicama, nadrazivanja svim mogucim umjetnim i prirodnim pomagalima. Sto vise jezika, to bolje, savjetuju astrolozi. Nakon maratonskog uvoda slijedi pseci polozaj. Najbolji seks s Djevicom i Jarcem

user posted image user posted image user posted image user posted image  o Boze sad sam se malo postidilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
21.9.2008 10:49:57   
M kao Mama
Rak
Rakovi su sentimentalni i osjetljivi. Kad god se zaljube, misle da je baš to ono pravo. U biranju partnera nisu selektivni, jer je njihova ogromna potreba za ljubavlju i nježnošću jača od razuma. U ljubavi se predaju potpuno i do kraja. Rakovi su izuzetno erotični, a tijekom seksa izražavaju snažne emocije. Za njih je seks bez ljubavi ili barem bez duboke zainteresiranosti za partnera gotovo nezamisliv. Problem je u tome što Rakovi nikada ne znaju kada partneru treba reći zbogom.

ovo potpuno tačno, a ona prv varijanta slabo bogami

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
21.9.2008 10:59:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ziki

Vaga
Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj jest onaj u kojem zena Vaga obavija muskarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.


a mm je blizanacuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
21.9.2008 16:39:24   
Vedica
IZVORNA PORUKA: Dina RR

IZVORNA PORUKA: ziki

Vaga
Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj jest onaj u kojem zena Vaga obavija muskarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.


a mm je blizanacuser posted image user posted image user posted image



MM je vodolija user posted image


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
21.9.2008 16:48:06   
medavi
RIBE
Ribe su romantične, osjetljive i erotične, a u seksu popustljive. Za njih je ljubav sve i kada su zaljubljene teško im je biti realan. Fantaziraju i zapravo nikada, osim ako nisu u ljubavi s nekim vodenim znakom, osobu ne sagledavaju realno. Partneru su skloni pridavati osobine koje nema. Ako se zaljubite u Ribu, nikada nećete znati na čemu ste jer one se često znaju pretvarati. Ekstremno su erotične, kao i svi vodeni znakovi.
user posted image prije bih rekla da ih malo ko zna definisatuser posted image
                   Ja ribe-mm ribeuser posted image


< Poruku je uredio medavi -- 21.9.2008 16:52:18 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
21.9.2008 16:58:29   
zvončica


Blizanci
Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (spola) im nije strana. Od polozaja idealan jest onaj "izmedu", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Riba


E ova prva recenica je tacna, a ostalouser posted image I MM I ja smo blizanci


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
22.9.2008 12:06:22   
mamina princeza
Ovan
Spontani, zavodljivi te vrlo zahtjevni, glavna su obiljezja ovog znaka. Sto se tice kreveta, oni su isprobali gotovo sve i zato, ukoliko zavrsite u krevetu s pripadnikom ovog znaka prepustite im vodstvo. Ukoliko ste nabasali na zenu Ovna, znajte da ona mora biti gore i da ce vecinu posla obaviti sama. Najbolji seks s Lavovima i Strijelcima.


E svasta

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
23.9.2008 22:37:40   
asjaa
imali jarceva i djevica da cujem sta o nama kazu nemam vremena da trazim tu stranicu ja dam jarac a mm djevica dobra kom

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
24.9.2008 8:53:02   
nexie
Jarac
U ljubavi su vjerni i ozbiljni, čak pomalo konzervativni. Usamljenost im teško ne pada, stoga imaju problema u sklapanju veza, bez obzira na to o kojem se astrološkom znaku radi. Znaju voljeti, ali to ne znaju pokazati. U seksu su konzervativni i stidljivi iako njihovi erotski potencijali nisu mali. Vrlo su sposobni u poslu kojim se bave, tako da je za one koji vole životnu sigurnost Jarac pravi izbor.
user posted image nije me baš potrefilo...al MM je bik pa....user posted image

(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
24.9.2008 8:56:03   
ElmaB
Blizanci
Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (spola) im nije strana. Od polozaja idealan jest onaj "izmedu", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.

A, gdje je Bik???user posted image Ja se najbolje slazem s ovim znakom! Nisu pogodili!user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zenski kutak (horoskop sexa) ;-)
18.12.2011 12:03:54   
Anoniman
OVAN 21. 3 – 20. 4. Za Ovnove je seks – lov. Usmjereni su na fizičko izražavanje želja i imaju neiscrpnu energiju. U potrazi za potpunim zadovoljstvom ne plaše se da eksperimentišu. U seksu Ovnovi vole da dominiraju, a u vezi osim erotike traže i mentalnu usklađenost. Kod pripadnika ovoga vatrenog znaka sve ide bez ikakve predigre. Uzbuđuje ih dodirivanje kose, ljubljenje po čelu i obrazima.

BIK 21. 4 – 21. 5. U seksu Bikovi su vrlo zahtjevni. Vrlo su privlačni, a u prvom kontaktu drže se izuzetno rezervisano. Njima je predigra najvažnija, što ponekad može da izluđuje partnere. Kad su sami s partnerom, Bikovi izražavaju vrlo snažnu seksualnost koja zaista ne poznaje ograničenja. Njima seks pruža mogućnost oslobađanja od dosadne svakodnevice. Bikove izuzetno uzbuđuje dodirivanje i ljubljenje vrata.

BLIZANCI 21.5 – 21. 6.
Za Blizance seksualnost spaja um i tijelo, bez ikakvog mješanja onoga što nazivamo dušom. Njihovi partneri treba da budu vješti pri ljubljenju i spremni za neprestano eksperimentisanje. Blizanci ne robuju bilo kakvim šablonama. Oni će uživati u brzom seksu na zadnjem sjedištu automobila, ali i u cijelovečernjem klasičnom provodu. Što različitije, to bolje. Blizance izuzetno uzbuđuju erotski razgovori i dodirivanje ruku i ramena.

RAK 22. 6 – 22. 7.
Seksualno druženje s Rakovima je kao lagani ples. Ako pogoditi prave pokrete, možete biti sigurni da ćete doživjeti neograničen užitak. Rakovi doživljavaju seks prije svega kao emotivno iskustvo. Kada se pokrenu njihove emocije, pretvaraju se u vrlo strasne i predane ljubavnike. Intuitivno osjećaju šta partner želi i jako se trude da ga usreće. Kod Rakova je izuzetno osjetljivo područje grudi. Uzbuđuju ih i francuski poljupci.

LAV 23. 7 – 23. 8.
Seks s Lavovima je prilično divlje iskustvo koje pruža i veliku zabavu. Pripadnici ovog vatrenog znaka uvijek su spremni za akciju i očekuju isti entuzijazam i od partnera. Vole da dominiraju. Uživaju kad se hvali njihovo umjeće i daju sve kako bi ispunili očekivanja. Uživaju u zavođenju i predigri. Ako želite da uzbudite Lava, počnite ljubljenjem leđa i nastavite erotskom masažom.

DJEVICA 24. 8 – 23. 9.
Djevice su vrlo osjetljivi i nježni ljubavnici. U svojoj duši oni su perfekcionisti koji do najsitnijih detalja žele da  ispune svoje seksualne fantazije. Pripadnici ovoga zemljanog znaka lako se nalaze u ulozi onih koji pomažu drugima da bi dostigli vrhunac. Sramežljivi su i teško pokazuju skrivene želje. Za njihove partnere dobro je da znaju da im se erogene zone nalaze u području stomaka.

VAGA 24. 9 – 23.10.
Središte seksualnosti je u glavi. Iako se u javnosti vrlo pristojno ponašaju, seks s njima može da bude divlje iskustvo. Traže uvjerljive i vješte partnere koji će ih sigurno dovesti do vrhunca. Vage obožavaju zavođenje. Najzadovoljnije su ako zagrljaje prati i puno izgovorenih riječi. Njihove erogene zone nalaze se u području donjeg dijela leđa i guze.

ŠKORPIJA 24. 10 – 22. 11.
Znak Škorpije u astrologiji s vremenom je postao sinonim za kvalitetan seks. Njegovi pripadnici nadaleko su poznati po svom hiperaktivnom libidu. U svakoj situaciju spremni su da pruže seksualno zadovoljstvo, ali i da dobijaju nježnost. Škorpije obožavaju da osmišljavaju posebne koreografije. Kod njih sve jednostavno mora da bude iznad prosjeka. Njihove erogene zone nije teško naći, jer se nalaze u području seksualnih organa.

STRIJELAC 23. 11 – 21. 12. Između vatrenih znakova Strijelac je predvodnik kad je riječ o seksualnosti. Za njegove pripadnike seks je prije svega dobra zabava i vrlo strasno iskustvo koje nema baš nikakve veze s emocijama. Drugim riječima, Strijelčevi su u svakom trenutku spremni za akciju. Nisu nimalo sramežljivi i ne robuju šablonama. Oni će uvijek smišljati nešto novo. Strijelca najviše uzbuđuju nježni dodiri po kukovima i butinama.

JARAC 22.12 – 20. 1. Iako na prvi pogled izgledaju sramežljivo i hladno, Jarčevi spadaju među najstrastvenije i seksualno najaktivnije ljubavnike. Za razliku od mnogih, oni se vrlo lako uzbuđuju i pritom svoju strast prenose na one s kojima su u kontaktu. Jarčevi se potvrđuju kao vrlo stabilni, strastveni i odani ljubavnici Neopisivo ih uzbuđuju dodiri i poljupci u području oko koljena.user posted image user posted image

VODOLIJA 21. 1 – 19. 2. Za njih seks nije samo strast i zabava. On je prije svega način kako svoj um povezuju sa srcem. Najsrećniji su kad uz vođenje ljubavi mogu s partnerom da razmjenjuju razmišljanja. Vodolije su radoznali, što ih tjera na neprestano eksperimentisanje. Trude se da budu iskreni, a to zahtjevaju i od partnera. Kad su opušteni, njihovoj maštovitosti nema kraja. Veliko uzbuđenje stvara im dodirivanje potkoljenica.

RIBE 20.2 – 20.3.
Kao i sve ostalo u njihovim životima, za Ribe je seks nerazdvojan od emocija. Pritom su pripadnici ovog vodenog znaka vrlo senzualni i kreativni ljubavnici. Snažnu maštovitost iskazuju i u krevetu koji postaje mjesto najčudesnijih igara. Ribe jako veseli kad mogu da usreće partnere i pritom daju sve od sebe. Njihova poslovična sramežljivost jednostavno nestaje kad zakorače u spavaću sobu. Erogene zone Riba smještene su u području stopala.




< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 18.12.2011 12:05:44 >

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *