|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Seksipil
11.10.2011 12:01:22   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: sabinos

uh tičer ni ti ništa ne znašuser posted image

user posted image user posted image user posted image



Jes vala, sve tamo ne treba ovo ne treba ono. Sve su prilike da će Lana dobit buraza, digao ti se nivo testosterona user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:09:07   
teacher75
uh, film crazy stupid love, mmmmmmmmmmm
http://4.bp.blogspot.com/-QElFzRL_9iU/Twnpp2TFw3I/AAAAAAAAKlE/VSRVwpbY9co/s1600/ryan-gosling-2.jpg
uh, ova scena:
http://www.imdb.com/media/rm4223188736/tt1570728

< Poruku je uredio teacher75 -- 10.2.2012 14:11:27 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:12:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: sabinos

uh tičer ni ti ništa ne znašuser posted image

user posted image user posted image user posted image



Jes vala, sve tamo ne treba ovo ne treba ono. Sve su prilike da će Lana dobit buraza, digao ti se nivo testosterona user posted image


hoce abduser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:14:11   
Mirkica
TIKI evo jedna od mene user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:16:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

TIKI evo jedna od mene user posted image

uh, ne lozi meuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:17:48   
teacher75
a jos inace ne volim muskarce svijetle kose, al ovaj je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:20:52   
teacher75
sjecam se da sam ga prvi put gledala u filmu Ubitstva po brojevima sa Sandrom Bullock, bio je tada puter i ona ga bila pokupila, bilo u svim tracerskim novinama- znala je i ona odmah prepoznati talenatuser posted image user posted image a zabavljao se i sa lijepom partnericom iz filma The notebook, ne mogu mu odoliti partnerice izgledauser posted image bas se cudim zastouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:39:37   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

a jos inace ne volim muskarce svijetle kose, al ovaj je user posted image user posted image user posted image

a mozes mislit kako je meni hahahha ja bas svjetle volim user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Seksipil
10.2.2012 14:40:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

a jos inace ne volim muskarce svijetle kose, al ovaj je user posted image user posted image user posted image

a mozes mislit kako je meni hahahha ja bas svjetle volim user posted image user posted image user posted image user posted image


nije ti lakouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Seksipil
2.12.2012 17:11:57   
koka i po
a da malo podignemo temuuser posted image
ja volim tamnopute muskarce ...atletski gradjene,visoke ,malo prosjedeuser posted image
od svega ovoga imam samo ovo zadnjeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Seksipil
2.12.2012 18:32:57   
malena sharena
Ma dobri su i vaki i naki, crni, plavi, visoki, niski, nabildani i mrsavi (samo da nisu debeli). Bitno je da ima gard i muzevnost. Da sam fjevojka, ne bih sebe ogranicavala na jedan tip pored ovoliko ljepote na dunjaluku.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Seksipil
2.12.2012 18:35:47   
koka i po
ja sam jos uvijek djevojka user posted image user posted image
ovaj sijedi mi dostauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Seksipil
2.12.2012 23:23:19   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: koka i po

a da malo podignemo temuuser posted image
ja volim tamnopute muskarce ...atletski gradjene,visoke ,malo prosjedeuser posted image
od svega ovoga imam samo ovo zadnjeuser posted image



i ja isto. ne mora biti atletski gradjen. moze i onako balkanski user posted image i da ima smedje oci... ne volim sad nesto lijepe muskarce tipa Brad Pitt. hocu musko a ne nesto slatko user posted image


i ja padam na muskarce koji imaju dobru pricu user posted image nema sanse da me je neko mogao zavesti bez price koja meni odgovara pa da je ko apolon


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 663
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *