|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet
27.2.2011 15:13:59   
mamma mumi
Sta to znaci Visnja, da ce biti flat? Laik sorry,moze li objasnjenje. Hvala

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Internet
27.2.2011 15:16:20   
w.pooh
Za ove koje imaju BHTelecom ADSL: Koja je to fer osnova od 1.marta tj. koliko ćemo moći trošiti?

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Internet
27.2.2011 16:20:48   
Hannan
Flat je neograniceno koristenje na fer osnovi, a fer osnova je 50% od teoretski  moguceg, e sad ona zavisi od brzine neta.
Npr. ako imas brzinu od 1Mb/s dnevno teoretski mozes skinuti 11giga, tj na fer osnovi 5,5giga.

< Poruku je uredio Hannan -- 27.2.2011 16:36:42 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Internet
2.3.2011 17:21:28   
aida80
ono sto sam ja primijetila jeste da rr jako puno skida MB-a, a druge stranice koje koristim ne skidaju toliko.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Internet
28.9.2011 21:36:34   
milenium
zna li itko kakav se to novi fb sprema ,na što će to ličiti i kako će izgledati.puno priča kruži. zna li itko išta o tome malo određenije?

(odgovor članu aida80)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Internet
28.9.2011 22:43:04   
leona81
http://www.facebook.com/about/timeline



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Internet
2.10.2011 12:07:21   
Anoniman
jel moguce ikako povratiti izbrisanu poruku sa fbuser posted image ne znam sta bi uradila samo da je povrtaim postoji li nade znali  iko ista

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Internet
2.10.2011 13:08:53   
HNF
Moze li mi neko ikako pomoci. Kupila sam web cameru za racunar, PHILIPS SPZ2000, ali nikako je ne mogu instalirati ili sta vec. Kada se ukljucim na msn, moji prijatelji uopste ne vide da ja imam kameru ili da je ona ukljucena, a kod mene je sve upaljeno. Nemam pojma sta da radim, jel trebam nesto skinuti, neki program sa interneta ili sta vec?user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Internet
27.1.2012 11:49:07   
mamabb
Zanima me da li neko od vas koristi online pohranjivanje slika? Kako i gdje? Koliko je to sigurno?
Imam mnooogoo slika a neću sad sve izrađivati CD, USB trebalo bi mi tona da sve smjestim a opet mi nije sigurno od brisanja,gubljenja i uništenja a zauzimaju mi velik prostor na računaru

Valjda je pitanje na mjestu i pravoj temi.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Internet
27.1.2012 12:02:55   
Blue rose RR
Ja znam za Picas-ov on line album - međutim nisam za ovakav vid on line pohranjivanja, šta ja znam ko ih može hakovatii skinuti.

Ja imam 40 GB fotografija i sve su stale na DVD-e, od prilike 10-tak njih mi treba da napržim, ali i pored toga ih čuvam kući na računaru, na poslu i plus još na svom externom :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Internet
27.1.2012 12:26:09   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja znam za Picas-ov on line album - međutim nisam za ovakav vid on line pohranjivanja, šta ja znam ko ih može hakovatii skinuti.

Ja imam 40 GB fotografija i sve su stale na DVD-e, od prilike 10-tak njih mi treba da napržim, ali i pored toga ih čuvam kući na računaru, na poslu i plus još na svom externom :)


Hvala BR na odgovoru. Mene isto brine al reko da vidim koristi li ko i kakva su iskustva.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Internet
27.1.2012 12:28:26   
Blue rose RR
Ljudi koriste, mada mi je sigurnije da stoje blizu mene.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Internet
27.1.2012 15:51:56   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: mamabb

Zanima me da li neko od vas koristi online pohranjivanje slika? Kako i gdje? Koliko je to sigurno?
Imam mnooogoo slika a neću sad sve izrađivati CD, USB trebalo bi mi tona da sve smjestim a opet mi nije sigurno od brisanja,gubljenja i uništenja a zauzimaju mi velik prostor na računaru

Valjda je pitanje na mjestu i pravoj temi.



Slazem se BR...

Najbolji nacin vam je da kupite jedan harddisk na koji ce te samo slike stavljati, tako mi radimo =) Slike i snimke na njega prebacivamo :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Internet
23.3.2012 20:12:05   
dubravka01
Evo i mene internet laika s pitanjem...

Plaćam račun za internet po ugovoru za ugovoreni paket, već pet godina NIKAD nismo prešli limit downloada ilislično...prije tri dana dobijem račun za internet uvećan za 8KM i danas pitam tetu zašto plaćam 8KM više, kaže ona prekoračili ste limit, mislim se znam da nisam, kažem gdje mogu provjeriti to sto govorite bla bla tu me ona iznervira i elem (nije mi za 8KM al' sad mi nakon razgovor s dotičnom i je)
Uglavnom ukupni saobracaj d/u za
dec/11 bio je 7.952,21 MB
za jan/12 - 4.131,06MB
za feb/12 - 6.999,88MB
i sad za mart (koji su več obračunali user posted image ) - 6.767,43MB
Računi za dec,jan, i feb su isti iznos ( iz ugovora) dok je račun za mart kazem veći za tih 8KM??
Zna li netko kako i po čemu oni vrše obračun??
Meni ovo nema logike ili mozda ima user posted image

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Internet
23.3.2012 20:26:09   
Visnja RR
kod kojeg operatera
zar uopste postoji limit?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Internet
23.3.2012 20:47:02   
mo girl
ja sam na adsl eronet i oni 1 gigu prekoracenja naplacuju 10km.meni se par puta desilo da provjeravam promet i pise mi da je neko cjelu noc bio na internetu i to mi oni sve obracunaju i ja se isla buniti jer samo ja koristim internet i nema sanse da je neko bio po noci.nemozes se sa njima objasnjavat uglavnom ona je meni rekla da je neko bio i tacka.zato sam ja presla na flat a ista mi je cjena ko i dosada kad sam imala 10 giga

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Internet
23.3.2012 21:00:42   
Visnja RR
zasto ne predjete na operatere koji nemaju limit...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Internet
23.3.2012 21:22:06   
mama2009
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Evo i mene internet laika s pitanjem...

Plaćam račun za internet po ugovoru za ugovoreni paket, već pet godina NIKAD nismo prešli limit downloada ilislično...prije tri dana dobijem račun za internet uvećan za 8KM i danas pitam tetu zašto plaćam 8KM više, kaže ona prekoračili ste limit, mislim se znam da nisam, kažem gdje mogu provjeriti to sto govorite bla bla tu me ona iznervira i elem (nije mi za 8KM al' sad mi nakon razgovor s dotičnom i je)
Uglavnom ukupni saobracaj d/u za
dec/11 bio je 7.952,21 MB
za jan/12 - 4.131,06MB
za feb/12 - 6.999,88MB
i sad za mart (koji su več obračunali user posted image ) - 6.767,43MB
Računi za dec,jan, i feb su isti iznos ( iz ugovora) dok je račun za mart kazem veći za tih 8KM??
Zna li netko kako i po čemu oni vrše obračun??
Meni ovo nema logike ili mozda ima user posted image



nema logike nikako, veci promet si imala u decembru, koji ti je operater i koji paket


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Internet
24.3.2012 11:09:59   
dubravka01
Operater EuroProNET paket mislim da se zove Start (onaj od 15KM) kablovski internet,uglavnom, nista ja ne mogu mijenjati jer nije ni ugovor na moje ime niti imam BHTelekom priključak mahhh ukratko postanarska priča ...

Nego znači da imam osnova otići do ureda da se "žalim"? jer fakat ZNAM da ništa nisam downloadala prošli mjesec...

Hvala vam svima user posted image

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Internet
24.3.2012 20:20:37   
mama2009
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: dubravka01

Evo i mene internet laika s pitanjem...

Plaćam račun za internet po ugovoru za ugovoreni paket, već pet godina NIKAD nismo prešli limit downloada ilislično...prije tri dana dobijem račun za internet uvećan za 8KM i danas pitam tetu zašto plaćam 8KM više, kaže ona prekoračili ste limit, mislim se znam da nisam, kažem gdje mogu provjeriti to sto govorite bla bla tu me ona iznervira i elem (nije mi za 8KM al' sad mi nakon razgovor s dotičnom i je)
Uglavnom ukupni saobracaj d/u za
dec/11 bio je 7.952,21 MB
za jan/12 - 4.131,06MB
za feb/12 - 6.999,88MB
i sad za mart (koji su več obračunali user posted image ) - 6.767,43MB
Računi za dec,jan, i feb su isti iznos ( iz ugovora) dok je račun za mart kazem veći za tih 8KM??
Zna li netko kako i po čemu oni vrše obračun??
Meni ovo nema logike ili mozda ima user posted image



nema logike nikako, veci promet si imala u decembru, koji ti je operater i koji paket



IZVORNA PORUKA: dubravka01

Operater EuroProNET paket mislim da se zove Start (onaj od 15KM) kablovski internet,uglavnom, nista ja ne mogu mijenjati jer nije ni ugovor na moje ime niti imam BHTelekom priključak mahhh ukratko postanarska priča ...

Nego znači da imam osnova otići do ureda da se "žalim"? jer fakat ZNAM da ništa nisam downloadala prošli mjesec...

Hvala vam svima




ovako po tvojoj evidenciji svaki put  osim januara si prekoracila dozvoljeni limit, jer tvoj paket je:

Brzina pristupa download 1024 kbps Brzina pristupa upload 256 kbps Transfer limit download 6GB Transfer limit upload neograničeno 1 e-mail adrese 200MB Uključeno u cijenu Mjesečna pretplata 15 KM Mjesečni najam modema 7,02 KM


Promet iznad predviđenog obračunavat će se po cijeni od 1KM za 100MB. Promet koji se obračunava bit će zaokruživan na 100 MB!




ti si prekoracila nekih 600 MB jer je 1024 MB je 1 GB tako da ti je trebalo naknadno naplatiti 6KM, a ne 8...


sto se tice zaljenja user posted image nisam pametna, jer ne znam mogu li ti retroaktivno naplatiti za prethodne mjesece


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Internet
26.3.2012 11:04:21   
dubravka01
mama2009 hvala ti na pojašnjenju...iako mi nije jasno nikako kako sam "potrošila" onda tih 6GB iz paketa kad ništa ne downloadujem user posted image
I ovo što kažeš da smo svaki put prekoračlili, osim januara, ne razumijem zašto to ranije ne obračunaše i za te prehodne mjesece??
I ovaj modem od 7,02 uredno se pojavljuje na računu s tim da je isti već otplaćen i o davno, jednom sam pitala za to i ova mi teta kaze "mora" ta stavka u računu biti, iako ga ne plaćate...

Mislim da se nešto dešava s ovim EuroproNetom...nisu bili ovakvi ranije.

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Internet
27.3.2012 3:02:26   
milenium
nadam se da će mi netko pomoći.nisam imala timeline jer mi se ne sviđa.i večeras uđem i vidim moj profil u timelineuuser posted image kako se to dogodilouser posted image ja timeline nisam postavljala! kako da ga deaktiviram i da opet imam stari fbuser posted image ili su to sad svima uveli timelineuser posted image

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Internet
27.3.2012 6:34:51   
ElmaB
Svima uvode timeline, prije ili kasnije. U početku smo imali mogućnost izbora, a sada oni sami stavljaju. Kod nekih mojih prijatelja se to isto desilo, a kod nekih još uvijek stoji "obični" fb, ali će i njima uskoro biti promijenjen. Iskreno, ni meni se ne sviđa taj novi izgled, nikako se ne mogu snaći.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 98
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *