|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: atopijski dermatitis
5.3.2012 9:45:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: niki83

Sto se mora tice, ne pomaze nazalostuser posted image kao da joj nagrize kozu, i uvijek dobije sitno osip..prosle godine smo bili dva puta, ali nista..Trenutno joj mazem domace maslinovo ulje, dobili smo od neke dr., iz Splita je..Posto je koza jaaaako suha onda nam ono trenutno pomogne..
A taj Eutan ili kako vecuser posted image prvi put cujem..


niki83, gdje zivis?


Zenica


Ja jos uvijek imam tu kremu iz Posusja, stoji mi citavo vrijeme u frizderu. Ako hoces da je nekako dobacim, mogu. Pokusaj da vidis jel vam odgovara. Ako budes zadovoljna narucis sebi.




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: atopijski dermatitis
5.3.2012 9:47:02   
Lady26
Anidla hajde mi napisi na pp koliko kosta, kako do te kreme doci i sl user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: atopijski dermatitis
5.3.2012 9:50:34   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26

Anidla hajde mi napisi na pp koliko kosta, kako do te kreme doci i sl user posted image


Hej ja te kreme bas imam puno,ustvari ona je gusta i imam skoro citavu kutijicu, mogu i tebi  dati malo daprvo probas, nudila sam je mami2009 ali ona se vise nije javila, mislila sam da pokusa dati Deniz.

A vise se ni ne sjecam kako sam doslado te kreme, znam da su mi pomogle: milenium, nikita i jos jedna nasa forumasica, ali se ne javlja vise ovdje, imam je na fb.

kostala je oko, cini mi se, 30 KM.



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: atopijski dermatitis
5.3.2012 9:52:51   
Lady26
Pa moze user posted image , imam ja toga dosta i nema gdje ga nema, pa da probam na jednom mjestu da vidim kako ce djelovati....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: atopijski dermatitis
5.3.2012 9:57:57   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa moze user posted image , imam ja toga dosta i nema gdje ga nema, pa da probam na jednom mjestu da vidim kako ce djelovati....


Moze, haj da se skontam kad se mozemo naci.Mozda cak i danas, samo ne znam imas li na poslu frizider jer mora biti u frizderu krema user posted image ja sam druga smjena a trebam do Opstine Centar da izvadim Nokici rodni list


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: atopijski dermatitis
5.3.2012 9:59:30   
Lady26
Jedino u bifeu, frizider za pice user posted image , odmah uz sokove da ga metnem user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: atopijski dermatitis
10.3.2012 22:55:49   
Teddy Bear
Drage mame, mozda ce ispasti glupo pitanje, ali sam pomalo zbunjena. Da li je isto Atopijski Dermatitis i alergija na hranu?
Moja beba ima od rodjenja suhu kozu, kad je imao 4 mjeseca prvi put su mu se pojavile flekice, kao lisajevi suhi, dr propisala jekoderm i proslo. Sad ima vise tih lisajeva, po nogicama, na rukicama na prevojima i iza vrata, ima 9 punih mjeseci. doktorica cim je vidjela kaze atopijski dermatitis alergija na hranu,,, ostala sam user posted image Dala nam je da radimo bris grla i nosa, neku mjesavinu krema, i uljanu kupku Mustela... ja cu naravno traziti da radimo alergo test. ako ima neko sa odgovorom nek javi. pozdrav

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: atopijski dermatitis
10.3.2012 23:36:53   
škorpija
atopijski dermatitis (AD) je obično usko povezan sa alergijom na hranu, i pojačava se kada dijete jede neku hranu koja mu ne odgovara, znači trebaš i na to pripaziti, ali ja nikad nisam skontala od koje vrste hrane mu se pojačava AD i u međuvremenu je i prošao

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: atopijski dermatitis
11.3.2012 0:03:48   
milenium
IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Drage mame, mozda ce ispasti glupo pitanje, ali sam pomalo zbunjena. Da li je isto Atopijski Dermatitis i alergija na hranu?


ne mora značiti.mojuser posted image ima ad i radili smo alergotest i pokazao je da ni na jednu namjernicu nije alergičan.dakle nije na hranu.ali je alergičan na grinje,prašinu itd.a i ja sam vjerovala da nije na hranu jer je on ad imao i dok je dojio,tako da ne može bit na hranu.barem je tako bilo u našen slučaju.trenutno ad držimo pod kontrolomuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 11.3.2012 0:04:10 >

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: atopijski dermatitis
11.3.2012 10:49:10   
Ben 10
I mi smo imamo Ad ,ali nemamo alergije na hranu ,samo na grinje i prasinu ,radili alergotest iz krvi.Sada je pod kontrolom tako reci jako ,jako slabo se pojavi.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: atopijski dermatitis
11.3.2012 15:51:37   
niki83
Iako me strah reci da nam je nesto konacno pomoglo i ublazilo simptome, ne mogu da sutim zbog drugih mama koje se bore sa istim..
Drage mame, ovaj melem od tete iz Posusja je stvarno cudotvoran..Ja se prosto ne sjecam kad nam je koza na rukama izgledala kao sto izgleda sad, hvala Bogu! Pa ni Advantan kad smo mazali ovako nije bilo, a od prvog mazanja ona se vise nikad nije poceskila po rukicama, sto ponavljam nije bio slucaj ni kad smo mazali korticima..
Naravno da ne ocekujem da se pomocu ovog melema izlijecimo, ali barem povsinski mozemo drzati pod kontrolom. Svakako da cemo u dogledno vrijeme raditi alergotest, mada sam davno shvatila da joj smeta sve sto nije prirodno, dakle emulgatori, boje itd.. Ali iako to pokusavamo drzati pod kontrolom, opet nam se u proljece stanje pogorsa..je li moguce da joj smeta prasina, polen, mada ga jos i nemauser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: atopijski dermatitis
11.3.2012 18:45:56   
Teddy Bear
Hvala vam drage na odgovorima, ja sumnjam da je na hranu alergican, ali eto vidjet cemo. puno pozdravauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: atopijski dermatitis
12.3.2012 11:38:56   
henna ze

IZVORNA PORUKA: niki83

Iako me strah reci da nam je nesto konacno pomoglo i ublazilo simptome, ne mogu da sutim zbog drugih mama koje se bore sa istim..
Drage mame, ovaj melem od tete iz Posusja je stvarno cudotvoran..Ja se prosto ne sjecam kad nam je koza na rukama izgledala kao sto izgleda sad, hvala Bogu! Pa ni Advantan kad smo mazali ovako nije bilo, a od prvog mazanja ona se vise nikad nije poceskila po rukicama, sto ponavljam nije bio slucaj ni kad smo mazali korticima..
Naravno da ne ocekujem da se pomocu ovog melema izlijecimo, ali barem povsinski mozemo drzati pod kontrolom. Svakako da cemo u dogledno vrijeme raditi alergotest, mada sam davno shvatila da joj smeta sve sto nije prirodno, dakle emulgatori, boje itd.. Ali iako to pokusavamo drzati pod kontrolom, opet nam se u proljece stanje pogorsa..je li moguce da joj smeta prasina, polen, mada ga jos i nemauser posted image




draga Niki...jako mi je drago što vam je makar nešto pomoglo..vjeruj da danima razmišljam o vama i sve kontam da li da ti napišem ili ne..
mislim da obavezno moraš da uradiš alergo testiranje..ja otkako znam šta heni smeta držim i Ad i bronhitis pod kontrolom..

dakle mi smo radili na moju inicijativu u primi..mada znaš koliko sam protiv njih..ali sam došla izričito tražila alergotestiranje i to uradila i otišla..koštalo me..koju markicu manje od 100 KM..

moguće je da je polen..hena je već počela da kiše i mm..što znači da već u zraku nešto ima što alergičarima smeta...ja sam već poduzela preventivne mjere..ona je još alergična na kućnu prašinu i insekte..iako je bila pod uticajem fliksotide..reakcija je bila burna..

ja sam na svoju inicijativu isto izbacila med i propolis i matičnu mliječ...vodila sam se logikom ako je alergična na polen..sigurno je i na med jer znamo kako se med skuplja i da i tu sigurno ima čestica polena...hvala bogu..mi smo sve to sada sveli na minimum..toliko da hena sada koristi "normalne" kupke i kozmetiku...

puno poljubaca za vas dvije..


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: atopijski dermatitis
12.3.2012 11:42:32   
škorpija
A više nema AD, ali često zimi ima bronhitis, ne znam da li bismo trebali raditi alergo tekst, mm smeta polen i prašina, ali samo od njih kiše, kaže da nema drugih problema, i dedo ima ima istih problema, to izgleda kod njih nasljedno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: atopijski dermatitis
12.3.2012 14:51:53   
henna ze
i kod nas je nasljedno..mm ima isto..i uvijek zajedno kišu i škripe..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: atopijski dermatitis
12.3.2012 15:53:21   
niki83
Henna draga hvala ti na info..ja prvo moram muza nagovoriti da radi alergotest, i nekako mislim da cemo tako povezati razne niti...jer nam je jedna divna doktorica kada je pogledala stanje njegove koze rekla da je to isto, i da je N naslijedila od njega..
Eto znaci sad nam na redu prvo on, i njegovo testiranje. Kazi mi kako ste radili u Primi, iz krvi ili?

_____________________________

N&N

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: atopijski dermatitis
12.3.2012 21:05:04   
Skvo RR
Skorpija uradite alergo test ako sumnjas na alergiju, nije bolno.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: atopijski dermatitis
13.3.2012 8:53:34   
henna ze
nismo niki iz krvi nego bockanje iglicama...
ustvari prvo joj izvadi krv da vidi jesu li povišeni IgE i ako jesu onda radi testiranje..jer povišeni IgE pokazuju postojanje alergije..
to bockanje nije strašno kako sam ja mislila..hena se ni pomjerila nije..ne znam kako bih ti objasnila.površinski se samo bocne..uopšte ne boli..onda ona zaokruži to mjesto flomasterom..ima nekih 20 testova..ono mjesto koje svrbi i zacrveni se to je alergija...
testiranje iz krvi nemaš u ze..moraš ići u sarajevo..
vjeruj kad znaš sa čim se boriš lakše je...
već sam ti rekla..da sam u kući sve svela na minimum...da bi se što manje prašine skupljalo...a jastučnice joj mijenjam svaki drugi dan..ma čitava procedura..ali vrijedi pokušati...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: atopijski dermatitis
14.3.2012 15:30:20   
niki83
Hvala ti draga na odgovoru!user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: atopijski dermatitis
29.3.2012 8:09:52   
babilon
Jutro drage mame

i mi se mucimo sa AD od 3.mj.. pojavilo se crvenilo po vratu, dvije flekice i od toga jekrenulo. Odmah sam zvala pedijatra i ispostavilo se da je to. Koristila par dana bepanthen kremu, po preporuci doktorice, da ne krecem odmah sa mustelom mozda se smiri jer je bas blago bilo, medjutim nikakave pomoci.. krenula sa mustelom, od mustele ko da sam zidove mazala a ne njega, nikakva pomoc...

presla na adermu, gel za kupanje, mlijeko za tijelo i krema za tijelo (masnija) da se smirilo nije, osim toga trackam ga bademovom kremom i sad nevenom koji su rahatluk... ali problem je sto to je super dok eje namazana naravno koza poslije.. opet isto...

sad se navecer krenuo svaku noc buditi oko 3h uujutro svrbi se po torzu i trlja nogice od nogice.. ali cim ga uzmem on se komira i ne cese se vise.. spustim ga opet se cese...?!?!?

kada ga kupam, to traje brzinski, i onda ga umocim u mjesavinu maslivnog ulja ivode i ostavim min i onda pelenom pamucnom potapkam da pokupim visak.. moram reci da mu je to pomogl oda mu oguljenu kozicu na nogicama je skroz smirilo, sad je samo crveno i suho, prije je od trljanja on to zna iziritirati (petama se trljao niz listove) i onda je znalo kao da curi vodica/gnjoj ali toga vise nema nakon maslinovog ulja.

sada ima 5mj i 10 dana, znaci 2mj se borimo sa tim.. Pedijtraica mi je naglasila na moguce alergije kada krenem da ukljucjem hranu, od napada gusenja i sl., meni je vec zlo od toga jer zena ima tendenciju da isprepada onako, ali opet, ok neka je rekla.
Radili smo alergo test, inace smo dojili i pkasnije presli na AD (aptamil, pa pokusali hipp HA - nije ga liznut htio, sad smo na HIPP combiotic). Najvise me brine sto se nocu cese.. e sad, ne znam je li se cese jer mu je vruce (a ne bi trebalo biti, u sobi je 19C, i porkiven jorganom normalne debljine, ima na sebi body kratkih rukava i jedno dijelni dugih rukava kombinezon :)) jer ako je u pidzamici klasicnoj on narola nogavice do koljena i onda se ziv izdrapa, a ovako nema sta da pipa)

nalazi alergotesta ce biti sutra ili prekosutra gotovi. DTP jos nismo primili rekla pedijtaraica da sacekamo, pa bi to trebali sl.sedmice nakon nalaz...

Glavno nisam napisla, nakon vrata tih 2 flekica, njemu su se na pregibima rukica (unutrasnji dio laktova) crvenio haos, i onda se pojavilo na nogicama, na pregibima isto i iza koljena, na listovima, na desnoj nozi je 'najgore' tu su 2 fleke do cega je iz jedne znalo da bude vlazno od trljanja.. ali je to proslo kao sto sam napisala...
onda se na torzu pojavile crvene suhe fleke, koje se kvasenjem doduse do izrazaja...
iza usiju suha perutava koza i tu se najvise trlja, nije crvena, samo perutava (i kontam da se trlja jer je suha)
na vratu je nestalo nakon sto sam kupila avene cold cream, skroz se povuklo i koza je tu kao u bebe. Nakon maslinovog ulja, torzo je super, i njega sam mazala sa COLD CREAM, i nema vise crvenila samo suha koza koja sve vise prolazi jer se fleke suhoce povalce a pod rukom je divan osjecaj mehke koze.
Rukice, pogoovo lijeva, pregibu se sad peruta tacnije kao ljusti kozica, mazemo stalno i vidim da prolazi (aderma krema) na drugoj rukici je samo suho
ledja i guza su hB idealni.
na obrazima ima pored usiju 2 flekice, koje se povuku u toku dana pa opet navecer pojave, od cesanja...

Izlazili na planinu, hladan zrak def prija, isli vani isto tako, kozi prija zrak. Pijemo vodu, i vidim veliko poboljsanje.
Citala sam za EUTEN kremu??? Htjjla bih je uzeti da ga namazem njome, jer mi ga ja teoliko zao kad se krene cesati isav se skupi tacno me dusa boli, da mogu prenijela bih to na sebe. Je li ima EUTEN kupiti u sarajevu, gdje, koliko para?
Razmisljala sam da uzmem EUCERIN kremu sa vecin postotkom ureae pa da tim mazem izmedju aderme (posto se ona 2 puta dnevno nanosi, a vala sam je ja i vise puta mzala, dzaba mi sve, namazem i ne prodje 5min suho opet.. a kao zastitni sloj stvari.. ma shipak)

moram priznati da me je strah sada ubrzo treba da krenemo sa cvrstom hranicom... molim Boga da bude sve ok, a ja takav osjecaj i imam, da mi dijete nije sklono alergijama vec csamo da ima AD.
Inace ja imam seboreicni dermatitis koji sam izlijecila sa samponom SELSUN (nema kupiti u BiH) ja ga kupujem u becu il njemackoj, ugl ima u ostatku svijeta ga uzeti :) kosta 9 eur i nakon 1 pranja rahatluk, 2 dana poslije se opet kupate s a njim i tako jso jednom i vjerujte, papa seboreji.. ionda ga koristim po potrebi (inace je meni seboreja na bazi stresa)

mali je imao i ima tjemenjacu, na pocetku su bile one zute krastice, nista nije pomagalao da je ocistim.. kasnije uzela ulje zat jemanjacu pa natracka i ostavim preko noci tek sutra naevecer iscesljam i okupam, sad nema tih krastica ali mu je suho tjeme, tacno bijela perutava kozica.. dusa draga...

uh eto ja se ispisah, bi mi drago da sam nasla ovu temu da vidim sta vi radite i kako deeverate sa svim.

svaki savjet mi je dobro dosao i rado cu poslusati :D veliki pozdrav!

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: atopijski dermatitis
30.3.2012 0:32:05   
DanicaS
Pozdrav mame,imamo sesnaest mjeseci.
nama se pojavilo crvenilo sa mjehuricima prije dva mjeseca i vec nakon dva dana se prosirilo preko cijelog obraza.Vodila sam ga na kozno, gdje mi je dr rekla da je to "kao herpes" il impetigo ne zna ni ona sama user posted image , propisala rivanol i antibiotski sirup i na kontrolu nakon pet dana.Moram napomenuti da ga je pogledala na par sekundi,ja sam se zgrozila.Rivanol nam uopste nije pomogao, pa je na kontroli dodala Garamicin.Opet kontrola ali sada za cetiri dana, stanje nepromjenjivo te umjesto Garamicina daje Bivacin mast.Od Bivacina nam je spala krastica i ostalo je da oporavimo to ostecenje na kozi. Pedijatar nam daje Bepanten i Enbecin. Mislila sam da je konacno gotovo sa tim mucnim posjetama bolnici jer je pocelo da se smiruje. Nakon par dana pocinje da se siri, odemo kod pedijatra kaze nastavite sa Bivacinom i Enbecinom. Samo prebacivanje sa jednog lijeka na drugi, a djetetu nista ne pomaze.Cujem za tog cuvenog dr u Biljnoj apoteci u Zenici, pa ajde da i kod njega odem. Pogledao nalaz i kaze samo Revita krema (vec su je neke clanice spominjale ),Vitamin C tabletice i Marsejski sapun. Super ja zadovoljna idem kuci i jedva cekam da krenem sa terapijom.Crvenilo se malo smirilo ali svaki dan opet novi mjehurici.Odem opet kod istog i kaze ma kod njega je jaca upala i daje mi kremu Didermal koju cu mazati jednom dnevno.Toliko silnih maza da njemu nista ne pomaze,a ja svaki dan sve nervoznija i nervoznija.Inace dijete ne ide u vrtic, cuva ga jako bliska osoba koja brine o higijeni jako puno.Odlucila sam da radim alergo test jer izlaz drugi nisam mogla naci.
Danas sam odlucila jos jednom otici kod pedijatra,po uputnicu da se jos jednom vidim sa tom doticnom dr da vidim kakvo ce joj biti misljenje nakon dva mjeseca,hoce li biti sigurna sta je djetetu.Međutim nasa pedijatrica nije bila na smjeni pa smo kod drugee usli koja mi propisuje novu antibiotsku mast i da se javim za pet dana da vidi kakva je reakcija.Uopste nije pogledala sve te silne kreme koje smo koristili,niti zeli saslusati.Odem u apoteku ocajna da vidim o kakvoj se masti radi,gdje mi je jedna ljubazna dr rekla da je to u biti sve isto sto sam vec koristila i predlozi mi privatnu dermatolosku ordinaciju odmah pored njih.
Otisla sam i ne mogu da sakrijem koliko sam zadovoljna uslugom dr,koja je prvensveno saslusala cijelu pricu,pregledala sve lijekove.Nije se mogla nacuditi sta su mi sve propisivali.Izmedju ostalog za tu kremu Didermal koju uopste nisam smjela koristiti malom djetetu jer je puna kortikosteroida...uzas..pregledala ga,snimila mikroskopski pogledala,propisala Bertion i Hydrocortisone.Ako je neko imao iskustvo sa ove dvije kreme neka se javi.Panika me hvata od ovoliko krema u kratkom vremenskom periodu.
@babilon pokusajte sa Hemel prozvodima tacnije sa uljem za bebe, pola sata prije kupanja umasirate u tjeme, iscesljate i kupanje. Mi smo koristili samo njohove prizvode, ulje i danas samo njihovo i sa tjemenjacom nikada nismo imali problema.
izvinite na poduzem pstu user posted image

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: atopijski dermatitis
30.3.2012 0:48:06   
škorpija
danica meni to zvuči kao neka bakterijska infkecija, pogotovo zbog tih mjehurića, jesu li radili bris kože obraza,, ja bih ti preporučila da to uradiš. ne čini mi se da je atopijski dermatittis u pitanjuu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu DanicaS)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: atopijski dermatitis
30.3.2012 1:30:00   
Ella_H
I meni zvuci kao bakterijska infekcija,
nadam se da ces pronaci rjesenje i da ce proci
ubrzo.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Atopijski dermatitis
30.3.2012 2:13:12   
milenium
IZVORNA PORUKA: babilon


Citala sam za EUTEN kremu??? Htjjla bih je uzeti da ga namazem njome, jer mi ga ja teoliko zao kad se krene cesati isav se skupi tacno me dusa boli, da mogu prenijela bih to na sebe. Je li ima EUTEN kupiti u sarajevu, gdje, koliko para?



ja sam se isto raspitivala za euten i košta 140 kmuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 25.5.2012 10:56:12 >

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: atopijski dermatitis
30.3.2012 11:50:49   
DanicaS
Nisu radli bris kože obraza, u utorak idemo opet na kontrolu pa cu traziti od dr da mu urade.
Poceli smo sa novom terapijom, nadam se da ce biti uspjesna.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *