|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uspjeh je...
10.2.2010 23:06:28   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Uspjeh je kada prevazidjes neuspjeh!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cekamo te na slavlju tamo ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uspjeh je...
10.2.2010 23:16:49   
magnolija*
Danas je uspjeh zavrsiti sve skole, dobiti jako dobar posao i sve ostvariti sam, bez ikad icije pomoci, guranja i podsticanja. Sve sam to uspjela sama user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uspjeh je...
11.2.2010 0:40:31   
Hanady RR
Uspjeh je kda imaš o čemu da govoriš (pozitivno) sa osmjehom na usnama osobama koje su učestvovale u tvom kreiranju sudbine i tebe koji si nečiju imao da kreiraš...i sve to upakovano u buduće dane kojih ćeš se sjećati jer si stvarao lijepe uspomene.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uspjeh je...
11.2.2010 0:43:47   
milenium
uspjeh je za mene moja obiteljuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uspjeh je...
11.2.2010 1:01:55   
MELLI

IZVORNA PORUKA: Hanady

Uspjeh je kda imaš o čemu da govoriš (pozitivno) sa osmjehom na usnama osobama koje su učestvovale u tvom kreiranju sudbine i tebe koji si nečiju imao da kreiraš...i sve to upakovano u buduće dane kojih ćeš se sjećati jer si stvarao lijepe uspomene.
user posted image user posted image user posted image user posted image lijepo rečeno
(volim u postovima osjetiti dah književnostiuser posted image )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Suprug
veeseelaa

Kakav je Vaš suprug? da li ste u njemu našle muškarca koji je ispunio sva vaša očekivanja?

savršen je, baš onakav kakvog sam željela (47%)

Prosječan, malo bi ga korigirala (21%)

Razočarana sam, promijenio se nakon stupanja u brak (8%)

Bolji je nego sam očekivala (6%)

Jedno smo za drugo, nisam ni ja baš ok (17%)


Broj svih glasova: 171

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *