|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
9.7.2012 8:48:34   
novi kolacic
IZVORNA PORUKA: ajla86

hahahaahhah ma zeno samo se opusti upravu je muz svaku su porodili no sikiriki nece beba ostati u tebi...sto se tice potkupljivanja nista extra mu nisam dala sad neke cifre itd...flasa pica i te neke sitnice da...
mozda si ga drugacije svarila kao ja npr Sanjina...meni je Nikulin nekako ozbiljan i akd on kaze uredu je onda mora biti uredu..a kad sam prvi put otisal kod sanjina poceo mi procati kako je putovo u Spaniju user posted image divno mu bilo....kako voli hodati putovati itd itd ja ostala paf...kontam u sebi jel ovo fakat dr ili sta vec??ramjenili smo br telefona ukuco moje ime i preziome i sutra dan zahtjev za prijateljstvo na fb user posted image user posted image user posted image meni je to malo suvise prisan odnos i cudan ali eto...valjda to vole njegove pacijentice.....mada ja volim Nikulinovu sjedu glavu i ozbiljnost....vidjet kako cemo provesti ovaj susret ja i Sanjin



Ne znam ja, meni nije poslao zahtjev na fcb. i nije on ukucao moj broj neg ja njegov.... user posted image
... Da ti nisi Selma Bajrami trudnice, ha, ha, ha?
Salim se naravno...


< Poruku je uredio novi kolacic -- 9.7.2012 8:49:10 >

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: dr. Boris Nikulin
9.7.2012 8:52:22   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: leona81

ja ciletu nisam dala ni marke, kao ni moja prva rodica i imale smo super tretman - ja carski zbog zatka, obilazio me non stop tih 6 dana koliko sam bila u bolnici, plus postedio me bespotrebnih pregleda na komisiji...rodica rodila 3 djece kod njega, sve prirodno, isti tretman...


Stvarno? Ne mogu da vjerujem, ja sam se toliko toga loseg naslusala o njemu povodom uzimanja a i bila svjedokom kada je trudnicu trebao poroditi carski u Petak i prebaci je Dekovicu jer ide na GO, a neke druge, isto zakazane za taj dan otvorio je u Cetvrtak. Cula sam od par osoba koje su ga podmazale kako im nudi da ih otvori malo ranije, prije no sto krene na GO.
Ma hajd, sta je tu je, sta mi Bog da...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: dr. Boris Nikulin
9.7.2012 18:58:14   
ajla86

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

IZVORNA PORUKA: ajla86

hahahaahhah ma zeno samo se opusti upravu je muz svaku su porodili no sikiriki nece beba ostati u tebi...sto se tice potkupljivanja nista extra mu nisam dala sad neke cifre itd...flasa pica i te neke sitnice da...
mozda si ga drugacije svarila kao ja npr Sanjina...meni je Nikulin nekako ozbiljan i akd on kaze uredu je onda mora biti uredu..a kad sam prvi put otisal kod sanjina poceo mi procati kako je putovo u Spaniju user posted image divno mu bilo....kako voli hodati putovati itd itd ja ostala paf...kontam u sebi jel ovo fakat dr ili sta vec??ramjenili smo br telefona ukuco moje ime i preziome i sutra dan zahtjev za prijateljstvo na fb user posted image user posted image user posted image meni je to malo suvise prisan odnos i cudan ali eto...valjda to vole njegove pacijentice.....mada ja volim Nikulinovu sjedu glavu i ozbiljnost....vidjet kako cemo provesti ovaj susret ja i Sanjin



Ne znam ja, meni nije poslao zahtjev na fcb. i nije on ukucao moj broj neg ja njegov.... user posted image
... Da ti nisi Selma Bajrami trudnice, ha, ha, ha?
Salim se naravno...





sad sam se shebala user posted image user posted image user posted image user posted image znaci samo sam ja imala ritual taj hahahah ja sam se sa njim upoznala i on je odmah ukuco moj br i navece mi se javio kad cu na kontrolu...a zahtjev je i mene iznenadio jako..mislim nevidim nikakvu svrhu toga niti se tipkamo niti ista koji ce mi klinac da se divim sto se on ozenio na Tajlandu samo dzabe poludim.....
javim sta bude na slijedecoj kontroli hehehe nema mi mog Cileta....
ma naravno da svi voli stipu suplju sad sve lafo postenjacine mrtve....ali hajde nedaj boze besto sve bi mi davale i kapom i sakom....
sve zavisi kakav je i njima dan maje mi..kazem vam mene je Sanjin shebo...ko da smo raja ko da se znamos to godina on je prico jedno 15-20 min ja samo ko kloc klimala glavom nista mi nije jasno.....i osto mi je ko dr cudak kakva Spanija kakvi bakraci o cemu buraz pricas???

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: dr. Boris Nikulin
30.7.2012 20:11:39   
ajla86
zna li koja okruglica kad nikulin je dezurni...trebo bi 1.8 na poso..a kad pocinje sa dezurama moram mu nalaze odnijeti

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: dr. Boris Nikulin
31.7.2012 8:05:11   
novi kolacic
Kako se sa Nikulinom dogovarate? Sad ce me preuzeti umjesto Sanjina s kojim sam se porukala. Rekao je da ce mi dati br. Nikulina. Jel se i on zove, SMS-a ili ganja kad je na UZ?

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: dr. Boris Nikulin
31.7.2012 12:36:17   
ajla86
ja ga zovem
a ako ga nemogu dobiti onda nazovem jezero i kqd je on dezurni odem mu oko 17-18 sati i primi me...nema cekanja kao kos Sanjina zato mi je i drazi hahahahha

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: dr. Boris Nikulin
1.8.2012 11:37:11   
Laylica
Pozdrav buduce mamice:)

da li se Nikulin vratio sa godisnjeg? Trebala bih kod njega na kontrolu sa nalazima....

_____________________________

Toliko iskusenja,mnogo Allahovih blagodati
toliko grijeha,mnogo Allahovog oprosta
toliko propusta,mnogo Allahove ljubavi
Allah je Gospodar najljepsi!
Neka je uvijek hvaljen i slavljen nas Gospodar svim Njegovim lijepim imenima!


(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: dr. Boris Nikulin
1.8.2012 20:04:39   
ajla86
ja danas zvala kaze nece se vratiti prije 14.8 ako i tad bude user posted image a Sanjin Dekovic ga mjenja mislim vodi njegove pacijentice a mislim da je i on otiso sad nekad na godisnji...

(odgovor članu Laylica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: dr. Boris Nikulin
1.8.2012 23:41:37   
magbi
ccccc kako to meni dr.IMSIRIJA na odmoru i rece mi da ce mi 06.08 Nikulin radit aminocintezu da se nije sta promjenilo

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: dr. Boris Nikulin
1.8.2012 23:43:10   
veeseelaa
i šta smo rekle? jel Nikolin tu od 6/08 il ne?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: dr. Boris Nikulin
1.8.2012 23:49:05   
ajla86
pa neznam meni tako rekli na uz kad sam zvala..nisam njega licno kontam covjek na odmoru da ga ometam..ipak sam ja kulturno celjade user posted image user posted image user posted image
pa ako ti je tako rekla tako bi trebalo biti...
mozda ga sutra nazovem da provjerim..ako mi se javi javit cu vam kad dolazi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: dr. Boris Nikulin
1.8.2012 23:51:32   
veeseelaa
mozda ga sutra nazovem da provjerim..ako mi se javi javit cu vam kad dolazi


e ajd Bog ti lijepo zdravlje dao :-))
nego kak ide sa vađenjem uputnice u Skerlićevoj? jel procedura il se odmah po potražnji dobije?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 8:15:32   
novi kolacic
Ja sam prvi put se morala pomuciti za uputnicu, jer se regularne trudnoce vode u Skerlicevoj a rizicne u bolnici. Kad je prosla ta prva uputnica, poslije nisam imala problema. Ja idem u zavod na Otoci.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 9:44:23   
chuci
veeseelaa idi kod onog muškog dr u skerlićevoj. kod njega ionako svi idu samo po uputnice. on star samo sjedi i potpiše a sestra sve radi. očito je navikao. meni nije bilo problema da dobijem uputnice kod njega. ja sam doduše u skerlićevoj vodila trudnoću a uputnice sam uzimala sam uzimala u 9 mjesecu nekoliko puta (nisam odmah uzela onu veliku)

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 19:42:45   
ajla86
ja maloprije dosla sa jezera....isla zbog bolova OPETTTTTTTTTT
uglavnom definitivno se vraca Cile 14.8 tako su mi gore rekli....
a za uputnice..aj idem vecinom posliejpodne akd je on dezurni i nikad mi nije ni spomenuo uputnicu????

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 19:47:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Ja sam prvi put se morala pomuciti za uputnicu, jer se regularne trudnoce vode u Skerlicevoj a rizicne u bolnici. Kad je prosla ta prva uputnica, poslije nisam imala problema. Ja idem u zavod na Otoci.


pa ja to ne kontam, moja želja je da vodim trudnoću na Koševu i čemu problem
i kako toliki br trudnica gore dolazi bez problema sa uputnicama a nama niko neće da istu da??? mislim stvarno ne kontam

meni je cile rekao da se javim u periodu od 5-10 avgusta, vjerovatno zbog mjerenja nuhalnog nabora??
to ga dodje 13-14 nedjeljauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 19:47:42   
veeseelaa
ja maloprije dosla sa jezera....isla zbog bolova OPETTTTTTTTTT


kkavih bolova?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 19:49:28   
ajla86
ma ja i moja trudnoca..
priejteci prijevremeni porod,kontrakcije,nisko nosima a beba poprijeko okrenuta pa ubi u jajnike..lupa po grlicu pa imam osjecaj da sam otvorena a onda nastupe kontrakcije pa mi je veselo......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 23:35:42   
magbi
ccccccccccc daj te mi neki broj da zovem da vidim ko ce mi radit amino onda u poneeljak koji broj sestre ramize

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 23:39:12   
ajla86
ja nisam to radila i neznam kako to ide..
pa ko ti vodi trudnocu????
ipak ko te vodi treba to organizovati..bar ja laicki kontam tako...ako je lejla rekla da ti nikulin radi onda se trebas sa njim cuti
a ja ti mogu dati br nije frka....

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: dr. Boris Nikulin
2.8.2012 23:42:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mozda ga sutra nazovem da provjerim..ako mi se javi javit cu vam kad dolazi


e ajd Bog ti lijepo zdravlje dao :-))
nego kak ide sa vađenjem uputnice u Skerlićevoj? jel procedura il se odmah po potražnji dobije?


Tu uputnicu ti moze dati doktor opste prakse..ja sam samo uputnicu za porod uzela u skerlicevoj...za preglede sam uzimala gdje regularno vodim karton (Vrazova)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: dr. Boris Nikulin
3.8.2012 8:17:28   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja to ne kontam, moja želja je da vodim trudnoću na Koševu i čemu problem
i kako toliki br trudnica gore dolazi bez problema sa uputnicama a nama niko neće da istu da??? mislim stvarno ne kontam

meni je cile rekao da se javim u periodu od 5-10 avgusta, vjerovatno zbog mjerenja nuhalnog nabora??
to ga dodje 13-14 nedjeljauser posted image



Samo pripazi da ti ne prodje vrijeme u kojem se mjeri nuhalni nabor, 13-14 sedmica po meni je vec kasno. Mozda da uzmes uputnicu pa se narucis kod nekog drugog na UZV (ja sam recimo odusevljena sa dr. Medjedovicem).
Nadam se da me neces shvatiti pogresno (u smislu sto ova pametujeuser posted image , kao da ja to vec ne znam), ovo je samo dobronamjeran savjet.
Pozdrav

P.S. Sad skontah da je danas vec 3. august, a ako se Nikulin vraca iza 10-og, brze-bolje ti potrazi drugog doktora da ti pogleda nuhalni nabor.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: dr. Boris Nikulin
3.8.2012 8:19:49   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mozda ga sutra nazovem da provjerim..ako mi se javi javit cu vam kad dolazi


e ajd Bog ti lijepo zdravlje dao :-))
nego kak ide sa vađenjem uputnice u Skerlićevoj? jel procedura il se odmah po potražnji dobije?


Tu uputnicu ti moze dati doktor opste prakse..ja sam samo uputnicu za porod uzela u skerlicevoj...za preglede sam uzimala gdje regularno vodim karton (Vrazova)


I ja sve uputnice uzimam od doktora opste prakse, nisam nikad otisla u Skerlicevu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: dr. Boris Nikulin
3.8.2012 8:27:21   
novi kolacic
A meni dr.opste prakse, koja je inace jako nagodna zena, rece da mi ne moze ona dati uputnicu, da su im to izricito zabranili i kad idem na kontrolu, moram da idem ginkosu po uputnicu a oni ioet svaki put upitaju sta mi je pa vodim trudnocu na Jezeru, jer se samo rizicne vode gore. Tako je na Otoci, ne znam za druge dispanzere. Tamo ima isto zavod za zastitu majke i djeteta ili kako se vec zove...

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: dr. Boris Nikulin
3.8.2012 9:08:17   
Arminaa
Ja sam juce bas uzela uputnicu od doktora opste prakse za pregled na Jezeru i mada nije bila moja doktorica jer je na odmoru, ova koja je mijenja mi je dala uputnicu nakon sto sam bila prilicno drska. Naime, upitala me je sto ne idem u Skerlica nego hocu na Jezero i kao nije ispravno da oni daju uputnice vec to trebaju uciniti ginekolozi u Skerlicevoj ili u nekim drugim zavodima. Kako me je naljutila, rekla sam joj da ja zelim da idem na Jezero, pa valjda imam pravo da odlucim gdje cu ici, nece me niko ucjenjivati! I dala mi je uputnicu, tako da to ocito vise ne zavisi ni od doma zdravlja vec od doktora do doktora.
Inace moja doktorica opste prakse mi uvijek daje uputnice bez ikakvog problema i pitanja.

A to sto u Skerlicevoj kazu da se samo rizicne trudnoce vode na Jezeru, onda je kod nas svaka druga trudnoca rizicna, s obzirom koji broj zena vodi trudnocu upravo na Jezeru.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *