|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
31.8.2012 18:05:36   
abh
Hoce li Nikulin uzeti kovertu ako dodjes u njegovu smjenu na prirodni porod? Ako nisi nikad prije bio kod njega?

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 6:15:24   
novi kolacic
Joj simba00 to mi i muz kaze i nece da da pare za carski, iz principa - mozemo si to priustiti, pa mi sad mama drvljem i kamenjem na muza, ko u smislu, j... se njemu, nece njega rezati, placalo se jos u njeno doba.... i ja sam sad zbunjoza...
A citala sam postove zena koje kazu da su se namucile jer nisu potplatile user posted image

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 6:53:08   
leona81
ja znam dosta zena koje su isle na carski kod njega, a evo i moja rodica 3 djece rodila prirodno kod istog doktora bez koverte? imas indikaciju za carski ili?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 11:58:47   
novi kolacic
Ma imam, al me on sad privremeno vodi umjesto Dekovica, pa nesto me zavlaci, ne znam jel zato sto smatra da nije vrijeme ili ceka pare. 38. sam sedmica...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 12:35:56   
ajla86
novi kolacic...to je moj dr i moja lutka....
moja prica je malo komplikovana i jedini je dr gore koji mi je pristupio kao covjek a ne kao dr sa milion predpostavki da ce sve lose da se zavrsi ali to je sad sasvim druga tema.
samo njemu vjerujem....jer me nesmara kao Sanjim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja sam cula da ga zovu MISTER BIKINIAJ kao uza specijalnost su mu cr....
a sto se tice placanja...vala kad ides na hastal i kad te sjeckaju ja bi dala sta bilo..neznam...
eh sad to sto ti muz kaze ok je i to ali halooo encemo sad mi mjenjati krivu drinu bar ne na svojoj kozi..ja nebi.
ako zene daju...daj i ti....ako vidis da te zavlaci gurni mu sta u dzep pa vidi sta ce i kako biti....
da ti hairli prodzes i sto alkse a to dala ti njemu HEDIJU ili ne nebitno je....
njemu na dusu ako uzima od zena a prima platu za isto.
ja mu nista nedajem a primi me odlicno...i brine se za mene....
hajde ako se bojis da sta nekrene po zlu...daj mu..sto mora ti muz znati user posted image
koja sam vjestica hahahahahaha

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 13:16:26   
leona81

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Ma imam, al me on sad privremeno vodi umjesto Dekovica, pa nesto me zavlaci, ne znam jel zato sto smatra da nije vrijeme ili ceka pare. 38. sam sedmica...

meni je u 40-oj radjen carski

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 14:11:01   
Emica_sa
Ja sam privatno vodila drugu trudnocu,na preporuku otisla na kliniku kod Nikulina jer sam trebala na carski,jednom me pregledao slozio se da jeste za carskog,zakazao mi carski dan prije termina,sve proslo super.On je za mene i vise nego dobar doktor,jer me stvarno nije puno zamarao pregledima i nepotrebnim stvarima.Nisam mu nista dala,ni marke,ni poklon i ne bi mu ni dala,jer to mu je posao,ali i pored toga je bio odlicanuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 14:15:02   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Joj simba00 to mi i muz kaze i nece da da pare za carski, iz principa - mozemo si to priustiti, pa mi sad mama drvljem i kamenjem na muza, ko u smislu, j... se njemu, nece njega rezati, placalo se jos u njeno doba.... i ja sam sad zbunjoza...
A citala sam postove zena koje kazu da su se namucile jer nisu potplatile user posted image



Ne slusaj mamuuser posted image Niko se nije namucio zato sto nije platio to su gluposti,ako ne moras na carski ne vidim razloga da ides,a evo svi smo mi rodili,ja sam prvo rodila prirodno,drugo na carski jer sam morala,pa evo me ziva nista mi ne fali i ako vec tvoja mama smatra da treba platiti,neka ona nade doktora i neka mu ona plati,jer joj je nigdje veze pricauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 16:00:29   
novi kolacic
Uh, utjesile ste me... ma mozda na kraju zavrsim i prirodno. Nude mi obje opcije jer sam sad OK, ali je prva trudnoca bila carski. Ja se dvoumim jer me strah prirodnog, nisam ga prosla pa ne znam sta ocekivati a i imam patolosku debljinu (sto castim sama sebe user posted image ), pa me strah imam li ja snage i kondicije za visesatne napore prirodnog poroda user posted image .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 16:10:45   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Uh, utjesile ste me... ma mozda na kraju zavrsim i prirodno. Nude mi obje opcije jer sam sad OK, ali je prva trudnoca bila carski. Ja se dvoumim jer me strah prirodnog, nisam ga prosla pa ne znam sta ocekivati a i imam patolosku debljinu (sto castim sama sebe user posted image ), pa me strah imam li ja snage i kondicije za visesatne napore prirodnog poroda user posted image .


Imas,samo polako,ili ako hoces na carski fino pricaj sa dr,reci da ti je prvi porod bio carski,objasni,i vjeruj ne moras nikoga platiti niti kupovati poklone Sretnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 16:50:56   
ajla86
novi koalcic nemoj se bojati...
ja sam bas o tome sa Nikulinom pricala..i ja sam jedna debela trudnica,citavu trudbnocu prelezala +pila ginipral a kazu da on zabetonira sve dole....
kazem ja njemu :"dragi doktore mene je strah tako poroda,ja sam sva zahrdzala kad dodzu naponi ja cus e sva raspasti.moja jedina aktivnost ovih 9 mj je odlazak u wc....."
a on se samo nasmijo i kaze "nisam ni ja mala nista bolji...dahtat cemo zajedno ..malo puhtati i valjda ce se roditi..niej ni u jednoj ostalo " i smije se ko lud....
ja vec zamislila sliku nas dvoje malih debelih ljudi kako dahcemo puhcemo i zajeno se znojimo...bit ce veselo bas.....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 17:14:02   
yasemin
meni je moj dr rekao da ću AkoBogda i drugo roditi arskim jer se nakon carskog ne preporučuje prirodni zbog opasdnosti od rupture materice re da razmak između trudnoće koja je završena carskom treba biti minimum 2 godine ,

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 17:40:07   
novi kolacic
Znam, samo je kod mene razmak 6 god. pa mogu.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: dr. Boris Nikulin
1.9.2012 21:19:52   
veeseelaa
Ne slusaj mamuuser posted image Niko se nije namucio zato sto nije platio to su gluposti,ako ne moras na carski ne vidim razloga da ides,a evo svi smo mi rodili,ja sam prvo rodila prirodno,drugo na carski jer sam morala,pa evo me ziva nista mi ne fali i ako vec tvoja mama smatra da treba platiti,neka ona nade doktora i neka mu ona plati,jer joj je nigdje veze pricauser posted image


hej, hej polako
mama od forumašice se brine
naravno da hediju treba dati muž, ta njegove se dijete radja
meni je mama u pravu, što da ne počasti? ta da se on poradja garant se ne bi dvoumio, ha ya

Muškarce treba odvesti na porod da vide kak to nije tako lako i kako svaka lijep riječ od osoblja dobro dodje a i Bgm asistencija ubrzana


< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.9.2012 21:27:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: dr. Boris Nikulin
2.9.2012 15:02:52   
simba00

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Joj simba00 to mi i muz kaze i nece da da pare za carski, iz principa - mozemo si to priustiti, pa mi sad mama drvljem i kamenjem na muza, ko u smislu, j... se njemu, nece njega rezati, placalo se jos u njeno doba.... i ja sam sad zbunjoza...
A citala sam postove zena koje kazu da su se namucile jer nisu potplatile user posted image

Ja ti mogu reći svoj stav. i meni su govorili - jesi normalna, moraš platiti doktora ili babicu, kako ćeš se poroditi, ovako onako. Svi su mi rekli da ponesem kovertu - ja nisam dala nikom ni marke, pa sam se porodila uz pomoć tih istih babica i doktora. Problem ovog našeg društva jeste u mentalitetu ljudi - mi smo NAUČILI doktore da primaju mito i da te pripaze ako ih platiš. Sve dok im mi dajemo, dotad će oni uzimati i pored plate koju opet MI dajemo preko poreza. A naravno, najlakše je povući argument tvoje mame - pa neće se na tebi ganjati pravda. Dragi kolačić i ostali, zar stvarno mislite da će vas ti doktori ostaviti da umrete??? Meni je doktor kojeg nikad nisam vidjela usred poroda rekao - ženo, nama je prioritet ova beba i ti, ako nešto krene naopako, spasit ćemo te, u tri minute- Ja bila nešto zapaničila. Mislim da se previše bojimo (što je normalno, ipak je riječ o našem životu i životu naših beba), premalo hrabrosti imamo a to doktori itekako koriste.

Od mene nisu dobili ni feninga,a dobila sam svu pažnju i njegu ( ja ne znam šta očekujete, da se doktor porađa umjesto VAS?), ne može meni niko olakšati trudove niti mi treba da me tu tetoši. Tih par stotina maraka ostavit ću svojoj bebi, njoj je potrebnije nego tim doktorima gore.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:46:29   
veeseelaa
ne može meni niko olakšati trudove niti mi treba da me tu tetoši


ma ok, al zamisli da se sestre derendaju na tebe, da te režu kad ne treba  i sl
naravno da te niko neće pustiti da umreš al kako ćeš proći upitno je, mislim na one stvari koje ne ovise o porodilji....

znam da je to jadno al tako je kod nas, za sve se mora platiti.... nažalost

e sad desi se da neke žene prodju extra i bez plaćanja, valjda ovisi ko im je u smjeni

npr mene su htjeli zadržati još jedan dan u bolnici a ja da sam ostala još jedan dan umrla bi, toliko mi je bilo zlo od nespavanja..... i da, bez štele bi šipak izašla, jedino na svoju ruku, onako da se iznerviram do bola


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:51:08   
Emica_sa
Vesela ti i sat poslije poroda mozes izaci iz bolnice ako ti to hoces,ja sam izasla poslije carskog nakon 24 sata,samo potpisala papir,tako da ti zbog toga ne treba stela.
Ma sta vam je ljudi,ne treba nikome nista placati,niko ne garantuje da ces proci dobro na porodu i da das 1000 KM,samo opustenouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:53:21   
leona81
a sto bi izasla nakon carskog nakon 24 sata? pa ja sam primala infuziju sve dane, plus ono za trombozu u stomak? kako cu izaci i da hocu. znam ljude da su izlazili nakon 3 dana al nakon dan?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:54:40   
veeseelaa
da, ako si u ok stanju, ja nisam bila i dr dežurni je bio protziv
e sad mogla sam ja da kažem odoh vozdra i bla bla bla
al nisam htjela na takav način da odem, nego fino uz prijatno


i šta je sa donošenjem bebe nakon poroda? možeš li ih zamoliti da istu ne donose odmah ako se ne osjećaš dobro??




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:55:51   
leona81

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da, ako si u ok stanju, ja nisam bila i dr dežurni je bio protziv
e sad mogla sam ja da kažem odoh vozdra i bla bla bla
al nisam htjela na takav način da odem, nego fino uz prijatno


i šta je sa donošenjem bebe nakon poroda? možeš li ih zamoliti da istu ne donose odmah ako se ne osjećaš dobro??


mozes...ja sam molila da je donesu jer sam se porodila ujutru a nisam je vidjela do 3 sata...bar da je vidim i pokusam dojiti, al nije bilo mlijeka...sutradan su je donijeli a ona spavala - nasopali je

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:56:53   
veeseelaa
znači može se tražiti da bebu NE donesu?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 8:59:17   
leona81

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači može se tražiti da bebu NE donesu?


za prirodno ti ne znam, za carski moze, a mislim da moze i ovako, cuj kazes lose mi je, nece ti uvaliti bebu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 9:18:08   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: leona81

a sto bi izasla nakon carskog nakon 24 sata? pa ja sam primala infuziju sve dane, plus ono za trombozu u stomak? kako cu izaci i da hocu. znam ljude da su izlazili nakon 3 dana al nakon dan?



Pa zbog Alana,nije ga imao ko cuvati,muz nije mogao dobiti slobodno,a dolazila mi je zena kuci davati inekcije za trombozu,doduse dr je rekao da sam u odlicnom stanjuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 9:22:21   
leona81
jao nakon carskog sa bebom i jos sa A? aaaaaaaaaaaa...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: dr. Boris Nikulin
3.9.2012 9:23:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: leona81

jao nakon carskog sa bebom i jos sa A? aaaaaaaaaaaa...



Sama sve,ali evo prezivila sam,dobro sam normalnauser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *