|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
5.9.2012 13:57:36   
moni
Hvala ti u svakom slučaju i kod mene je takva situacija, valjda nam i javi šta bi na komisiji.



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: dr. Boris Nikulin
5.9.2012 13:58:32   
veeseelaa
sretno moni 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: dr. Boris Nikulin
5.9.2012 14:00:12   
moni
hvala veeseelaa

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 5:08:20   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image

ja kako skontah kod nje je razlog jer je išla prvi put na carski, pa dr predlaže opet carski, mislim njen dr a Nikolin joj rekao da ide ipak prirodno
nadam se da ne griješim



E to, to...Sjedi 5+ user posted image . Danas je komisija "pa ce da vidimo" user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 6:29:57   
ajla86
hajde kolacicu sretno danas..mozda se vidimo......

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 10:26:51   
moni
kolačiću, javi  šta je bilo.Mene sljedeće sedmice čeka komisija i ja sam prvo carski,a i drugo bih isto.Doduše mene niko ne nagovara na prirodan porod.Javi molim te kako je bilo

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 13:39:38   
moni
ne javlja se novi kolačić da kaže šta joj je bilo na komisiji, je  li carski ili prirodno

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 14:47:04   
ajla86
ja bila na kontroli meni samo odradio ctg----
nista uz reko u utorak ili srijedu da dodzem opet....
sta je sad negleda na uz pred kraj ili sta je u pitanju....

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 14:54:01   
veeseelaa
pa nema potrebe, beba se okrenula, sve je ok
ctg pokazuje rad srca
kako se sjećam nije ni meni radjen  UZ u 9 mjesecu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 15:00:38   
ajla86
aha..pa to mi nije bilo jasno....
znaci sad furamo samo ove ctg???
hvala vesela user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 15:02:27   
veeseelaa
pa ako je ctg uredan nema potrebe za UZ-om
ja sam pred porod išla nešto pravo često na ctg a UZ mislim nikako u 9 mjesecu....
nije bilo potrebe....
bebe s eokrenula, spremna za radjanje, do sada je već utvrđeno da je sve ok i čemu onda UZ
dovoljan ti je ctg, ne brini sve je ok



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 15:04:32   
chuci
i meni je tako ajla. pred kraj mi odradio mislim uzv oko 3 sedmice pret termin i dalje samo ctg

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 15:09:40   
ajla86
hvala cure nije da sumnjam u naseg Cileta al me ono izfura kaze ok je sve dodzi u utorak ili srijedu.....
ja ostadoh sa upitnikom iznad glave....
odoh se malo odmoriti nahodala sam se user posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 17:36:05   
novi kolacic
Evo me....Htio me je poroditi prirodno i to je spomenuo na komisiji, al ja sam rekla da me je strah i neki dr. (mislim da se preziva Pervan) je rekao da me ne tjera ako se bojim. Na kraju je rekao i Nikulin da me nece tjerati na silu jer ako se plasim nista od saradnje i nastat ce haos. Jest da on nije sretan s tim da me reze, valja mu se izboriti sa mojim ogromnim salom na stomaku, al sta je tu je. Kaze da ga moj stomak plasi, pomislih ja kako i mene plasi, pa bolje da muku prebacim na njega, ha, ha.... U ponedeljak sam na carskom aBd.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 17:51:37   
ajla86
hajde sretno draga
pa ako te strah onda i jeste najbolje tako.moja prijateljica je pricala kakos e neka sa njom poradzala i akd dodzu bolovi zena dobije naapd panike,pocne se grciti i dr joj ocito bukvicu da tako bebu moze ugusiti ali ona jadnica se valjda toliko bojala ili je toliko zaboli da ona pocne histerisati i panicariti,...
znaci ako mi se ide na cr samo da kazem da me strah....

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: dr. Boris Nikulin
6.9.2012 18:10:19   
moni
Super, bolje ti je nego se mučiti prirodno.Sretno ,ja ću sljedeće sedmice na komisiju.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 7:42:56   
novi kolacic
Ha, ha...Otkrile smo super indikaciju za carski...Strah...Ma meni je bolji objektivno carski al i dr.je osjetio strah...I "car bikinija" ustukne pred mojim bikinijem user posted image

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 10:30:44   
ajla86
e nek si nam otkrila tajnu hahahaha..mozda ce mi zatrebati....tebi sretno draga moja..ma sve ce to king bikinija da sredi no sikiriki....

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 14:12:30   
moni
novi kolačiću,može jedno pitanje?Pored tvog doktora i tog Prevana ko ti je još bio u komisiji i jesu li to standardni doktori u komisiji?E takođe imam pitanje, je li te pregledavaju ginekološki?

Hvala, izvini na peglanju

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 14:16:52   
novi kolacic
Ma ne peglas...U pocetku se sjatilo doktora, ali je bilo pacijentica i cula sam nikulina kako govori da ovo sve mogu savladati 2 stara doktora i onda su ostala samo njih dvojica. Mene nisu "ginekolisali" user posted image , ali cula sam od ostalih zena da njih jesu, koliko sam sam shvatila, uglavnom one koje su prenijele ili sl., pa su se ginkosi u tim situacijama odlucivali na indukciju. Ti gospoju pripremi u svakom slucaju za inspekcijsko virkanje, ha, ha...

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 14:19:32   
moni
ok, hvala ti ja moram u ponedeljak, mene niko ne nagovara na prirodan, prvi je bio carski pa valjda i drugi bude aBd.Jeli sad nalaze vadiš gore ili u svojoj ambulanti i kad moraš leći u bolnicu?Kojeg datuma ti radi carski?

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 14:30:01   
novi kolacic
Nalaze vadim u ambulanti, komisiju sam imala u cetvrtak, lezem sad u Nedelju a radi mi u Ponedeljak.

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: dr. Boris Nikulin
7.9.2012 14:32:49   
moni
hvala ti punooooo.Kod mene bi trebalo biti Komisija u ponedeljak, a carski sljedeći ponedeljak.
Sretno novi kolačiću

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: dr. Boris Nikulin
8.9.2012 11:20:46   
amrych
Citam vasa iskustva s dr. Borisom i taman skontam neko normalan, pa da se i ja prebacim na Jezero da me on vodi, medjutim drugarica mi neki dan rece kao da se do njega ne moze doci bez "veze", te da trazi novac ako uopste zelis da te primi user posted image
po vasim iskustvima to mi ne izgleda tako i sad zaista ne znam sta da radim. Inace sam iz Visokog, ali sam prijavljena u Ilijas radi zdravstvenog i radi poroda na Jezeru, vodim se u Ilijasu, ali nesto nisam zadovoljna načinom kako mi vode trudocu, doduse jest dosad sve bilo uredu, ali mi se ne svidja to sto sam dosad samo jednom vadila nalaze, a sad cu uci u 6 mjesec aBd, te mi ne daju slike s ultrazvuka user posted image user posted image

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: dr. Boris Nikulin
8.9.2012 12:00:09   
dalia sa
amrych ne treba ti nikakva veza ni novac, trazis uputnicu za Jezero od tok gin kod kojeg ides u Ilijas i narucis se preko tel, kod dok Nikulina i to je to, samo sto svaki put kad ides na Jezero treba uputnica od gin. ja tako idem i super je doktor. a za slikice od ultrazvuka trazis od doktora

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *