|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
12.8.2012 21:12:44   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Vinetu


Odlučili smo se za zelenu, smeđu i bež.


Zamisli u toj sobi brdo ruzicastih igracaka...


Ma, nijedno rjesenje nije trajno...na sve se naidje nekako "u hodu"...


Ja i mm smo vec iselili iz spavace i smjestili se u malu sobuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Djecija soba
12.8.2012 21:17:45   
Full Moon
Srecom ja nisam nikad voljela tu ruzicastu, pa nisam ni na curu izgleda puno prenijela, meni opet sve neke zelene, narandzaste, zute, plave nijanse, bile mi zanimljive i one naljepnice hmmm, ali nisam se jos odlucila da li je to pametno, jer bih se ja megalomanski bacila na ljepljenje pa gdje bi mi kraj biouser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Djecija soba
12.8.2012 21:34:54   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: Full Moon
tajra, za 3 godine cu ja morati napustiti i spavacu sobu garantuser posted image , ako ostane kao sad da rodim djecaka onda nece htjeti biti skupa ni u sobiuser posted image

I ja mislim da će tako biti ako kod beba bude dečkić. U tom slučaju morat ću pregraditi spavaću sobu u dvije manje... tek da imaju odvojene krevete i radne stolove.


IZVORNA PORUKA: tajra
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Odlučili smo se za zelenu, smeđu i bež.

Zamisli u toj sobi brdo ruzicas_tih igracaka...
Ma, nijedno rjesenje nije trajno...na sve se naidje nekako "u hodu"...

Ako beba bude curica imam u pričuvi lijepe zidne naljepnice (cvjetovi i leptirići u roze, zelenoj i bež boji) koje će dati "ženski" šmek cijeloj ovoj priči.

Tajra, mora čo''''ek na sve mislit : )) Samo da ne bude jedno dijete u našoj spavaćoj, drugo dijete u dječijoj sobi, a muž i ja u dnevnom boravku/trpezariji!

< Poruku je uredio Vinetu -- 12.8.2012 21:41:05 >

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Djecija soba
12.8.2012 21:36:05   
Vinetu
.


< Poruku je uredio Vinetu -- 12.8.2012 21:39:57 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Djecija soba
12.8.2012 21:38:44   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Srecom ja nisam nikad voljela tu ruzicastu, pa nisam ni na curu izgleda puno prenijela, meni opet sve neke zelene, narandzaste, zute, plave nijanse, bile mi zanimljive i one naljepnice hmmm, ali nisam se jos odlucila da li je to pametno, jer bih se ja megalomanski bacila na ljepljenje pa gdje bi mi kraj biouser posted image

Nije ni moja cura u ružičastom fazonu... niti je plaho zanimaju princeze i sl. Uostalom, brat i ja smo odrstali u zajedničkoj sobi neutralnih boja, valjda će i moja cura moći tako sa svojim bracom/sekom.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Djecija soba
15.8.2012 17:40:09   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Vinetu


IZVORNA PORUKA: Hurma

isto cilek? izađe oko 500 ovo sto sam ja pitala, plus najjeftiniji jogi 200, jesam u pravu?

Jeste... mada ima i jeftinijih madraca tamo. Mi smo dva kupili za manje od 300 KM (ne mogu se sjetiti tačne cijene). Prvo smo htjeli uzeti samo jedan, ali kad smo vidjeli koliko su jeftini uzeli smo dva odmah. Svugdje drugo su madraci praaaavo skupi.


Moram samo ispraviti grešku... dva madraca smo platili 336 KM. (Sad nađoh račun!)

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Djecija soba
15.8.2012 18:48:13   
ananas_ze
mene zanima da li bi po vasem misljenju bila mala djecija soba dimenzija 2,5x3m user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Djecija soba
28.8.2012 9:35:14   
Neca xxx
Da li neko zna gdje se sve moze kupiti namjestaj iz KIKI programa (Jela, Jagodina). Mi smo prije pola godine kupili ormar u Udobnosti i juce smo gledali da kupimo krevet i rekose nam da vise ne saradjuju s njima i nemaju njihov namjestaj. user posted image

Gdje jos da pogledam?

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Djecija soba
28.8.2012 9:46:06   
damma

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Da li neko zna gdje se sve moze kupiti namjestaj iz KIKI programa (Jela, Jagodina). Mi smo prije pola godine kupili ormar u Udobnosti i juce smo gledali da kupimo krevet i rekose nam da vise ne saradjuju s njima i nemaju njihov namjestaj. user posted image

Gdje jos da pogledam?


U Malagicu.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Djecija soba
28.8.2012 9:51:25   
Blue rose RR
Neca, odi na njihovu stranicu pa pošalji upit mailom, ili imaš prodajne mreže pa nazovi par firmi koje su radile za njih:
http://www.jela.rs/prodajna_mreza/?country=3


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Djecija soba
28.8.2012 10:14:34   
Neca xxx
Damma. Blue Rose, hvala vam na odgovorima. user posted image



_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Djecija soba
3.9.2012 13:11:39   
magbi
ima u u udobnosti kiki jela sve kombinacije pravis po zelji i biras boje koje i odgovaraju

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Djecija soba
3.9.2012 17:30:43   
mimh
kod mene je 3x3 pa mi mala kad smo postavili ormar, sto za komp, krevet i stolić za zadaću nemam se gdje okrenut, a kontali smo čak da bude za dvoje, no shvatili smo da ništa od toga. dok još malo narastu dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju. ipak dobro izračunaj, ako možeš finansijski veću onda bolje, ja se kajem što nismo napravili barem metar veću. mogli smo al smo smatrali da ne treba. toliko o osjećaju prostora

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Djecija soba
3.9.2012 17:58:13   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mimh

k dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju.


Sto ja volim kad jos neko ovo napise...
Utjesim se user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Djecija soba
3.9.2012 22:45:55   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: mimh

k dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju.


Sto ja volim kad jos neko ovo napise...
Utjesim se user posted image


Meni je ovo blago palo na pamet: da nekada kasnije, kada nas aBd bude 4, ustupimo djeci nasu sobu a mi predjemo u djeciju koja je manja. Kaze mm da nema sanse. Nece uopste da razmisja o tome dok ne dobije trece dijete. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Djecija soba
3.9.2012 23:06:51   
MicoTico
Mi smo svojima dali našu spavaću, a mi prešli u dječiju. Dječija je bila, doduše, samo od M. i njoj je bila dovoljna, a bebać je bio sa nama u svom krevetcu. Čim je T. malo porastao, mi preselili u dječiju, a oni sad imaju puno više mjesta, i za učenje i igranje.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Djecija soba
6.9.2012 10:45:31   
RICI
mi smo preuredili bratovu sobicu sa malo ulaganja super ispalo a veliki brat je dobio tatinu radnu sobu koja se preuredila takodjer
evo par slikica princezine sobice
http://img209.imageshack.us/img209/1268/30082012076.jpg
ove crvene sapice i rucice su njeni otisci
http://img822.imageshack.us/img822/4479/30082012077.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/8212/30082012078.jpg
pozerka malenaa
http://img69.imageshack.us/img69/5425/30082012080.jpg
http://img254.imageshack.us/img254/8915/30082012082.jpg

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:02:51   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: mimh

kod mene je 3x3 pa mi mala kad smo postavili ormar, sto za komp, krevet i stolić za zadaću nemam se gdje okrenut, a kontali smo čak da bude za dvoje, no shvatili smo da ništa od toga. dok još malo narastu dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju. ipak dobro izračunaj, ako možeš finansijski veću onda bolje, ja se kajem što nismo napravili barem metar veću. mogli smo al smo smatrali da ne treba. toliko o osjećaju prostora

hvala na podjeljenom iskustvu mimh
ja sam se sve nekakoo tjesila da nije mala jer sam u katalogu jyska vidjela
http://www.jysk.com/hr/4/751/3142051/a/catalog
a za mjenje soba, super ideja mislim da cu uraditi tako i potrudit se da djecija bude makar 1m veca

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:10:15   
Full Moon
Mi uskoro moramo preurediti djeciju sobicu, dosad je bila samo princezina a akobogda kad dodje i bebica onda ce biti malo vise guzve ili napokon reda, jer njoj slobodan prostor nije poznat pojam, sve je uvijek krsuser posted image , mozda ce vise pazitiuser posted image , puste zeljeuser posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:13:51   
jupajdi
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mi smo svojima dali našu spavaću, a mi prešli u dječiju. Dječija je bila, doduše, samo od M. i njoj je bila dovoljna, a bebać je bio sa nama u svom krevetcu. Čim je T. malo porastao, mi preselili u dječiju, a oni sad imaju puno više mjesta, i za učenje i igranje.


Ovako je i kod nas bilo i svi zadovoljni user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:16:55   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: mimh

kod mene je 3x3 pa mi mala kad smo postavili ormar, sto za komp, krevet i stolić za zadaću nemam se gdje okrenut, a kontali smo čak da bude za dvoje, no shvatili smo da ništa od toga. dok još malo narastu dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju. ipak dobro izračunaj, ako možeš finansijski veću onda bolje, ja se kajem što nismo napravili barem metar veću. mogli smo al smo smatrali da ne treba. toliko o osjećaju prostora

hvala na podjeljenom iskustvu mimh
ja sam se sve nekakoo tjesila da nije mala jer sam u katalogu jyska vidjela
http://www.jysk.com/hr/4/751/3142051/a/catalog
a za mjenje soba, super ideja mislim da cu uraditi tako i potrudit se da djecija bude makar 1m veca


Za ovu konstrukciju moraš paziti na visinu sobe, da ne dođeš u situaciju da djete puzi između kreveta i plafona. Mora bar moći sjesti uspravno.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:17:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: RICI

mi smo preuredili bratovu sobicu sa malo ulaganja super ispalo a veliki brat je dobio tatinu radnu sobu koja se preuredila takodjer
evo par slikica princezine sobice
http://img209.imageshack.us/img209/1268/30082012076.jpg
ove crvene sapice i rucice su njeni otisci
http://img822.imageshack.us/img822/4479/30082012077.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/8212/30082012078.jpg
pozerka malenaa
http://img69.imageshack.us/img69/5425/30082012080.jpg
http://img254.imageshack.us/img254/8915/30082012082.jpg


Preslatko,cestitam :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:45:20   
RICI
Preslatko,cestitam :).


hvalauser posted image

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:49:38   
Lady26
RICI user posted image user posted image user posted image
Svidja mi se sobica ali princeza je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Djecija soba
6.9.2012 11:52:46   
Lady26
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: mimh

kod mene je 3x3 pa mi mala kad smo postavili ormar, sto za komp, krevet i stolić za zadaću nemam se gdje okrenut, a kontali smo čak da bude za dvoje, no shvatili smo da ništa od toga. dok još malo narastu dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju. ipak dobro izračunaj, ako možeš finansijski veću onda bolje, ja se kajem što nismo napravili barem metar veću. mogli smo al smo smatrali da ne treba. toliko o osjećaju prostora

hvala na podjeljenom iskustvu mimh
ja sam se sve nekakoo tjesila da nije mala jer sam u katalogu jyska vidjela
http://www.jysk.com/hr/4/751/3142051/a/catalog
a za mjenje soba, super ideja mislim da cu uraditi tako i potrudit se da djecija bude makar 1m veca

Sto me trznu kontam otkud ovolika cijena, kad ono u kunama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *