|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pelenski osip
1.2.2012 13:58:41   
Emmy
Nama je uveliko pomagao i dalje pomaze cudesna krema - Sudocream.  Prvi put sam je dobila od prijateljice iz UK, cujem da je ima u Hrvatkoj i Srbiji, ne znam da li je ima kupiti kod nas.  Mi kupimo jednu vecu kutiju koja nam moze biti godinu, jer je krema pravo gusta. Osim pelenskog osipa, dobra je i kod manjih povrsinskih ogrebotina, ekcema, lisajeva, manjih opekotina od sunca, itd. Mi je na sve mazemouser posted image .

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: pelenski osip
1.2.2012 14:39:28   
ladyblue RR
ima je i kod nas. u apoteci na Šipu! ja sam je kupovala maloj ali kod nas se ispostavilo da je kandida a ne pelenski osip iako ih je u početku teško razlikovati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: pelenski osip
1.2.2012 16:19:11   
shpagica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ima je i kod nas. u apoteci na Šipu! ja sam je kupovala maloj ali kod nas se ispostavilo da je kandida a ne pelenski osip iako ih je u početku teško razlikovati.


Molim te mi napisi gdje je tacno ta apoteka na Sipu i kako se zove? Ja sam vec mislila da nema sanse da nadjem ovu kremu u BiH, gdje god sam pitala u apotekama nisu nikad culi za ovu kremuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: pelenski osip
1.2.2012 16:24:29   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ima je i kod nas. u apoteci na Šipu! ja sam je kupovala maloj ali kod nas se ispostavilo da je kandida a ne pelenski osip iako ih je u početku teško razlikovati.


Molim te mi napisi gdje je tacno ta apoteka na Sipu i kako se zove? Ja sam vec mislila da nema sanse da nadjem ovu kremu u BiH, gdje god sam pitala u apotekama nisu nikad culi za ovu kremuuser posted image
.

< Poruku je uredio MALA1994 -- 1.2.2012 16:30:40 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: pelenski osip
1.2.2012 16:28:04   
Emmy
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ima je i kod nas. u apoteci na  ipu! ja sam je kupovala maloj ali kod nas se ispostavilo da je kandida a ne pelenski osip iako ih je u početku teško razlikovati.



Molim te mi napisi gdje je tacno ta apoteka na Sipu i kako se zove? Ja sam vec mislila da nema sanse da nadjem ovu kremu u BiH, gdje god sam pitala u apotekama nisu nikad culi za ovu kremuuser posted image


APOTEKA LAMELA - Dejzina
Bikića L2/PP-1/P - naselje  IP, SARAJEVO, 033 244 344

neka moderatori izbrisu kasnije da ne bude reklama



Hvala na infouser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: pelenski osip
1.2.2012 16:31:29   
shpagica
Hvala puno!

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: pelenski osip
23.7.2012 17:49:50   
yasemin
da li mi beba ima pelenski osip? , od prekučer su mu se na guzi pojavile kao akne bjele , pa su vjerovatno otpale sad je tu balago crveno , ima malo na guzi prema piši i oko rektuma
inače beba je stara 57 dana , nosio je gipsiće do danas , koristim pampers premium care , orginalnu pavlovićevu mast , pampers vlažne maramice , i toplu vodu nakon upotrebe istih , -na gazu jer ga zbog gipsića nisam mogla prati , sad sam mu stavila pamućnu pelenu i posula ga bivacinom jer trenutno u kući nemam ništa od ovih predloženih krema , inaće je prije 10 dANA imao Sorr-mljećac koji je sd prošao , stolica mu je u zadnji par dana jako smrdila na kiselo ,


_____________________________

yasemin

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: pelenski osip
27.7.2012 16:05:24   
lana32
Za mene je definitivno najbolja krema od A derme Primalba kolekcije Erasy cream za pelensku regiju,stvarno je odlična. Beba mi je po povratku iz bolnice (imala sam carski rez) bila sva osuta osipom ,to je bilo strašno, imala sam tu kremu ,za 24 h se povuklo,i evo već je koristim 6 mjesec ,i nikad još nije dobila ni tačkice . Inače koristim cijelu njihovu bebi kolekciju ,jesu malo poskupi ,ali su jako dobri . Još nikad mi se ništa nije pojavilo na bebinoj koži ni kosi .

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: pelenski osip
27.7.2012 16:11:20   
shpagica

IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ima je i kod nas. u apoteci na Šipu! ja sam je kupovala maloj ali kod nas se ispostavilo da je kandida a ne pelenski osip iako ih je u početku teško razlikovati.


Molim te mi napisi gdje je tacno ta apoteka na Sipu i kako se zove? Ja sam vec mislila da nema sanse da nadjem ovu kremu u BiH, gdje god sam pitala u apotekama nisu nikad culi za ovu kremuuser posted image


Ja samo da potvrdim da je Sudocream ZAKON. Bilo kakav osip ili iritacija na kozi odlazi do jutra nakon sto namazemo!!!

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: pelenski osip
29.7.2012 14:03:48   
yasemin
prošao bepaneten kremu potrošila , i sad koristim ivu

_____________________________

yasemin

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: pelenski osip
16.8.2012 1:13:35   
Precious
Jel neko koristio Niveinu baby kremu?

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: pelenski osip
21.8.2012 16:14:27   
Latinka

IZVORNA PORUKA: Precious

Jel neko koristio Niveinu baby kremu?

Negdje sam pročitala da Niveini proizvodi i nisu baš preporučljivi za bebe, probaću naći link. Ne sjećam se koji je sastojak u pitanju

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: pelenski osip
22.8.2012 14:08:21   
vodolija
moj sin je imao 4 mjs. pelenski osip para i para dali za razne kreme i na kraju sam obicno jestivo ulje uprzila ohladila i mazala samo tim kad presvlacim,pamucne pelene stavljala u pampers.to sam radila nekih pet dana i proslo je a bilo je uzasno...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: pelenski osip
22.8.2012 20:07:05   
Precious

IZVORNA PORUKA: Latinka


IZVORNA PORUKA: Precious

Jel neko koristio Niveinu baby kremu?

Negdje sam pročitala da Niveini proizvodi i nisu baš preporučljivi za bebe, probaću naći link. Ne sjećam se koji je sastojak u pitanju


Hajde molim, te, a ja kupila sve Niveino :(

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: pelenski osip
30.10.2012 9:23:08   
delfin
jedno pitanjce, dosada ni sa jednim nisam imala puno problema oko pleneskog osipa, al sad kod moje curice se pojavilo ajko crvenilo ali samo naprijed na splovilu,  a na guzi nema ništa, da li je to pelenski osip ili nešto drugo?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: pelenski osip
30.10.2012 9:24:37   
delfin
i šta mislite može li to biti neka rekacija od antibiotika koji je pial prošle sedmiceuser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: pelenski osip
30.10.2012 9:27:05   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: delfin

i šta mislite može li to biti neka rekacija od antibiotika koji je pial prošle sedmiceuser posted image



Moze biti vrlo lako,svaki put je peri,i dobro posusi,kupi bepathen kremu u apoteci,oko 10 KM je,i namazi,za 2-3 mazanja bit ce puno boljeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: pelenski osip
30.10.2012 9:50:35   
animagical
ne bepanten kremu, nego bepanten mast, krema nije ni za sta...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: pelenski osip
30.10.2012 9:50:52   
Mya_81 RR
Da, moze uzrok tome biti i antibiotik. Poremeti floru pa izbaci tako. Pokusaj sa savjetom koji ti je napisala Emica. Mozes probati ispirati i sa hipermanganom, pa onda kremom mazati.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: pelenski osip
30.10.2012 10:01:44   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: animagical

ne bepanten kremu, nego bepanten mast, krema nije ni za sta...




A meni su rekli da je krema bolja jer brze se upija i djeluje jer je na bazi vodeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: pelenski osip
30.10.2012 10:17:32   
Skvo RR
Hipermangan je dobar, ali svjetlo svjetlo rozi...jedna ona tackica na vise vode, pa ispirati..ako je tamnije jos ce vise ojesti. Nisi na dobroj temi stavila pitanje, ovo nema veze sa pelenskim osipom...koliko ja znam dva su razloga "crvenila " na genitalijama gljivice i bakterije...Kako je pila antibiotik moguce da je gljivica...znat ces tako sto ces "pomirisati" ako je neprijatnog mirisa onda je gljivica, ako nema mirisa onda je bakterija...u oba slucaja, treba pedijatar vidjeti, jer bepanthen nije za to.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: pelenski osip
30.10.2012 10:19:10   
animagical
imam je u kuci, upravo deveramo s pelenskim od proljeva...krema je ista kao one masovne hidratantne kreme za lice i sl, momentalno se obrise s guze, ipak moras staviti nekakvu pelenu? nama uopste ne pomaze...mast i nekako, kreme s cinkom isto pomalo, a najbolje obicni baby puder i pamucna pelena...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: pelenski osip
30.10.2012 10:23:18   
ladyblue RR
po ne znam ni ja koji put, za pelenski osip nema bolje kreme od Sudocrem-a.
ja sam ga toliko panično u kuću navukla da sada, kada sam joj skinula pelene, i dalje imam preko 300 gr iste u kući.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: pelenski osip
30.10.2012 10:27:13   
mayra
nama se jednom pojavio pelenski osip kad je D imao temperaturu pa vjerovatno od cepica. >Uglavnom sa pelenskim osipom treba biti strpljiv, al bas, to je bar moje iskustvo, a najvise mu je pomogla meni se bar cini pavloviceva mast.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: pelenski osip
30.10.2012 10:27:53   
Skvo RR
Ja sam sigurna da ovo nije pelenski osip.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *