|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 22:09:50   
mamina princeza
drage moje meni je licno zao sto nisam bila u situacije nesto previse ucestvovati ovaj bazar. vise sam bila u trosku a racunala sam da cu biti u plusu in dati prilog za djecaka prvenstveno. al nekako puno zenica koje su imale rezervisdane nisu dosle , puno nije kupljeno i nisam bila u mogucnosti vise od priloga putem prodaje stvarcica - a i to mnije sve prodato kako sam namjeraval. tako da mi je doprinos bas simbolican i nekako se bezveze osjecam jer sam za ovog djecaka htjela dati puno vise. al eto....

ja se nadam da ce ubuduce malo bolje biti rjesene ove stvari oko kutija i dogovara slazem se da je trebalo da bude jer i prosli put nekako se reklo da ce skupljanje za djecaka ici ovaj put i to je mislim vecini bio prioritet. al hajde nema veze poslije ce biti to bolje. i nadam se stvarno da ce s epo pitanju prostora nesto promjeniti. meni je danas bilo uzasno zagusljivo a bila sam bez djece sto nemam skoro nikad priliku. s djecom ja u onakav dim ne mogu jedno hronicni kasalj ima drugo beba. tako da su mi dolasci na bazar upitni dalje ...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
3.11.2012 22:32:33   
anđelo
mamina princezo ,i moj prilog je bio simboličan,al od srca.....

ništa nas ne sprečava da se na kafi skupimo nekad i npr za novu godinu obradujemo Omara paketićem....onako nas par ženica
bez bb

a što se tiče zagušenosg prostora tu se slažem,al šta ćemo


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 0:08:17   
Super Beba
Ja ću samo poslati veliki zagrljaj svim ženama što su se odazvale ovoj akciji i pokazale da imaju veliku srce...
Veliko hvala lepetetki što je preuzela organizaciju ove akcije na sebe, a i dragim forumašicama koje su dale divne poklone malom drugu Omaru, i onima koje su dale svoje priloge...Iznos nije bitan, bitno je da je sve od srca!
I također bi se složila sa odličnim prijedlozima vezanim za novogodišnji paketić, za kupovinu poklona svaki naredni rođendan, organizaciju rođendana, i sl...

Što se tiče kutija - žao mi je što ispalo ovako kako je ispalo, ne u smislu što je novac podijeljen na 2 dijela, nego jednostavno što je došlo do nesporazuma...
Lično smatram da ako je bila samo jedna kutija za Omara, da je tako i trebalo da ostane do kraja...ako imamo dogovor, njega se trebamo držati..ali hB skupila se fina svota novca (kako od žena koje su davale za poklon, tako i od žena koje su htjele pomoći našoj forumašici)...A Omar je dobio i fine poklone od forumašica, tako da je u konačnici sve ispalo super...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:06:26   
lepetetka
ženice hvala vam na podršci svima user posted image
SBebo lijepo napisano, nemam šta drugo nego potpisati user posted image , osjećam da smo ipak uspjale u ovome..
mamina princezo, anđelo nije bitno koliko je bitno je zaista da je od srca, ja u svom početnom naumu da obradujemo malog Omara nisam ni mislila ni na šta golemo, niti sam imala takve ambicije, nego baš na to simbolično, pa simbolično marka dvije tri, mislila sam skupiće se neka mala svotica da ga obradujemo, ali žene su se zaista odazvale u velikom broju i davale fine svotice, tako da je ispalo baš golemo, nisam se ovolikom odzivu nadala iskreno, i baš sam se obradovala, ne zbog novca, već zbog činjenice da stvarno mislimo na kao što reče Hate "naše dijete", jer on i jeste naš..
Moja djeca ne dobiju ni od koga ovoliko poklona, pa mislim da će i njima biti veliko, jer i jeste na današnjem vaktu, ali po meni je najbitniji sam čin, pa makar to i sama čestitka bila, tel.poziv itd...
ja jedva čekam da vidim malog, ali ne znam ni kako izdržati bez suza ako ne poteku same..
evo još me nešto zadivilo, pisala sam da je emina08 dala romobil, ali moram da dodam da je njen sin izrazio želju da isti pokloni dječaku, e to me još više dirnulo, kada vidim da naša djeca misle na svoje drugove tamo negdje, a i ne poznaju ih...emina divnog dječaka imaš i ja mu šaljem jedan veeeeliki zagrljaj user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:09:03   
Hanady RR
ja ni jednu kaciju ovoga foruma ne gledam pesonlano...
i one koje nisu bile u pirlici da daju od sebe ovaj put što mi je sasvim logično u današnjem vaktu dio su ove akcije...
sve su ovo akcije RR...svih članica RR-a....
neko manje neko više potegne al cilj nam je isti i sve je ovo RR akcija kao i svaka prije kao i svaka koja će biti....



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:09:30   
amanullah
Ja bih se ovim putem zahvalila svim clanicama koje su ucestovale u sakupljanju novca kako za malenog tako i za nasu clanicu.

S obzirom na komentare pojedinih,nasa clanica mi se osobno javila,malo zbunjena ali ipak sabrana i pravedna.

Svoj dio novca ce proslijediti Omaru..

Bez obzira koliko se insan nalazio u nevolji,znajte da i on ima dostojanstvo,da ga treba postovati..

Hvala svima onima koje su mislile na nju,no cijela zbrka oko ovog novca je dosla do jednog zakljucka,"nasa clanica"nece novac koji upitan na bilo koji nacin,tacnije nije od srca..

Puno srece u buducnosti Vam zelim..

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:16:58   
koka i po
Svoj dio novca ce proslijediti Omaru..

Bez obzira koliko se insan nalazio u nevolji,znajte da i on ima dostojanstvo,da ga treba postovati..

Hvala svima onima koje su mislile na nju,no cijela zbrka oko ovog novca je dosla do jednog zakljucka,"nasa clanica"nece novac koji upitan na bilo koji nacin,tacnije nije od srca..



e moje zene drage user posted image
bez komentara

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:23:41   
Hanady RR
amanlluah draga...
nemoj molim teuser posted image

ta nije upitno...
sakupljalo se zajedno...

ja sma prva za obe aktivnosti izdvojila svoj doprinos....

Tako mi je žao...žene stavrno pretjeraju ne paze uopće šta napišu ponekada al nije zala namjera sekunde bila...
sve one žele da i dječčica naše forumašice ove zime ne gladuju i ne smazavaju se...


zašto ovo radimo...
zašto ženu sikiramo...
stavrno...user posted image

u krjanjoj liniji i tata Omarov nam se na forum javaljo...
i on ovo može porčitati...često zaboravimo stavrno d aje ovo javana forum...
da nekoga povrijedimo svojim pisanjem...
al i oni koji čitaju moaju znati da napisana riječe je jedno i počesto zvuči drugačije nego se može reći u lice...

nisu forumašice ništa loše mislile niti htjele povrijdeiti našu forumašicuuser posted image
čak šta više sve i jedna je ponosna da smo u današnjem vaktu zajendičkim snagama odvojile skromne doprinose za dva posebna osmijeha...
molim vas...nemojteuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:35:48   
amanullah
Uistinu ne zelim da ovo preraste u bilo kakvu raspravu.

Od srca HVALA svima,bile ste tu kada je nasoj clanici bilo najpotrebnije.

To ne mozemo i ne smijemo zaboraviti ...

No ovaj dio novca proslijedite kako mislite da je najbolje ..

Clanica ostaje pri svojoj odluci .

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 10:55:48   
Visnja RR
zalosno :(

problem u kutiji!!!

pa zasto se niko nije pozalio na BB nego tek ovdje na temi

ja sam zamolila da leptetka ponese kutiju za Omara ... bila je i deblja papirna kesa za forumasicu koja je stalno spadala ... neko je predlozio da ide sve u jednu kutiju pa ce se podjeliti... moj prijedlog je bio trecina za nasu forumasicu a ostatak za Omara ... i receno je ok... niko se nije pobunio...

kad se novac brojao opet sam rekla trecina za forumasicu a ostatak za Omara ...lepetetka je tada rekla da je Omar vec dobio poklona i da je ssasvim dovoljno da se za njega da 100 km u cestitku a ostalo da nasoj forumasici ipak je njoj novac potrebniji... prisutni su se slozili...

i da bilo je mnogo onih koji su pitali gdje da ubace za forumasicu ... ja licno sam dala za oboje ....

nevjerovatno kako se napravi problem ni iz cega .....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 11:03:36   
Hanady RR
U pravu si Višnja...
al sad je gotovouser posted image

zato novac proslijedi lepetetki , halala bilo se ....

a kafa za našu forumašicu u srijedu, Importne u 17 sati...
prioritet novca koliko ko može, zrno po zrno pogača, hrana za zimu, brašno, šećer, ulje, namazi, zimnice ko šta može....
da se njima odnese od srca da vidi foumašica da stavrno niko nije ništa zlo pomislio smao eto slučajno piču potegnuše pa ispade ovakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 11:16:25   
Medić*
Ne zelim komentarisati oko ovih nesporazuma.

Smatram da je bolje pomoci dvoje kao u ovom slucaju.

Nisam bila prisutna juce, svoj poklon za naseg Omara je pripremljen, cekam Lepetetku da mi se javi kada ce ici da joj urucim.

Jako mi je zao sto se nasa forumasica ( ruke podrske ) sto se ikako uplela u ovu pricu i sto ce svoji dio proslijediti. Medjuti postujmo njenu odluku.

Vidim kafca nova za nju i njene pilice u srijedu, iako mi termin ne odg rado cu doci pa makar na 5 min.

Bez veze frka dignuta user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 11:27:28   
leona81
vidimo se u srijedu aBd
ja sam pitala gdje je humanitarna kutija i rekose svi da je zajednicka kutija - tako je bilo i namijenjeno...
sljedeci bazar je prijedlog jedan bazar - jedna akcija
humanitarni sto ako vec postoji da se odredi ko ce za njega biti zaduzen jer je mila81 cijelo vrijeme morala stajati za stolom, na kraju ostadose silne stvari na stolu koje se nisu prodale, ne znam sta se s tim desilo...pa da se bar ta odjeca nekom donira kome treba

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
4.11.2012 11:40:38   
Visnja RR
ovaj humanitarni BB je zavrsen i prelazimo na drugi ...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
5.11.2012 13:18:41   
Visnja RR
lepeptetka i djevojke koje su pokrenule akciju oko malenog Omara pisu:

"U dogovoru sa SBebom smo naručile sat zidni- ručni rad, na kojem bi voljele da ima neka posveta tipa "od RR teta" ili tako nešto, ako to bude izvodivo a nadam se da hoće, taj sat će mislim koštati oko 25-35 KM, još čekamo tačan iznos, tako da će mu to ostati kao trajna uspomena na RR tete... ostalo ćemo upakovati, a novce staviti u kovertu... eto čekamo da se taj sat uradi pa negdje za vikend da odemo kod Omara, do tada bi trebao biti gotov.."

krivo im je sto je doslo do zabune u komunikaciji pa su i prepiske drugacije zvucale od onog sto osjecamo i mislimo...

naravno da su potvrdile da novac za nasu forumasicu pripada njoj i nikom drugom...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
18.11.2012 23:14:27   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Drage moje,

ja bih samo da vas obavijestim da smo lepetetka i ja provele divno popodne družeći sa prelijepim i predivnim momkom - Omarom, sinom naše rahmetli dubravke01...Omar je mashAllah divni, pametni, lijepi i vaspitani dječak! Oduševio nas je...I kako se samo igrao sa E. od lepetetke...Da ga aBd samo dobro u životu prati!
Također, prenosim vam pozdrave Omarovog oca i zahvaljuje se puno što mislimo na njih, posebno na O. Rekao je da će se potruditi da dođu na jedan BB, da se O. druži sa malom RR rajom...

Ovom prilikom bih ponovo da se zahvalim svima vama koje ste učestvovale u ovoj RR akciji...Bilo riječima potpore, bilo poklonima, prilogom...Hvala vam svima! user posted image user posted image

Inače nisam osoba koja lako pokazuje svoje emocije, ali ova posjeta me je baš pogodila...Jedva sam se uzdržala da ne zaplačem...Ima i slika sa druženja, samo ne znam gdje da ih postavim...Možda da višnja otključa temu humanitarni RR bazar, pa da ih tu postavim?



IZVORNA PORUKA: lepetetka

drage moje, evo da vam napišem izvještaj o današnjoj posjeti našem drugu Omaru user posted image
SuperBeba i ja smo posjetile Omara i njegovog oca u njihovom divnom, toplom domu, prenijele pozdrave od RR teta i uručili poklone.. popili smo kaficu u lijepom društvu, a istu nam spremila Omarova draga nana user posted image
Naš drug je jedan divni pametni dječak plave kosice, koji ide u vrtić i svaaaašta nešta zna, prelijepo priča, ima svoje drugove i drugarice..
Na poklonima su se zahvalili, a moram reći da su lijepe plave oke prvo ugledale romobil user posted image rekla sam da je to poklon od RR druga i oni su ga toplo pozdravili i zahvalili mu se... emina08 prenesi pozdrave svom divnom dječaku user posted image
Divan dom, divna porodica, žao mi je što je Mirela preselila user posted image i što nema priliku gledati ovog predivnog dječaka kako odrasta, bila bi jaaako ponosna na njih dvojicu..
eto, današnji dan me malo rastužio, malo razveselio...Omaru i ocu mogu poželjeti samo najbolje i da im Allah dragi u svemu bude na pomoći..za babuku znam da će se truditi da mu pruži samo najbolje, već jeste,..akoBogda da tako i nastavi..

Hvala još jednom svim ženama koje su učestvovale, hvala SuperBebi na posebno izdvojenom vremenu, poručivanju zidnog sata sa posvetom, vožnji, svemu user posted image Sbeba je slikala pa će biti i koja slikica kada bude imala vremena da postavi..



Slike sa jednog divnog druženja...

http://imageshack.us/g/1/9875901/

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
19.11.2012 10:24:42   
D_K
divne ste cure.. svaka vam cast st ste stisle petlju i otisle.. mogu misliti kako vam je tesko bilo..
slike su user posted image user posted image .. kako je lijep Omar.. lutka mala..
da mu dragi Bog podari sve najbolje u zivotu user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Humanitarni BabyBazar 32. po redu
21.11.2012 19:00:55   
emina08
evo i mi pregledali slike,pa osjećaji malo pomiješani
Omar je presladak dječak, od srca mu želim da ga život mazi i pazi
a tebi lepetetka još jednom hvala što smo zahvaljujući tvojoj ideji dio ove dirljive priče 

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 93
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *