|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Epilator
19.6.2013 20:47:11   
R&T@
Citam temu od vrha stranice i mislim sto se azra brzo naviknu, a ne gledam datume...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Epilator
19.6.2013 20:51:08   
Marija13
Drage moje nedavno sam kupila epilator braun 7 i vec sam ga koristila par puta s tim da sam prekuce sam bicem odstranila ostatak noge su mi bile kao iz fronta sa krasticama i sve krvave da li je to od urastanja dlacica ili...


Sta nanosis nakon epilacije? To se hoce i od toga pojaviti, koza bas bude osjetljiva i prija jedino neki baby puder..nikakva ulja i kreme.

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Epilator
19.6.2013 21:06:45   
vila_7
i ja planiram kupiti epilator - i citala sam za ta urastanja - najbolje NICIM ne mazati poslije, i uraditi piling dan prije epilacije

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Epilator
19.6.2013 21:12:48   
Visnja RR
to je sve stvar kože... nikakav piling , kreme neće pomoci ako ste sklone urastanju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Epilator
19.6.2013 22:04:03   
almondray

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

to je sve stvar kože... nikakav piling , kreme neće pomoci ako ste sklone urastanju

Kod mene i od brijanja i od voska urastaju nenormalno.I bas sam nesto razmišljala o epilatoru , valjda ovo vrijeme potaklo sve na iste misli.
Jel mi ima pomoći , da kupujem ili ne?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Epilator
20.6.2013 11:33:24   
elmaL
Za mene je epilator zakon, koristim ga vec tri pune godine, i samo to, vec sam se naravno navikla na bol, samo sto mi je epialtor malo ostario, moracu muza ganjati za neki novi, vidjela sam super neke modele. Ima li neko da je frisko kupovao i da je zadovoljan?

Dlacice urastaju donekle, ne pretjerano, piling moze pomoci ali ne i rijesiti u potpunosti problem.

A brijanje brijacem kako rece neko ostavilo skoro krvave noge, meni je uvijek tako bilo, tako da ga ne zelim ni nacrtanog, s njim samo prepone regulisem, a ponekad uskoci i kozmeticki salon.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Epilator
20.6.2013 13:31:35   
shpagica
Je li probao neko onu rukavicu za depilaciju sa kristalima na povrsini?

Maloprije gledam u dm-u, ok mi sve zvuci osim cijene koja je nesto oko 19KM user posted image

Ali ako je dobra, mozda i da probam, pise da se moze odraditi oko25 depilacija, ali to sigurno zavisi od povrsine koze koja se depilira, gustine i debljine dlacica...user posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Epilator
20.6.2013 13:42:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: shpagica

Je li probao neko onu rukavicu za depilaciju sa kristalima na povrsini?

Maloprije gledam u dm-u, ok mi sve zvuci osim cijene koja je nesto oko 19KM user posted image

Ali ako je dobra, mozda i da probam, pise da se moze odraditi oko25 depilacija, ali to sigurno zavisi od povrsine koze koja se depilira, gustine i debljine dlacica...user posted image



ajd probaj pa javi...malo mi zvuci bajkovito....

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Epilator
20.6.2013 13:56:37   
shpagica
Da znas Visnja da razmlisljam da probam, nego malo mi je mala povrsina (zove se rukavica ali je kruznog oblika precnika 7-8 cm) i kad sam zamislila da trljam noge... user posted image user posted image user posted image

Ali kao bas je to super jer se i poboljsava cirkulacija, pa to djeluje preventivno urastanju dlacica...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Epilator
31.3.2014 16:46:56   
Ella.M
Ja imam neki stari epilator, imam ga barem 6 godina. Kad sam baš primorana koristim ga. Mogu podnijeti bol, iako je puno veca nego kod depilacije, ali sto mi dlake urastaju nakon toga to nije normalno. Izgleda kao da dobijem neki ospi po nogama. Citala sam da ima ono trajno uklanjanje ali je preksupo.... :(

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Epilator
1.4.2014 21:38:32   
Alma_27
ja isto tako koristim onaj klasicni epilator sto ga imam godinama. nekako ih docekujem pa i ne boli. sjecam se da sam prvi put kad me je tetka depilirala skakala kao jare i da nisam dala da mi deplira drugu nogu user posted image
sad mi je to bezbolno skoro. mozda zato i sto nemam bas jake dlake na nogama. saka jada user posted image

(odgovor članu Ella.M)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *