|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaša sa kljunom
12.4.2010 16:33:54   
R&T@
Zelim da pohvalim ovu Aventovu 12+, zaista iz nje nista ne curi.
Probala sam mnoge druge ranije, ali ovo je jedina koju mogu strpati u tasnu, a da se ni kap ne prospe.

Za djecu koja sve grizu, kao moja mala "vučica", ovi plastični kljunovi su bolji od silikonskih, njih je sve progrizla..... 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Čaša sa kljunom
18.8.2010 8:33:18   
pocahontas
nadam se da ce mi neko pomoci: Naime, neki dan mi je, dok sam ga prokuhavala, izgorio silikonski kljun od NUK čaše od malo tvrđeg silikona jer sam zaboravila da sam stavila da to kljuca, voda isparila i katastrofa user posted image user posted image uglavnom, moje pitanje glasi: postoji li varijanta da kupim samo taj silikonski dio kljuna (kao sto recimo postoje rezervni nastavci cucli za flašicu) obzirom da je taj dio kod kljun čaše isto tako mobilanuser posted image gledala sam u DM-u gdje sam i kuila čašu, međutim to ne psotoji u ponudi kod njih? mene zanima da li generalno proizvođač to ne proizvodi ili jednostavno mi u BiH toga nemamouser posted image

evo da sama sebi odgovorim - pronašla sam da ipak postoji zamjena, pa ih danas zovem da mi to nekako dostave ili bar kazu gdje ima kupiti...user posted image

http://www.nuk.ba/produkte/mahlzeit/esslern/fctrinklern/learning_to_eat_and_drink9ed2.html


< Poruku je uredio pocahontas -- 18.8.2010 8:45:28 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Čaša sa kljunom
6.11.2010 20:12:46   
graškograd
drage mame,moj sin ima 7mj i 5 dana.još uvijek ne drži sam flašicu jednostavno mu ispada.kako da ga naučim da sam pije mlijeko iz flašice,znači bez moje pomoći i da li bi to trebala probati sa ovim kljunastim flašicama? hvala

_____________________________

29.03.2010.svi moji snovi,postali su stvarnost,kada sam prvi puta ugledala svoje zlato

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Čaša sa kljunom
6.11.2010 20:16:00   
DM

IZVORNA PORUKA: pocahontas

nadam se da ce mi neko pomoci: Naime, neki dan mi je, dok sam ga prokuhavala, izgorio silikonski kljun od NUK čaše od malo tvrđeg silikona jer sam zaboravila da sam stavila da to kljuca, voda isparila i katastrofa user posted image user posted image uglavnom, moje pitanje glasi: postoji li varijanta da kupim samo taj silikonski dio kljuna (kao sto recimo postoje rezervni nastavci cucli za flašicu) obzirom da je taj dio kod kljun čaše isto tako mobilanuser posted image gledala sam u DM-u gdje sam i kuila čašu, međutim to ne psotoji u ponudi kod njih? mene zanima da li generalno proizvođač to ne proizvodi ili jednostavno mi u BiH toga nemamouser posted image

evo da sama sebi odgovorim - pronašla sam da ipak postoji zamjena, pa ih danas zovem da mi to nekako dostave ili bar kazu gdje ima kupiti...user posted image

http://www.nuk.ba/produkte/mahlzeit/esslern/fctrinklern/learning_to_eat_and_drink9ed2.html


Pocy-jesi li nabavila ovaj kljun, ja sam vudjela u bingu da ima rezervnih-valjda nije zakasnio info-bar z ubuduće....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Čaša sa kljunom
6.11.2010 20:55:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: graškograd

drage mame,moj sin ima 7mj i 5 dana.još uvijek ne drži sam flašicu jednostavno mu ispada.kako da ga naučim da sam pije mlijeko iz flašice,znači bez moje pomoći i da li bi to trebala probati sa ovim kljunastim flašicama? hvala


Ja sam nikoli casu sa kljunom kupila kad je imao 10 mjeseci,a naucio ju je koristiti sam tek oko prvog rodjendana, prije ju nije htio.. mislim da ti je jos rano, on je ipak po mome misljenju  jos maliuser posted image

(odgovor članu graškograd)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Čaša sa kljunom
6.11.2010 21:00:26   
Visnja RR
neke bebe (male ili vece) uopšte ne žele caše s kljunom... kao moja Asja...
njoj je ona zanimljiva samo kad vidi Rafu da je uzima...user posted image
beba od 7,5 mjeseci ne mora još uvjek sama da držu flašicu ...polako naučiće ...nema potrebe za forsiranjemuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Čaša sa kljunom
6.11.2010 21:06:19   
graškograd
hvala,malo se zabrinuh,vidim ima i malđih koje same drže flašicu

_____________________________

29.03.2010.svi moji snovi,postali su stvarnost,kada sam prvi puta ugledala svoje zlato

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 132
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *