|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 13:59:56   
lady_bubamara
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vesela : koliko dugo si u braku???


5 godina


vidjela sam vašu sliku na onoj temi najljepši par, vala najskladniji ste par koji sam vidjela (ne mislim na rr-u nego ovako u zivotu uopste) , djeluje mi kao da ste od malih nogu zajedno , super ste mi skrooouz .

< Poruku je uredio ninulina -- 28.1.2013 14:01:56 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 14:37:42   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ninulina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vesela : koliko dugo si u braku???


5 godina


vidjela sam vašu sliku na onoj temi najljepši par, vala najskladniji ste par koji sam vidjela (ne mislim na rr-u nego ovako u zivotu uopste) , djeluje mi kao da ste od malih nogu zajedno , super ste mi skrooouz .


Ih nisi ti nas vidjela,prica k`o iz bajke,jednom princ vidio princezu i gotov user posted image ,a slike...ma k`o iz raja user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 14:57:28   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: ninulina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vesela : koliko dugo si u braku???


5 godina


vidjela sam vašu sliku na onoj temi najljepši par, vala najskladniji ste par koji sam vidjela (ne mislim na rr-u nego ovako u zivotu uopste) , djeluje mi kao da ste od malih nogu zajedno , super ste mi skrooouz .


Ih nisi ti nas vidjela,prica k`o iz bajke,jednom princ vidio princezu i gotov user posted image ,a slike...ma k`o iz raja user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 17:58:17   
sabinos
ili zivjeti u zajednici ili placati kiriju/ratu za kredit.drugacije ne ide...
plati pa se klati...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 22:21:25   
veeseelaa
vidjela sam vašu sliku na onoj temi najljepši par, vala najskladniji ste par koji sam vidjela (ne mislim na rr-u nego ovako u zivotu uopste) , djeluje mi kao da ste od malih nogu zajedno , super ste mi skrooouz .


pa dugo smo zajedno, od srednje, al inače smo dva različita tipa user posted image
no suprotnosti se privlače

hvala na lijepim riječima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 23:07:25   
Candy
ne znam nisam pametna sta da kazem... I ja sam u zajednici, za koji mjesec ce biti cetiri godine i vec uveliko radimo na tome da se uselimo u svoje.. E sad: moja svekrva nije uopste losa zena, ne podbada, ne navodi na lose itd. medjutim, zena je skontala da sto bi ona radila u kuci kad moze snaha sve, pa i skuhati za djevera i oprati za njim koji kobajagi ima prizemlje kuce ali dole samo prespava... A ona gleda gdje ce otici, kad ce sjesti za internet i pogledati nesto na tv-u, a izmedju toga svega nekad nesto skuhati, pospremiti i sl. Ja sam neko vrijeme saburala i gledala na sta ce sve to izici, jer ruku na srce ona nije ni bolesna, ni nepokretna hvala Allahu, pa moze uraditi sve, a ja nisam duzna za njenim sinom rintati. Pa sam rekla fino muzu:"Il idemo u podstanare ili cemo rjesavati ovo na drugi nacin". A to kako nam je fino receno da nama tu nema mjesta u buducnosti,poslije masu unesenih para, necu ni pisati... Sada, hvala Allahu pravimo svoje... I neka su svi zivi i zdravi, ali ja ne zelim zivjeti ni sa svojom mamom, pa necu ni sa njegovom...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 23:45:33   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Candy

ne znam nisam pametna sta da kazem... I ja sam u zajednici, za koji mjesec ce biti cetiri godine i vec uveliko radimo na tome da se uselimo u svoje.. E sad: moja svekrva nije uopste losa zena, ne podbada, ne navodi na lose itd. medjutim, zena je skontala da sto bi ona radila u kuci kad moze snaha sve, pa i skuhati za djevera i oprati za njim koji kobajagi ima prizemlje kuce ali dole samo prespava... A ona gleda gdje ce otici, kad ce sjesti za internet i pogledati nesto na tv-u, a izmedju toga svega nekad nesto skuhati, pospremiti i sl. Ja sam neko vrijeme saburala i gledala na sta ce sve to izici, jer ruku na srce ona nije ni bolesna, ni nepokretna hvala Allahu, pa moze uraditi sve, a ja nisam duzna za njenim sinom rintati. Pa sam rekla fino muzu:"Il idemo u podstanare ili cemo rjesavati ovo na drugi nacin". A to kako nam je fino receno da nama tu nema mjesta u buducnosti,poslije masu unesenih para, necu ni pisati... Sada, hvala Allahu pravimo svoje... I neka su svi zivi i zdravi, ali ja ne zelim zivjeti ni sa svojom mamom, pa necu ni sa njegovom...



NIje losa a ovo sve radi?
Izvini ali je jako losa i lukava osoba. Nadam se da si se trznula i stavila je na mjesto.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Zivot u zajednici
29.1.2013 0:04:29   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Galicia




NIje losa a ovo sve radi?
Izvini ali je jako losa i lukava osoba. Nadam se da si se trznula i stavila je na mjesto.


nije losa, koristi situaciju, sve do jednom

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Zivot u zajednici
29.1.2013 15:36:02   
mama x3
moj post je iskreno grozan,strasan i brutalan i da zapravo i ne mislim teko, valjda je to afekt na onaj video u kom se obracajuci se bratu kaze....dragi moj brate koji si dao prednost supruzi na MAJKOM ovaj tekst je prije svega posvecen tebi a onda tvojoj supruzi...a zatim se navodi sta je sve majka uradila za sina od trudnoce,porodajnih bolova pa nadalje...a zatim... nadala se starica da ces joj jednog dana dobrocinstvo uzvratiti i hairli snahu kao zamjenu i prijateljhicu dovesti. Strpljivo je straica sve godine mastala o njihovim zajednickim kahvama, ruckovima i izlascima. Nadala se starica da ce konacno da dobije zamjenu i nagradu za sav trud koji je godinama ulagala...e sad ja ovde prepoznam svoju prijateljicu koja je zaista DOVEDENA da svekrvi drustvo pravi a muz odsutan danima, bar da joj to ko zna vec zena rinta a svekrva mahanise.
i kako pise u tom tekstu sin je majci leda okrenuo zato jer snaha nece da ima svekrvu i hoce svoju privatnost. naravno da njegova majka ima mjesto kod njega, i da je ako vec ne iz ljubavi onda duzan da joj dobrocinstvo cini al meni je ovde snaha opisana kao sluskinja. bolje bi bilo da je kakvu zaposlio da majci cisti i pere bar bi platu imala.
valjda je moj post i iz revolta na bezbroj primjera koje znam u kojima je ta snha manja od makovog zrna...
i obicaju i tradicija su jedno ali nekog postovanja i ta snaha zavrijeduje. ok nismo ni mi snahe zlatne naravno da svaka prica ima dvije strane.
ipak on je znao kaga zeni, nije da je brak bas do te mjere mogao da promjeni zenu pa prije je bila dobra a sad se sa njom ni zivjeti ne moze, sad je postala i razmazena i lijena i rasipnica i neuredna ....

haj da zavrsim...zao mi je onih kojima je moj g,s i b post izazvao probavne,mentalne i kakve vec ne smetnje.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 8:58:06   
Mirkica
Candy neka vam je sa srecom da zivite u miru i rahatluku sto bi se reklo.





< Poruku je uredio Mirkica -- 30.1.2013 9:00:04 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 10:30:51   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Candy

ne znam nisam pametna sta da kazem... I ja sam u zajednici, za koji mjesec ce biti cetiri godine i vec uveliko radimo na tome da se uselimo u svoje.. E sad: moja svekrva nije uopste losa zena, ne podbada, ne navodi na lose itd. medjutim, zena je skontala da sto bi ona radila u kuci kad moze snaha sve, pa i skuhati za djevera i oprati za njim koji kobajagi ima prizemlje kuce ali dole samo prespava... A ona gleda gdje ce otici, kad ce sjesti za internet i pogledati nesto na tv-u, a izmedju toga svega nekad nesto skuhati, pospremiti i sl. Ja sam neko vrijeme saburala i gledala na sta ce sve to izici, jer ruku na srce ona nije ni bolesna, ni nepokretna hvala Allahu, pa moze uraditi sve, a ja nisam duzna za njenim sinom rintati. Pa sam rekla fino muzu:"Il idemo u podstanare ili cemo rjesavati ovo na drugi nacin". A to kako nam je fino receno da nama tu nema mjesta u buducnosti,poslije masu unesenih para, necu ni pisati... Sada, hvala Allahu pravimo svoje... I neka su svi zivi i zdravi, ali ja ne zelim zivjeti ni sa svojom mamom, pa necu ni sa njegovom...



NIje losa a ovo sve radi?
Izvini ali je jako losa i lukava osoba. Nadam se da si se trznula i stavila je na mjesto.



Nije losa,samo je probala da se provuce. Candy je trebala odmah rijesiti situVaciju.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 12:45:55   
aazra
IZVORNA PORUKA: mama x3

moj post je iskreno grozan,strasan i brutalan i da zapravo i ne mislim teko, valjda je to afekt na onaj video u kom se obracajuci se bratu kaze....dragi moj brate koji si dao prednost supruzi na MAJKOM ovaj tekst je prije svega posvecen tebi a onda tvojoj supruzi...a zatim se navodi sta je sve majka uradila za sina od trudnoce,porodajnih bolova pa nadalje...a zatim... nadala se starica da ces joj jednog dana dobrocinstvo uzvratiti i hairli snahu kao zamjenu i prijateljhicu dovesti. Strpljivo je straica sve godine mastala o njihovim zajednickim kahvama, ruckovima i izlascima. Nadala se starica da ce konacno da dobije zamjenu i nagradu za sav trud koji je godinama ulagala...e sad ja ovde prepoznam svoju prijateljicu koja je zaista DOVEDENA da svekrvi drustvo pravi a muz odsutan danima, bar da joj to ko zna vec zena rinta a svekrva mahanise.
i kako pise u tom tekstu sin je majci leda okrenuo zato jer snaha nece da ima svekrvu i hoce svoju privatnost. naravno da njegova majka ima mjesto kod njega, i da je ako vec ne iz ljubavi onda duzan da joj dobrocinstvo cini al meni je ovde snaha opisana kao sluskinja. bolje bi bilo da je kakvu zaposlio da majci cisti i pere bar bi platu imala.
valjda je moj post i iz revolta na bezbroj primjera koje znam u kojima je ta snha manja od makovog zrna...
i obicaju i tradicija su jedno ali nekog postovanja i ta snaha zavrijeduje. ok nismo ni mi snahe zlatne naravno da svaka prica ima dvije strane.
ipak on je znao kaga zeni, nije da je brak bas do te mjere mogao da promjeni zenu pa prije je bila dobra a sad se sa njom ni zivjeti ne moze, sad je postala i razmazena i lijena i rasipnica i neuredna ....

haj da zavrsim...zao mi je onih kojima je moj g,s i b post izazvao probavne,mentalne i kakve vec ne smetnje.



Da, ovakvih svekrva zasigurno ima...ali iskreno ni ja ne bi NIKAd odabrala muskarca kojemu "braća" govore kako će se odnositi prema majci, zeni, djeci..to je do čovjeka i do osobe. Hoću reći ovo pismo teško da moze biti upućeno nekom inteligentnom muškarcu...Isto vazi i za osobu koja ga je sastavila...user posted image

Ali, ipak ni u šali ne bi rekla da "idealan nema majku"..šta ja znam ko moze čitati ove moje postove, nekad...a i u zivotu se sve vraća, vjerujem da ima momaka koji slično razmišljaju (ili u afektu) kada su zene u pitanju, a niko od nas ne zna kakvog će partnera - partnericu naše dijete sutra odabrati...user posted image




< Poruku je uredio aazra -- 30.1.2013 12:46:23 >


_____________________________








(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 15:27:08   
jasmin
azra ovo pismo je sigurno sastavila zena koja jos nema sveki user posted image .
Ja ga nisam ni gledala do kraja,kosi se s vjerom u dost` stvari pa mene i ne zanima.
Imaj dobre argumente za ono sto pricas. Davno smo ga komentarisale na temi svekrve,i trazila sam da se obrise,jer se poziva na vjeru,a vjera ne zaduzuje zenu da sluzi roditelje muza,i vjera stiti privatnost i intimu pojedinca i zajednice,bracne posebno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 15:35:18   
Mirkica
eeehh ja ovo moram ispricati jeste da je vise za temu svekrve ali et radio ovog pisma od sestre ovdje cu :)).

Sjedimo mi sa jednom zenom fina zena "muslimanka" i tako ona ce ti u po price "nisu sve snahe iste , kakva je ona nasa mi za bajram se sve iskupile sa muzevima ( njih 5 sestara) na Bajramski dorucak kod mame a ona je odvela brata kod svoje mame user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e kad to cuh kad ne padoh i kaze njoj sada moja jetrva pa doslo je i vas 5 kod mame sa muzevima hahahah usuti zena .


< Poruku je uredio Mirkica -- 30.1.2013 15:36:02 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 15:38:21   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: jasmin

azra ovo pismo je sigurno sastavila zena koja jos nema sveki user posted image .
Ja ga nisam ni gledala do kraja,kosi se s vjerom u dost` stvari pa mene i ne zanima.
Imaj dobre argumente za ono sto pricas. Davno smo ga komentarisale na temi svekrve,i trazila sam da se obrise,jer se poziva na vjeru,a vjera ne zaduzuje zenu da sluzi roditelje muza,i vjera stiti privatnost i intimu pojedinca i zajednice,bracne posebno.


Jasmin to i jeste najveci problem Bosne da tako kazem. Da se vecina nekih glupih OBICAJA prepisuje vjeri. Eto po islamu je da snaha bude sluga sveki. Eh po vjeri to nije, to je samo nas stari zaostali obicaj koji veze nema sa vjerom. Ali je najlakse naci izgovor sa vjerom.

Ja video isto nisam do kraja sagledala jer mi se kosa dize. Moja sveki poprilicno ima ovakve misli.
Ona je mene kratko iza udaje pitala zasto moj babo pravi toliku kucu u SA, zemljista na selu itd kad nema sina. Gdje sam joj samo rekla na to da su moji dedi rahmetli obadvojica imali po 2 sina i po 2 kcerke i svoj djeci su jednako ostavili (u ta doba) i da moj babo to ostavlja svojoj djeci nebitno kod su spola. To je nju sokiralo. Ili kao snaha netreba da gleda vise svoju fameliju jer se udala. S time ostavlja svoje i ide muzevim i sve njihovo poprima. Gdje sam joj ja rekla da mi je zao ali da takve snahe ona nema. I masu takvih ispada je tu jos bilo....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 340
   [Obrisana poruka]
30.1.2013 15:40:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 341
   [Obrisana poruka]
30.1.2013 15:44:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 15:44:43   
Nedi
Ne kontam što se ova tema zove Život u zajednici jer tu 'života' najmanje imauser posted image

Meni Zajednica-jadnica mnogo bolje zvučiuser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 15:46:43   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Nedi



Meni Zajednica-jadnica mnogo bolje zvučiuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 15:53:58   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: jasmin

azra ovo pismo je sigurno sastavila zena koja jos nema sveki user posted image .
Ja ga nisam ni gledala do kraja,kosi se s vjerom u dost` stvari pa mene i ne zanima.
Imaj dobre argumente za ono sto pricas. Davno smo ga komentarisale na temi svekrve,i trazila sam da se obrise,jer se poziva na vjeru,a vjera ne zaduzuje zenu da sluzi roditelje muza,i vjera stiti privatnost i intimu pojedinca i zajednice,bracne posebno.


Stvarno?
Nisam nikad ulazila u dublje razmišljanje ali jednom pročitah nešto tipa da žena treba da mužve roditelje gleda kao svoje(što je, je li, nemoguće) pa me sad ovo zaintrigiralo.


Naravno da ne. Cak po misljenju tri mezheba nije duzna ni muza sluziti user posted image .
Mada se bracni partneri svako trebaju medjusobno potpomagati,sto je logicno.
Ali roditelji,muz svoje,zena svoje. Prema njima (muzevim) smo duzni kao prema svakom drugom insanu,lijepo i pristojno ponasanje uz postovanje i to je sve. Ostalo je dobra volja.

< Poruku je uredio jasmin -- 30.1.2013 15:54:46 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 16:03:25   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Mirkica

eeehh ja ovo moram ispricati jeste da je vise za temu svekrve ali et radio ovog pisma od sestre ovdje cu :)).

Sjedimo mi sa jednom zenom fina zena "muslimanka" i tako ona ce ti u po price "nisu sve snahe iste , kakva je ona nasa mi za bajram se sve iskupile sa muzevima ( njih 5 sestara) na Bajramski dorucak kod mame a ona je odvela brata kod svoje mame user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e kad to cuh kad ne padoh i kaze njoj sada moja jetrva pa doslo je i vas 5 kod mame sa muzevima hahahah usuti zena .



A čemu ovo muslimanka pod navodnim znacimauser posted image
Jel mi to znamo kakav je ko u duši i koliki je vjernik i je li stvarno 'fin'?
Mislim da ne idemo u debatu sad...al baš me nervira kad neko napiše 'vaka 'naka a glumi da je vjernica(ne bitno koje vjere).






sto me bona napadas :))))) haman te hormoni drmaju :)))

stavila sam pod znacima navodnika jer to nisam ocekivala od nje cak sto vise ocekivala sam samo tople rijeci :))))))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 16:07:21   
muaaa
Ma otkud vam to da nije duzna gledati muzeve roditelje kao i svoje.Ja ovo nerazumijem...a ko ce gledati roditelje kad onemocaju,kad padnu ana postelju,jer se desava.Zar nije receno roditelju nesmijees reci ni "uh" a kamoli nesto drugo...ja ovo nerazumijem

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 16:11:19   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma otkud vam to da nije duzna gledati muzeve roditelje kao i svoje.Ja ovo nerazumijem...a ko ce gledati roditelje kad onemocaju,kad padnu ana postelju,jer se desava.Zar nije receno roditelju nesmijees reci ni "uh" a kamoli nesto drugo...ja ovo nerazumijem


svako je duzan svoje roditelje da gleda . DUZAN sve ostalo je sevap ako uradis .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 16:11:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma otkud vam to da nije duzna gledati muzeve roditelje kao i svoje.Ja ovo nerazumijem...a ko ce gledati roditelje kad onemocaju,kad padnu ana postelju,jer se desava.Zar nije receno roditelju nesmijees reci ni "uh" a kamoli nesto drugo...ja ovo nerazumijem


muaaa,ne smijes svom roditelju reci ni `uh`.
Ali jednostavno nisi duzan nicijim roditeljima ciniti dobrocinstvo osim svojim. Jedno je dobra volja,drugo je duznost.
Ako propustis duznost,bices pitan i ako Allah htjedne,mozes biti kaznjen.
A za dobru volju ces,ako On htjedne,biti nagradjen,a ako izostavis neces biti kaznjen.
Zasto je ovo nejasno,kako ces biti isto duzan ciniti onome ko te rodio i o tebi brinuo cijeli zivot,kao onome ko nije user posted image .
Svako dijete svom roditelju.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Zivot u zajednici
30.1.2013 16:14:36   
Anoniman
Ako cemo mak na konac, Muaaa, nije duzna, ali gdje je tu ljudskost i ljubav da muza ne ucinis sretnim.
Ja bih zbog svog spokoja mnoge stvari uradila, a ako dodamo jos i na to da cemo uciniti sretnim i muza...iako nisam duzna

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 30.1.2013 16:18:00 >

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *