|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
28.11.2011 14:53:29   
salmy
Ja znam da zica podigne(ali meni nema sta podic) a smeta mi zulja me,i sigurno pokvari oblik korpe,ali ja je izvadim cim dođem kuci.Super znaci nisam jedina

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
30.6.2013 19:37:29   
amra_sa
Da malo dignem temu ... Na nagovor prijateljice juče sebi kupih dobar grudnjak i to u Harisu, stoji mi samo tako. Mm cijeli dan gleda u moje radodajke. user posted image Inače do juče sam nosila one penzionerske, čisto da se broji da ga imam i nosim. Nikad nisam znala pronaći grudnjak da mi baš stoji. Sa ovim sam prezadovoljna.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
30.6.2013 19:44:26   
bebaa
ma meni ni ovaj nema efekta.......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
30.5.2014 15:35:47   
hampsi
Zna li iko gdje bih u Sarajevu mogla naci Lepel grudnjake? Bilo je u Amku na Mojmilu ali ne nabavljaju vise

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
30.5.2014 22:57:43   
Mamica24
Meni treba kupaci sa pushup-om kako sam prestala sa dojenjem samo um push daje neki oblik :-( znate li gdje ih ima?!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
1.6.2014 22:09:56   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Meni treba kupaci sa pushup-om kako sam prestala sa dojenjem samo um push daje neki oblik :-( znate li gdje ih ima?!

Bili su prošle godine u Lindexu i baš su se brzo "razgrabili".
Čini mi se da sam vidjela i u New Yorkeru.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *