|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 14:49:29   
felix
neznam kako, bi nazvala temu al me jako zanima , imateli vi nervoze straha neznam bilo cega da se to na vama ispoljaava na bilo koji način.
Recimo nprm kod mene , ja uzas mrzim bolnice miris bolnice cim stupim u nju zbog bilo cega meni se zeludac okrene za sto stepeni, i od zora bi nekog straha i piškila i kakila ........tjera me na wc....
Inace kad isto trebam gdje ici, imam neki strah nervozu ,nikako to nemogu prevazic i biti " opustena" sve kontam kkako cu ovo onoOd neke uzbudjenosti što se kaze zeludac mi pocne raditi.


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 14:55:14   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: felix

neznam kako, bi nazvala temu al me jako zanima , imateli vi nervoze straha neznam bilo cega da se to na vama ispoljaava na bilo koji način.
Recimo nprm kod mene , ja uzas mrzim bolnice miris bolnice cim stupim u nju zbog bilo cega meni se zeludac okrene za sto stepeni, i od zora bi nekog straha i piškila i kakila ........tjera me na wc....
Inace kad isto trebam gdje ici, imam neki strah nervozu ,nikako to nemogu prevazic i biti " opustena" sve kontam kkako cu ovo onoOd neke uzbudjenosti što se kaze zeludac mi pocne raditi.



Isto, ne sekiraj se nisi jedina. user posted image
Ja uglavnom ispoljavam emocije, pa tako i strah - ne stidim se pokazati suze, strah, radost i sl. Jedino ljutnju i srdžbu kontrolišem jer kad tu odlijepim kosim sve pred sobom. user posted image



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 14:57:41   
lila25
Meni se desava kad negdje treebam ici na nepoznato mjesto treperenje u zelucu ,ne bih rekla da je strah vec eto neka nelagoda i bas budem nervozna i obavezno volim ranije krenu.gdje god idem ja bar na 15 minuta volim ranije a ne daj boze da kasnim tad me spuca uzasna nervoza ne znam sta bih od sebe...

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 14:59:23   
felix
ahhh malo mi je lakše kad vidim nisam jedina . I ja to mrzim jako što sam takva nemogu to kontrolisati tu nervozu zeludca pa mi se na g...odrazi sam bi na wc visila bukvalnouser posted image ......dok se ne opušcam posle me popusti ......

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 15:00:35   
Anoniman
mene zna uhvatiti nervoza i strah od nepoznatog kao i od skucenog/malog prostora, od nekog prostranstva...

(odgovor članu felix)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 16:02:16   
Adana
Felix ista sam ti. user posted image

Obično završim u WCu od nervoze... Isto tako mi ''igra'' želudac... A ako je u pitanju posjet ljekaru obavezno mi se ubrza puls i lupa mi srce. user posted image I to mi baš smeta, posebno ako mi rade EKG ili mjere pritisak jer se i on zna povisiti....

Srećom ne drži me dugo, čim prođe par minuta ili posjet završi ja ona stara...

I da, kao i kod Pahuljice zna mi se desiti da me uhvati neka kao panika od skućenog prostora, ono fali mi zraka. Ali to nije tako često i jako izraženo.

< Poruku je uredio Adana -- 11.3.2013 16:03:29 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nervoza-nelagodost .strah
11.3.2013 17:05:13   
Graziella
ajoooj,meni se jednom desilo lupanje srca,klecanje nogu,mrak pred očima...sreća kod kuce mis eto desilo i naravno odmah u hitnu EKG,itd na kraju nista haj kaze malo kod psihijatra jer moguće je da organizam na neki stres tako odreaguje...i to se ponavljalo jos dva mjeseca al najgore mi bilo to lupanje srca,a oni meni sve tablete za smirenje i zapeli za taj stres,i dok ja nisam mogla vise da trpim i odem privatno kod jednog doktora i on mi nađe problem za 3min.takozvanu strunu na želudcu i od tog to lupanje srca i ta opšta nelagoda organizma.sve se smirilo nakod dva mjeseca terapije.zakljucak price,da ne duljim:strah me vala njihovog nemara koji sam itekako osjetila na svojoj koži i pogrešne dijagnoze!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *