|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sindrom karpalnog tunela
12.3.2013 23:40:09   
vjestica
tema sad nije možda zanimljiva, ali do petka bi mogla biti
malo se informišite o jednom savremenom sindromu - bolest modernog doba
http://www.alfa-portal.com/zdravlje-2/sakom-po-misu-ili-sindrom-karpalnog-tunela

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sindrom karpalnog tunela
12.3.2013 23:41:56   
bebbe RR
Moja sveki je to juče operisala. Ne druži se previše s mišom, ali dosta plete, iako ne da reći da joj je to prouzročilo problem. I to na obje ruke. Drugu mora operisati za 3 mjeseca.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sindrom karpalnog tunela
12.3.2013 23:43:07   
zvončica
Hajd' boga ti, imace sta fizioterapeuti da rade poslije petka user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sindrom karpalnog tunela
12.3.2013 23:44:40   
škorpija
joj ja sam imala ovaj sindrom nakon porođaja, groznjo je bilo, mislila sam da je samo operacija opcija, ali se samo oporavilo, iako nikad ne do kraja

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sindrom karpalnog tunela
12.3.2013 23:47:04   
minja_
Kakvih sam ja problema u trudnoći imala zbog ovogauser posted image
Imala sam imobiliziranu šaku dosta vremena, kad se samo sjetimuser posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sindrom karpalnog tunela
13.3.2013 0:21:46   
leona81
mene bole ledja od sjedenja, inace imam skoliozu...jos mi samo ovo fali

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sindrom karpalnog tunela
13.3.2013 21:35:59   
Neca xxx
ja inace dnevno provodim minimalno 8 sati sjedeci na poslu za laptopom. user posted image
Itekako osjecam posljedice.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sindrom karpalnog tunela
10.4.2013 23:04:27   
bebaa
u trudnoci vec u 4. mj sam dobila ovaj sindrom i do kraja sam uglavnom imala ili longetu ili fiksacioni zavoj...ruka (desna samo) bila jako otecena i jaaaako utrnuta...bila sam napola nesposobna,u toku noci me znala probuditi tako jaka bol da sam mislila da ce otkazai saka...
nakon trudnoce ma cim sam se probudila poslije CR-a nista nema ,jedva prepoznadoh svoju šačicu...user posted image
ali poslije nekih 20 dana pa do dan danas imam konstantne bolove u rucnom zglobu i na dodir kao malu izraslinu ali rendgen je pokazao da je zglob bez promjena...ortoped kaze da je to posljedica karpalnog sindroma ...radi se o zadebljanju tetive a na pitanje kako se riješiti bola on odgovara : pa stavit ćemo gips...ma reko nema sanse,s bebom u kuci i gipsom na ruci tacno me odma mogu u jagomir poslati...i eto tako me stalno boli a hoće li ikad prestati vidjet ćemo...možda da zamotam rodni list okolo...user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sindrom karpalnog tunela
11.8.2014 22:41:00   
bebaa
evo jedva iskopah temu...negdje se bila zagubila....user posted image

nego da pitam ako ima neko da mi odgovori,s iskustvom....user posted image user posted image
da li se vama desilo da vam se karpalni povukao ali i ponovo javio nakon dužeg perioda....
evo meni se pojavio 1.5 godinu posle zadnjih problema i bolova....user posted image
booooli.....ruka kao da nije moja...evo jedva tipkam..user posted image user posted image
nedo bog da bude kao prošli put...user posted image user posted image
i eto šta sad da preduzmem sem gipsa....da drmnem kakvu bobu...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *