|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bisolex otopina
14.12.2008 19:27:42   
rozi
Kod mene su jos uvijek zavrnuti radijatori u spavacoj, a opet je toplo.  Cak sam kupila i ovlazivac zraka i super dise proko noci. Stavi mokre pelene po radijatoru i mozes skuhati kamilicu pa staviti blizu krevetica da isparava. Valjda ce skroz proci.  I ti cmokni Benjamina (ili Benju ako ga tako zoves)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bisolex otopina
30.12.2008 23:20:27   
kana
Kad je Tarik imao bronhitis,ali tad je bio pocetak i nismo znali da je to-to,doktorica mu je propisala bisolex....katastrofalan je bio,dijete se toliko namucilo sa tim..stalno je kasljao u nadi da ce izbaciti slajm ali nije ga bilo u tolikoj kolicini..ja proklinjem dan kad sam mu pocela TO davati i ne bi ga nikom preporucila.Mislim da je dobar za stariju djecu,ali za bebe...Privatna doktorica nam je rekla da cak i na upustvu ne pise da je preporucljiv za male bebe...
Nije nam pomogao i presli smo na ONTRIL(pencilin) ,otisli na more i bronhitis smo zalijecili...I mi smo otisli zbog "blagog " kasljucanja i zacepljenog nosica...
pa ti opet vidi...user posted image


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bisolex otopina
31.12.2008 20:15:06   
rozi
Njemu je pomogao. Drugi dan je prestao kasljucati,a do petog se smirilo i tada sam prestala davati. SAmo se nadam da nije puno stetan.  I ja se bojim bronhitisa jer ga imamo ja , brat i tata.  Ne znam ima li to neke veze sa genetikom?

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bisolex otopina
1.1.2009 16:40:51   
kana
nasa pedijatrica je rekla da ima veze sa genetikom.Moj muz je bolovao...

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bisolex otopina
1.1.2009 16:43:20   
rozi
Nadam se da nece njega zakaciti, ali makar sada nema pencilina. Kad se sjetim koliko sam ih isprimala, ne znam da je bio jedan mjesec da preskocim.

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *