|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
16.3.2013 18:05:46   
miracle

IZVORNA PORUKA: canim

Jeli neko zna ko je zastupnik za Maclaren kolica BiH ili nemamo zastupnika user posted image

Prije se je moglo naruciti u Baby centru u BBI ali vise nemoze user posted image





Pogledaj u BBI na V spratu ona djecija prodavnica,meni je djevojka rekla da ce im doci jer se puno traze pa pogledaj jesu li nabavili.

Ja sam kupila Chicco multiway pa vidjecemo kako slusajuuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2126
   RE: Koja kolica su dobra?
19.3.2013 15:09:34   
didii
Ima li neko iskustva sa Herlag SIENA kisobran kolicima? user posted image
Muku mucim gledajuci kakva kisobran kolica da nabavim ali ne preskupa, do nekih 140 km... Ima te li savjet pls?user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 2127
   RE: Koja kolica su dobra?
19.3.2013 15:32:42   
didii
Dvoumim se i izmedju ovi kolica CAM FLIP I brevi b-light... ma pojma nemam user posted image
IZVORNA PORUKA: didii

Ima li neko iskustva sa Herlag SIENA kisobran kolicima? user posted image
Muku mucim gledajuci kakva kisobran kolica da nabavim ali ne preskupa, do nekih 140 km... Ima te li savjet pls?user posted image



_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 2128
   RE: Koja kolica su dobra?
20.3.2013 16:24:37   
melin
EH i ja sam gledala ova kolica brevi b-light i odma odustala,jako su slaba i nestabilna,odlucila sam se za chicco lite way i jako,jako zadovoljna cvrsta i stabilna i imaju onaj nulti polozaj za spavanja sto rijetko koja kisobran kolica imaju...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 2129
   RE: Koja kolica su dobra?
20.3.2013 18:53:23   
didii
Ma gledala sam ih i ja ali nisu u mom cjenovnom rangu user posted image Jedino da trazim negdje polovna... Jer nedaju mi se velike pare na kisobran kolica...do 130-140 km mogu izdvojiti...e sada da li da kupim neka slabija nova ili polovna a bolja user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2130
   RE: Koja kolica su dobra?
20.3.2013 22:53:43   
meli28

IZVORNA PORUKA: didii

Ima li neko iskustva sa Herlag SIENA kisobran kolicima? user posted image
Muku mucim gledajuci kakva kisobran kolica da nabavim ali ne preskupa, do nekih 140 km... Ima te li savjet pls?user posted image


Mi ih koristimo vec duze od godinu dana i super smo zadovoljni. Izuzetno su stabilna, a sto je meni bilo bitno imaju vise polozaja. Znam da su imali akciju, ne znam da li jos uvijek traje.

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 2131
   RE: Koja kolica su dobra?
21.3.2013 1:17:26   
srećicaa
Ako se neko odluči za prodaju Cam košare za novorodženče molim da se javi. Mi smo naručili kolica, a imamo as jaje, pa bi možda kupili i košaru po razumnoj cijeni-da je imamo pri ruci ako nam zatreba.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu meli28)
Neposredna veza do poruke: 2132
   RE: Koja kolica su dobra?
22.3.2013 8:19:19   
Ramona11
IZVORNA PORUKA: didii

Dvoumim se i izmedju ovi kolica CAM FLIP I brevi b-light... ma pojma nemam user posted image


Ima li neko iskustva sa Herlag SIENA kisobran kolicima? user posted image
Muku mucim gledajuci kakva kisobran kolica da nabavim ali ne preskupa, do nekih 140 km... Ima te li savjet pls?user posted image


Mi smo gledali u BBI centru Cam Flip i bas su nam se svidjela tako da smo narucili iz Dotee u Mostaru.
Pogledali smo novi katalog i narucili iz kolekcije za 2013. Cijena im je 198 KM.
Stizu nam do 20.4. pa cu javiti neke konkretne utiske. Mene su odusevila Cam Pretty Cros koja imamo pa ne idem dalje od Cam-a user posted image . Kvalitet je neupitan.




_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 2133
   RE: Koja kolica su dobra?
28.3.2013 15:01:12   
Artemida84
Drage moje, da li znate ima li u BiH kupiti Maxi-Cosi kolica?
Uaprijed hvala svim na odgovoru user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2134
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 9:16:15   
cipi
Ja sam gledala kolica uglavnom po netu i ono sto sam vidjela nije mi normalno sto se tice cijena, pa taman bih trebala kredit podic da kupim jedna kolica
Gledala sam i polovna po piku i tamo su cijene napuhane, za recimo markirana kolica dati 400-500 KM mi nije normalno jer je to gotovo cijela moja plata
Jedva sam nasla jedna kolica na piku i pristupacne cijene (150 KM), ista ovakva:

user posted image

s tetom se sve dogovorila, ali kada smo trebali ici po kolica i nazvali je radi detaljnijeg dogovora ona rekla da su prodana user posted image
nadam se da cu u iduca dva mjeseca imati vise srece :(

< Poruku je uredio cipi -- 30.3.2013 9:18:59 >

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 2135
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 10:00:30   
Hannica
Pa ako ti plata to ne dozvoljava kupi kolica koja nisu "markirana",mozes naci i nova kvalitetna kolica za 200 KM.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 2136
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 10:57:37   
cipi
Nisam ja rekla da ja hocu markirana kolica vec da su cijene za ista napuhana, a na netu kao i na piku se prodaju uglavnom markirana. Na piku ona koja nisu takva ili su nekih boja za djecake sto ne bih jer cekam djevojcicu abd i ne zuri mi se, ima jos vremena do poroda ili su kisobran kolica, a za takva mislim da su dobra kad beba bas poraste, ali bi me bilo strah staviti u njih novorodjence ili su opet aktivni oglasi, a kad pitam kolica prodana. Evo i kolica ciju sam sliku stavila nisam imala pojma koja su, cak sam mislila da je platno na njima siveno jer se proslo izlizalo posto na tom istom platnu pise "hand made".
Inace kolica su mi vazna jer nemam auto i od prvog dana gdje god krenem s bebom ili cu je morati nositi ili voziti u kolicima, a sada sam na strogom sam mirovanju i ne izlazim iz kuce, a kamo li da hodam po trgovinama trazeci ona "normalna" koja sam usput receno dok sam se jos kretala najeftinija vidjela 270 KM sto mi je puno uzimajuci u obzir da sam za prvu kcerku prije par godina kupila divna i nova kolica po cijeni od 120 KM (njih smo poklonili kad nam vise nisu bila potrebna)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2137
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 11:53:58   
Ramona11
Cipi evo imas na Bimaco stranici naruciti Graco kolica za 200 KM.

Ja znam dosta zenica koje ne zele dati vec iznos za kolica pa su kupovale ova Gracova i zadovoljne su.

http://bimaco-grupa.com/podkategorija.aspx?p=KOLICA

Moje misljenje je koliko para tolike muzike. Kupili smo prvo Bubu kolica za 200 KM u Turbolimachu i onda nakon toga dodje ona rasprodaja i cijena im tad spade na 100 KM. Ja se sve tuckala po glavi sto sam pozurila. Otisli s malenim na more (tad mu je bilo 5 mj.) i pocese trokirati tockovi, kolica sva proskripala, ko da kocije idu kad prolazimo ulicama). I tad smo ta kolica proslijedili dalje i kupili Camova. Milina. Mm sve odmahivao rukama kad je vidio kuda sve guram ta kolica. I evo ih ko nova jos uvijek. Mislila ih prodati i toliko mi ih je zao da sam se predomislila i ipak ostavila za drugo dijete.

< Poruku je uredio Ramona11 -- 30.3.2013 11:55:03 >


_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 2138
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 19:51:15   
cipi
ramona, hvala puno user posted image user posted image vidjela sam da ima cak i nekih jeftinijih na ovoj stranici sto si poslala, ipak su mi najbolja ta gracova od 199 i to u crvenoj boji user posted image

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2139
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 21:02:29   
smajli80
Gledam ove cjene-1500km za kolicauser posted image user posted image to je stvarno previše, čak i za one dubokog džepa a kamoli za nas obične smrtnike.user posted image




_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 2140
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 21:42:22   
Derya
Mi smo imali ABC Design kolica na tri tocka. Kolica su stvarno super, posebno za bebu, udobna, cak i za vece dijete. Jedina zamjerka mi je sto se tockovi ne mogu okretati za 360, ali kod najnovijih modela mislim da moze. A cijena im je bila oko 600 eura.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 2141
   RE: Koja kolica su dobra?
30.3.2013 23:00:41   
Bihter
Meni su Hartan kolica perfektna,..iduce sedmice cak moram na kratku obuku u trgovinu u kojuoj sam ih kupila napravitiuser posted image Imaju stvarno xy raznih funkcija pa moram to otici pogledati kako se radiuser posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2142
   RE: Koja kolica su dobra?
1.4.2013 15:48:28   
Medi_87
Ramona upravu si, i mi smo se tako zaletili i kupili kolica koja sada mogu komotno baciti u smeće, platili ih 160km, ova mi se sada svidjaju ja ne bjezim od polovnih ali da su dobra, ne znam koliko se kreću cijene ovih https://www.google.ba/search?q=peg+perego+kolica+pliko&hl=hr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=wY9ZUcHLJIL_4QTIu4CACw&ved=0CCoQsAQ&biw=1024&bih=673#imgrc=XZpz-ieuQLpIdM%3A%3BFbTC42vNBj-7pM%3Bhttp%253A%252F%252Fbabyonline.rs%252Fupload%252Fitems%252Fthumb550%252Fbabyonline%252Fpeg-perego-kolica-pliko-p3-compact-completo-java_t4ef65378845c3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbabyonline.rs%252Fsve-za-bebe%252Fpeg-perego-kolica-pliko-p3-compact-completo-java-kolica-za-bebe-babyonline.html%3B550%3B550

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2143
   RE: Koja kolica su dobra?
1.4.2013 20:59:43   
Ramona11
Medi imas ovdje naruciti nova. http://www.pegperego.ba/products-page/kolica/ a za polovna jedino mozes baciti oko na Pik i sl. stranice. Vidim da ovi imaju sjediste u Mostaru kao i Dotea, a isto im je dostava besplatna.

Usput, bila sam danas u Amku na Mojmilu. Jao cudesa kineskih kolica. Stigla im ta neka nova, nesto slicno onoj marki Baby sky. Kolica 3u1 za 500 KM. Na oko stvarno izgledaju privlacno, a materijal katastrofa. Neki tanki najlon-papir (ne znam ni ja kakav je ono materijal) ma malo jace rukom povuci i poderat ce se.
Sad se i kod njih mogu poruciti Cam kolica, a vidjela sam da su im stigla i kisobran Chipolino, ima ih dosta.

Ja jos uvijek cekam da stignu nasa kisobran Cam user posted image

P.S. Pojma nemam smijem li stavljati ove linkove gdje se mogu poruciti kolica?

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2144
   RE: Koja kolica su dobra?
5.4.2013 22:41:30   
melin
mi smo imali chicco 3u1 i stvarno smo ih se nakoristili do maximuma i opet su ostala novacompare.ebay.it/like/330796152289?Ityp=AIIFixedPriceIteamTypes i posle smo ih prodali na pik-u sad vozimo isto chicco lite way zakoja isto mogu reci slobodno da su fenomenalna lagana su a i imaju lezeci polozaj

< Poruku je uredio melin -- 5.4.2013 22:50:10 >


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2145
   RE: Koja kolica su dobra?
5.4.2013 23:42:45   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: melin

mi smo imali chicco 3u1 i stvarno smo ih se nakoristili do maximuma i opet su ostala novacompare.ebay.it/like/330796152289?Ityp=AIIFixedPriceIteamTypes i posle smo ih prodali na pik-u sad vozimo isto chicco lite way zakoja isto mogu reci slobodno da su fenomenalna lagana su a i imaju lezeci polozaj


Melin ja razmisljam bas o ovim kolicima od chicco, ali me ti sad malo zbuni user posted image
Mislila sam ih koristiti bas do 3god i ne kupovati nikakva kisobran kolica, ali sad vidim da si ti ipak kupila i kisobran kolica; pa me zanima jesu li ova Living stvarno preteska i da ne mogu za vecu bebu iako pise da su teska oko 10kg?


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2146
   RE: Koja kolica su dobra?
6.4.2013 9:37:28   
melin
Ako ih uzmes vjeruj da se neces pokajati nimalo i ja sam ih koristila tacno 3 godine i posto sam ih prodala nekidan uzmem ovalsamo za nele krace relacije da imam recimo kad idem sam sa user posted image u kupovinu ja nju uvalim i rahat i da kolica nisu uopste teska,sklapaju se kao kisobran tako da zauzimaju vrlo malo prostora...kad sam ih vidjelato je bila ljubav na prvi pogleduser posted image user posted image user posted image http://www.prenatal.it/shop/Passeggio-Passeggini/CHICCO-Lite-Way-Scarlet-000000000000504260.htm?level=product&id=000000000000504260&LS=GoogleIT&utm_source=googlemerchant&utm_medium=pricecomparison&utm_campaign=googlemerchant-it-20110401&gclid=CImon7LCtbYCFUaN3godtFgAlw

< Poruku je uredio melin -- 6.4.2013 9:53:01 >


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2147
   RE: Koja kolica su dobra?
6.4.2013 21:43:29   
mala_sa
Joj ja se razmisljam jos uvijek, bas izmedju ovih chicco living i graco evo! Cijenom su tu negdje, jedino sto su ova chicco teska 10kg, a ova graco 7kg; pa ne bih opet da se zeznem sa tezinom kolica user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2148
   RE: Koja kolica su dobra?
6.4.2013 21:51:24   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Joj ja se razmisljam jos uvijek, bas izmedju ovih chicco living i graco evo! Cijenom su tu negdje, jedino sto su ova chicco teska 10kg, a ova graco 7kg; pa ne bih opet da se zeznem sa tezinom kolica user posted image


Meni ta tezina kolica nikada nije igrala ulogu. Zivimo u kuci pa ih samo izguram van, a i kod svojih kad idem oni zive na 1. spratu. Bilo lagana ili teska meni to sve isto user posted image
Sad ne znam kakva je situacija kod tebe. Koliko bi ih morala nositi, vuci...?

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2149
   RE: Koja kolica su dobra?
6.4.2013 22:26:37   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Ramona11


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Joj ja se razmisljam jos uvijek, bas izmedju ovih chicco living i graco evo! Cijenom su tu negdje, jedino sto su ova chicco teska 10kg, a ova graco 7kg; pa ne bih opet da se zeznem sa tezinom kolica user posted image


Meni ta tezina kolica nikada nije igrala ulogu. Zivimo u kuci pa ih samo izguram van, a i kod svojih kad idem oni zive na 1. spratu. Bilo lagana ili teska meni to sve isto user posted image
Sad ne znam kakva je situacija kod tebe. Koliko bi ih morala nositi, vuci...?


Moram ih iznjeti na prvi sprat, nije to puno visoko! Ali kad beba oteza plus bar jos jedna kesa zacas dodjes do 20 kila, a ledja to osjete.
Otici cu bas u prodavnicu i isprobati i jedna i druga sa mojim djecakom od 14kg i tad cu i odluciti user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *