|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
4.5.2013 21:37:33   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: aidana

Je li ima neko mozda NIDO kisobran kolica? Na netu nema apsolutno nista o tim kolicima sto mi je malo cudno.


Ako je to ona nova marka kolica koja se pojavila u Amku, a cini mi se da jeste, onda su to kinezi. Nesto slicno onoj Babysky marki. Bar mi tako rece djevojka koja ih prodaje.
Vidjela sam jedna ta kolica prava kopija Cam kolica user posted image . Isto izgledaju ali dok se dodirne materijal/platno razlika je ocita.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 2176
   RE: Koja kolica su dobra?
6.5.2013 10:43:22   
elma_87
Da li je neko imao iskustva sa kolicima Mamas & Papas Luna? Gledali smo ih u Bimaco-u i jako su nam se svidjela ali nema skoro nista o njima na internetu :(

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2177
   RE: Koja kolica su dobra?
16.5.2013 15:26:20   
Artemida84
Pozz drage moje. Imam dilemu koja kolica da uzmem pa me zanimaju vasi savjeti, dvoumim se izmedju Cam i Per Perega, sistem 3 u 1. Znaci vasa preporuka, kvalitet, izdrzljivost? Unaprijed hvala svima. ..

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2178
   RE: Koja kolica su dobra?
23.5.2013 15:26:21   
Lilliloo
Posjedujem Nurse by Jane Hello kolica jakkkooo sam zadovoljna!
http://www.youtube.com/watch?v=A9QqzIqHFvo
IZVORNA PORUKA: Artemida84

Drage moje, da li netko ima kolica Jane, jeste li zadovoljni? Gledala sam u Adaxu i cine se dobra samo sto oni imaju 2 modela izlozena. Da li je netko mozda u Mostaru gledao? Unaprijed hvala svima. Bas sam zbunjena koja odabrati, Cam mi je do sada bio favorit ali sto vise gledam vise sam neodlucna....user posted image user posted image

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 2179
   RE: Koja kolica su dobra?
23.5.2013 15:37:50   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: elma_87

Da li je neko imao iskustva sa kolicima Mamas & Papas Luna? Gledali smo ih u Bimaco-u i jako su nam se svidjela ali nema skoro nista o njima na internetu :(


Kako nema user posted image
Ja sam ubacila u google i svasta je prikazalo o njima. Ima i dosta stvari po forumima,o iskustvima i slicno.

http://www.mumsnet.com/reviews/pushchairs/strollers-and-buggies/13761-mamas-papas-luna

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 23.5.2013 15:38:43 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2180
   RE: Koja kolica su dobra?
28.5.2013 19:48:39   
elma_87
nekako mi se cini da su strankinje (zene iz engleske, njemacke i sl) previse sitnicave tako da ima mnogo razlicith komentara oko iste stvari, kao npr. kosare.. nekima je taman a nekima mala, nekima su kolica lagana za upravljanje a nekima ipak ne. voljela bih da sam mogla naci neki komentar sa nasih prostora. mada generalno gledajuci cine mi se ok.

Vjerovatno cemo uzeti ova kolica jer su to jedina koja su se svidjela MM. Proizvodi ih peg perego a nisu pretjerano skupa (402 KM). Samo da provjerimo da li mogu stati u prtljaznik naseg yarisa :)

Ova kolica nemaju ukljucenu zimsku navlaku. Beba nam treba doci pocetkom oktobra. Kakva su vasa iskustva sto se tice te navlake? da li bismo je trebali kupiti posebno (footmuff za Lunu je oko 70 KM)?


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2181
   RE: Koja kolica su dobra?
5.6.2013 10:45:23   
bambika

IZVORNA PORUKA: elma_87

nekako mi se cini da su strankinje (zene iz engleske, njemacke i sl) previse sitnicave tako da ima mnogo razlicith komentara oko iste stvari, kao npr. kosare.. nekima je taman a nekima mala, nekima su kolica lagana za upravljanje a nekima ipak ne. voljela bih da sam mogla naci neki komentar sa nasih prostora. mada generalno gledajuci cine mi se ok.

Vjerovatno cemo uzeti ova kolica jer su to jedina koja su se svidjela MM. Proizvodi ih peg perego a nisu pretjerano skupa (402 KM). Samo da provjerimo da li mogu stati u prtljaznik naseg yarisa :)

Ova kolica nemaju ukljucenu zimsku navlaku. Beba nam treba doci pocetkom oktobra. Kakva su vasa iskustva sto se tice te navlake? da li bismo je trebali kupiti posebno (footmuff za Lunu je oko 70 KM)?



Moj sin se rodio u septembru i tad smo kupili Cam Portofino kolica sa zimskom navlakom i ta navlaka mi je puno znacila tako da ti preporucujem da je kupis.

A sad nek meni neko kaze nesto o Cam Flip kolicima. Ova Portofino ne mogu sklopiti jednom rukom. Da li se Flip sklapaju jednom rukom? Kakva su vam iskustva? :*

_____________________________

ADIAN 15.09.2012.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2182
   RE: Koja kolica su dobra?
5.6.2013 16:48:12   
Dalia_88
Cam flip se sklope jednom rukom i mogu se nositi u jednoj ruci, imaju i kao rucku za nosanje. Ja jednom rukom drzim bebu drugom sklapam i stavljam ih u auto. Okretna su, lagana, ja prezadovoljna. Snesem bez problema bebu u njima sa prvog sprata..

Moja preporuka..

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu bambika)
Neposredna veza do poruke: 2183
   RE: Koja kolica su dobra?
5.6.2013 17:06:32   
bambika

IZVORNA PORUKA: Dalia_88

Cam flip se sklope jednom rukom i mogu se nositi u jednoj ruci, imaju i kao rucku za nosanje. Ja jednom rukom drzim bebu drugom sklapam i stavljam ih u auto. Okretna su, lagana, ja prezadovoljna. Snesem bez problema bebu u njima sa prvog sprata..

Moja preporuka..

hvala ti pomogla si mi. to mi je najbitnije. izvini sto gnjavim: jel ih i rasklopis jednom rukom? ja sam na cetvrtom tako da... i btw iz istog smo grada :)

_____________________________

ADIAN 15.09.2012.

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 2184
   RE: Koja kolica su dobra?
6.6.2013 9:48:06   
elma_87
Hvala puno na infu :)

(odgovor članu bambika)
Neposredna veza do poruke: 2185
   RE: Koja kolica su dobra?
6.6.2013 22:08:07   
Ramona11
Ako cu vam imalo olaksati ja sam prezadovoljna Cam Flip kolicima.
Nisu ni skupa u odnosu na kvalitet i lakocu rukovanja user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2186
   RE: Koja kolica su dobra?
8.6.2013 1:20:28   
Dalia_88
Izvini ja nisam vidjela da si pitala za rasklapanje. Mogu se i rasklopiti jednom rukom. Ustvari rukom podigneg a nogom gurnes da uklopi..
Mislim da je bio i video negdje..


_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2187
   RE: Koja kolica su dobra?
8.6.2013 1:22:36   
Dalia_88
http://www.youtube.com/watch?v=acDjqctQqmc

E super sto smo iz istog grada, mozemo nekad i na kafu, da furamo ista kolica user posted image

< Poruku je uredio Dalia_88 -- 8.6.2013 1:23:28 >


_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 2188
   RE: Koja kolica su dobra?
10.6.2013 10:19:18   
elma_87
Mozes li mi reci da li ti je krov bio dovoljno velik za zastitu od sunca ili si kupila kisobran? Takodje me interesuje koliko je bitan prozorcic da se beba gleda?

Isli smo ovaj vikend da gledamo razne modele kolica, izmedju ostalog i Lunu, i primjetili da nema prozorcic da vidimo bebu :( Planiramo ta kolica koristiti od rodjena pa ne znam koliko ce to biti problem.

http://mamasandpapas.scene7.com/is/image/mamasandpapas/ProductImageTemplateV3?$mainImg=is%7Bmamasandpapas%2F2218e1600%3Fscl%3D1%7D&$bottomLeft=is%7Bmamasandpapas%2F%3Fscl%3D1%7D&$bottomRight=is%7Bmamasandpapas%2F%3Fscl%3D1%7D&$topLeft=is%7Bmamasandpapas%2F%3Fscl%3D1%7D&$topRight=is%7Bmamasandpapas%2F%3Fscl%3D1%7D&$range_row$

Da li vi imate prijedlog za kolica koja se mogu koristiti od rodjenja, a da sa svim dodacima (zimskom navlakom, potencijalnim kisobranom itd) kostaju do 500 KM? Termin mi je 07. oktobar.

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2189
   RE: Koja kolica su dobra?
11.6.2013 14:42:15   
elma_87
IZVORNA PORUKA: elma_87


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: elma_87

Ne znam jel primjereno za ovu temu ali imam nekih pitanja oko kolica koja me kopkaju, a na temi za kolica slaba je aktivnost :(

Svidjela su nam se Mamas & Papas Luna kolica ali imaju malo nedostataka. Nedostaje prozorcic da se vidi beba i cini mi se da je onaj krov malen da stiti bebu od sunca.
Mogu li mame sa iskustvom dati svoje misljenje? Ja mozda malo pretjerujem :(

Ne znam koliko je zaista bitan taj prozorcic, a mnoga kolica imaju istu velicinu krova.

Prva mi je beba pa ne mogu da ocjenim.


Od sunca je stitis tako da ako udara u nju okrenes bebu prema sebi a ako vam je za ledjima okrenes bebu naprijed tako da je bitno da mozes mijenjati strane s koje guras...

Prozorcic je koristan meni je koristio


Treba da imaju bar tri nivoa naslona I da ima pojas da ide od ramena a ne samo oko struka...moja N imala samo oko struka I udarila se jednom kad se nagela naprijed:( takodjer nek imajunoblozene sipke sa strane jet nekad se vrte pa udari u stranu sko je ogoljena precka bez jastuka udare se....



Nazalost ova kolica se ne mogu okretati :( Izgleda da cu se morati odluciti za neka dr kolica. A ova su nam se bas bila svidjela :(

Hvala ti puno na savjetima!



< Poruku je uredio elma_87 -- 11.6.2013 14:43:58 >

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2190
   RE: Koja kolica su dobra?
11.6.2013 23:18:58   
mala_sa
Elma trazi kolica koja se mogu okrenuti tako da onaj koji vozi gleda direktno u bebu, vjeruj mi to je "zlatna opcija"! Takodjer prozorcic je pozeljan, ali ako imas ovu prvu opciju onda nije neophodan. I jako vazna stvar jeste da se sto lakse sklapaju i rasklapaju, idealno je "na trehu" znaci jednom rukom i nogom user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2191
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 11:06:15   
elma_87
Mala_sa hvala ti na savjetima. Takav mi je bas sad trebao. Toliko stvari gledam kod kolica da vise ne znam ni sta mi je najbitnije.

A sto se tice kvaliteta kolica (citaj izdrzljivosti) koje brendove kolica da gledam? Do sad sam gledala Peg Perego, Chicco, Mamas & Papas, Meclaren, Cam (mada mi je ovdje kvaliteta upitna) ali ti brendovi mi uvijek dodju preko 500 KM. Ili sam ja neka jeftinija fulula :( Cim se kolica mogu okretati cijena im je 500+. Jos dok kupim zimsku navlaku... + 100KM..

A joj mora da sam dosadna sa ovakvim pitanjima ali ne znam kome drugom da se jadam :(

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2192
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 12:10:53   
canim
Mi imamo chicco simplicity meni kod kupovine je bilo bitno

1. da su lagana, max do 7 kg, nasa su 6,8 kg
2. da nisu tip kisobran kolica vec da imaju onu kockastu ogradu okolo
3. da imaju veliku korpu za soping
4. da imaju zimsku navlaku i navlaku za kisu
5. da imaju prozorcic kroz koji mogu vidjeti bebu.
6. lezeci polazaj, nasa imaju 4 polozaja.

Tako da su nam ova bila idealna kolica, sto se izdrzljivosti tice mi smo ih bas maksimalno iskoristili, cak i dan danas nakon 2,5 godine ako cemo biti vani cijeli dan ja ponesem kolica tako da kad je vrijeme spavanja moze odspavati u njima.

Ja kad sam gledala kolica ona sto imaju rucku da se okrece nisam nasla kolica ispod 10 kg tako da sam ta odmah iskljucila zbog tezine.
Sto se tice sunca mozes kupiti kisobran i postaviti ili jednostavno nekim salom ili pelenom prebaciti preko pa da ne ide jako sunce na bebu.

Evo ovo je taj model. http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/87/art/06079138060000/language/en-US/Default.aspx
Dakle teska su 6,8 kg, 4 polozaja, od dodataka imaju zimsku navlaku, navlaku za kisu i torbicu. Mi smo ih kupili u Italiji i tad smo ih platili oko 350 km user posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2193
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 12:48:45   
elma_87

IZVORNA PORUKA: canim

Mi imamo chicco simplicity meni kod kupovine je bilo bitno

1. da su lagana, max do 7 kg, nasa su 6,8 kg
2. da nisu tip kisobran kolica vec da imaju onu kockastu ogradu okolo
3. da imaju veliku korpu za soping
4. da imaju zimsku navlaku i navlaku za kisu
5. da imaju prozorcic kroz koji mogu vidjeti bebu.
6. lezeci polazaj, nasa imaju 4 polozaja.

Tako da su nam ova bila idealna kolica, sto se izdrzljivosti tice mi smo ih bas maksimalno iskoristili, cak i dan danas nakon 2,5 godine ako cemo biti vani cijeli dan ja ponesem kolica tako da kad je vrijeme spavanja moze odspavati u njima.

Ja kad sam gledala kolica ona sto imaju rucku da se okrece nisam nasla kolica ispod 10 kg tako da sam ta odmah iskljucila zbog tezine.
Sto se tice sunca mozes kupiti kisobran i postaviti ili jednostavno nekim salom ili pelenom prebaciti preko pa da ne ide jako sunce na bebu.

Evo ovo je taj model. http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/87/art/06079138060000/language/en-US/Default.aspx
Dakle teska su 6,8 kg, 4 polozaja, od dodataka imaju zimsku navlaku, navlaku za kisu i torbicu. Mi smo ih kupili u Italiji i tad smo ih platili oko 350 km user posted image




Ova mi super izgledaju. FIno si poslozila one bitne stavke. Ako mi sunce bude problem mogu kupiti kisobran, kao sto si i navela :)

E sad je pitanje ima li ovih kolica negdje u Sarajevu, Zenici, Mostaru... Bilo koji od tih gradova mi odgovara. Nadam se da je i kod nas cijena razumna.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2194
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 13:04:24   
elma_87
Sad sam zvala Chicco prodavnicu. Nazalost nemaju Simplicity kolica, niti ce nabavljati :(

Imaju Living (750 KM), Enjoy fun (512 KM), Lite Way (300 KM) i Multiway (360 KM).

Morat cu sad da malo istrazim detaljno ove modele da vidim kako mi pasu.

Mislim da cu odustati od opcije okretanja kolica prema majci jer vidim da su takva poprilicno skupa :(

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2195
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 13:20:22   
canim
Nema kod nas u Bosni da se kupi zato sam i ja trazila negdje vani da kupim, nasi taj model ne nabavljaju. Ako imas koga vani da ti kupi i donese to bi ti bila super opcija.
Ovakav stil kolica ja sam jos vidjela da ima model brevi grillo s tim da nisam sigurna da oni imaju skroz lezeci polozaj ali su cak i laksa 5,9 kg ali su i malo uza kao i cam portofino.

Chicco multyway isto nisu losa, iako ja ih nisam htjela jer su kao kisobran tip, mada ni to nije lose.

< Poruku je uredio canim -- 12.6.2013 13:21:43 >

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2196
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 13:30:21   
Amyla
elma, ova chicco simplicity imaju na pik-u da se kupe, pise da su nova, ista osoba prodaje par modela chicco kolica, pa pretpostavljam da ih upravo kao sto canim kaze nabavlja negdje vani i uvozi u BiH, cijena ne pise, ali mozes vjerovatno pitati user posted image

i ja sam malo ovih dana malo gledala kolica, vidjela sam da tu opciju okretanja rucki u dva smijera imaju chipolino i bertoni kolica, a cijena im je bas bas pristupacna, pa me zanima ima li neko iskustva sa istim?

< Poruku je uredio Amyla -- 12.6.2013 13:32:40 >


_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2197
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 14:00:11   
elma_87

IZVORNA PORUKA: Amyla

elma, ova chicco simplicity imaju na pik-u da se kupe, pise da su nova, ista osoba prodaje par modela chicco kolica, pa pretpostavljam da ih upravo kao sto canim kaze nabavlja negdje vani i uvozi u BiH, cijena ne pise, ali mozes vjerovatno pitati user posted image

i ja sam malo ovih dana malo gledala kolica, vidjela sam da tu opciju okretanja rucki u dva smijera imaju chipolino i bertoni kolica, a cijena im je bas bas pristupacna, pa me zanima ima li neko iskustva sa istim?



Hvala na infu Amyla. Poslala sam upit za ova kolica. Cudno mi je sto za Simplicity na PIKu pise da su za 6m+.
Od ostalih Chicco-vih kolica cini mi se Multiway kao dobra zamjena, ali to cu morati jos uzivo da vidim.

A koje si konkretno modele chipolino i bertoni gledala?
Ja sam jednom gledala Chipolino Pooky (oko 444 KM ako se ne varam) ali sam bila sumnjicava sto se tice kvalitete. Bilo je nekih prituzbi na net-u :( A ko ce ga znati..

Ova Brevi grillo 2.0 kolica izgledaju dobra takodje. U Bimaco korstaju 300 KM. Naravno i to moram uzivo pogledati.

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 2198
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 14:13:17   
canim
elma ova chicco simplicity sto ja imam su od 0 + jer imaju lezeci polozaj, ukupno imaju 4 podesiva polozaja, mozes procitati i na chicco stranici, vjerovatno osoba sto prodaje na piku ne zna, ili je greskom napisao, u svakom slucaju pitaj.

Ima i chicco autosjedalica da se kupi koja odgovara i moze da udje u kolica, ali ja nisam kupovala.

< Poruku je uredio canim -- 12.6.2013 14:14:38 >

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2199
   RE: Koja kolica su dobra?
12.6.2013 14:33:09   
mala_sa
Amyla i Elma ja sam jednom bas na ovoj temi citala kako zenice fale ta Chipollino kolica. Cini mi se da je naziv modela pocinjao nesto sa T ili sa Y (e jesam vam pomogla user posted image ). Uglavnom sjecam se da su pominjale stranicu bojprom.rs i da na njoj ima najveci izbor!

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *