|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
26.8.2013 20:26:03   
LILLO
Nisam do sad obracala paznju...user posted image ali u bbi centru u prizemlju sam vidjela radnju dok sam bila na pokretnim imaju svega ali su mi kolica zapala za oko pravo lijepa i kontam ajd kad se budem vracala navrtit cu da vidim..za 1 sat ja pred radnju ta kolica i jedna sto su pored stajala prodata....user posted image bas dobro radeuser posted image nisu nesto ni jeftini...ta kolica ne znam koliko su bila ali ova ostala od 350 pa do 1400 kmuser posted image ..ne znam jel to puno za kolica ali bas mi se ucinilo skupoooo...

(odgovor članu Lilliloo)
Neposredna veza do poruke: 2226
   RE: Koja kolica su dobra?
26.8.2013 21:14:20   
Snovolovka
Meni prije par dana svekar i svekrva kupili kolica i oduševljena sam. U pitanju su Peg Perego kolica modular sistem...imaju sve živo, tj autosjedalicu jaje za bebe od 0-12mj, navetu, kišobran kolica, zimsku navlaku za noge, navlaku za kišu, torbu. Sve se može jednim klikom okretati u oba smjera vožnje, točkovi su dobri, ručka je iz jednog djela pa ih možeš voziti jednom rukom i vrlo su lagana za upravljanje.
E sad cijena...bila su skoro 1600KM, a sad su na akciji 1089KM. Meni su to iskreno ogromne pare za kolica, al svekrva mi luda pa zapela za njih i sad se zavalila u minus user posted image

Evo ista ovakva:

http://i44.tinypic.com/29okb61.jpg



< Poruku je uredio Snovolovka -- 26.8.2013 21:15:08 >

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 2227
   RE: Koja kolica su dobra?
26.8.2013 21:36:21   
LILLO
Aaaa to su ta kolica..user posted image user posted image samo u drugoj boji ova su bila smede bez sa nekim medom napried kao izvezen..nisam bas stigla kuznuti dobro...user posted image user posted image ali su imala sve dijelove kao tvoja...divna su uzivaj:)))ma da dede i bake su najcool heheh...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 2228
   RE: Koja kolica su dobra?
26.8.2013 23:11:59   
elma_87
Lillo prije potrage za kolicima bitno je da se skontas sta je to sta tebi treba, tj. sta zelis od kolica i koliko para mozes izdvojiti.

Potraga za idealnim kolicima je bas mukotrpna. Sa kolicima koja kostaju oko 1000 KM tesko da mozes fulati ali naravno nismo svi u mogucnosti da to priustimo.

Ja sam ganjala jeftiniju varijantu tako da sam kupila Chicco kolica i AS. Smatram da mi nosiljka nije prijeko potrebna. Naravno svak ima svoje misljenje i prioritete.

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 2229
   RE: Koja kolica su dobra?
26.8.2013 23:46:10   
škorpija
neki dan sam pričala s trudnom prijateljicom , čeka prvo dijete i koliko sam skontala bitno joj je samo da kolica lijepo izgledaju, ja sam joj držala govor kako je važno koliko su teška, kako se sklapaju, gdje će kese iz granapa staviti, je li lako upravljati, al već vidim da će zaglaviti sa nekim džinovskim, superteški kolicima koja predivno izgledajuuser posted image .

s obzitrom da na ovu temu izgleda dolaze samo ženice kojeće će prvi put postati mame, nema potrebe da držim govor, ali evo za drugo dijete, (nakon što sam za prvo tražila kolica 6 mjeseci i na kraju sam skontala da sam totalno fulala) imam 2 favorita

1. http://www.svijet-beba.hr/brevi-marathon-djecja_kolica-kisobran_kolica__40-12--105.htm#.UhvMiH_LIyc
2. http://www.amazon.com/Chicco-06060886860070-Liteway-Stroller-Moss/dp/B008BSE8VA



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2230
   RE: Koja kolica su dobra?
26.8.2013 23:55:17   
elma_87
Ja sam poslusala savjete iskusnih mama i kupila jednostavna, lagana kolica. Vidjet cemo kako ce nas sluziti.

Chicco SimpliCity (http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/87/art/06079138190000/language/en-US/Default.aspx)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2231
   RE: Koja kolica su dobra?
27.8.2013 9:19:55   
LILLO
hehhehe ma jos je meni rano za biranje kolica...samo da bude sve uredu sa mojom mrvicom ako bog da i da ona raste i razvija se...to je najbitnije...user posted image meni se inace vise svida sigurnost tako da klasicna na 4 točka bas kao sto je snovolovka dobilauser posted image sad ova fol moderna kolica nista to...to je vise modni dodatak..koji puno kosta..ovako kupis jedna kvalitetna pa ako se odlucis za jos jednu bebaru da imas..neka neutralna boja da moze i za klinca i klincezuuser posted image user posted image ili da posudis nekome ko mozda nema dovoljno novca da priusti...user posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2232
   RE: Koja kolica su dobra?
4.9.2013 14:40:53   
elma_87
Zene ako kome trebaju kolica evo proslijedjujem akciju peg perego switch kolica
http://www.pegperego.ba/products-page/akcija/pliko-switch-compact-on-track/

Snizene sa 600 KM na 450 KM. Da vec nisam kupila kolica definitivno bi ova uzela jer se sjediste moze okretati u oba smjera a kostaju ispod 500 KM. Jos su i Peg Perego.


(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 2233
   RE: Koja kolica su dobra?
16.9.2013 12:24:13   
deset_a
ja sam kupila CAM kolica i autosjedalicu. Zadovoljna sam i tezinom i prakticnoscu. teska su 7.8 kg
tamam.
i ona graco miracle su fina i povoljna al meni nije pasalo sto se ne zatvaraju ko kisobran kolica vec se "SLOZE" lakse mi sa kisobranom manevrisati :-)

nadam se da ce se i bebici svidjeti :-)user posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2234
   RE: Koja kolica su dobra?
6.11.2013 21:46:24   
milajusu
drage, da li neka ima iskustva sa hauck kolicima (kupiti ili ne)?

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 2235
   RE: Koja kolica su dobra?
6.11.2013 22:54:49   
salmy

IZVORNA PORUKA: elma_87

Zene ako kome trebaju kolica evo proslijedjujem akciju peg perego switch kolica
http://www.pegperego.ba/products-page/akcija/pliko-switch-compact-on-track/

Snizene sa 600 KM na 450 KM. Da vec nisam kupila kolica definitivno bi ova uzela jer se sjediste moze okretati u oba smjera a kostaju ispod 500 KM. Jos su i Peg Perego.



Super akcija..seka kupila prije dan dva..samo nisu imali vrecu pa su porucili iz Mostara

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2236
   RE: Koja kolica su dobra?
15.11.2013 15:55:12   
LIB_15
Drage već iskusne mame :) Čitala sam ove anale o kolicima i više ne znam šta da mislim. Imam nekoliko favorita pa me zanima vaše uvaženo mišljenje. Da li neko ima iskustva sa kolicima ABC Design?
http://www.sobart.pl/127-2047-thickbox/abc-design-cobra.jpg
Mom mužu se sviđaju dok sam ja malo skeptična, ne sviđa mi se materijal nikako. :/
Meni se jaaaako svidjaju Peg perego Book Plus http://www.bebemaison.gr/prd_images/PEG-1-1z.jpg
ali ne znam gdje bih ih kod nas u BiH mogla pronaći. Da li neko zna gdje ima Peg perego kolica? Vidim da ste pisale da ima u Sa u Merkuru čini mi se, ali su sve neki stari postovi. Ima li ih još tamo i kako se zove prodavnica da ih kontaktiram prvo telefonom?
Bila bih vam jako zahvalna ukoliko biste mi pomogli.
Pozdrav veliki od nas dvije :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2237
   RE: Koja kolica su dobra?
15.11.2013 16:01:20   
canim
http://www.pegperego.ba/ evo njihove stranice

Zastupnici za peg perego su vlasnici te radnje u Merkuru na otoci, Radnja je na prvom spratu, Malisa se zove.

(odgovor članu LIB_15)
Neposredna veza do poruke: 2238
   RE: Koja kolica su dobra?
15.11.2013 16:54:50   
shej
Ima li neko iskustva sa Graco mirage kolicima? Trenutno su snizena na bimaco web shopu, pa me interesuju iskustva iz prve ruke user posted image Hvala

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2239
   RE: Koja kolica su dobra?
15.11.2013 19:09:53   
LIB_15
Hvala puno na pomoći ;)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2240
   RE: Koja kolica su dobra?
16.11.2013 7:05:23   
sara123
Jao koji izbor kolica, to me tako zbunjujeuser posted image
vec sam pocela razmisljati o kupovini iako user posted image aBd stize na proljece, ali opet imam osjecaj da cu navrat nanos sve kupitiuser posted image
Budem vas iscitala, pa valjda odlucim s hajrom user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2241
   RE: Koja kolica su dobra?
21.11.2013 9:23:43   
idana1812

IZVORNA PORUKA: sara123

Jao koji izbor kolica, to me tako zbunjujeuser posted image
vec sam pocela razmisljati o kupovini iako user posted image aBd stize na proljece, ali opet imam osjecaj da cu navrat nanos sve kupitiuser posted image
Budem vas iscitala, pa valjda odlucim s hajrom user posted image


Sara samo polako. Iscitaj i skontaj sta tebi je najpotrebnije, koliko ces koristiti kolica, u kojem periodu godine, da li ti je bitno da prilikom sklapanja ne zauzimaju puno mjesta (bitno ako ce kolica se stavljati u gepek). Moja beba je rodjena pred zimu i morali smo imati kolica koja mogu po snijegu, znaci veci tockovi koji se ne zaglavljuju. Bitna ti je stabilnost kolica. Ova ABC design sto je LIB postavila se moraju provjeristi gdje im je teziste i koliko su stabilna. Npr. znam za Quinny Buzz da su jako nestabilna na tri tocka, probala s djetetom na posudjenim kolicima. Takodjer ako planiras koristiti auto, dobra opcija je kolica je moguce zakaciti autosjedalicu, tako da bebu ne moras uvijek vaditi i premijestati. Uglavnom, napravi spisak stvari koje su tebi bitne i onda na osnovu toga suzi sebi izbor. Sretno!

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 2242
   RE: Koja kolica su dobra?
21.11.2013 11:54:49   
Ajlaaaa
Meni licno je vozicak Stokke super a i Peg Perego isto..

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 2243
   RE: Koja kolica su dobra?
21.11.2013 12:42:21   
ljiljo
ja i mm smo kupili, doduse to je bilo prije 5 godina, u chiccu kolica sa AS do 12mj, nosiljka ili kao krevetic dođe i regularna kolica od 3god. pa nadalje, dođe i kabanica preko kolica, navlaka kao skafander preko, torba, produzeni drzac tako da mozes i za drske drzati ali i sa jednom rukom za taj drzac i kostala su tada pravo puno ali mi smo ih na snizenju platili oko 1000KM ali smo i dobili svasta, mislim da se isplatilo jer kad bi pojedinacno sve to kupovali bilo bi preskupo, a ovako smo maximalno iskoristili svaki dio npr. bebu smo iznijeli u toj nosiljci

a i poslije smo i pravu autosjedalicu kupili u chiccu isto, ja sam prezadovoljna user posted image

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2244
   RE: Koja kolica su dobra?
21.11.2013 14:09:42   
sara123
idana1812, ne vidjeh ranije da si pisala, hvala ti. I upravu si, fino sjesti i skontati se. Sve ovisno o potrebama. Mada mi mozda sveki uzme kolica, ali ja cu se raspitati pa joj predloziti sta zelim user posted image

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 2245
   RE: Koja kolica su dobra?
23.11.2013 21:56:18   
kaye
Ja mogu da preporucim concord neo set kolica iako kod nas snisu bas popularna ali su odlicnna.

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 2246
   RE: Koja kolica su dobra?
30.11.2013 14:24:10   
Lillooo
http://www.pik.ba/artikal/9918551/bumper-precka-za-chicco-liteway-kolica/

Trazim ako neko ima neka se javi na PIK..

_____________________________

Moja zabica!

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 2247
   RE: Koja kolica su dobra?
13.12.2013 11:48:16   
LILLO
http://www.bebemaison.gr/prd_images/PEG-1-1z.jpg , ova sam kolica imala priliku da probam...moja preporuka nemoj ih uzimati dok ih ne vidis i ne probas....skroz je drugacije na slici..prvo sto su ogromnaaa ali bas, imala sam osjecaj da bebu trazis po onoj korpetini, materijal je onako šmirglast pod rukom, meni se svidjela boja oceano ista ova varijanta, točkovi i konstrukcija je jedino sto mi se svidjelo, točkovi su veliki i prilagođeni zimskim uvjetima a konstrukcija je vrlo lagana..sa korpom sam mogla jednom rukom da ih dignem...ali za ovu cijenu imaju punooo bolja, npr. BEBETTO kolica njemacki proizvođač, odlična..lagana, funkcionalna, i lako sklopiva..oni imaju zastupnistvo u Beogradu http://kolicazabebe.rs/, ali 01.02.2014 otvaraju poslovnicu u Banjaluci..provjereno...toplo preporucijem:)



_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu LIB_15)
Neposredna veza do poruke: 2248
   RE: Koja kolica su dobra?
13.12.2013 12:18:44   
ljubi_1985
ja sam malom kupila kolica bas u toj radnji dole u prizemlju bbi-a i odlicna sau...vec godinu ih koristim talijanska su .. kostala su 390km lagana za sklapanje i imas 2godine garancije iskreno ne bih nikad vise dala veci iznos za kolica....


_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 2249
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2014 18:55:43   
vilmica
Zdravo svima,
meni se svidjaju Stokke kolica, Cam cortina x3 tris evolution i Cam minu elite.. pa ako neko ima iskustvo s nekim od ovih kolica, molim vas da mi napisete..
i ako neko zna, koliko se ceka kad narucim kolica u Baby centru? user posted image

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *