|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
2.4.2013 23:28:39   
ena23

IZVORNA PORUKA: salmy

Neznam jel blam moj il njegovuser posted image
Elem vracam se iz vrtica i prilazi mi neki decko s cvikama(garant ne vidi dobro)
kaze molim te pitanje,rekoh izvoli sta treba..kontam hoce da me pita gdje je neka ulica
Kaze hadzo vidjam te stalno kako prolazis ovuda..pa da popijemo kafu?
rekoh cuj kafu...ja sam ti bolan udata imam djete
kaze on.sta se deres ne pise ti na celu....
bas sam se unezgodila....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


kad si dobra, tako ti je user posted image

ima nsa sto ih niko ne zaustavlja nigdje user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Vaš blam :-)
2.4.2013 23:29:43   
salmy
hahhahaha...ali nekad covjeka fkt iznerviraju...ja nikad nikome ne otvaram vrata
nedavno neko zvoni,,ja se derem ne treba nam nista hvala
a komsija cistio cipele ispred i htio nesto da me pita...hahahhahaha

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Vaš blam :-)
2.4.2013 23:32:40   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: salmy

hahhahaha...ali nekad covjeka fkt iznerviraju...ja nikad nikome ne otvaram vrata
nedavno neko zvoni,,ja se derem ne treba nam nista hvala
a komsija cistio cipele ispred i htio nesto da me pita...hahahhahaha


meni niko i ne zvoni, ne kontaju(osim postarke i to odkad joj je svekrva rekla da nasu postu donosi nama) da na spratu kuce iko zivi user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Vaš blam :-)
6.4.2013 19:14:20   
mishkica
Moja jedna kolegica voli ovako bezobrazno pricati i vjecito pravi hurmasice, i glavna joj je fora, kurvo, valjaju li?, i mi te njene hurmasice zovemo kurvasice, i moramo reci da su odlicne, jer se ona trudi..i tako ja u radnji, zove me ona, i ja njoj na tel da kazem sta je kurvasice, a musterija na vratima, a ja njoj sta je kukuku, i prekinem, dobar dan gospodine, covjek gleda u me kao da sam s marsa pala, i otad sam kukuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Vaš blam :-)
7.4.2013 20:10:01   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

Neznam jel blam moj il njegovuser posted image
Elem vracam se iz vrtica i prilazi mi neki decko s cvikama(garant ne vidi dobro)
kaze molim te pitanje,rekoh izvoli sta treba..kontam hoce da me pita gdje je neka ulica
Kaze hadzo vidjam te stalno kako prolazis ovuda..pa da popijemo kafu?
rekoh cuj kafu...ja sam ti bolan udata imam djete
kaze on.sta se deres ne pise ti na celu....
bas sam se unezgodila....user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:27:08   
prskalica
ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:28:46   
Honey3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:30:51   
bebaa

IZVORNA PORUKA: prskalica

ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

izvini ali ja oplaka...user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:31:51   
MicoTico
user posted image user posted image user posted image
Prskalice, oplakala samuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:33:29   
prskalica
i jos jedan.imamo problema sa susjedom koji je kupio plac do nas i hoce na nasem pristupnom putu da gradi kucu.i ja ne dam .mm nije tu.iznesem ja papire od kuce napolje i pokazujem.dunu vjetar i odnese tri papira.ja trci za njima.dvije kopije lete oko kuce i uhvatim ih.a treca je bila kupoprodajni ugovor original od kuce i ULETIO CUKI U KUCICU I POJEO SVU SREDINU.i pozli mi.i doktorka me pita sta se vama desilo cemu ovoliki stres.a ja placnim glasom;''POJEO MI CUKO VLASNICKI LIST OD KUCE''' zena crkla od smijeha

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:38:50   
bebaa

IZVORNA PORUKA: prskalica

i jos jedan.imamo problema sa susjedom koji je kupio plac do nas i hoce na nasem pristupnom putu da gradi kucu.i ja ne dam .mm nije tu.iznesem ja papire od kuce napolje i pokazujem.dunu vjetar i odnese tri papira.ja trci za njima.dvije kopije lete oko kuce i uhvatim ih.a treca je bila kupoprodajni ugovor original od kuce i ULETIO CUKI U KUCICU I POJEO SVU SREDINU.i pozli mi.i doktorka me pita sta se vama desilo cemu ovoliki stres.a ja placnim glasom;''POJEO MI CUKO VLASNICKI LIST OD KUCE''' zena crkla od smijeha

majke mi ti si legenda...cuj cuko...suze lete po tastaturi ako crkne mene ce mm pojest...

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 0:40:47   
prskalica
jbt niko mi nije mogao da vjeruje svi se valjaju od smijeha a ja suza suzu stize.cuko je bio u kazni mjesec dana.kad dodje vrijeme obroku ja ga pogledam i kazzem mars pojeo si 100000 km

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 22:45:06   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: prskalica

ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

izvini ali ja oplaka...user posted image



i ja sam hahahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 22:49:33   
M kao Mama
joj, prskalice oplakah, ali doslovno, pa šta bi na kraju, kako bez papira

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 22:52:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: prskalica

ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

izvini ali ja oplaka...user posted image



i ja sam hahahaha user posted image user posted image user posted image


ahhhaaaaaaaaaa

umiremo i ja i mmuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 22:53:00   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: prskalica

ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

izvini ali ja oplaka...user posted image



i ja sam hahahaha user posted image user posted image user posted image


Odavno se ovako nisam ismijala, znaci placem user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 23:23:20   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: prskalica

ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

izvini ali ja oplaka...user posted image



i ja sam hahahaha user posted image user posted image user posted image


Odavno se ovako nisam ismijala, znaci placem user posted image user posted image
user posted image



e pa kraljica si majke mi ahahahahha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 23:27:04   
reallove
E draga prskalice,kraljica siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 1618
   [Obrisana poruka]
8.4.2013 23:32:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 23:44:46   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image
popravi mi dan

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 23:54:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: prskalica

ne znam bas da li je blam ali da nije bilo tuzno bilo bi smijesno.otpala mi kugla od mjenjaca u autu.mm nije tu,nije mjesecima vozio a treba sutradan doci.ja,ajde da ne ronda i za to,uzmem super lijepak da je zalijepim.helem,povuci potegni nece super lijepak da se otvori.stisni,stisni i otvorim ga ja ali sav mi sadrzaj ode u oko.i zalijepi oko.skontam ja ostade zalijepljeno trgnem i odlijepim.jaooooooopece,oko ljubicasto.nazovem hitnu sta da radim,kaze,gospodjo ,pobogu pa da dodjete do nas.odem ja ,isperu,pocupaju ostatak lijepka i usput me naruuuuuuze fino.kaze dr;pobogu zeno,da je muza dobro imati ja bih ja imala user posted image .hajde dodjem ja kuci,i onako corava,iz inata hocu da ipak zalijepimi tu kuglu.i zalijepim.dosao mm sutradan i sjeo da vozi i vice me;'' ZENO,A GDJE JE OVDJE RIKVERC?! Ja zalijepila kuglu od mjenjaca naopacke user posted image user posted image user posted image

izvini ali ja oplaka...user posted image



i ja sam hahahaha user posted image user posted image user posted image


Odavno se ovako nisam ismijala, znaci placem user posted image user posted image
user posted image



e pa kraljica si majke mi ahahahahha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i meni je ovo najveca provala na forumu, sad sa citala mmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Vaš blam :-)
8.4.2013 23:55:47   
vila_7

IZVORNA PORUKA: zumbulcica

Ovaj nije frisak ali se ismijem svaki put kad mi naum padne.
Ja i seka bile uzorne dzematlijke, dzamija nam bila blizu i skoro svaki vakat mi trk do dzamije.Tako nas jednom uhvati ezan, mi se nabrzaka spremimo, meni nesto marama spada sa glave i ja se bas zabrinula da mi je vjetar ne otpuse. Tako ja trcim prva, seka za mnom i nedaleko od dzamije vidim seku kako se guši od smrjeha, i ja kontam spala mi marama, aona ce meni, pusti maramu, nisi obukla suknjuuser posted image user posted image , sreca nikog sem cuka nismo sreleuser posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 0:02:32   
vila_7

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Nesto pokasno primjetih da nemam mlijeka u frizu a znam da ce mali trazit cokolino pred spavanje,i nista...oblacim jaknu i cizme uzimam novcanik kad eto malca,pita moze li sa mnom u prodavnicu...obucem mu jaknu kapu i hajde reko da i smece iznesem kad vec izlazim...uzmem kesu sa smecem dijete u narucje i u lift...pred zgradom dijete spustim bacim smece uzmem ga za ruku,ali F svako 5 sekundi nesto zastajkuje...pa tapka nogicama u mjestu...(a mrkli je mrak)..."F sine sta ti je?Jel te zulja cipela?"-pitam ja....brizna majka....kad ce mali "MAMA NEMAM JA CIPELE"user posted image user posted image user posted image user posted image ..pogledam malo bolje a on dusa draga stoji u carapicama...bilo mi je doslo da si takvu samarcinu spucam..podignem ga vratim se u kucu,obujem ga i nazad u prodavnicu...od tad prije izlaska iz kuce slijedi detaljan pregled jel sva oprema na mjestu pa makar isli i samo do prodavniceuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 0:04:07   
animagical
IZVORNA PORUKA: prskalica

i jos jedan.imamo problema sa susjedom koji je kupio plac do nas i hoce na nasem pristupnom putu da gradi kucu.i ja ne dam .mm nije tu.iznesem ja papire od kuce napolje i pokazujem.dunu vjetar i odnese tri papira.ja trci za njima.dvije kopije lete oko kuce i uhvatim ih.a treca je bila kupoprodajni ugovor original od kuce i ULETIO CUKI U KUCICU I POJEO SVU SREDINU.i pozli mi.i doktorka me pita sta se vama desilo cemu ovoliki stres.a ja placnim glasom;''''POJEO MI CUKO VLASNICKI LIST OD KUCE'''''' zena crkla od smijeha

joj prskalice, ne znam je li gore ovo s cukom ili ono s okomuser posted image user posted image user posted image sad se samo tresem od sege, a smijacu se ujutru,kad mi dijete ustaneuser posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Vaš blam :-)
9.4.2013 11:12:45   
mamabb
Bila ja na pregledu dojki, sva nekakva zbunjena bilo me više blam skinuti mu se gore nego ginekologu doleuser posted image Doktor pregledao, uradio UZ i na kraju daje mi nalaz. Ja odmah uzela čitam i prva rečenica glasi: Dojke urednog izgleda, veoma volumizirajuće...¨ ja nako zbunjena i u behutu reko šta je sad ovo, šta znači volumizirajuće?user posted image Dr će meni: gospođo, zar stvarno trebate za to objašnjenje, vidi se golim okom i bez da se skineteuser posted image Jedva sam izbauljala iz ordinacije koliko sam se unezgodilauser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *