|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 22:01:49   
mamma mumi
ja iskreno zelim da sve forumasice budu sretne, ja sada jesam, ali..nikad se nezna sta zivot nosi, pogotovo u ovo doba kada su sve moralne vrijdenosti svedene na minimum, kada je brak smijurija postao, udaju se, i malo eto ih razvode se. Za mene je brak svetinja, a svi nagoni koje svi mi imamo, pa i mi zene nismo od kamena i nismo umrle kad se udamo, ali razum je ono sto nas odvaja od zivotinja, a nazalost muskarci, a i zene bogami su postale zivotinje. Smatram da zena koja je slobodna , a koja zavodi ozenjenog muskarca svjesno je zena loseg morala, ali opet krivim muskarca, koji podlegne tome, pa ko pas, ha kuja mahne repom a on skace na nju i onda svi osudjuju zenu, a ne muskarca.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 22:07:13   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Dina_has

Chuchi ti si dobra moj je mene tako u svađi kao krenuo "udariti" tačnije gurnuti a ja sam baš držala bebinu flašicu u ruci i svom snagom sam ga klepila(iako sam ja bila uzrok prepirke) utrnula mu je vilica od udarca (j... ga omaklo mi se) i otad se zezamo da nema nasilja nad ženom žena unaprijed uzvraća udaracuser posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 22:10:25   
nikita
Draga anonimna ne zelim te ni osuđivati a ni ohrabrivati za prevaru al pustimo sad to...
Mislim da nijedna zena ne bi sebi trebala dopustiti da je muz tuce i omalazava i ako muza ostavis tvoje  dijete (ako je sve to vidjelo i dozivjelo) ce te razmjeti jednog dana kad odraste !
Nemoj da te brine okolina radi razvoda , ako si u mogucnosti da se odselis od njega , idi i ne vracaj se....ali ti savjetujem da se ne miris da tim drugim dok on ne ostavi svoju zenu jer sta ti to vrijedi...
Ne trebate svoje brakove napustati radi jedno drugog nego radi toga sto ste nesretni. Tek kada se situacija smiri i kad sredite svoje zivote mozete poceti vezu.... Mislim da je tako najpametnije !


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 9:44:08   
meme27
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ama ljudi moja prevara je normalna stvar i svima se može to desiti, pa nismo umrle ako smo udate....
Neznam odakle ovakvo pljuvanje po ovim što varaju, halouser posted image  ljudi se dopadnu jedno drugom i stvar se desi, kakve sponzoruše i bakrači


neznam vesselaa za mene nevjera nije normalna stvar udala se jesam a umarla nisam i osim mog muza ima jos lijepi muskaraca za kojima i pogledam mozda nekada extra ali na tom i ostane
jer kuci me ceka muz sa kojim sam zadovoljna i kojeg postujem
ljudi mnogi varaju ali neznaci to da je normlano kao sto ne znaci ako je 50%u jednom gradu pedera ili masovni pedofila da je to odma normalno...
ja nezelim da mene neko povrijedi pa tako ne zelim povrijediti drugog posebno osobu sa kojim sam osnovala familiju
moj kucni odgoj je tako da je familija podloga svemu da je familija bitna i ja to cuvam i mislim da se stvari tek tako nedese sve ima kako zasto i kada
ja se ne dovodim u takve situacije neizlasim gdje se alkohol toci sama ako a to je rijetko da izadzem na takva mijesta onda je to sa svojim muzem i ne govorim sa tudzim ljudima u skoli na poslu itd
moja podloga ovakvom ponasanju je sto kroz moja korijena se vuce Islam i zivot muslimana a zene i ljudi vijernice ne postavljaju se u nezgodne situacije i radim na tom da jos budem bolja u svemu ovome
naravno ako je brak nesnosljiv zato i postoji razvod braka...
 

< Poruku je uredio meme27 -- 15.6.2009 9:47:35 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 11:50:46   
leli§
eh vala nisam mogla da presutim... pa neka se izbrise ako treba...


IZVORNA PORUKA: meme27


ja se ne dovodim u takve situacije neizlasim gdje se alkohol toci sama ako a to je rijetko da izadzem na takva mijesta onda je to sa svojim muzem i ne govorim sa tudzim ljudima u skoli na poslu itd
moja podloga ovakvom ponasanju je sto kroz moja korijena se vuce Islam i zivot muslimana a zene i ljudi vijernice ne postavljaju se u nezgodne situacije i radim na tom da jos budem bolja u svemu ovome
naravno ako je brak nesnosljiv zato i postoji razvod braka...



neka me neko pogresno ne razumije, ali ako se vec vjera petlja u ovo sve.. kako onda izlazis na mjesta gdje se alkohol toci? sama ili bez muza nebitno, davati novac i biti na mjestima gdje se alkohol toci je zabranjeno... i u Islamu nije zabranjeno razgovarati sa nepoznatima na poslu u skoli itd... kao sto rekoh nemoj me pogresno razumijeti ali nemoj ni vjeru Islam petljati negdje gdje joj nije mjesto, pogotovo ako to spominjes kao razlog za ovakvo ili onakvo ponasanje, i stavise ako od te iste vjere uzimas djelice koji ti odgovaraju u datom momentu...

ionako tema je eskort dame i sponzoruse... doslo je do rasprave oko ovoga slucaja, koji nema veze sa temom, i onda se jos pocelo raspredati o vjeri...nigdje veze...

< Poruku je uredio leli§ -- 15.6.2009 11:52:36 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 11:59:11   
meme27
aha dobro ti to meni user posted image user posted image svaka cast hah
nekada na nekoj temi o vjeri objasnicu malo vise sta sam mislila user posted image
dobro dobro u nekim stvarima i pogrijesim ali nisam tvrdoglava da nedam sebi reci
ucim se i postujem tudze misli user posted image
pozdrav
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 12:06:38   
leli§
ma draga ja sam to tebi rekla prvenstveno zato sto se obicno na tu tematiku ide u nedogled na temamam koje nemaju veze sa tim...pa bude svastauser posted image

drago mi je da smo se razumjele i da to nisi uzela na "zub" pa da raspredamo daljeuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 13:06:45   
Doraa
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate drage moje, zivot je jako cudan. ja nebih sada nikome sudila, svako ima pravo da radi sta zeli, i kao sto neko rece neradi drugom ono sto nezelis da se tebi radi, e to je moj moto, mada me je puuuuuno puta klepilo po glavi, ne vezano za prevaru nego uopste. kao djevojka iamala sam dugu vezu, ma neko nema brak ko ja 8 god., odrasli zajedno, ali bas bukvalno, i vjerovala sam mu, a ruku bi dala da me nikad, ama bas nikada nece prevariti, rastali smo se  jer se promjenio naglo, postao ljubomoran, drzak, poceo me spijunirati, govoriti mi da ga varam, ko ludjak, e meni pukne film i ja ga ostavim i da bi drage moje tek nakon 6 mjeseci sasvim slucajno saznala da je moj dragi imao paralelnu vezu zadnjih godinu dana. Pitala sam se samo kako, jer smo non-stop bili zajedno, kada radi jedino ne, ali nije bila afera s posla. E sto sam vam ovo sipricala hocu da kazem, muskarci u 70%  slucajeva prevare zenu, e maher je onaj kad zena neskonta, e sta u tim slucajevima kada nas prevare i varaju a mi zadnje saznamo, a neprimjetimo promjenu, jer  ih i takvih ima.Ja inace sam peh bila kao cura vazda me to klepalo,i bojim se i sada toga, nevjerujem muskarcu nijednom, ali sam sigurna , a to sam i rekla muzu, kad tad ako bi me prevario a ja saznala, ma da sam 5 djece rodila stobom noga ti je, ali ces i ti bez one stvari hodatiuser posted image


mamma mumi žao mi je baš me pogodila tvoja priča jer sam se stavila na tvoje mjesto(ne daj Bože nikom)... Teško je kada se kroz život trudiš da budeš fer a neko ti tako vrati,...Ali ipak ja ću uvijek pokušavati da budem fer i da budem iskrena jer onda imaš šansu da budeš sretan (ti si primjer za to). Slažem se s većinom da nismo svi iskreni i da ti niko ne garantuje da ćeš biti uvijek sretan ili da te muž neće prevariti,ali postoji još nešto a to je moja savjest:
Ako sam iskrena i fer mogu se nadati da ću zaslužiti sreću i vjerovaću mužu dok god nemam razlog za suprotno a i ako me bez obzira na moju iskrenost i ljubav nekad u životu prevari ili iznevjeri- njemu nek je na dušu ja bih bar bila čiste savjesti i mogla bih mu okrenuti leđa čistog obraza i što je najvažnije ne bih se osjećala k'o smeće!A on bi kad tad shvatio šta je izgubio- ne došlo nikad do toga aBd.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 13:21:21   
tea lana
IZVORNA PORUKA: meme27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ama ljudi moja prevara je normalna stvar i svima se može to desiti, pa nismo umrle ako smo udate....
Neznam odakle ovakvo pljuvanje po ovim što varaju, halouser posted image  ljudi se dopadnu jedno drugom i stvar se desi, kakve sponzoruše i bakrači


neznam vesselaa za mene nevjera nije normalna stvar udala se jesam a umarla nisam i osim mog muza ima jos lijepi muskaraca za kojima i pogledam mozda nekada extra ali na tom i ostane
jer kuci me ceka muz sa kojim sam zadovoljna i kojeg postujem
ljudi mnogi varaju ali neznaci to da je normlano kao sto ne znaci ako je 50%u jednom gradu pedera ili masovni pedofila da je to odma normalno...
ja nezelim da mene neko povrijedi pa tako ne zelim povrijediti drugog posebno osobu sa kojim sam osnovala familiju
moj kucni odgoj je tako da je familija podloga svemu da je familija bitna i ja to cuvam i mislim da se stvari tek tako nedese sve ima kako zasto i kada
ja se ne dovodim u takve situacije neizlasim gdje se alkohol toci sama ako a to je rijetko da izadzem na takva mijesta onda je to sa svojim muzem i ne govorim sa tudzim ljudima u skoli na poslu itd
moja podloga ovakvom ponasanju je sto kroz moja korijena se vuce Islam i zivot muslimana a zene i ljudi vijernice ne postavljaju se u nezgodne situacije i radim na tom da jos budem bolja u svemu ovome
naravno ako je brak nesnosljiv zato i postoji razvod braka...
 


a jesi li sigurna i kako mozes 100% biti sigurna da ti neces biti prevarena.Koliko mi god voljele nase muzeve i oni nas,mi nikadna ne mozemo biti sigurne.Mozemo vjerovati nadati se ali biti sigurne Ne.Mislim da danas i najveci vjernici dodju pred iskusenja i naprave grijeh.Zato nemoj nikada reci nikad.Ni za sta.

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Eskort dame i sponzoruse
15.6.2009 15:25:49   
Blue rose RR
Ja bih zamolila da se pridržavamo svi teme, a da postove vezane za prevaru smještamo tamo gdje joj je i mjesto: http://www.ringeraja.ba/forum/m_21123/mpage_1/key_/tm.htm .
Hvala.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Eskort dame i sponzoruse
11.10.2009 22:57:12   
Domac
da al kad sam bio mladji user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.10.2009 21:20:08   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: mala curica

Hoce narod u Evropu ili Evropa kod nas??????????user posted image



Mislim da to i nema bas neke veze sa Evropom. Npr. kada izadjem ovdje u diskoteku i dole u Bosni je dramaticna razlika. Curice od 13-14-15 godina profesionlno puse, umjesto nekog soka u rukama one su zgrabile pivse flase kao da je to nesto cime bi se mogle ponositi. Mrtve pijane ih stariji momci iznose napolje i voze kuce. Dok to ovamo i bas nije tako. Moja rodica koja je u Austriji, kada dodje u Bosnu i izadje ibreti se, jer ne moze vjerovati sta te curice rade, kao se ponasaju i kako su obucene.
Nazalost, toga najvise u zadnje vrijeme ima kod nas u Bosni. Ponekad cujem kako stariji komentarisu da omladina nema nikakvu lijepu perspektivu i da se te curice uglavnom pale na te sto su malo bolje financijsk situacije. Zalosno i jadno! Nemam nekog komentara, jer to fakat ne mogu da skontam, ali mislim da sebi nikada ne bih dozvolila da rasturim jednu porodicu. I zanima me samo sta to misle te cure, sta im se vrti po toj glavi, sta razmisljaju ako ikoliko imaju pameti?


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Eskort dame i sponzoruse
18.10.2009 10:26:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala curica

Sta mislite o ovim damama,one su danas postale svakodnevenica.
Sta mislite dali one ugrozavaju brakove ili veze?
Molim moderatore ako tema nije na pravom mjestu da je prebace na odgovarajuce mjesto

LP


Da nema musterija ne bi bilo ni tih dama, neki to rade radi para a neki radi uzitka....Uvijek je toga bilo i bit ce i to nije samo zapadnjacki nacin zivota, vec citave zemaljske kugle....Danas je to svima pred ocima jer nije vise tabu kao sto je nekad bilo...
Mislim da niko nikome ne moze ne moze unistiti brak ili vezu, za to trebaju dvije stranke inace bi se to nazvalo silovanjem....Ne moze niko nikoga na silu zavesti...Ako volis jednu osobu i njoj si se zakleo na vjernost i postovanje znaci to bi trebalo biti to a ne ici sa strane i traziti koke....

(odgovor članu mala curica)
  Neposredna veza do poruke: 188
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *