|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skype
26.12.2008 12:43:15   
hanumA
pozdrav hanumice..
ne znam da li ste culi za ovaj program na internetu sve sto je potrebno je da ga skinete, i tako cete moci razgovarati sa svojim prijateljima bez obzira gdje su oni besplatno, ukoliko i oni imaju ovaj program. sad mene zanima da li neko zna da li se isto moze koristiti sa mobilnog telefona, ukoliko da skinete na mob. pa javite.
please. tačna adresa je skype.com.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.2.2010 13:16:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: skype
26.12.2008 12:51:52   
tweety
Koristim ga preko komp. ali za mob. ne znam.Samo mislim da moras biti povezan na mobilni internet da bi se tako koristio.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu hanumA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: skype
26.12.2008 13:01:03   
sarayka
A možda nisam dobro upućena ali čula sam da moras plaćati neku pretplatu da bi zvao ili ne????user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: skype
26.12.2008 13:04:28   
andji
Moraš platiti neki bon,uplatiti u banci mislim,i onda možeš zvati sa skypa koga hoćeš,mislim da se uplati 10 eura i onda zoveš gdje hoćeš i koga joćeš,mm mi je pojašnjavao,valjda sam ga dobro skontalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: skype
26.12.2008 13:13:16   
tweety
Jeli to vazi za ako ce se koristiti preko mobitela?Tako je nesto i sa Voipcheap-om,samo sto se uplati za koristenje preko kompjutera,i onda se moze dosta zemalja zvati dzabe na fiksni broj.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: skype
26.12.2008 13:15:35   
Anoniman
non stop ga koristim
nije potrebna nikakva pretplata da zoves nekoga ko ima skype instaliran i net - naravno
ako zelite zvati nekog na kucni tel ili na mob, potrebno je da uplatite (uplata je u eurima preko kreditne kartice / prethodno se treba otvoriti pay pal racun jer je lakse).. minimalno se moze uplatiti 10 eura
veza je odlicna, ja sam svoje redovno zvala preko skypa kuci - poziv za Bosnu kosta 0,16 centi po minuti, sto je super u odnosu na cijenu poziva koju bih platila da zovem s telefona
sad moji imaju komp kuci, tako da pricamo besplatno preko net-a ... cujemo se i vidimo u isto vrijeme :)

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: skype
26.12.2008 13:15:38   
Anoniman
ja sam uplacivala sa kredit kartice i potrebno je imati account da zoves ljude na telefon sa skype-a... a razgovor izmedju dva korisnika je besplatan.
To je bilo glavno sredstvo komuniciranja mm i mene kad smo se zabavljali a on bio na putu.user posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: skype
26.12.2008 13:29:25   
Anoniman
Ja isto imam otvoren account, a da bi mogla zvat morala sam uplatit kreditnom karticom odredjen limit, mislim da je minimiu 10 dolara ili eura, ne znam tacno. Ali mogu reci da je ekstra stvar.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: skype
26.12.2008 14:20:05   
camm
ja imam 12 Voip slicno je skypu
uplatili smo 10 eura u nekoj banci
vani kad zovemo svi pozivi su bessplatni
a preko mob.ne moze koliko ja znam samo preko racunara.

http://www.blog.hr/print/id/1624279582/12voip-free-dani.html


< Poruku je uredio camm -- 26.12.2008 14:24:01 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: skype
26.12.2008 14:24:43   
Nunichi
I ja koristim skype svaki dan. MM je uplatio pa on mene zove sa fiksnog telefona na skype.
A kada je i on online onda normalno pricamo i gledamo se,to se i ne placa.A to za mobitele nemam pojma...ne vjerujem da nasa mreza podrzava to.


< Poruku je uredio Nunichi -- 26.12.2008 14:26:25 >

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: skype
26.12.2008 19:41:07   
Ilhana RR
Skype mozes koristi preko mobitela samo u slucaju ako mobitel podrzava skype, al cisto sumnjam da imas taj mobitel jer se oni posebno naruce i jako su skupi.

Probaj ovo kao sto ti camm govori ako ces sa inostranstvom jer za tih 10 eura tri mjeseca dzabe mozes pricati sa inostranstvom, pa cak i sa hrvatskom...

ALI, skype je puno bolji nego msn messenger naprimer... ako imas nekoga recimo u njemackoj, i imas nekoga u australiji, nekoga u svedskoj... itd... svi skupa mozete pricati i gledati se odjednom... ja mislim da moze 15 osoba odjednom da pricaju tako... pravo dobro, ja tako imam predavanja i super je... vidimo jedne druge i pricamo svi odjednom... i kad neko hoce nesto da kaze ukljuci se jedna lampica pored te osobe jer je mikrefon primjetio da se nesto desava...


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: skype
26.12.2008 20:25:27   
medavi
imam skype super stvar al ga slabo koristim vecinom kad pricam sa svojima preko kam jer je signal puno cistiji i bolji...nisam uzimala kredit nikad jer nekoristim mrdjunarodne pozive...

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: skype
31.12.2008 0:22:13   
teta berta
kod mene skype neće nikako jednostavno popunim sve podatke i izbaci mi da se ne mogu spojit i mm je pokušavao, ali ništa. imam windows vistu, a prije je bio xp možda je to problem. sad ovaj stari windows se nikako nemože instalirat na laptop. pomagajte, hvala.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: skype
28.1.2009 18:06:50   
cojk
ne mozes jedini program za komuniciranje netom preko mobitela je mig33

(odgovor članu hanumA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: skype
12.1.2010 1:08:01   
milenium
IZVORNA PORUKA: teta berta

kod mene skype neće nikako jednostavno popunim sve podatke i izbaci mi da se ne mogu spojit i mm je pokušavao, ali ništa. imam windows vistu, a prije je bio xp možda je to problem. sad ovaj stari windows se nikako nemože instalirat na laptop. pomagajte, hvala.


teta b,ti ovo novu godinu lani čekala na jaji ?user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *