|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Živjeti u vjeri ( kršćanstvo)
17.11.2010 0:30:00   
dacy
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Mene je nekad stid koliko stvari sam iz Biblije i Svetog pisma zaboravila, kao sto rekoh morat cu to malo promjenitiuser posted image user posted image Svako vece Biblija u ruke, pa da se ponovi... Dada je spomenula zanimljivost vezano za znak ribe u krscanstvu... I ja mislim da mnogi to ne znaju, naime taj znak je sluzio krscanima kada su se skrivali u katakombama, da se mogu pronaci tj.raspoznati, a Rimljani nisu znali za taj znak pa ih tako nisu mogli da ne kazem skuzitiuser posted image Dadada evo napisa ja ovdje...


Slažem se sa tobom sporty nekad mi dođe da propadnem u zemlju kad skontam šta sam sve zaboravila. A to za čitanje Biblije je pametno. Napraviti obiteljsko čitanje, svaku noć prije spavanja.

Mama, brat i ja smo prije nego sam ja otišla na fakultet svaku noć zajedno molili. Sada samo mama sama, ali je to baš lijep običaj

< Poruku je uredio dacy -- 17.11.2010 0:37:24 >


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Živjeti u vjeri ( kršćanstvo)
17.11.2010 0:38:45   
sporty mamaa
Da... Moja prijateljica je dobila jedan super poklon, one ceduljice sa poslanicama, i sad koju ceduljicu izvuce, to pronade u knjizi i kao to joj je porukica za taj dan... To mi je super za pokloniti nekome.... MM jako slabo ide u Crkvu, samo blagdani i to jedva, a ja nekako mislim da bez Boga nema ni blagoslova.... A zajednicka molitva, toga nazalost nema kod nas, mm kaze da ce se kad umre pretvoriti u leptira, ja ga zezam al u onog s rogovimauser posted image Al ja znam da on mene zeza, samo nece da prizna, a nema mi nista ljepse nego vidjeti obitelj zajedno na misi.. E to je meni zeljauser posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Živjeti u vjeri ( kršćanstvo)
17.11.2010 0:52:52   
Anoniman
Ja procitam Bibliju kad sam uteskom stanju, moji roditelji su iz veoma religioznih porodica, cak sta vise ovi iz Hercegovine pogotovo...Super sam se osjecala dok sam bila u gostima kod njih...

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Živjeti u vjeri
17.11.2010 1:03:35   
milenium

IZVORNA PORUKA: teta berta

ja držim do vjere ali se nikako ne slažem s tim glede kontracepcije, jer je u katolika nedopustivo i prekinuti snošaj. Ima li neka forumašica katolkinja koja zna nešto više o tome, sada ispada da ja ne mogu otići na pričest jer smo se ja i muž "čuvali". Praćenje plodnih i neplodnih dana mi je totalno nepouzdana metoda iako kod nas jedina dopustiva.


ne znam za prekinuti snošaj ali znam da je upotreba kondoma ,spirala i tih ostalih sredstava protiv začeća zabranjena.ali meni to teško i ne pada jer ja to i ne koristim.kondomuser posted image što je touser posted image user posted image user posted image
a što se tiče pričesti ne ide se ako se ima bilo kakav grijeh(mišlju ,riječju,djelom i propustom)user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Živjeti u vjeri
17.11.2010 4:18:45   
Galicia
Malo mi je to suludo kontati ko sta i gdje kaze u vezi kontracepcije. Ja donosim to dijete na ovaj svijet, ja ga hranim, mazim, pazim i sta vec ide sve uz to, i sad zamisli da ja to sve dam nekom drugom ili necemu drugom da donosi odluke u moje ime. To mi je van svake pameti.
Al' opet svako ima svoje misljenje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *