|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiljska naknada u slucaju porodjaja u Ino...
16.7.2013 15:17:49   
Garolina
Ne znam tacno gdje da nadjem ovu informaciju, pa me zanima da li je slucajno neko upucen u ovo :)

Naime, situacija je sljedeca: Ja sam drzavljanin BiH, a moj muz Crne Gore. ja radim u BiH, on u CG... Itd...

Do sada sam (5.mjesec trudnoce) vodila trudnocu kod privatnika, pa bih uskoro trebala da se prijavim kod drzavnog, radi bolovanja i sl...

Moj muz bi volio da se dijete rodi u CG, obzirom da jos nismo definisali nas status mjesta boravka, pa zivimo na relaciji CG - BiH. Medjutim ja sam nacula da se moram prijaviti kod nas u klinici negdje kako bih dobila neki broj na osnovu kojeg cu dobiti kasnije i porodiljsku naknadu...

Moje pitanje je, da li bih ja, u slucaju da se eventualno porodim van BiH, ipak mogu dobiti tu naknadu ili ne? Kakva je procedura?? Sta poslije toga, ako se vratimo u BiH?? Nista ne znam :////

Molim vas, ukoliko ista znate, da mi pomognete!

Unaprijed hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodiljska naknada u slucaju porodjaja u...
16.7.2013 15:24:13   
veeseelaa
mislim da porodiljska naknada nema veze sa mjestom rodjenja djetata već sa tvojim prebivalištem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Garolina)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *