|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 14:56:47   
mayra
Ako je tako... ima li neko da prodaje taj gel, da ga bas ne kupujem cijelog po punoj cijeni, ako se vec ne iskoristi? Hvala vam zene na odgovorima, svaka vam cast kako ste sve brzo reagovale i tu ste sa savjetima. Meni je najgore njegovo tjeme, jer od kose ne vidim gdje su i nemogu im fino prici, pa bi ovaj gel mozda mogao biti dobar.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 14:59:37   
Lady26
Da nisam proslijedila rado bih vam dala...velika je tuba i zaista se ne moze iskoristit cijela, a cijena oko 40KM...mi smo ga kombinovali sa onim pravljenim puderom....
Nadam se da ce brzo proci user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 21:44:59   
malenaa
Preporucujem svima da ne otkazuju more zbog pljuski , 6.dan smo otisli i bez problema sve prolazi sve si otpale drugi dan :)))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 21:46:20   
malenaa
I da imam taj gel dat cu ko zeli ali tek sam u pon tu pa eto nek se javi kome treba

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 22:05:02   
mayra

IZVORNA PORUKA: malenaa

I da imam taj gel dat cu ko zeli ali tek sam u pon tu pa eto nek se javi kome treba

Vidis da sam gore pisala da bih uzela taj gel, pa racunaj na nas pleaseee. I obradovala si me to za more, jer mi planiramo sljedece nedelje aBd ici, a danas nam je treci dan pa si me bas utjesila da nije prerano.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 22:08:27   
malenaa
Mila nema problema ja sam u pon u radnji pa mozes dole doci po to ako znas gdje je na dibrinji ako ne javi mi se na pp. A more no sikirili samnom je isla jaranica u autu njenom malom bio 4.dan evo ih sad ko novi nigdje nista :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
12.7.2013 22:19:51   
mayra

IZVORNA PORUKA: mayra


IZVORNA PORUKA: malenaa

I da imam taj gel dat cu ko zeli ali tek sam u pon tu pa eto nek se javi kome treba

Vidis da sam gore pisala da bih uzela taj gel, pa racunaj na nas pleaseee. I obradovala si me to za more, jer mi planiramo sljedece nedelje aBd ici, a danas nam je treci dan pa si me bas utjesila da nije prerano.

Malenaa imas PP

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:33:41   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: malenaa

Preporucujem svima da ne otkazuju more zbog pljuski , 6.dan smo otisli i bez problema sve prolazi sve si otpale drugi dan :)))


ovo mi nije jasno? drugi dan na moru? to je dakle osmi dan od izbijanja?

kako god, hrabra si da si tako rano dijete na suncei izvela, tj. na more odmah..


kod nas je blazi slucaj ospica u pitanju rekla bih pa svejedno nije mrdnuo nigdje iz kuce evo 6. dan..jos prije dva dana su stale sa izbijanjem i počele se sušiti..još ih ima, češkaju ga ali ništa strašno..mažemo onim cink puderom iz apoteke i on nam je super.. dobili smo i Uriage gel ali djeluje čini mi se kratko jer nedugo nakon mazanja dijete kuka da ga češka..valjda mu odjeca skine, a ovaj cink puder se ipak skori..ne znam...kod nas je takvo iskustvo...
temp. je jedan dan (3.dan) imao i to 37C ako se to moze nazvati temperaturom..generalno stanje super, samo ima par naleta kada ga bas krenu svrbiti ali to je uglavnom zato jer je namaz spao sa njih...čim namažemo sve bude pod kontrolom...

kupamo se u kupki od hipermangana svaku drugu noc od kako je prva izbila i mislim da mu godi..tj. nije mu ništa škodilo (osim sto mi je dijete malo požutilo jer sam pretjerala sa rastvorom user posted image )


< Poruku je uredio pocahontas -- 14.7.2013 20:35:29 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:36:26   
MicoTico
Moja M. uopšte nije imala temp. za vrijeme ospica, ali ih je baš dugo imala, nekako su se slabo sušile iako smo ih non-stop mazali onim cink puderom.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:43:02   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Moja M. uopšte nije imala temp. za vrijeme ospica, ali ih je baš dugo imala, nekako su se slabo sušile iako smo ih non-stop mazali onim cink puderom.


eto vidiš kako su razlićita iskustva...user posted image

kod nas prvi dan pojavilo se par pljuska, drugi dan niti jedna nova. Treći dan bas je bila špica,a četvrti još par komada i onda su se počele sušiti već....

ja ga još nisam vodila pedijatru, kontam sutra čisto da potvrdi dijagnozu user posted image i da zabilježi u karton da je bolovao ospice...i da pitamo kada najranije smijemo na more i pod kojim uslovima i pravilima ponašanja vezano za izlaganje suncu user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:46:30   
MicoTico
Moja M dobila , ja bila u babinama sa T, on imao oko 20-ak dana. I on ih nije dobio.
Njoj se prvo samo jedna pojavila i tako je bilo par dana. Mi mislili da ju je nešto ujelo tipa komarac i sl i ona se sva raščešala, sad imam mali ožiljak. te poslije 2-3 dana sva se osula i te se odužile.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:47:30   
aida.
Ni E. nije imao temperaturu za vrijeme ospica...
a pocahontas zasto ne izvodis dijete vani? Mi nismo isli u supermarkete npr.onih prvih dana radi druge djece, al sasvim normalno je bio vani i kupo se (od petog dana).


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:50:05   
pocahontas
moj je raskopao jednu, tj. s tatom se prvu noc "gombao" kako oni zovu te svoje rituale borbi koje imaju kada se igraju i u toj borbi jedna na stomaku pljuska je zaplatila...kako sam na mm rondalauser posted image ..oplakali smo svi na kraju..prvo R., pa ja od tuge sto mu je tu rupa ostala i što ga je zabolio, pa onda mm koliko mu je krivo bilo što je eto sve tako ispalo bezveze. user posted image
helem, to je bilo prvu noc kada ih nije imao po tijelu, kasnije nisam smjela ni da ga pomazim plašeći se da ne zakačim kojuuser posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:52:54   
MicoTico
Joj, ma to je super, stomačić je u pitanju, moja ima rupicu na sred nosauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:54:50   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: aida.

Ni E. nije imao temperaturu za vrijeme ospica...
a pocahontas zasto ne izvodis dijete vani? Mi nismo isli u supermarkete npr.onih prvih dana radi druge djece, al sasvim normalno je bio vani i kupo se (od petog dana).



pa ne vodim ga radi njega samog prije svega (sumce je ipak ovih dana bilo, zatim zbog oslabljenog imuniteta usljed pljuskavica i da usput sta ne pokupi na takav imunitet)..kupam i ja njega regularno...tj. sa hipermanganom..nisam sa šamponom, a onda i radi druge djece po parkovima...mislim, kada ga roditelji vide onako pufnastog nekako nije ugodan osjecaj bas i lijepo za vidjeti dok su njihova djeca u blizini..sta ja znam..tako to ja vidim...iako realno nije zarazan...
sutra mozda prosetamo malo predveče...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:54:55   
mayra
Ja sam prva pretjerala sa panikom oko ospica.

Nama je peti dan, svaki dan po 2 puta ga kupam, prvo djecijim sapunom skinem naslage pudera, nakon toga kupka u hipermanganu, i onda mazanje svaki dan po 4-5 puta. Svrab je vec umanjio, suse se polako, a nema novih, a imao ih je more, sad vec pomalo ostaju samo ove velike koje je vjerovatno iscesao. Mi planiramo u subotu ako nastavi ovako oporavak na more :)

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 20:56:59   
pocahontas
.

< Poruku je uredio pocahontas -- 14.7.2013 20:57:38 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 21:00:04   
mayra

IZVORNA PORUKA: pocahontas

.

nama je u srijedu prva izbila, cetvrtak i petak izbijale ko lude, a sad je vec u "remisiji" user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
14.7.2013 22:37:17   
malenaa
Pocy- da drugi dan na moru sve su spale , a ne smatram sr hrabrom jer more nije bilo nuzno da se ide vec onako ja i malac sami otisli a doc rekla bez problema da furamo :)) i bas nisam osjetila ni da ih je imao kako odosmo :) nema oziljaka sve spaloooo :))

< Poruku je uredio malenaa -- 14.7.2013 22:42:12 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
15.7.2013 16:00:26   
Secerlamica
Moja mrvica (tri godine napunila neki dan) juče slabo jela, pogledali joj jezik i vidjeli kao afticu na njemu, kontam nije tako strašno, međutim danas je isto, nervozna, neće da jede, a maloprije me muž zove i kaže da ima jedno 8 komada nekih po rukicama i da on misli da su pljuskavice.
Da li se vama dešavalo to da ima nešto u ustima, smanjen apetit i sl...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
15.7.2013 16:06:35   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Secerlamica

Moja mrvica (tri godine napunila neki dan) juče slabo jela, pogledali joj jezik i vidjeli kao afticu na njemu, kontam nije tako strašno, međutim danas je isto, nervozna, neće da jede, a maloprije me muž zove i kaže da ima jedno 8 komada nekih po rukicama i da on misli da su pljuskavice.
Da li se vama dešavalo to da ima nešto u ustima, smanjen apetit i sl...

Sasvim je normalno da ih ima i ustima...samo sto je to bas zenuto, boli i smeta...
Moja nije imala u ustima ali dosta djece jeste...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
15.7.2013 16:29:40   
mayra

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Secerlamica

Moja mrvica (tri godine napunila neki dan) juče slabo jela, pogledali joj jezik i vidjeli kao afticu na njemu, kontam nije tako strašno, međutim danas je isto, nervozna, neće da jede, a maloprije me muž zove i kaže da ima jedno 8 komada nekih po rukicama i da on misli da su pljuskavice.
Da li se vama dešavalo to da ima nešto u ustima, smanjen apetit i sl...

Sasvim je normalno da ih ima i ustima...samo sto je to bas zenuto, boli i smeta...
Moja nije imala u ustima ali dosta djece jeste...

I moj D ima 2 u ustima, ali nisam nesto primjetila da mu smetaju. Inace ne volim bapske savjete, ali kazu da je dobro da joj das nesto slatko, kao da ce pomoci da zaraste. Mi svaki dan bar po jednu cokoladicu pojedemo hehehehe



_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
15.7.2013 17:24:14   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Secerlamica

Moja mrvica (tri godine napunila neki dan) juče slabo jela, pogledali joj jezik i vidjeli kao afticu na njemu, kontam nije tako strašno, međutim danas je isto, nervozna, neće da jede, a maloprije me muž zove i kaže da ima jedno 8 komada nekih po rukicama i da on misli da su pljuskavice.
Da li se vama dešavalo to da ima nešto u ustima, smanjen apetit i sl...




meni ovo lici na Bolest usta, stopala i dlanova, a ne na pljuskavice.

http://www.cdc.gov/features/handfootmouthdisease/


najbolje provjeri sa pedijatrom..

< Poruku je uredio pocahontas -- 15.7.2013 17:29:41 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
15.7.2013 21:58:48   
Secerlamica
@ Pocahontas: Hvala, mislim da je to to, imamo sve simptome. Pedijatrica nam je danas samo konstatovala da nisu ospice, ali da je neki virus, dala nam mazalicu za to i za usta, te nas uputila da radimo nalaz brisa koze i usta, pa cemo jos vidjeti, ali po ovome sto si mi ostavila, rekla bih da je to to...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
16.7.2013 16:32:00   
Leena
samo da se prijavimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *