|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masina za susenje vesa
24.10.2013 14:16:22   
Sedina 30
Hvala puno na odgovoru, mali mi je stan pa kada sušim zimi tolika vlaga bude to je katastrofa, al sad zbog bebe razmišljam o sušilici.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Masina za susenje vesa
24.10.2013 14:17:04   
hatepsut
Oko 500-600 km Beko,cini mi se i neka akcija je u toku.ja sam sebi kupila ima jedno mjesec dana razrahatila se samo tako.kod mene je posebno perilica posebno susilica .stavila sam jednu na drugu susilica je bas lagana.a osusi mi masinu vesa za 40-60 min.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Masina za susenje vesa
24.10.2013 15:15:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Sedina 30

Hvala puno na odgovoru, mali mi je stan pa kada sušim zimi tolika vlaga bude to je katastrofa, al sad zbog bebe razmišljam o sušilici.



prije nekoliko godina mi se pokvari mašina za veš i tada sam baš bila zagrijana da uzmem onu kobinovanu, ali eto ohladiše me od te ideje i sako kupim mašinu, neki dan veš se sušio tri dana, kad sam vidjela da mi je kona istreesla ćilim samo vratim opet u mašinu i pravac Beko shop, kod njih je akcija 10 posto, i imaju nekoliko modela, 545 i oko 600. Danas je akobogda uzimam, pa se nadam dobrim utiscima.

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:08:18   
salmy
Znaimaju me iskustva sa maisnom 2u1 Indesit>''?
Odlucili je kupiti...pa me interesira kakva je?
Cini mi se da je Hanady ima?

Da napomenem da trenutno imamo Zanusi 500 obrtajauser posted image a zlo mi je vise jer nemam gdje ves da susim

< Poruku je uredio salmy -- 5.12.2013 19:09:26 >

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:13:27   
Hanady RR
Imam ...user posted image
ja se u nju zaklinjem...
zaista...treba znati s anjom, odmah čuvati upustvo uz nju dok se ne uhodate...
ja sam presretna sa njom...

ja bih poludila sa robicom u ove dane bez nje..
ne malo puta ja i ljeti pekire u njoj sušim...jer peškir iz sušilice je ko pahulja na licu samo toplauser posted image

da napomenem imama je 3 godine, radi neprestano...znači pere li pere a bogami i suši...
niti se kvarila, niti mi radil probleme gužvanja itd...
inače ono o čemu vodim brigu je šta sušim...neke fine stavri svoje i suprugove i dječije ne stavljam us ušilicu..al to su u vrh glave 3 stavri iz jedne mašine šarenog...
to stavim na radijator u toaletu...
ostalo uključim na sušenje...
moja pere 7 suši 5...
mogu prati i 5 i sve sušiti tako radim sa bjelim vešom...

potošnja struje je smješna, neznatno povećanje struje al zato imam smanjenje vode...
jer nemalo puta sma znala popodne doći i sprotrt veš opet prati jer vai se usmrdi sušenjem do svakojakih opojnih zimskih loženja ....



< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.12.2013 19:17:34 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:16:14   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Imam ...user posted image
ja se u nju zaklinjem...
zaista...treba znati s anjom, odmah čuvati upustvo uz nju dok se ne uhodate...
ja sam presretna sa njom...

ja bih poludila sa robicom u ove dane bez nje..
ne malo puta ja i ljeti pekire u njoj sušim...jer peškir iz sušilice je ko pahulja na licu samo toplauser posted image

Citah i prije da si je bas hvalila...Maloprije je mm isao do Gorenja lik je isto nahvalio..pa kontam da nije trgovackauser posted image ali definitvno moram jer me ves ubi..kupili smo i dormeo za vlagu i izbjegavam susenje po radijatorima jer je plinsko grijanje...ali mi je vise dopizdilo....cak ima neka skuplja mozda 150 KM od ove koja ima preko 1000 obrtaja...jaooo pa kontam polsije moje od 500 ova je gigant
Hvala ti puno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:19:27   
Hanady RR
evo dopisah ti još ponešto gore...

moja seka ima smasung mašinu 1600 obrtaja...
njoj veš izađe skoro pa suh ...al opet treba ga sušiti...
iz sušilice ne sušiš ipak ga direkt slažeš...
ja slažem direkt što ne peglam ( malo je toga) al složim i što peglam i lako ispeglam bez rpoblema...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:21:08   
salmy
Odlicno...jedva cekam da je kupimo

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:45:56   
maja78 RR
ja sa tom istom nisam ni malo zadovoljna, sve po uputstvima radim

cesto ves izadje vlazan moram dosusiti, o izguzvanosti da ne govorim

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 19:51:24   
maja78 RR
moja je ovakva http://www.comparestoreprices.co.uk/washer-dryers/indesit-widxl126.asp

definitivno se uputstva i danas drzim ali to nije to

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 20:25:59   
Hanady RR
ovo je moja
http://www.elcorteingles.es/tienda/electrodomesticos/browse/productDetail.jsp?productId=A224062

IWDC 6105

7-5 je kod mene
7 pere-5 suši...a ima ista ova 6 pere-4 suši...

Elem nikada nisma izvadila veš zgužvan da da ga pegla ne može srediti lako...
isto tako mokra veš nikada nisma do sada izvadila...

Ne znam zaista ja fakat do starta sa ovom mašinkom imama super komunikaciju...
Znam da si mi govorila o ovom gužvanju i kako ej slabo kosristiš al ja sve kontam nisi se bila uhodala...
možda je do modela...u ovaj model ja garantiram da je dobar kao što meni jeste



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 20:51:48   
salmy

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

moja je ovakva http://www.comparestoreprices.co.uk/washer-dryers/indesit-widxl126.asp

definitivno se uputstva i danas drzim ali to nije to

Koliko ova tvoja ima obrtaja?da se ne izradimo

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:00:10   
maja78 RR
ima 1200 i 600 obrtaja i 5 kig i pere i susi, s tim sto ja ne stavim nikad tako prepunu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:01:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

moja je ovakva http://www.comparestoreprices.co.uk/washer-dryers/indesit-widxl126.asp

definitivno se uputstva i danas drzim ali to nije to

Koliko ova tvoja ima obrtaja?da se ne izradimo


ja maloprije googlala i ispada da majina ima 1200 obrtaja
a moja je 1000 obrtaja...

a ja sma svoju kupila sigurno godinu nakon što je maja svoju i samo je ona u envera šehovića tada bila u ponudi indesitova

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:04:38   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo je moja
http://www.elcorteingles.es/tienda/electrodomesticos/browse/productDetail.jsp?productId=A224062

IWDC 6105

7-5 je kod mene
7 pere-5 suši...a ima ista ova 6 pere-4 suši...

Elem nikada nisma izvadila veš zgužvan da da ga pegla ne može srediti lako...
isto tako mokra veš nikada nisma do sada izvadila...

Ne znam zaista ja fakat do starta sa ovom mašinkom imama super komunikaciju...
možda je do modela...u ovaj model ja garantiram da je dobar kao što meni jeste




ma jok imam je vec par godina i nema koje kombinacije nisam probala, zglavnom pravo rijetko sad korsitim susenje jer jednostavno previse zguzva da sate moram provesti na peglanju


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:05:13   
salmy
mm maloprije kazem gledao..i sad ga zbunise ove dvije..Nema veze upisacu sifru obje pa odmeo ponovo do Gorenja
Hvala jos jednom

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:07:11   
maja78 RR
i u prici sa ljudima ono siro dosla sam do zakljucka da jedina Hanady je zadovoljna ovom 2 u 1 a ostali nisu, a sa onom zasebnom je 90 % ljudi zadovoljno, ali fakat tako dodje
jer bila mi je bona tacka, znas ono kad ti je krivo, a znam kakao treba izgledati, jer moj brat zadnjih 10 godina ima susilicu ali odvojenu i to je savrsenstvo, ovakvo bas kako Hanady opise da ves izadje, ali to samo sam cula od ovih zasebnih

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:11:10   
salmy
Isto i ja sam cula ovdje na forumu...Vecinom svi kude 2u1...ali ja nemam prstora za dvije masine..s tim sto susuilica ima odvojene neka kanlaice kroz koje ide voda ...
Meni trenutno najidealnija varijanta 2u1..jer masina od 500 obrtaja koja je stara 12 godina je pri kraju...Znaci trebam obje..Ovako imam dva u jedan..ja cu je kupiti pa sta mi bog da..Svakako ima garancija 3 godine mislim

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:11:21   
maja78 RR
e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:13:36   
Hanady RR
ja opet imama siksutvo da svi koji je imaju imaju isti doživljaj kao ja...ja sma je kupila po preporuci moje zaive starije...
a kolegice tri uzele nakon mene po mojoj preporuci...
ja kupila na naselje kumi istu...

ne znam fakat...
možda ta posbena to bolje radi...al ja kako nsima imala priliku vidjeti posbenu kako to radi meni je ova super...

al kažem ti nikakvih problema nemam s anjom...slikat ću vam majkemi turu veša iz sušilice bez peglanja sutra

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:15:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera


jesi probala da ne ideš odmah pranje i sušenje...
već opereš, pa onda na 11 staviš i okreneš do ormara il manje veša do pegle...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:17:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Isto i ja sam cula ovdje na forumu...Vecinom svi kude 2u1...ali ja nemam prstora za dvije masine..s tim sto susuilica ima odvojene neka kanlaice kroz koje ide voda ...
Meni trenutno najidealnija varijanta 2u1..jer masina od 500 obrtaja koja je stara 12 godina je pri kraju...Znaci trebam obje..Ovako imam dva u jedan..ja cu je kupiti pa sta mi bog da..Svakako ima garancija 3 godine mislim

ja kada sma sebi kupovala bila je kacija neka...
ja sam je uzela u janurau i dobila u toj akciji 5 godina garancije...
a moja zaova nije kupila na akciji i dobila je tri godine garancije al je doplatila čini mi se 50 Km i dobila +2 godine garancije...
pa pita i to 50 Km je ništa za petogodišnju garanciju

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:19:08   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera


jesi probala da ne ideš odmah pranje i sušenje...
već opereš, pa onda na 11 staviš i okreneš do ormara il manje veša do pegle...



ma vjeruj da sam ga znala poslije pranja izvaditi i protresti ves i fino ponovo manje ubaciti

i kod mene nema da zadam zaredom program, nego uvijek prvo zavrsi pranje pa moras staviti susenje, tj obrnuti "tockice"

< Poruku je uredio maja78 RR -- 5.12.2013 21:20:16 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:22:08   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Isto i ja sam cula ovdje na forumu...Vecinom svi kude 2u1...ali ja nemam prstora za dvije masine..s tim sto susuilica ima odvojene neka kanlaice kroz koje ide voda ...
Meni trenutno najidealnija varijanta 2u1..jer masina od 500 obrtaja koja je stara 12 godina je pri kraju...Znaci trebam obje..Ovako imam dva u jedan..ja cu je kupiti pa sta mi bog da..Svakako ima garancija 3 godine mislim

ja kada sma sebi kupovala bila je kacija neka...
ja sam je uzela u janurau i dobila u toj akciji 5 godina garancije...
a moja zaova nije kupila na akciji i dobila je tri godine garancije al je doplatila čini mi se 50 Km i dobila +2 godine garancije...
pa pita i to 50 Km je ništa za petogodišnju garanciju


i ja sam imala 5 godina garancije i mislim da mi sad nekad istice ako nije vec isteklo, platila sam je 860 KM

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:25:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera


jesi probala da ne ideš odmah pranje i sušenje...
već opereš, pa onda na 11 staviš i okreneš do ormara il manje veša do pegle...



ma vjeruj da sam ga znala poslije pranja izvaditi i protresti ves i fino ponovo manje ubaciti

i kod mene nema da zadam zaredom program, nego uvijek prvo zavrsi pranje pa moras staviti susenje, tj obrnuti "tockice"

e moja ima...ja stavim bijelo...uključim na keca , pa na 90 i tamo ono zadnje na oramr okreneme i ona sve4 u cugu odradiuser posted image

ma ema veze al me ta tvoja nervira...moram doć da to vidim majkemi...
znaš kako ja svoju volim..
pa majo ja ljeti stavim peškire mahir hoć da me ubije kaže da sma luda a oni izaću ko plišane igračke...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *