|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Miris u vašem stanu
1.2.2010 14:22:11   
Nedi
Bilo koji sto ide u utičnicu stavljam samo u hodnik jer mi se ne sviđa da user posted image to udiše po cijeli dan. A uglavnom kupujem mirisne svijeće, ili skuham voćni čaj sa cimetom prava zimska varijanta

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Miris u vašem stanu
10.11.2010 10:20:31   
saso
Da malo osvjezimo temuuser posted image .Ja nikako da pronadjem odgovarajuci osvjezivac,probala glade-ne svidja mi se,razne u spreju-kratkotrajni, airwick jos nisam,razmisljam da probam mozda citrus,ili neko etericno ulje?zna li neko gdje ima kupit kvalitetna etericna ulja?

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Miris u vašem stanu
10.11.2010 10:36:53   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: saso

Da malo osvjezimo temuuser posted image .Ja nikako da pronadjem odgovarajuci osvjezivac,probala glade-ne svidja mi se,razne u spreju-kratkotrajni, airwick jos nisam,razmisljam da probam mozda citrus,ili neko etericno ulje?zna li neko gdje ima kupit kvalitetna etericna ulja?


i meni se isto ne svidjaju svi ovi mirisi, ili su prejaki ili preblagi.ja sam nedavno uzela "minzoel" u dm-u, koje se koristi za masaze glave i stavim par kapi u vodu na pec plinsku i fino irise a ugodno je jer je nana-menta i nije prejako za bebe.a moze se malo staviti i iznad svijece pa da se isparava.meni je ovo ok skroz

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Miris u vašem stanu
10.11.2010 12:27:40   
veeseelaa
ja kad krenem na posao u svakoj sobi ostavim prozor na kant, ništa bolje od mirisa svježeg vazduha kad se vratim kući
Inače miris za prostor koristim samo za toalet, nekada al vrlo rijetko u sobama upalim mirisne svijeće
Moj recept za prijatan miris u domu je često oprati store sa više omekšivača s mirisom koji nam godi user posted image  i danima kuća divno miriše pa onda ponoviti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Miris u vašem stanu
11.11.2010 9:43:15   
saso

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad krenem na posao u svakoj sobi ostavim prozor na kant, ništa bolje od mirisa svježeg vazduha kad se vratim kući
Inače miris za prostor koristim samo za toalet, nekada al vrlo rijetko u sobama upalim mirisne svijeće
Moj recept za prijatan miris u domu je često oprati store sa više omekšivača s mirisom koji nam godi user posted image  i danima kuća divno miriše pa onda ponoviti



Veeseelaa i ja sam tog misljenja,al sad dolaze zimski dani pa ne mogu bas po citav dan dok ne dodjem s posla drzat otvoren prozoruser posted image a i kako se u tom periodu pece hljeb u pekacu jedini miris sto me doceka kad se vratim s posla je pecen hljeb , tako da ni store u ovom slucaju puno ne pomazu...(nije da ne volim miris hljeba,naprotiv) user posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Miris u vašem stanu
11.11.2010 9:50:07   
veeseelaa
ja tako radim i ljeti i zimi
mm je u radnji koja je 500 metara od kuće, on naleti pred moj dolazak i zatvori prozore i odvrne grijanje
A inače uvijek mi je u dnvenom jedan prozor na kant i ljeti i zimi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Miris u vašem stanu
11.11.2010 10:12:54   
ziki
Ja koristim etrična ulja, eukaliptus najčešće iz više razloga: Tarikov bronhitis, odgovara mi miris bez obzira na raspoloženje i trudnoću, mm se miris sviđa i nekako mi najduže ostane. Ljeti otvoreni prozori al kako krene sezona loženje u Gračanici ne može da se diše, otvorim prozor i zapahne me miris pušnice. Osvježivače samo u tolaetu koristim, iskreno smatram da nisu preterano bodri za disjane puteve. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Miris u vašem stanu
11.11.2010 16:02:12   
mala86
kod nas je trenutno air wick koji ispusta svakih 3o i nesto min,ali nisam bas prezadovoljna user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Miris u vašem stanu
19.11.2010 14:22:01   
saso
Cula sam da je GNLD osvjezivac zraka jaako dobar i jos vaznije nije stetan.Nisam jos probalauser posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Miris u vašem stanu
16.2.2011 13:02:31   
Dina_1405
Drage moje ja sam probala sve moguce,od mirisnih svijeca,etericnih ulja (koje sam kupovala u apoteci),pa onih elektricnih... I definitivno mi je najbolji Spectra-antinikotinski,smedja boja,najobicniji sprej. 2 puta dnevno (ujutro i navecer) otvorim sve prozore,vrata naprskam cijelu kucu. Miris je divan, a vjerovali ili ne kosta 2 km! Nema ga svugdje,nabavljaju ga u ovoj trgovini u mojoj mahali,pa kad dodje ja odmah kupim vise komada i rahat sam mjesec dana.user posted image user posted image user posted image
A prilikom usisavanja obavezno u u sisivac stavim par kapi etericnog ulja (od borovine) i super osvjezi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Miris u vašem stanu
16.2.2011 13:03:41   
Anoniman
Kod mene je trenutno onaj kamencic glade. Nije los

(odgovor članu Dina_1405)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Miris u vašem stanu
16.2.2011 13:05:01   
salmy
Ja koristim obicno mirisno ulje,samo nakapam par kapi na radijatore i cjela kuca miriseuser posted image user posted image user posted image samo neznam sta ljeti?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Miris u vašem stanu
16.2.2011 13:05:34   
leli§
i ja sam vala probala sve i svasta ali sam sprejeve izbacila radi zdravlja... oni su mi totalno eko ne frendly user posted image user posted image  

meni je super staviti kascicu osusene zalfije i kascicu karanfilcica i to ostaviti da prokuha i da isparava...

mada iskreno sada imam svjeca hejbet tu i tamo pa ne prokuhavamuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Miris u vašem stanu
16.2.2011 14:32:44   
jasmin
Vecinom sprej.Dosta puta jednostavno navlazim maramu u omeksivac i objesim kod ulaznih vrata(pogotovo kad gosti dolaze).
Pravo mirusi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Miris u vašem stanu
16.2.2011 14:45:16   
DM
Trenutno japanska metvica(eterično ulje) u pročiščivač zraka stavim1-2 i hmmmm!Ne koristimo nikakve sprejeve-no,no zbog zdravlja, čak ni u kupatilu!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 21:15:21   
la bomba
IZVORNA PORUKA: salmy

Ja koristim obicno mirisno ulje,samo nakapam par kapi na radijatore i cjela kuca miriseuser posted image user posted image user posted image samo neznam sta ljeti?


Super ideja user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 21:25:01   
Natty
ja to ne koristim .smeta mi,pada mi se u nesvjest od mirisa user posted image
imamo jedino za kupatilo sprej koji se koristi samo poslje mm user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 22:32:01   
Galicia
Trenutno mirise na przeni luk i jaja. user posted image  A inace na lavandu i jasmin.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 22:38:40   
joni

IZVORNA PORUKA: Natty

ja to ne koristim .smeta mi,pada mi se u nesvjest od mirisa user posted image
imamo jedino za kupatilo sprej koji se koristi samo poslje mm user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image tako je i kod mene

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 22:41:26   
amdi

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja koristim obicno mirisno ulje,samo nakapam par kapi na radijatore i cjela kuca miriseuser posted image user posted image user posted image samo neznam sta ljeti?

isto to samo iznad svijece

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 22:41:39   
Skvo RR
Sta taj dan kuham to mirise...user posted image user posted image user posted image user posted image ,..Hahah uglavnom ne volim "vjestacke" mirise....Volim miris susene lavande.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Miris u vašem stanu
19.2.2011 22:47:03   
Amrino
Ja uvijek moram imati u kuci one lucice (male svijece) jer stalno koristim etericna ulja...Sad je aktuelan kokos user posted image . To mi je nekako najdjelotvornije, najisplativije, najzdravije...
Moram samo kupiti jos jedan onaj...svijecnjak...valjda se tako zove user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Miris u vašem stanu
2.3.2011 21:48:00   
bananica
ne znam da li je neko vec spomenuo ali je etericno ulje Melissa odlicno, pomaze kod zacepljnog nosa, ja ga kupila u apoteci, a ima i u DM-u

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *