|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:06:17   
Just smile
Mislim da je škorpija htjela da kaže da je najbolja "teta za tu godinu" malo joj slova otišla... user posted image user posted image

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:30:51   
frenkoza

IZVORNA PORUKA: Maglicica

Uh, sad pogledah ovaj jelovnik u An Nur, pa ovo je uzas! Toliko margarina, maslaca, erokrema, vajkrema u zivotu nisam vidjela! A mlijeko samo u vidu cokoladnog mlijeka! Katastrofa :(


ne mogu da odolim a da se ne odgovorim na ovo - moje djete ide od septembra u vrtic an-nur malo je reći da sam prezadovoljna svim sadržajima koji se tamo nude... samo da napomenem da osim navedenog jelovnika, kojim sam ja usput rečeno sasvim zadovoljna, djeca po cijeli dan jedu voće i na voću se najviše insistira... čak moj sin koji nije nikako htio kod kuće da jede voće sada dodje i sam traži jabuku, krušku, bananu.... hvala učiteljicama i ostalom osoblju... mi smo prezadovoljni user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:35:59   
škorpija
joj draga leki_4you izvini, nisu skraćenice nego sam kucala s muževog mobauser posted image , htjela sam da kažem da bi bilo dobro da dijete čuva teta dok ne napuni dvije godine, a onda vrtić, ali opet vidi ima li VOG u Vogošći jaslice, za njega su svi puni hvale koliko ja znam

< Poruku je uredio škorpija -- 3.12.2013 21:36:36 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:36:52   
R&T@

IZVORNA PORUKA: frenkoza

ne mogu da odolim a da se ne odgovorim na ovo -


I ja ne mogu da odolim kad vidjeh "stari" nick...

Pa ti si, zeno, ziva?

user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:38:31   
škorpija
frenkozaaaa nisam te vidjela 100 godina na forumu, dobrodošla nazaduser posted image , mislim ako si negdje bilauser posted image , možda samo nismo išle na iste temeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:41:10   
frenkoza
ma nisam bila tu... mada tamo gdje sam bila isto ima internet, al pogubila sam konce... taman da zahvalim ovoj forumasici sto me "bocnula" da se ponovo pocnem druziti sa svojim zenicama user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:44:00   
leki_4you
U WOG-u i radim ali nemaju jaslice, a i ja sad skontah kako nisam ranije vidjela da je neka greska, reko da nije neka nova skracenica user posted image a blizu mi je i ovaj An Nur odnosno San u Starom Gradu ali ne znam sta da radim, totalno sam fuj user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:51:49   
škorpija
san je isto divan, ali eto ne znam, ja bih iskreno tetu, naravno ako imaš pouzdanu osobu, uh znam kako to je, jedan od razloga zašto se ne odlučujem na drugo dijete je i taj odvratni spjećaj kad moraš dijete poslije porodiljnog ostavitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 21:54:56   
leki_4you
U nedoumici sam bas zato sto nemam nikog pouzdanog za cuvanje i onda mi se jaslice cine sigurnije, eh da mi je negdj pred vratima da mogu svako malo da udjem da vidim kako joj je user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 22:07:31   
škorpija
uglavnom na šta god se odlučiš, naviknućete se, no sikiriki user posted image možda je lakše navikavanje na vrtić kad je dijete jako malo, ja nemam to iskustvo jer je malac s tri godine krenuo u vrtić, javit će se možda i mame s boljim savjetom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 22:28:13   
BBubica
Moj bebac je krenuo u vrtic SAN sa nekih 13/14 mjeseci cini mi se. Dojila sam ga do 23eg mjeseca i odlicno je funkcionisalo.
Jelovnikom u vrticu sam zadovoljna. S obzirom da trenutno ne smije jesti neke namirnice jako sam zahvalna osoblju vrtica jer nam maksimalno izlaze u susret.
Cim je krenuo u vrtic napravila sam spisak namirnica koje moje dijete ne jede i svi su to postovali..
Koliko vidim stalno se radi na poboljsanju jelovnika, cesto vidim i nove namirnice koje su zdrave i hranjive.
A ove mame koje nisu vidjele "toliko margarina i...u zivotu", ne znam gdje su to rodjene, negdje u nekoj specijalnoj idealnoj drzavi i domacinstvu? Cccc...

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 22:32:29   
Leena
Leki, vrtic San ima jaslice i tete su divne. Jedino ne znam koje je rjesenje za dojenje, jer ne moze ni teta kuci, ni vaspitacica u vrticu, ne mogu da zamijene tebe... Ja sam se vratila na posao kada je malenoj bilo 40 dana,a dojenje smo odrzali 6 mjeseci tako sto sam izdajala i ostavljala svoje mlijeko, koje joj je moja mama davala na flasicu..

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 22:35:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

ma nisam bila tu... mada tamo gdje sam bila isto ima internet, al pogubila sam konce... taman da zahvalim ovoj forumasici sto me "bocnula" da se ponovo pocnem druziti sa svojim zenicama user posted image

hvala forumašici na bockanju...

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 22:35:45   
Leena

IZVORNA PORUKA: BBubica

Moj bebac je krenuo u vrtic SAN sa nekih 13/14 mjeseci cini mi se. Dojila sam ga do 23eg mjeseca i odlicno je funkcionisalo.
Jelovnikom u vrticu sam zadovoljna. S obzirom da trenutno ne smije jesti neke namirnice jako sam zahvalna osoblju vrtica jer nam maksimalno izlaze u susret.
Cim je krenuo u vrtic napravila sam spisak namirnica koje moje dijete ne jede i svi su to postovali..
Koliko vidim stalno se radi na poboljsanju jelovnika, cesto vidim i nove namirnice koje su zdrave i hranjive.
A ove mame koje nisu vidjele "toliko margarina i...u zivotu", ne znam gdje su to rodjene, negdje u nekoj specijalnoj idealnoj drzavi i domacinstvu? Cccc...

Ama najsmjesnije je sto margarina u jelovniku vrtica AnNur, San i Ciciban nema...



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 22:42:32   
frenkoza

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: frenkoza

ma nisam bila tu... mada tamo gdje sam bila isto ima internet, al pogubila sam konce... taman da zahvalim ovoj forumasici sto me "bocnula" da se ponovo pocnem druziti sa svojim zenicama user posted image

hvala forumašici na bockanju...

user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 23:16:57   
leki_4you
Ma lahko bi ja kad bi ova mja mrva htjela flasicu pa sta bilo da uzme ali nece user posted image a ova se za margarin malo zbunila, ona je pogledala jelovnik za vrtic a kaze da njena beba ima 15 mjeseci, nije vidjela na dnu liste sta daju bebama, pa nece bebi dati vajkrem i eurokrem user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Privatni vrtici u SA
4.12.2013 8:30:22   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: leki_4you

Ma lahko bi ja kad bi ova mja mrva htjela flasicu pa sta bilo da uzme ali nece user posted image a ova se za margarin malo zbunila, ona je pogledala jelovnik za vrtic a kaze da njena beba ima 15 mjeseci, nije vidjela na dnu liste sta daju bebama, pa nece bebi dati vajkrem i eurokrem user posted image



nemaju jaslice, mada su bili jako zainteresovani za iste, ali za sada ih nema moja ide tri godine već u Wogolino i ja sampre, pre zadovoljna, kažem da imaju i jaslice i mlađu bih odmah dala, jer mi svekrva nije baš najboljeg zdravlja, a mala je hiperaktivna, tako da pogleda Ameli u Nur, oni su ti usput u Vogošći su i kažu da su i oni jako dobri, sretno

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Privatni vrtici u SA
4.12.2013 16:12:48   
EEDITH
moje dijete je krenulo sa 1 god. u vrtić (AnNur),tamo su ga lijepo hranili,uspavljivali,prali jer ima AD , a ja sam ga dojila ujutru i poslije posla........takođe je u vrtiću naučila i hodati ,naučila i na tutu user posted image
ovom prilikom se zahvaljujem divnim tetama(učiteljicama) i svom osoblju vrtića,a mi sada imamo 3 god.user posted image i svake godine nam prave rođendansku zabavu

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 11:21:12   
jasmiiiiiina
Drage moje,
muka me je natjerala da vam se javim. Moje dijete ide u vrtić Nur i bila sam prezadovoljna odnosom teta i napredovanjem djeteta. Međutim svakih 15 dana jaka upala grla,antibiotik. Interesu je me da li je neko od vas imao slicna iskustva sa ovim vrticem.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 11:22:57   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: jasmiiiiiina

Drage moje,
muka me je natjerala da vam se javim. Moje dijete ide u vrtić Nur i bila sam prezadovoljna odnosom teta i napredovanjem djeteta. Međutim svakih 15 dana jaka upala grla,antibiotik. Interesu je me da li je neko od vas imao slicna iskustva sa ovim vrticem.




ah, pa to ti je imuno privikavanje, to moraš proći, još ako je malo slabijeg imuniteta, to je normala, uvijek je jedno bolesno od djece i tako sveu krug ide, ne govorim z aovaj vrtić, ovo pričam generalno

(odgovor članu jasmiiiiiina)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 11:23:50   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: jasmiiiiiina

Drage moje,
muka me je natjerala da vam se javim. Moje dijete ide u vrtić Nur i bila sam prezadovoljna odnosom teta i napredovanjem djeteta. Međutim svakih 15 dana jaka upala grla,antibiotik. Interesu je me da li je neko od vas imao slicna iskustva sa ovim vrticem.


A misliš da to ima veze sa vrtićem, a ne sa imunitetom djeteta?
Sumnjaš na tete?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu jasmiiiiiina)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 11:38:43   
lorus
Drage moje,
muka me je natjerala da vam se javim. Moje dijete ide u vrtić Nur i bila sam prezadovoljna odnosom teta i napredovanjem djeteta. Međutim svakih 15 dana jaka upala grla,antibiotik. Interesu je me da li je neko od vas imao slicna iskustva sa ovim vrticem.


Moj sin je evo drugi mjesec u vtricu (ne ovom), prehladio se nakon prvog dana, cijeli mjesec je bio ili pod temp. zbog upale grla, ili ga uhvati stomacni virus, proljev i povracanje, sad ga drzi kasalj, sad cekam da se ponovo sve zavrti. Sve sto mozes je jacati imunitet (ja tako radim, vrtic mi je je jedina opcija za dijete), a iskusne RR zenice pisale su kako. Zelim nam svima sto manje posjeta dr.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 11:42:26   
lorus
Eh da sam jos fino prekopirala poruku na koju sam odgovorila ....user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 11:55:56   
škorpija
sve je to imuniteta, moj je hvala Bogu zdraviji sad kad ide u vrtić nego kad ga je teta čuvala,ali svaki dan popije cjeđenu narandžu i pojede mrkvu, plus omega sirup, a prošle zime je svaki dan pio medex matčnu mliječ i ona nmam je odlična bila, ali opet sve je to džaba dok dijete samo ne stvori imunitet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Privatni vrtici u SA
6.12.2013 12:06:12   
EEDITH
Draga Jasmina,koji post ranije sam sve napisala,
moja djeca su krenula sa 1 god u vrtić,bilo je viroza i antibiotika ali hB nije previše,sve je do imuniteta i dijete samo mora stvoriti imunitet,ako ne sada onda čim krene u grupu,pa se nekima to dešava kada krenu u školu .

Sretno

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *