|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 15:25:44   
Maglicica
Uh, sad pogledah ovaj jelovnik u An Nur, pa ovo je uzas! Toliko margarina, maslaca, erokrema, vajkrema u zivotu nisam vidjela! A mlijeko samo u vidu cokoladnog mlijeka! Katastrofa :(

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 16:01:16   
Leena

IZVORNA PORUKA: Maglicica

Uh, sad pogledah ovaj jelovnik u An Nur, pa ovo je uzas! Toliko margarina, maslaca, erokrema, vajkrema u zivotu nisam vidjela! A mlijeko samo u vidu cokoladnog mlijeka! Katastrofa :(


Pokusavam naci gdje si vidjela margarin?! Evo prelistah sve sedmice i nema ga. Maslac ima sa marmeladom za dorucak - to joj i kuci dajem... Eurokrem takoder jede i kuci za dorucak...
Mlijeko mislim da dobiju uz svaki dorucak, barem u vrticu SAN sam vidjela bas nedavno nekoliko kartona mlijeka, a znam i da moja Esma nikada nece krisku pojesti, da ne popije solju mlijeka ili caja uz to, a to je u vrticu naucila... Ne branim nikoga, nisam vlasnica vrtica, ali sam bas zadovoljni korisnik... Posebno kada je hrana u pitanju. Ako cu biti realna, vise tamo jede kuhanu hranu, nego kuci... Npr. kod mene punjene paprike nikada nije htjela ni probati, a tamo ih bez problema pojede, trazi da napravim rizu "kakvu pravi uciteljica", ljetos je mi ganjali sa šljivama domaćim samo da proba nije htjela, a u vrticu ih je za uzinu jela... Mozda joj je ljepse jesti sa ostalom djecom, ali u svakom slucaju na jelovnik njihov nikada nisam imala primjedbi, a ni ona. Da jesam, sigurno bih se zalila, npr. da sam nasla taj margarin, jer ga mi kuci ne konzumiramo. I da, ne nadoh ni vajkrem, mada mi to ne bi smetalo, jer to kuci jede, vidjela sam mileram, ali ne i vajkrem...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 17:08:06   
Maglicica
Imas vajkrem u trecoj sedmici, ovako s pika, a jos se ponavlja i u drugim, ne mogu sad da otvaram sve. MA dobro, to je moja rekacije, sve se to razlikuje od kuce do kuce. Moj sin ima 15 mjeseci, i jos nikad nije imao "hladan" dorucak, tipa snita hljeba i namaz necega, ali zato sto to ni ja ne jedem. Masac da mu mazem i topljene sireve? Ne dolazi u obzir. Samo jedan izvod iz tehnologije proizvodnje sira "U procesu se kao sirovina koristi sir kod kog je tokom formiranja i zrijenja doslo do deformacije oblika ili do povecane kontaminacije mo (E.coli, Proteus), koji se kao takav ne moze prodati. Prema vazecem praviniku takav sir se moze osposobiti topljenjem." (vise na http://www.tehnologijahrane.com/tehnologijamleka/topljeni-sir) Takodje, ne pije ni cokoladno mlijeko, a o nepotrebnosti eurokrema za dorucak da i ne govorim.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 20:58:51   
škorpija
Ali takav je jelovnik u svim vrticima,meni je to ok,naravno ko ne zeli da mu to dijete jedemoze dsti dorucak kod kuce,ili ds teta cuva dijete i pravi obroke kskve majka zeli

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 22:57:13   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ali takav je jelovnik u svim vrticima,meni je to ok,naravno ko ne zeli da mu to dijete jedemoze dsti dorucak kod kuce,ili ds teta cuva dijete i pravi obroke kskve majka zeli


Slazem se... A i misljenja sam da je danas vrlo tesko odrzati taj nacin ishrane, jer ako krenete malo razmisljati i raspitivati se o tome kako nastaje vecina hrane koju koristimo, necete biti presretni... A izbjeci sve to se moze samo uzgojem vlastite hrane, za sta ja stvarno nemam ni znanja, ni vremena... Ovo su meni najnormalniji jelovnici, koji su vrlo slicni onom koji kuci imamo...


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 23:01:31   
Isha

IZVORNA PORUKA: Maglicica

Imas vajkrem u trecoj sedmici, ovako s pika, a jos se ponavlja i u drugim, ne mogu sad da otvaram sve. MA dobro, to je moja rekacije, sve se to razlikuje od kuce do kuce. Moj sin ima 15 mjeseci, i jos nikad nije imao "hladan" dorucak, tipa snita hljeba i namaz necega, ali zato sto to ni ja ne jedem. Masac da mu mazem i topljene sireve? Ne dolazi u obzir. Samo jedan izvod iz tehnologije proizvodnje sira "U procesu se kao sirovina koristi sir kod kog je tokom formiranja i zrijenja doslo do deformacije oblika ili do povecane kontaminacije mo (E.coli, Proteus), koji se kao takav ne moze prodati. Prema vazecem praviniku takav sir se moze osposobiti topljenjem." (vise na http://www.tehnologijahrane.com/tehnologijamleka/topljeni-sir) Takodje, ne pije ni cokoladno mlijeko, a o nepotrebnosti eurokrema za dorucak da i ne govorim.



Najbolje ti je naci tetu koja ce raditi prema vasim uputama. Ni moje sa 15 mj.nije jelo ovo, ali sa 41 jede ponekad i dobar je hB.

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Privatni vrtici u SA
2.12.2013 23:26:36   
canim
A sta fali vajkremu user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 9:43:46   
EEDITH
draga maglicice,
najbolje ti je da sama uzgajaš hranu i samo tako možeš biti sigurna kakva je,ali opet i tu nastaje problem sa zemljom,vodom,zrakom i sl. jer ni to nije zdravo i naravno da takođe sama spremaš svojoj djeci.
ja sam itekako zadovoljna sa uslugama pomenutog vrtića i sa njihovim jelovnikom,a i moja djeca .......do sada fino napreduju,nisu gojazni i sve pojedu u vrtiću,a to isto jedu i kući što si ti pomenula user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:13:48   
lorus
IZVORNA PORUKA: eldinky

draga maglicice,
najbolje ti je da sama uzgajaš hranu i samo tako možeš biti sigurna kakva je,ali opet i tu nastaje problem sa zemljom,vodom,zrakom i sl. jer ni to nije zdravo i naravno da takođe sama spremaš svojoj djeci.
ja sam itekako zadovoljna sa uslugama pomenutog vrtića i sa njihovim jelovnikom,a i moja djeca .......do sada fino napreduju,nisu gojazni i sve pojedu u vrtiću,a to isto jedu i kući što si ti pomenula user posted image
  potpisujem

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:18:33   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Maglicica

Imas vajkrem u trecoj sedmici, ovako s pika, a jos se ponavlja i u drugim, ne mogu sad da otvaram sve. MA dobro, to je moja rekacije, sve se to razlikuje od kuce do kuce. Moj sin ima 15 mjeseci, i jos nikad nije imao "hladan" dorucak, tipa snita hljeba i namaz necega, ali zato sto to ni ja ne jedem. Masac da mu mazem i topljene sireve? Ne dolazi u obzir. Samo jedan izvod iz tehnologije proizvodnje sira "U procesu se kao sirovina koristi sir kod kog je tokom formiranja i zrijenja doslo do deformacije oblika ili do povecane kontaminacije mo (E.coli, Proteus), koji se kao takav ne moze prodati. Prema vazecem praviniku takav sir se moze osposobiti topljenjem." (vise na http://www.tehnologijahrane.com/tehnologijamleka/topljeni-sir) Takodje, ne pije ni cokoladno mlijeko, a o nepotrebnosti eurokrema za dorucak da i ne govorim.



jeste li vidjeli onaj vrtić Danisa tanovića i njegove supruge, tamo je nekada bio običaj da svak svojoj djeci nosi hranu i mislim da je oko 700 KM vrtić, mislim da bi taj bio taj vama odgovarao.

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:23:08   
Leena

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Maglicica

Imas vajkrem u trecoj sedmici, ovako s pika, a jos se ponavlja i u drugim, ne mogu sad da otvaram sve. MA dobro, to je moja rekacije, sve se to razlikuje od kuce do kuce. Moj sin ima 15 mjeseci, i jos nikad nije imao "hladan" dorucak, tipa snita hljeba i namaz necega, ali zato sto to ni ja ne jedem. Masac da mu mazem i topljene sireve? Ne dolazi u obzir. Samo jedan izvod iz tehnologije proizvodnje sira "U procesu se kao sirovina koristi sir kod kog je tokom formiranja i zrijenja doslo do deformacije oblika ili do povecane kontaminacije mo (E.coli, Proteus), koji se kao takav ne moze prodati. Prema vazecem praviniku takav sir se moze osposobiti topljenjem." (vise na http://www.tehnologijahrane.com/tehnologijamleka/topljeni-sir) Takodje, ne pije ni cokoladno mlijeko, a o nepotrebnosti eurokrema za dorucak da i ne govorim.



jeste li vidjeli onaj vrtić Danisa tanovića i njegove supruge, tamo je nekada bio običaj da svak svojoj djeci nosi hranu i mislim da je oko 700 KM vrtić, mislim da bi taj bio taj vama odgovarao.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:41:49   
selebriti

IZVORNA PORUKA: eldinky

samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image


Kako mislis neuporedivo user posted image pojasnjenje molim user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:45:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: Maglicica

Uh, sad pogledah ovaj jelovnik u An Nur, pa ovo je uzas! Toliko margarina, maslaca, erokrema, vajkrema u zivotu nisam vidjela! A mlijeko samo u vidu cokoladnog mlijeka! Katastrofa :(

Sta mislis da ti njih odvedes na jednu porciju vacape(po mogucnosti 10-tka)..pa ih onda posaljes u vtric...Jaooooooo toliki maslacuser posted image user posted image
Svega u Bozijoj basci

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:45:40   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: eldinky

samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image


Kako mislis neuporedivo user posted image pojasnjenje molim user posted image



i ja se slažem sa ovom kontatacijom eldinky, moja nijebila u AmeliNuru, nego u Wogolinu, ali je nebo i zemlja privatni i državni, sada ide u predškolsko kod njih i zaista sam prezadovoljna, za razliku od 100 KM djetetu je puno bolje

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:49:10   
selebriti

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: eldinky

samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image


Kako mislis neuporedivo user posted image pojasnjenje molim user posted image



i ja se slažem sa ovom kontatacijom eldinky, moja nijebila u AmeliNuru, nego u Wogolinu, ali je nebo i zemlja privatni i državni, sada ide u predškolsko kod njih i zaista sam prezadovoljna, za razliku od 100 KM djetetu je puno bolje


OK, postujem, ali sta je tacno bolje? I to puno user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:52:31   
M kao Mama
pa barem na ovoj temi ima mojih postova koji nadugo i naširoko posiju te razlike, bolje od prostora, hidene, hrane, svega, doduše moja je išla u arzijinom mandatu može bit da se sada promjenilo

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:56:40   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: eldinky

samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image


Kako mislis neuporedivo user posted image pojasnjenje molim user posted image



i ja se slažem sa ovom kontatacijom eldinky, moja nijebila u AmeliNuru, nego u Wogolinu, ali je nebo i zemlja privatni i državni, sada ide u predškolsko kod njih i zaista sam prezadovoljna, za razliku od 100 KM djetetu je puno bolje


pa nebih sada da ispadne mahalska,ali kada je moje dijete išlo u JU oni nisu imali uslove za rad,još uvijek je bilo mlijeko u prahu(ne znam kako je sada)znači prije 5 god.
valjda je dovoljno user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 10:57:49   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: mama_alma

pa barem na ovoj temi ima mojih postova koji nadugo i naširoko posiju te razlike, bolje od prostora, hidene, hrane, svega, doduše moja je išla u arzijinom mandatu može bit da se sada promjenilo



isto iskustvo iz tog perioda

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 11:03:14   
mamina princeza
Ovi vrtici An nur nisu Amel i nur ...ranije smo pislai o tome. Al ja sam pregledala jelovnik vrtica an nur i prilicno je ok ... ja sam naprimjer s nasim jelovnikom bas zadovoljna u vrtucu amel i nur. predobar je i kao sto neko knapisa kod njih jede kupus , paprike sve sto meni nece.... sad za ove mel nisam sigurna ...al znam da bas u vrticu san izlaze u susret za ove male koji recimojedeu supice da im svakodnevno prave. tako mi je rekla direktorica na razgovoru. opet ne mozes biti tako istncav ako hoces d ajdete ide u vrtic u kojem ima dosta djece...moras naci zlatnu sredinu ...
naravno d aima industrijskih proizvoda , pa i mlijeko je industrijski proizvod koje se kao takvo koristi u vrticu. sad za ove bas male bolje da to izbgejavaju al to je recim omeni i razlog zasto nisam za to d abas mali idu uu vrtic. poslije 2 godine moras se uklopiti , naravno biras najbolje ....al realno gledajuci meni je jelovnik uoba ova vrtica dobar. n eznam kakv je jelovnik u drzavnim vrticima...al moram provjeriti kakav je za produzeni boravak jer mi nemamo privatni. opet ljudi su mi rekli d anije strasan pa se nadam da cemo se i mi uklopiti i u to.
iako sam kuci zaista pobornik zdrave, svjeze , neindustrijske hrane opet ove pojedine proizvode.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 12:12:20   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: eldinky

samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image


Kako mislis neuporedivo user posted image pojasnjenje molim user posted image



i ja se slažem sa ovom kontatacijom eldinky, moja nijebila u AmeliNuru, nego u Wogolinu, ali je nebo i zemlja privatni i državni, sada ide u predškolsko kod njih i zaista sam prezadovoljna, za razliku od 100 KM djetetu je puno bolje


ovo nije ni blizu vise tako

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 12:18:21   
škorpija
Moj ide u vrtić "Dječiji klub osmjeh", (nekadašnje Tete čuvalice) i ja sam jako zadovoljna ishranom, jede 10 puta zdraviju hranu nego kod mene vikendom, inače radnim danom malcu dajem samo kasnu večeru, obično čokolino, poslije vrtića jede kod sveki, isto tako zdravo i kvalitetno.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 12:29:14   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: eldinky

samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image


Kako mislis neuporedivo user posted image pojasnjenje molim user posted image



i ja se slažem sa ovom kontatacijom eldinky, moja nijebila u AmeliNuru, nego u Wogolinu, ali je nebo i zemlja privatni i državni, sada ide u predškolsko kod njih i zaista sam prezadovoljna, za razliku od 100 KM djetetu je puno bolje


ovo nije ni blizu vise tako


onda mi je drago da to čujem,

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 12:36:12   
leki_4you
Ja cu od marta bebicu morati u jaslice a tako se brinem sta i kako user posted image onnije bas ljubitelj cvrste hrane, vodu i sokove pljuje ali zato joj je sika sve, ima devet mjeseci i ne zna dugacije zaspati osim dok je dojim user posted image da li je neka mama bila u slicnoj situaciji i koje jaslice mi preporucujete? Zivim u Starom Gradu a radim u Vogosci

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 19:04:00   
škorpija
Ne zmam kakva ti je finsnsijsks situacija,al za tvoj sljcaj mi trts izgleda kao nsjbolje rjesenje,bsrem godinu,


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Privatni vrtici u SA
3.12.2013 20:55:10   
leki_4you
Finansijska mi je kao u ostatku drzave krediti na sve strane ali nije losa user posted image nego slaba sam s tim skracenicama user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *