|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
3.10.2013 14:00:50   
mama i nora
moja nora je kod željke i sanje u kikićima, al ima još jedna teta željka i biće da su to zvjezdice:)))ma tete su tamo sve super, preljubazne stvarno...na cjelodnevnom je boravku...koji skoro pa još nije iskoristila. danas bila super kaže teta!!! ja skakala od sreće...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Privatni vrtici u SA
3.10.2013 14:09:20   
Visnja RR
ma brzo ce ona prevazici sve i uzivace...danas su Pacici isli u pozoriste da gledaju Crvenkapicu na tačke , naglavačke, pa su baš uživali..user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Privatni vrtici u SA
4.10.2013 21:26:31   
mama i nora
ozbiljno? nisam znala da idu tako u posjete, kojim prevozom? a pačići su starija grupa? predškolci? kikići su danas imali predstavu na temu reciklaža kako sam skontala svoje dijete, jer drvo i papir, i čudovište koje siječe drvo...nema šta drugo biti...ma super su...svaki dan nešto novo izmišljaju, ja sam prezadovoljna vrtićem...

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Privatni vrtici u SA
10.10.2013 13:07:45   
ilmica
Pozdrav drage mame.
Prvi put sam na forumu i naravno, treba mi pomoć user posted image .
Moja djevojčica ima 11 mjeseci i uskoro ( u decembru) polazi u vrtic. Treba mi pomoć oko
izbora vrtića. Koja je procedura za upis u državni, s obzirom da nismo konkurisati za vrijeme
trajanja konkursa? Da li je uopšte moguće sada konkurisati?Imate li prijedloge za privatne vrtice
na relaciji Stari grad -Socijalno? Kako se nositi s odvajanjem od moje maze user posted image ?

Unaprijed hvala
user posted image

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Privatni vrtici u SA
10.10.2013 17:28:22   
škorpija
predlažem ti jaslice u starom gradu, vrtić San, pripada grupaciji An-nur, od prijateljcie curica ide već dugoi prezadovoljna je

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ilmica)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Privatni vrtici u SA
10.10.2013 17:50:25   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama i nora

ozbiljno? nisam znala da idu tako u posjete, kojim prevozom? a pačići su starija grupa? predškolci? kikići su danas imali predstavu na temu reciklaža kako sam skontala svoje dijete, jer drvo i papir, i čudovište koje siječe drvo...nema šta drugo biti...ma super su...svaki dan nešto novo izmišljaju, ja sam prezadovoljna vrtićem...


idu s dva kombi busa ...jesu pačići su predškolska grupa...ali isli su i prosle godine kad su bili mlađi...sutra idu u nekakvu posjetu...baka mi nije prenijela kakva posjeta user posted image
oni su imali predstavu "čupanje repe" user posted image ...
obično idu u posjetu vatrogascima, frizerskom salonu, pekari, aerodromu... bili su neki dan u posjeti školi da vide prvačice , učionicu, biblioteku, salu za fizičko... ma bude im zabavno user posted image
Iznajmi se prevozno sredstvo koje se plaća 2 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Privatni vrtici u SA
13.10.2013 12:33:28   
ilmica

hvala puno skorpija
rekli su mi za taj vrtic da je u podrumu i da je bez prirodne svjetlosti

< Poruku je uredio ilmica -- 13.10.2013 12:35:13 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Privatni vrtici u SA
13.10.2013 16:26:59   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: ilmica


hvala puno skorpija
rekli su mi za taj vrtic da je u podrumu i da je bez prirodne svjetlosti


to je drugi vrtic ovdje blizui pivare mada ni on nije tako bas bez prirodne svjetlosti al jeste u prizmelju. vrtic san je cijela kuca i sigurno ima priorodne svijetlostio. ja sam vrtic san zvala prije nekih 7 dana uredno ostavila broj telefona da odem u obilazak d ami se jave i nisu jos uvijek. nije meni hitno ja to sada samo provjeravam kakav je .... pa valjda se jave ovaj mjesec :) naziovi i ti ..hvale ih mnogi pa ...


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ilmica)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2013 10:33:43   
lana32
Moja djevojcica je prije par dana krenula u Hokus Pokus na Marin dvoru ,za sad je na par sati ,sjajno joj je,nije plakala ,zabavno joj je ,od ponedeljka ide na poludnevni ,

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2013 16:23:58   
taira01
Poz mene zanima jel postoji ijedan vrtic u sarajevu koji radi subotom i nedeljom za cuvanje.djece naime zbog obaveza na fakultetu nemam sa kim cerkicu ostavit pa bi mi trebao vrtic jel nisam za tete cuvalice nadam se da ce mi neko pomoc i uputit gdje da se obratim lijep pozdrav

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2013 17:08:08   
Leena

IZVORNA PORUKA: mamina princeza


IZVORNA PORUKA: ilmica


hvala puno skorpija
rekli su mi za taj vrtic da je u podrumu i da je bez prirodne svjetlosti


to je drugi vrtic ovdje blizui pivare mada ni on nije tako bas bez prirodne svjetlosti al jeste u prizmelju. vrtic san je cijela kuca i sigurno ima priorodne svijetlostio. ja sam vrtic san zvala prije nekih 7 dana uredno ostavila broj telefona da odem u obilazak d ami se jave i nisu jos uvijek. nije meni hitno ja to sada samo provjeravam kakav je .... pa valjda se jave ovaj mjesec :) naziovi i ti ..hvale ih mnogi pa ...



Moja malena ide u San i mi smo prezadovoljni. I da, nije vrtic u podrumu, nego je cijela kuca vrtic, jaslice su na drugom spratu, vrtic na prvom, a u prizemlju drze roditeljske sastanke i sl.


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2013 17:10:33   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija

predlažem ti jaslice u starom gradu, vrtić San, pripada grupaciji An-nur, od prijateljcie curica ide već dugoi prezadovoljna je


Ko, je li ja?user posted image user posted image Tek sada vidjeh da si ti vec prenijela moje utiske, ali moram ja pohvaliti jos jednomuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2013 17:17:43   
EEDITH
samo da i ja pohvalim vrtice An Nur sa njima imam dugogodisnje iskustvo i prezadovoljna sam(svo 3 djece su bili kod njih,sada 2) i nakon JU neuporedivo user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2013 21:37:25   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: škorpija

predlažem ti jaslice u starom gradu, vrtić San, pripada grupaciji An-nur, od prijateljcie curica ide već dugoi prezadovoljna je


Ko, je li ja?user posted image user posted image Tek sada vidjeh da si ti vec prenijela moje utiske, ali moram ja pohvaliti jos jednomuser posted image

Da to si tiuser posted image , ti dok dođeš na temu ja u tvoje ime završim user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Privatni vrtici u SA
21.10.2013 23:21:15   
lorus
Dobro vece, ima li neko od vas iskustva sa vrticem Ciciban na Dobrinji iz grupacije An Nur, nije davno poceo sa radom, bili smo vec na razgovoru, ali voljela bih cuti i vasa iskustva. Ovo je nas prvi polazak u vrtic (mami je iznenada "ispao" posaouser posted image ), tako da brzo moramo odluciti gdje cemo.Lijep pozdrav.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Privatni vrtici u SA
27.10.2013 16:32:21   
škorpija

IZVORNA PORUKA: lorus

Dobro vece, ima li neko od vas iskustva sa vrticem Ciciban na Dobrinji iz grupacije An Nur, nije davno poceo sa radom, bili smo vec na razgovoru, ali voljela bih cuti i vasa iskustva. Ovo je nas prvi polazak u vrtic (mami je iznenada "ispao" posaouser posted image ), tako da brzo moramo odluciti gdje cemo.Lijep pozdrav.

Iskreno prvi put čujem za taj vrti. ali ako je ista grupacija ako san trebao bi da bude dobar

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2013 9:40:58   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: lorus

Dobro vece, ima li neko od vas iskustva sa vrticem Ciciban na Dobrinji iz grupacije An Nur, nije davno poceo sa radom, bili smo vec na razgovoru, ali voljela bih cuti i vasa iskustva. Ovo je nas prvi polazak u vrtic (mami je iznenada "ispao" posaouser posted image ), tako da brzo moramo odluciti gdje cemo.Lijep pozdrav.

Iskreno prvi put čujem za taj vrti. ali ako je ista grupacija ako san trebao bi da bude dobar


Taj vrtic je tek sada u septembru otvoren, pa mislim da nema niko jos uvijek neko iskustvo s njim, ali je isti vlasnik kao vrtica San, tako da sam sigurna da je to jedan lijep vrtic :)
Imaju web stranicu i fb na kojem mozes pratiti sedmicni jelovnik, aktivnosti i sve ostalo.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2013 9:53:03   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: lorus

Dobro vece, ima li neko od vas iskustva sa vrticem Ciciban na Dobrinji iz grupacije An Nur, nije davno poceo sa radom, bili smo vec na razgovoru, ali voljela bih cuti i vasa iskustva. Ovo je nas prvi polazak u vrtic (mami je iznenada "ispao" posaouser posted image ), tako da brzo moramo odluciti gdje cemo.Lijep pozdrav.


dugogodišnje iskustvo sa vrtićem An Nur i prezadovoljna sam,za taj na Dobrinji znam da super izgleda ,mislim dosta je uslovniji od našeg,ali što se tiče osoblja tu sve pohvale user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Privatni vrtici u SA
31.10.2013 8:58:00   
Just smile
Drage,
ove jaslice-od koliko odprilike je djece u grupi? Nama je otpala teta koju smo željeli za čuvanje i mene polako hvata panika :)) Princezi je još malo pola godine aBd, a meni je por. godinu tako da imam još fore. Nekako mi je strašno bebu od godinu dana dati u vrtić :( pa želim da čujem vaša iskustva. P.s. zasad planiramo ovaj Ciciban zbog blizine, pa ako je neko već krenuo nek javi kako je :)

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Privatni vrtici u SA
31.10.2013 23:11:45   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Just smile

Drage,
ove jaslice-od koliko odprilike je djece u grupi? Nama je otpala teta koju smo željeli za čuvanje i mene polako hvata panika :)) Princezi je još malo pola godine aBd, a meni je por. godinu tako da imam još fore. Nekako mi je strašno bebu od godinu dana dati u vrtić :( pa želim da čujem vaša iskustva. P.s. zasad planiramo ovaj Ciciban zbog blizine, pa ako je neko već krenuo nek javi kako je :)

i meni je bila strašna ta pomisao, i imali smo tetu, ali sad s drugim djetetom bih dala bebca u jaslice, preporučujem ti probate, i vidite kako će ići

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2013 7:45:07   
lorus
Dobro jutro drage dame, moj sin ( 2 god. i 10 mj. star) je jutros krenuo u vrtic Ciciban na Dobrinji, on nije u jaslicama, nego u starijoj grupi, pa javicu vam svoja iskustva nakon nekog vremena, jer je vrtic tek odnedavno poceo sa radom. Citajuci iskustva drugih mama i na osnovu onoga sto sam vidjela mislim i nadam se da ce sve biti ok. Jutros je bio jako sretan, nadam se da ce prilagodba proci sto bezbolnije i sa sto manje user posted image . Pozdrav.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2013 8:22:34   
dambolina
ma suzica ce biti, ali evo drzacemo figa da sto prije prodje. Kolika im je cijena cjelodnevnog boravka?

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Privatni vrtici u SA
2.11.2013 18:38:01   
lorus
Evo mene, malo kasnim...cijelodnevni boravak je 200 KM, a poludnevni 180 KM (5h), moj sin je odusevljen nakon prvog dana, sad se bojim one zakasnjele reakcije, ali vidjet cemo...

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Privatni vrtici u SA
7.11.2013 9:38:07   
kanka
Pozdrav svim mamama! :) Planirali smo nasu djecu upisati u vrtic Sveta obitelj na Stupu. Tamo su nam rekli da nema popusta na dvoje djece, a citala sam ovdje da su neke mame imale popust. Da li se dugo ceka? I zna li neko da li tu vrtic placa unaprijed? Hvala

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Privatni vrtici u SA
24.11.2013 22:41:17   
Just smile
Ja malo da osvježim temu! :) Mame, imal ko da je u jaslicama? Iskustva?

(odgovor članu kanka)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *