|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:05:18   
Neca xxx
Salmy, da li tvoj sin ide kod Teta cuvalica? Zasto zelis da mijenjas?

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:05:44   
Monaa
Hvala vam puno na pomoci, pogledat cu ove koje ste navele. ;)
Ima li u Prvim koracima ugovor?

< Poruku je uredio Monaa -- 27.8.2013 12:11:57 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:25:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Salmy, da li tvoj sin ide kod Teta cuvalica? Zasto zelis da mijenjas?

Ide kod teta..nisam rekla da cu mijenjati...ali kad vidim koliko se radi sa djecom po neki ustanovama ostanem iznenadjena...nisam uvrjedjenauser posted image

Skorpija i moj ide u poludnevniuser posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:28:51   
M kao Mama
i moja je išla u poludnevni i sve što se radi sa djecom radi se do 13 sati, a urađeno je ohhhhh, samo da kažem da su dav puta uzastopno odnijeli prvo mjesto na Smorti vrtića, prošle i ove godine s ti da su ove bile apsloutni pobjednici, zatim imaju dva jezika, razne radionice, stalno idu u neke obilaske, baš sam prezadovoljna, djeci su totalno posvećeni, a baška uslovi tipa hrana, higijena, prostor i ostalo

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:33:36   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mama_alma

i moja je išla u poludnevni i sve što se radi sa djecom radi se do 13 sati, a urađeno je ohhhhh, samo da kažem da su dav puta uzastopno odnijeli prvo mjesto na Smorti vrtića, prošle i ove godine s ti da su ove bile apsloutni pobjednici, zatim imaju dva jezika, razne radionice, stalno idu u neke obilaske, baš sam prezadovoljna, djeci su totalno posvećeni, a baška uslovi tipa hrana, higijena, prostor i ostalo

ma alma znmo da je tvoj super, al ga da prostiš j... lokacijauser posted image ,
salmy nisam znala da ide na poludnevni, sve kontam da ide na cjelodnevni, znaš šta to je tačno tete su super za djecu do 3 godien, ali preko 3 nema napretka, samo se igraju i to je to, meni ništa ne odgovara što je daleko od kuće, mm i ja radimo do 6-pola 7 i nigdje ne bi stigli preuzeti dijete, doduše meni ni državni vrtić nije loša opcija, ali sve se bojim hoće li se A. navići

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:40:23   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: mama_alma

i moja je išla u poludnevni i sve što se radi sa djecom radi se do 13 sati, a urađeno je ohhhhh, samo da kažem da su dav puta uzastopno odnijeli prvo mjesto na Smorti vrtića, prošle i ove godine s ti da su ove bile apsloutni pobjednici, zatim imaju dva jezika, razne radionice, stalno idu u neke obilaske, baš sam prezadovoljna, djeci su totalno posvećeni, a baška uslovi tipa hrana, higijena, prostor i ostalo

ma alma znmo da je tvoj super, al ga da prostiš j... lokacijauser posted image ,
salmy nisam znala da ide na poludnevni, sve kontam da ide na cjelodnevni, znaš šta to je tačno tete su super za djecu do 3 godien, ali preko 3 nema napretka, samo se igraju i to je to, meni ništa ne odgovara što je daleko od kuće, mm i ja radimo do 6-pola 7 i nigdje ne bi stigli preuzeti dijete, doduše meni ni državni vrtić nije loša opcija, ali sve se bojim hoće li se A. navići

Bas tako tete su super za malu raju( totalno im se predaju u svakom smislu) moj A je zbog toga i prihvatio tete udomacio se i fkt dobio sve sto je trebalo....uziva on i dan danas...ali ipak malo kaskaju za drugim naprednijim vrticima...ali sta je tu je...furamo pa dokle mozemo

ps: tete citaju forum i aktivne su na svim temama....znaci sve naj za nase drage teteuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 12:41:12   
pocahontas
i moje dijete ide u Tete cuvalice ali ja nisam imala prevelika ocekivanja u startu osim da mu je tamo lijepo i da zeli da tamo boravi (samo im ime sve govori u startu), da grupe nisu velike i da ima dovoljno teta koje paze na njih, da je čisto i uredno...dzaba ti svo znanje svijeta i rad s djecom ako svako jutro dijete tamo ide u grču i slično..meni je briga oko njih najbitnija i da je sa svojom rajom, a sada hoce li znati slova sa 4 godine ili ne manje bitno...on jako puno stvari i sada zna, bistar je i ne brinem se da li će stici ili ne gradivo koje je vakako u planu i programu u predskolskom obrazovanju a imamo jos cijelu godinu do tada...jako puno pjesmica zna, pa sigurno 10tak sto ja znam da zna.user posted image ..vjerovatno ima toga jos samo sto ja ne mogu bas sve izvuci iz njega...user posted image
u principu sigurna sam da ima boljih ustanova i kvalitetnijih, ali meni sada za sada ovako odgovara i tako cemo furati ovo jos sigurno godinu dana...o tom po tom..Boze zdravlja user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 27.8.2013 12:43:11 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 15:25:05   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: Monaa

Neki dan sam bila u vrticu Nur s obzirom da nijedan drugi u kojem sam se raspitivala nema poludnevni boravak. Malo je reci da sam razocarana docekom. Selam je na svakom cosku, ali eto hajde to mi nije toliko smetalo s obzirom da je vise islamski vrtic. Prvo sto su nas pitale bilo je kako se preziva dijete. U medjuvremenu su pored nas bili jos jedni roditelji koji su takodjer tu prvi put, po prici sam skontala da su stranci i njima samo sto se nisu prostrle po podu od ljubaznosti. Sve su im u detalje objasnile i kada su pitali za cijenu rekose im 200 KM za poludnevni a 270 KM za cjelodnevni boravak. Kada su otisli onda je krenula prica sa nama u kojoj nam nisu nista skoro rekli o uslovima boravka djeteta osim da je velika navala i da popunimo zahtjev pa da cekamo. Na upit o cijeni rekose nam 226 KM i 290 KM. user posted image Ocigledno je da se u ovom vrticu drugacije tretiraju djeca nekih vaznijih licnosti od nas obicnih smrtnika. Dzaba im i ugovor ako moje dijete nece biti u jednakoj poziciji kao i ostali. Razumijem i da im je mozda sada guzva oko upisa ali to nije moj problem, za svoje pare zelim da budem pristojno docekana a ne da jedva cekaju da me se otarase. Procitala sam ovdje dosta pozitivnih iskustava sa ovim vrticem i zbog toga sam i otisla, ali sam ja zaista razocarana pristupom.


Mona ovo je cijena vrtica kao sto su ti rekli..usoatlom u vrticu si mogla cijene procitati na zidu pisu. tvoja djeca su vjerovatno manja i zbog toga je cijena 290 ... za vece je 270. a 226 je cijena za drugo djete kojem ostavarujes popsut. vrtic je u septembru abas pun - mi smo se prosle godine u julu prijavili za septembar tako da je logicno ovo sto su ti rekli. inace ako su puni s tom grupom koja ti treba uzme zahtjev i podatke izovu tenakon nekog vremena ( obicno ne vise od mejsec ). al eto pises d asvakako ne odgovara jer je islamski ..ja sam to napisla an aprethodnim stranicam a, mogla si procitati ...al morala sma sad reagovati da pojasnim ovu vezu sa cjenama. :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 15:28:49   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: škorpija

salmy curica od lenee ide u ovaj vrtić ona je jako zadovoljna, meni je samo bilo predaleko za sveki i druga stvar što me sad žene zadeverašne izgleda da vrtić san u starom gradu (koji pripada an nuru) nema dvorište, a meni je to baš bitno

Mene su odusevili...bukvalno su ustanova nisu samo "cuvalice"

A nije nam tesko vozikati djete ako je to ono sto trazimo...kako vrijeme prolazi shvatila sam da njima treba znanje edukacija i pripreme za skolu u svakom smislu

Cuvati ga mogu i ja kuciuser posted image

Salmy jesi li posjetila ovaj vrtic . i da razjasnim samo koji si posjetila ako jesi ...Vrtic An nur tj vrtic san na Bistriku ili vrtic Nur na Grbavici ....mene i dalje interesuje vrtic San - ja sam provjerila nemaju dvoriste al izvedu djecu tu u dvoriste izmedju zgrada pored vrtica ( jako blizu moje kuce) ... set__aju cesto. ja sam zbog nekih drugih stvari imala malo drugacije misljenje o ovom vrticu al cini se d as epunoporavio poseljdnju godinu dana. Da ne bude zabune Vrtic Amel i Nur je jedna organizacija (moja kcerka ide u ovaj NUr na Grbavici ... A vrtic An Nur druga iz Hadzica a imaju vrtic San na Bistriku.

Kcerka mi je zadovoljna ovim u koji ide i necu joj mjenjati je rima jos ovu godinu al raspitujem za sina. Puno mi je lakse da ide u ustanovu koja mi je ovako blizu.... jer nema ni 2 minute do njih. al neka jos malo poraste pa cu ih obici ... a dotada cete vi imati jos iskustva sa njima d ame uputite:) do sada sam pitala neke nase forumasice i sve su zadovoljne, a od prije godinu dana znam dvoje nezadovoljnih roditelja pa me je to malo zbunilo

< Poruku je uredio mamina princeza -- 27.8.2013 15:33:08 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 15:34:02   
mamina princeza
nesto sam zbrljala valjda cete shvatiti koji dio sam ja napsiala:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 19:42:50   
škorpija

IZVORNA PORUKA: pocahontas

i moje dijete ide u Tete cuvalice ali ja nisam imala prevelika ocekivanja u startu osim da mu je tamo lijepo i da zeli da tamo boravi (samo im ime sve govori u startu), da grupe nisu velike i da ima dovoljno teta koje paze na njih, da je čisto i uredno...dzaba ti svo znanje svijeta i rad s djecom ako svako jutro dijete tamo ide u grču i slično..meni je briga oko njih najbitnija i da je sa svojom rajom, a sada hoce li znati slova sa 4 godine ili ne manje bitno...on jako puno stvari i sada zna, bistar je i ne brinem se da li će stici ili ne gradivo koje je vakako u planu i programu u predskolskom obrazovanju a imamo jos cijelu godinu do tada...jako puno pjesmica zna, pa sigurno 10tak sto ja znam da zna.user posted image ..vjerovatno ima toga jos samo sto ja ne mogu bas sve izvuci iz njega...user posted image
u principu sigurna sam da ima boljih ustanova i kvalitetnijih, ali meni sada za sada ovako odgovara i tako cemo furati ovo jos sigurno godinu dana...o tom po tom..Boze zdravlja user posted image

Potpisujeeeeem, mi nismo imali nikad problema s odlaskom u vrtić, navikavanje na vrtić nam je nepoznat pojam, od prvgo daan nikad nije plakao, negodovao, raduje se što će vidjeti prijatelje, valjda i to puno značiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 20:00:32   
Monaa
Hvala za pojasnjenje vezano za cijene, ok tu sam mozda stekla krivi dojam. Nije problem ni sto smo na listi, ja sam svakako kasno i dosla da je upisem, zaista nije stvar u tome, nego u samom pristupu i ljubaznosti. Prema drugima ljubazni a prema meni suprotno. I cemu pitanje cim smo dosli kako se prezivamo, tu mi je odmah bilo jasno da se vrsi selekcija. Nije da mi ne odgovara sto je islamski vrtic, naprotiv i mi smo muslimani i to muz veoma pobozan, ali ne volimo forsiranje vjere. Kako god, upisala sam djevojcicu danas u vrtic na Pofalicima Kocka, kocka, kockica, krece od ponedjeljka na adaptaciju. Nismo htjeli vise igdje da idemo, tu nam idu i djeca od prijatelja i prezadovoljni su.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 20:38:47   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Monaa

Hvala za pojasnjenje vezano za cijene, ok tu sam mozda stekla krivi dojam. Nije problem ni sto smo na listi, ja sam svakako kasno i dosla da je upisem, zaista nije stvar u tome, nego u samom pristupu i ljubaznosti. Prema drugima ljubazni a prema meni suprotno. I cemu pitanje cim smo dosli kako se prezivamo, tu mi je odmah bilo jasno da se vrsi selekcija. Nije da mi ne odgovara sto je islamski vrtic, naprotiv i mi smo muslimani i to muz veoma pobozan, ali ne volimo forsiranje vjere. Kako god, upisala sam djevojcicu danas u vrtic na Pofalicima Kocka, kocka, kockica, krece od ponedjeljka na adaptaciju. Nismo htjeli vise igdje da idemo, tu nam idu i djeca od prijatelja i prezadovoljni su.

E super, nek ste riješili user posted image , sretno u vrtiću

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Privatni vrtici u SA
27.8.2013 21:20:13   
Monaa
Hvala ;) Ma skontali smo neka je tu do 3. godine jer mi se svidja sto je u grupi max 6 djece (dok je u Nuru izmedju 20 i 30), pa ce i njoj biti ljepse a i kontam da je mogucnost razbolijevanja manja kada je i manje djece. Pa onda poslije 3. ganjati neki koji ima predskolsko. Hvala jos jednom svima koji ste mi pomagali sa informacijama.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Privatni vrtici u SA
28.8.2013 8:40:07   
bambi1

IZVORNA PORUKA: Monaa

Hvala ;) Ma skontali smo neka je tu do 3. godine jer mi se svidja sto je u grupi max 6 djece (dok je u Nuru izmedju 20 i 30), pa ce i njoj biti ljepse a i kontam da je mogucnost razbolijevanja manja kada je i manje djece. Pa onda poslije 3. ganjati neki koji ima predskolsko. Hvala jos jednom svima koji ste mi pomagali sa informacijama.



Moja starija curica ide u vrtic NUr. Nikada ih nije bilo ovoliko u grupi

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Privatni vrtici u SA
28.8.2013 11:29:30   
Monaa
Tako mi je rekla njihova medicinska sestra da grupa bude izmedju 20-30 djece i cuvaju ih 3 tete.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Privatni vrtici u SA
28.8.2013 11:59:25   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Monaa

Tako mi je rekla njihova medicinska sestra da grupa bude izmedju 20-30 djece i cuvaju ih 3 tete.

U nuru je grupa do 20 djece i  cuvaju ih 2 tete.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Privatni vrtici u SA
30.8.2013 15:05:12   
bambi1
U Nur-u su napravili sada i stariju jaslicku grupu od 2 godine, tako da su oslobodili dosta mjesta i manje je djece u grupama

Ovo sam danas cula kada je mm isao po curicu tako su mu rekli

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 21:07:32   
mama i nora
zbog polaska u vrtić ću dobiti slom živaca, prvi put sa 2,3 god-javna ustanova,za 3 dana ispisana. i nije mi žao, vrtić je bio grozan, tete još gore, a sad ide u sv.obitelj na stupu, vrtić je bajka, tete također...i 8 dana neće kući.trči ujutro s osmijehom, nakon 8 dana plač non stop,ustvari histerija, moli,preklinje da ne ide, povraća, ne jede...ma opšta katastrofa u kući već 5 dana evo:((((...e haj sad ako ko ima pametnu koju nek zbori...

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 21:16:04   
veeseelaa
za koji dio grada te zanima vrtić?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 21:19:29   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mama i nora

zbog polaska u vrtić ću dobiti slom živaca, prvi put sa 2,3 god-javna ustanova,za 3 dana ispisana. i nije mi žao, vrtić je bio grozan, tete još gore, a sad ide u sv.obitelj na stupu, vrtić je bajka, tete također...i 8 dana neće kući.trči ujutro s osmijehom, nakon 8 dana plač non stop,ustvari histerija, moli,preklinje da ne ide, povraća, ne jede...ma opšta katastrofa u kući već 5 dana evo:((((...e haj sad ako ko ima pametnu koju nek zbori...

uh ne znam šta bih ti rekla, jesi li je pitala zašto ne želi da ide, obično ima neki razlog, ajdin je recimo znao nekoliko jutaraujutro kenjkati da ne ide i kad sam ga pitala zašto kaže teta traži da doručkuje (a on fakat ne voli jesti odmah poslije buđenja ko ni ja), kad smo s tetam dogovorili da ne mora doručkovati ako baš ne želi, nije više bilo problema. ali opet javit će se sigurno neka mama sa slučajem sličnim vašem, ikao sam bogami za više takvih slučajeva čula kad su u ptanju državni vrtići, al opet nema pravila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 22:34:16   
mama i nora
pitam svaki dan 100 puta sve ne bi li skontala šta joj je odjednom...prvo kao neće da spava, pa neće da jede jer joj se ne sviđa, mada je hrana extra, sve zdravo i fino, nema gluposti...pa haj sve smo otklonili, evo 2 dana ne okusi ništa i ne spava, kupim je prije,a l opet...nemam pojma više...teta kaže da je to sve normalno i da će proći, al ja ne znam...nemam snage više slušati to po cijeli dan:(((

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 22:43:01   
Visnja RR
nama se slicno dešavalo dvije sedmice .... svako jutro sa suzicom isla u vrtic...i uz drhtanje brade se oprastala od mene... i jedva cekala kad ce subota da ne ide... dođe im to tako izgleda... evo hB proslo je nakon sto je zbog prehlade pauzirala 5 dana ...
a da napomenem da ide u vrtić od svojih 3 g i i par mjeseci... sad su joj 5 i po...ide u Pačiće

zamoli tete da joj se posvete malo vise dok je to ne prođe...

da napomenem da kad je tek posla u vrtic ...prva 3 dana bila divna...a onda skoro 2 mjeseca pla i povraanje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 22:46:59   
mama i nora
isto...njoj je 4 god i 4 mjeseca i ako sad odustanem pozdravljam se sa vrtićem, a nije mi ni to rješenje...i nije samo suzica, kod nas je vristanje, preklinjanje, groznica ujutru, sva se trese...fuj osjećaj gledati svoje dijete takvo

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2013 22:51:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama i nora

isto...njoj je 4 god i 4 mjeseca i ako sad odustanem pozdravljam se sa vrtićem, a nije mi ni to rješenje...i nije samo suzica, kod nas je vristanje, preklinjanje, groznica ujutru, sva se trese...fuj osjećaj gledati svoje dijete takvo


mila to je kod nas kao sto napisah bilo prva dva mjeseca...koliko puta je povratila od plača u dvoristu ili tamo gdje se oblace ne znam ni broja...
moras biti uporna...samo je ostavi tetama i izađi...ne pati sebe a ona ce se naviknuti...vjerujm da je ona kod tete Željke u Zvjezdicama? ona je nevjerovatno divna osoba...jel poludnevni i cjelodnevni boravak

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *