|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: strije
16.6.2008 17:04:09   
Skvo RR
Mazi grudi, stomak, donji dio ledja i bedra....sretnouser posted image

(odgovor članu VB)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: strije
17.6.2008 7:54:56   
idana_85
Mazi draga i unutasnju stranu koljena i listove, tu su strije najgore i najvidljivije. Ja imam najvise tu i po bedrima, s unutrasnje strane.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: strije
17.6.2008 13:11:24   
VB
Hmmmmm
Helem, da se sva izmazem, najlakse je user posted image
Ovaj Striet ima lijep miris pa nije tako strasno.

Hvala!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: strije
17.6.2008 14:08:53   
lejlaze
i meni se svidja miris stieta, ali sam ga jedva nasla.

(odgovor članu VB)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: strije
17.6.2008 14:30:17   
idana_85
Je li striet ili striement? Ja sam uzimala striement i prelijepo mirise. Mazi se sva i to se istursiraj pa na mokru kozu, svaka koja je tako radila nije dobila strije.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: strije
17.6.2008 15:12:21   
lejlaze
na boci pise striet.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: strije
24.7.2008 23:59:45   
idana_85
Je li iko kupovao striet u posljednje vrijeme, moze li se sada naci ili ima samo onaj striement?
Je li neka od vas mamica imala ove ljubicaste strije i sta je bilo s njima, jesu prosle, pobijelile, ostale ljubicaste? Sestre na vjezbicama kazu proci ce, samo bijele ostaju, al ja im nesto nevjerujem. I pupo mi se uhelacio, jos jedino ih po jeziku nemam,sto neko rece ovdje neki dan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: strije
25.7.2008 8:50:38   
Happy
NIsam još kupila ovaj striet, kupila sam DM-ovo ulje za trudnice, pa ću prvo da to potrošim, super je, neki blagi miris ima...
Gdje ima striet u Sarajevu?
Hvala
p.s. mislim da su strije stvar genetike, ja sada imam mnogo strija, čak i po grudima , od debljanja i mršanja... Mazaću se da spriječim koliko mogu user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: strije
25.7.2008 9:54:52   
Okarica
Ja sam Striet kupovala u Sam Shop-u, ali sada je to Strietment ili tako nešto, ne znam tačno kako se zove. Uglavnom, vidjela sam da ga ima kupiti u apoteci na Grbavici. Vjerovatno ima i u ostalim apotekama. Ja sam se stvarno redovno mazala Strietom i za sada nemam niti jednu striju. Sad ga malo manje koristim jer mi je nekako težak za ljeto, pa koristim Nivea losion sa rižom i lotosom. Čini mi se da se sad već ponavljam. Toliko od mene. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: strije
25.7.2008 10:10:40   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: skvo

Ja se mazem sa Mustela kremom sa dvrostrukim djelovanjem protiv strija.....12. sam sedmica, tako da je rano da je ja ocjenim , ali sam je kupila po preporuci jer kazu da je odlicna...Iz moje perspektive jako ugodnog blagog mirisa, kompatibilna sa ultrazvukom, moze se nanositi od pocetka trudnoce....tako da je toplo preporucujem...user posted image


Samo da uradim update...29 sedmica...jos se trackam mustelom...malih crvuljaka jos nema...user posted image user posted image ...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *