|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.3.2014 20:31:23   
mstz
amrita
i mene stomak boli baš tako, evo treći dan ne popušta
mada kaže doktorica da je ok a ja joj vjerujem

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2726
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.3.2014 21:07:51   
amritaa
Draga mstz ,ništa nam nepreostaje nego da ležimo i nadamo se plusićima ja ti pijem macinu travu kontam nemože mi naškodit ,jeli vama ovo prvi put ....pozzzz

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2727
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 14:31:38   
mstz
amrita
Jeste prvi put, nadam se posljednji tj da će se sad okončai kako treba i da ne moramo više, jer sve mi je ovo teško palo, terapija užas, bolovi u stomaku, razdražljiva sam, plačem...
brojim dane:)

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2728
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 19:15:07   
idas

IZVORNA PORUKA: amritaa

Draga mstz ,ništa nam nepreostaje nego da ležimo i nadamo se plusićima ja ti pijem macinu travu kontam nemože mi naškodit ,jeli vama ovo prvi put ....pozzzz


Draga amritaa, nisam sigurna da li je uredu piti macinu travu. Koliko ja znam ona se pije do ovulacije, poslije ne jer može izazvati krvarenje i spontani pobačaj. Možda je bolje da pitaš doktoricu da li smiješ piti i koje čajeve, jer dosta čajeva nije poželjne piti u trudnći.

Sretno i želim da što prije ugledate user posted image user posted image ...

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2729
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 21:17:03   
amritaa
Draga idas,vjeruj to nisam znala mada sam pila samo prvi dan možda jedan litar,nadam se da neću biti toliki baksuz da zbog toga nešto zeznem

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2730
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 21:28:01   
nina 79
I ja sam cula da se macina trava pije do ovulacije.Zena je jaca i od caja tako da se ne sekiras.

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2731
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 21:54:29   
amritaa
Vjerujem sada sam ljuta na samu sebe što mi je to trebalo ali valjda od pprevelike želje čovjek sam sebe zezne,citam sada po forumima da je ima više vrsta i da je strašno gorka a ova što sam ja pila nije toliko pa se tjesim da nije to ta,ako mi neuspije znacu da je od toga sada je neizvjesnost još veća pozdravlja vas sve BAKSUZ

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2732
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 22:09:14   
nina 79
Ma ne sekiraj se ima da ti uspe pazi sta sam ti rekla.Nije caj toliko opasan.Ima i veci baksuz od tebe,a to sam ja.Samo uzivaj i cuvaj se.

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2733
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 22:10:43   
idas
ma ne briniuser posted image , nece nista biti sto si pila jedan,dva dan, ali ne treba pretjerivati....

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2734
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.3.2014 22:21:40   
amritaa
Drage moje žene ovo mi je bila zadnja prilika jer zaista nemožemo više ni financijski ni psihicki ipak 8godina borbe nije malo i onda se desi ovako nešto stvarno nemam riječi,sada definitivno mislim da nema nista od ovoga

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2735
   RE: Dr. Balić - Tuzla
17.3.2014 10:45:23   
anandi
Dancek zene.
amrita nemoj da brines, macina ne moze naskoditi ako si pila prvi dan, da si pila const cijelo vrijeme ok al ovako ne. Pokusaj iskulirati i ne razmiljati o tome i aBd primit ce se user posted image
Kad radite bete?

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2736
   RE: Dr. Balić - Tuzla
17.3.2014 11:46:50   
amritaa
Hvala vam drage ženice sada mi je malo lakše,a bete radimo 24.

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2737
   RE: Dr. Balić - Tuzla
17.3.2014 13:14:21   
anandi
Drzim fige da beturina bude ogromna user posted image user posted image

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2738
   RE: Dr. Balić - Tuzla
18.3.2014 9:12:18   
Mala Po
Pozz Alegro, hvala ti sto pitas za mene... i meni je bio transfer 12.3. Osjecam se dobro, uzimam preporucenu th, i mogu ti reci da ne osjecam nikakve bolove
E sad jel to dobro il nije prestala sam se time opterecivati..cekanje testa, pa cemo vidjeti...

Zelim vam svima da ostvarite svoje plusice user posted image

(odgovor članu Alegro.)
Neposredna veza do poruke: 2739
   RE: Dr. Balić - Tuzla
18.3.2014 10:58:34   
Alegro.
Super, znaci vracene blastice.Koliko ste vratili?
Nama su trodnevne pa me malo iskreno strah, al sta bude bit ce.
Ja do danas nista nisam osjecala, od jutros ko malo stomak bolucka ili psiha radi svoje user posted image .
Sretno i tebi!!!

(odgovor članu Mala Po)
Neposredna veza do poruke: 2740
   RE: Dr. Balić - Tuzla
19.3.2014 8:35:41   
sreca 27
Cure samo da se zna navijam za vase visoke bete,i ja sam pacijentica dr.Devlete Balic....i redovno vas citam i radujem se svakom vasem uspjehu...user posted image

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu Alegro.)
Neposredna veza do poruke: 2741
   RE: Dr. Balić - Tuzla
19.3.2014 9:16:41   
Mala Po
Vratili smo jednu 5-dnevnu blasticu.. sad preostaje samo cekanjeeuser posted image
Pokusaj se cuvati..

(odgovor članu Alegro.)
Neposredna veza do poruke: 2742
   RE: Dr. Balić - Tuzla
19.3.2014 10:04:06   
amritaa
Žene kako ste imal kakvih simptoma,kod mene nista držim se podalje od čajeva i to je to.....pozz za sve

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2743
   RE: Dr. Balić - Tuzla
24.3.2014 9:38:30   
nina 79
Cure gde ste jeste zive,imali user posted image ?

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2744
   RE: Dr. Balić - Tuzla
24.3.2014 11:13:12   
amritaa
beta negativnauser posted image

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2745
   RE: Dr. Balić - Tuzla
24.3.2014 20:01:51   
sreca 27
amritaa mila beskrajno mi je zao,znam da ne postoji rijec kojom bi te utjesila,odboluj i u novu borbu....ljubim te i saljem zagrljaj podrske
user posted image Ostale zenice gdje ste jeli jos koja danas radila betu javite nam se.....


_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2746
   RE: Dr. Balić - Tuzla
24.3.2014 21:07:12   
nina 79
Amrita ne znam sta bi ti rekla,bas mi je zao i to jako.Samo nemoj odustajati,sad u nove pobede...Nisi sama imas nas sve.

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 2747
   RE: Dr. Balić - Tuzla
24.3.2014 23:28:02   
amritaa
Hvala vam puuno drage žene,ta podrška mi puno znači ..a u nove pobjede čisto sumnjam jer zaista nemožemo više financijski sve to izdržat a ovaj naš glupi ze-do kanton nedaje pare za oplodnju,tako da smo primorani ako želimo dijete moras kredit dignit a imaju se sredstva za ljecenje narkomana žalosno ali to je ova naša država.Ostale ženice želim vam puno sreće iskreno se nadam da ću bit jedina sa negativnom betom...pozz za sve

(odgovor članu mstz)
Neposredna veza do poruke: 2748
   RE: Dr. Balić - Tuzla
24.3.2014 23:47:18   
sreca 27
amrita mozes li mi reci koliko je vas izasao postupak...sve zajedno s lijekovima....iz kojeg si grada Ze _Do kantona i ja sam iz zedoa..

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu amritaa)
Neposredna veza do poruke: 2749
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.3.2014 10:45:02   
pepika
amritaa jako mi je zao user posted image user posted image

gdje su nam ostale cure???

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 2750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *